niedziela, 18 marca 2018 r.

Lubelskie

Teraz kulturalnie poleci?

  Edytuj ten wpis
Dodano: 16 lipca 2007, 18:27

Nie chcemy nikogo zwalniać, a jedynie dać więcej pracy i kompetencji - zastrzega przewodniczący Rady Gminy Markuszów.

Inne zdanie na temat reorganizacji Gminnego Ośrodka Kultury ma wójt, który uważa, że przewodniczący chce się po prostu pozbyć pracownika, który mu podpadł.

Jednym z punktów obrad wczorajszej sesji Rady Gminy Markuszów miało być utworzenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Promocji. - Sądzę, że chodzi o pozbycie się mojej osoby - kwituje Sławomir Łowczak, pracownik GDK.
- Nie mamy żadnych kompetencji do zwalniania kogokolwiek - ripostuje Leszek Barwiński, przewodniczący Rady Gminy. - Chcemy po prostu, żeby dom kultury zajmował się również promocją gminy oraz sportem.
Ale powołując nową gminną jednostkę, trzeba zlikwidować dotychczasową. - Będziemy musieli wypłacić odprawy i zorganizować nowe konkursy na te stanowiska - mówi Andrzej Rozwałka, wójt Markuszowa. - A wystarczyło przecież zmienić kompetencje GDK.
Łowczak podpadł przewodniczącemu już przed laty, kiedy redagował "Gońca Markuszowskiego”. W piśmie ukazało się kilka artykułów, które mogły mu się nie spodobać. Ostatnio z kolei poinformował nas o tym, w jaki sposób został przez niego potraktowany. "Rozparłeś się w fotelu - jak buhaj siedzisz! Co, oborowym chcesz być, czy pracować w domu kultury?!” - w ten sposób Leszek Barwiński miał się zwrócić do Łowczaka. Ten o wszystkim poinformował nas, a wójt złożył doniesienie do prokuratury, która w dalszym ciągu bada sprawę.
Dlatego przewodniczącemu może zależeć na zmianach kadrowych. Na razie jednak do powołania nowej jednostki nie doszło. Powodem był brak przygotowanej uchwały na sesję. Przewodniczący polecił przygotowanie projektu wójtowi, ale ten uznał, że nie będzie legitymować uchwał, które uważa za zbędne.
Tymczasem pod protestem przeciwko likwidacji GDK lub jego reorganizacji podpisało się ok. 400 mieszkańców gminy (cała liczy ok. 3 tys. osób). Sprawa wróci zapewne pod obrady po wakacjach.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
sexi
(Anonimowy)
tato r
(59) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

sexi
sexi (3 lipca 2009 o 02:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A ja pani Mkjewska jestem szczęśliwą mężatką wychowujamy dziecko z mężem nasze dziecko ma pęłną rodzinę a inni nie.Jeśli miałabym do wyboru sex z rozwałką,łowczakiem lub BARWIŃsKIM to tak rozwałka by nie dał rady łowczak nie obudził by we mnie żadnego zmysłu no chyba ze odruch wymiotny tak jak pani zresztą no a LesZek.....hmmm orgazm murowany i to kilka krotny.A pani jak wisi na ladzie przy kiosku i wypnie te cztery litery tragedia a co do tego że stąpa pani twardo po ziemi to niech pani uważa bo przy tej wadze to może pani kiedyś w jakieś duże krowskie łajno wpaść a śmiedzieć będzie aż do bali ...............całuję mocno
Rozwiń
(Anonimowy)
(Anonimowy) (24 października 2007 o 22:10) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
TAKIEGO PROSTAKA SZUKAĆ ZE ŚWIECĄ GDZIE PROSTAKU NA SENATORA KROWY PAŚĆ U STASIAKA I OBORNIK WYRZUCAĆ PROSTAKU DO SZKŁY SIĘ CHODZIĆ NIE CHCIAŁO GŁABIE A SENATOREM SIĘ CHCIAŁO BYĆ KROWY DOIĆ BURALU
Rozwiń
tato r
tato r (8 października 2007 o 16:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
popieram w 100%
Rozwiń
Markuszowianka
Markuszowianka (5 października 2007 o 17:22) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[u Łesio Barwinski w Markuszowie mieszkaczarną sukienkę ma ten koleżkaUczy, tłumaczy prawie jak w Radiu Maryjakto godny chwały a kto wręcz kija.Leje na serce głupote swoim gosciom ,do adwersarzy zionie gniewem lecz Maryjana czuje z dalekawszystko w nim widzi oprócz człowieka.Maryjan traci nerwy: " Łesiu - łobuzie", a Łesiu z uśmiechem nadyma buzię. Maryjan błaga: "Daj na wstrzymanie",to on rozkręca nową kampanię. Naród prosi: " Lesiu weź - odpuść sobie",a Łesiu : "spadajcie , co zechcę - zrobię".R ada go popiera, co z tego ze naród nie chwali a on swym przydupasom dalej pokłony wali.Czuje się bosko jak w siódmym niebie,do Gminy wchodzi tak jak do siebie.A gdy podskoczyć ktoś mu próbuje,armię moherowych beretów mobilizuje.Ich nie obchodzi, co inni mówią - że dla Łesia i Marjana Bogiem jest KASA.Mohery wielbią swego pasterza,dla nich ważniejszy jest od Papieża?????????? Ludzie kochani Wyscie juz calkiem zbaraniali...jak mozna popierac takiego Fagasa ..... Jak mozna kandydature jego wystawiac na senatora przeciez on niczego wiecej nie widzi procz swego rozpora..... Zamiast senatorskiej czapki niech sie ubierze w mohery skoromne a ja mu na droge uloze rymy skromne..Łesiu moze lepiej by Ci bylo kandydowac na p____osła wtedy idealna bylaby dla Ciebie czapka osła...KIEDY ZROZUMIESZ ZE MY CIE TU NIE POTRZEBUJEMY i jak z rąk okupanta wyzwolic sie chcemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!Szczesliwej drogi Ci zyczymy i spadaj z naszej krainy...My tu chcemu zyc w ciszy i spokoju a nie znizac sie do poziomu gnoju!!!!!!!!!!!!!
Rozwiń
(Anonimowy)
(Anonimowy) (27 września 2007 o 15:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
bardzo dobre, i jak trafnie oddaje stan ducha naszej rady
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (59)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!