Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

8 marca 2018 r.
9:51

Takie piękne policjantki pracują w lubelskim garnizonie [zdjęcia]

274 18 A A

Patrolują ulice, ścigają piratów drogowych i groźnych przestępców, wspierają ofiary przemocy i pracują z młodzieżą. W garnizonie lubelskim pełni służbę 721 policjantek. Zajmują stanowiska wykonawcze i kierownicze. Nadzorują pracę komend i komisariatów, są naczelnikami wydziałów, kierownikami sekcji i zespołów. 125 pań to oficerowie, w korpusie aspirantów mamy 230 policjantki, wśród podoficerów 262, a w korpusie szeregowych 104. Blisko 900 kobiet zatrudnionych jest na stanowiskach cywilnych. Zajmują się głównie logistyką i wspomaganiem pracy wszystkich policjantów. Wszystkim im składamy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Czytaj więcej o:

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 marca 2018 o 14:26
M. Skowrońska jest jak w tytule, że nawet orzełek na jej czapce chciałby ją dziobnąć.
Avatar
Gość / 12 marca 2018 o 13:16
A na którym z tych zdjęć jest piękna kobieta?? Same przeciętne a nawet poniżej przeciętnej. O czym jest ten news??
Avatar
Ciekawy facet / 10 marca 2018 o 16:22
Dzi dzien Meżczyzny, dlaczego nie ma równie seksistowskiego artykulu o pieknych Panach w Policji ze zdjęciami????
Avatar
Gość / 10 marca 2018 o 07:16
Kiedy pokażecie piękne panie służby zdrowia, piękne ekspedientki itp.można wymieniać wszystkie zawody włącznie z tym najstarszym ogólnie "piękne kobiety".
Avatar
niebonie / 9 marca 2018 o 21:16
undefined napisał:
W gruncie rzeczy tytuł jest szowinistyczny!!  Najważniejsza cecha policjantki to uroda?
 Uroda jest cechą bardzo ważną u kobiet. U policjantek też. Wszystkiego najlepszego Paniom- oprócz femi-nazi.
Avatar
Gość / 9 marca 2018 o 14:21
To tylko blokowanie etatu.
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 16:19
Piękne panie! Za mundurem chłopy sznurem.
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 12:55
Nie pokazujcie tego artykułu Musze i jej podobnym bo powiedzą, że seksistowski.
Avatar
marek / 8 marca 2018 o 12:42
Czytam te wasze komentarze i zastanawiam, czy z wami jest wszystko w porządku. Ekspedientka porównuje swoją pracę i pracę policjantki. Ktoś zabrania mówić, iż praca jest stresująca, itd. Ludzie sami ciągle narzekacie, piszecie gdzie się da o swoich problemach w pracy i dobrze. To tylko miał być miły gest pokazujący, że trudną pracę wykonują kobiety i że są nie tylko sprawne fizycznie, dbają o bezpieczeństwo, ale są też i ładne. Co was w tym tak boli?  To nie one ustalają zasady podatków, wynagrodzeń, przywilejów, itd., więc po co te wynurzenia? Jak część z was ma jakieś profity w pracy to też piszecie o tym z oburzeniem? Napiszcie może do polityków, aby skończyli z przywilejami, immunitetami i niech urealnią wynagrodzenia, aby opłacało się poświęcać własne życie dla spokoju innych, ale żeby każdy płacił podatki i składki. Ręczę, że te panie nawet jakby i chciały, to nie są w stanie tego zmienić. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet :).
Czytam te wasze komentarze i zastanawiam, czy z wami jest wszystko w porządku. Ekspedientka porównuje swoją pracę i pracę policjantki. Ktoś zabrania mówić, iż praca jest stresująca, itd. Ludzie sami ciągle narzekacie, piszecie gdzie się da o swoich problemach w pracy i dobrze. To tylko miał być miły gest pokazujący, że trudną pracę wykonują kobiety i że są nie tylko sprawne fizycznie, dbają o bezpieczeństwo, ale są też i ładne. Co was w tym tak boli?  To nie one ustalają zasady podatków, wynagrodzeń, przywilejów, itd., więc po co te wynurze... rozwiń
Avatar
czytelniczka / 8 marca 2018 o 12:16
Trzeba było startować na miss a nie narzekać że szarpiecie się z przestępcami Wiele kobiet pracuje na zmiany i cóż w tym dziwnego? A co do wynagrodzenia to raczej tyle policjatka nie zarabia co kasjer w markecie Wpolicji są dotatki premie no i wcześniejsza emeryturka więc o co chodzi?
Avatar
Gość / 12 marca 2018 o 14:26
M. Skowrońska jest jak w tytule, że nawet orzełek na jej czapce chciałby ją dziobnąć.
Avatar
Gość / 12 marca 2018 o 13:16
A na którym z tych zdjęć jest piękna kobieta?? Same przeciętne a nawet poniżej przeciętnej. O czym jest ten news??
Avatar
Ciekawy facet / 10 marca 2018 o 16:22
Dzi dzien Meżczyzny, dlaczego nie ma równie seksistowskiego artykulu o pieknych Panach w Policji ze zdjęciami????
Avatar
Gość / 10 marca 2018 o 07:16
Kiedy pokażecie piękne panie służby zdrowia, piękne ekspedientki itp.można wymieniać wszystkie zawody włącznie z tym najstarszym ogólnie "piękne kobiety".
Avatar
niebonie / 9 marca 2018 o 21:16
undefined napisał:
W gruncie rzeczy tytuł jest szowinistyczny!!  Najważniejsza cecha policjantki to uroda?
 Uroda jest cechą bardzo ważną u kobiet. U policjantek też. Wszystkiego najlepszego Paniom- oprócz femi-nazi.
Avatar
Gość / 9 marca 2018 o 14:21
To tylko blokowanie etatu.
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 16:19
Piękne panie! Za mundurem chłopy sznurem.
Avatar
Gość / 8 marca 2018 o 12:55
Nie pokazujcie tego artykułu Musze i jej podobnym bo powiedzą, że seksistowski.
Avatar
marek / 8 marca 2018 o 12:42
Czytam te wasze komentarze i zastanawiam, czy z wami jest wszystko w porządku. Ekspedientka porównuje swoją pracę i pracę policjantki. Ktoś zabrania mówić, iż praca jest stresująca, itd. Ludzie sami ciągle narzekacie, piszecie gdzie się da o swoich problemach w pracy i dobrze. To tylko miał być miły gest pokazujący, że trudną pracę wykonują kobiety i że są nie tylko sprawne fizycznie, dbają o bezpieczeństwo, ale są też i ładne. Co was w tym tak boli?  To nie one ustalają zasady podatków, wynagrodzeń, przywilejów, itd., więc po co te wynurzenia? Jak część z was ma jakieś profity w pracy to też piszecie o tym z oburzeniem? Napiszcie może do polityków, aby skończyli z przywilejami, immunitetami i niech urealnią wynagrodzenia, aby opłacało się poświęcać własne życie dla spokoju innych, ale żeby każdy płacił podatki i składki. Ręczę, że te panie nawet jakby i chciały, to nie są w stanie tego zmienić. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet :).
Czytam te wasze komentarze i zastanawiam, czy z wami jest wszystko w porządku. Ekspedientka porównuje swoją pracę i pracę policjantki. Ktoś zabrania mówić, iż praca jest stresująca, itd. Ludzie sami ciągle narzekacie, piszecie gdzie się da o swoich problemach w pracy i dobrze. To tylko miał być miły gest pokazujący, że trudną pracę wykonują kobiety i że są nie tylko sprawne fizycznie, dbają o bezpieczeństwo, ale są też i ładne. Co was w tym tak boli?  To nie one ustalają zasady podatków, wynagrodzeń, przywilejów, itd., więc po co te wynurze... rozwiń
Avatar
czytelniczka / 8 marca 2018 o 12:16
Trzeba było startować na miss a nie narzekać że szarpiecie się z przestępcami Wiele kobiet pracuje na zmiany i cóż w tym dziwnego? A co do wynagrodzenia to raczej tyle policjatka nie zarabia co kasjer w markecie Wpolicji są dotatki premie no i wcześniejsza emeryturka więc o co chodzi?