Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

9 lipca 2009 r.
17:54
Edytuj ten wpis

Tir wjechał czołowo w forda, dwie osoby zginęły na miejscu

Autor: Zdjęcie autora mok
0 38 A A

Do tragicznego wypadku wypadku doszło ok. godz. 16 w miejscowości Dragany. Samochód ciężarowy wjechał na forda mondeo. O zdarzeniu poinformował nas nasz Internauta Rafał Niedochodowicz.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W wypadku w miejscowości Dragany w gminie Wysokie samochód ciężarowy staranował osobowego forda mondeo. Kierowca tira prawdopodobnie wjechał na koleinę i stracił panowanie nad pojazdem.

Jak informuje policja, tir zjechał na przeciwległy pas ruchu. Doprowadził do czołowego zderzenia z fordem mondeo. Na miejscu zginęli jadący samochodem osobowym: kierowca oraz pasażerka. Kierowca ciężarówki znajduje się w ciężkim stanie. Został przewieziony do szpitala.

W związku z wypadkiem na drodze wojewódzkiej Lublin-Biłgoraj są utrudnienia w ruchu. Policja zorganizowała objazd przez miejscowość Dragany.

Z kolei pod Markuszowem, na trasie krajowej nr 17. Lublin-Warszawa do rowu wjechały dwie ciężarówki. Tuż przed tym doszło do kolizji z udziałem samochodów osobowych. Informację na temat zdarzenia i zdjęcia przysłał nasz internauta.

Policja informuje, że w kolizji kilku aut nikt nie ucierpiał.

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
złośnik / 12 lipca 2009 o 13:09
UPRawniony do głosowania napisał:
Unia NIC nie daje, tylko rozdziela środki zabrane wcześniej POd przymusem podatnikom. Rolnikiem też nikt nie jest z przymusu. Jak się nie opłaca to nie stękać i nie wyciągać łapek PO czyjeś pieniążki tylko zmienić zawód. Stocznie padają nie dlatego, że nie POtrafią zrobić dobrych statkow, tylko dlatego, że sprzedaja je POniżej kosztów produkcji. A 18 milardów na Krus to aż 500zł rocznie mniej w kieszeni Każdego mieszkańca, czyli rodzina 2+2 dorzuca się tylko do KRUSU około 2000zł. O POdatku dochodówym nie będę PiSał bo zaPOwne białej gorączki-Tuskawki dostaniesz, więc oszczędzę Ci tego.

A rolnik to co nie płaci podatków?!!!!!Czepiliscie sie rolnikow czemu to im nalezy zabrac pieniadze,to oni maja płacic za naprawe drog? I tak duzo gospodarsw pada,przy wymogach Unijnych! Kto moze to ucieka ze wsi,bo tam tylko garba sie mozna dorobic nic wiecej!!!!! To rolnikow wina ze stocznie upadaja-chyba nie!!!!Oni mleko sprzedaja po 0,35gr. a ile pracy nalezy wlozyc w jego wytworzenie!!!Czemu tyle ludzi ucieka ze wsi do miasta,a z miasta nikt na wies nie chce isc skoro taki dobrobyt panuje????!!!!!!

A rolnik to co nie płaci podatków?!!!!!Czepiliscie sie rolnikow czemu to im nalezy zabrac pieniadze,to oni maja płacic za naprawe drog? I tak duzo gospodarsw pada,przy wymogach Unijnych! Kto moze to ucieka ze wsi,bo tam tylko garba sie mozna dorobic nic wiecej!!!!! To rolnikow wina ze stocznie upadaja-chyba nie!!!!Oni mleko sprzedaja po 0,35gr. a ile pracy nalezy wlozyc w jego wytworzenie!!!Czemu tyle ludzi ucieka ze wsi do miasta,a z miasta nikt na w... rozwiń
Avatar
UPRawniony do głosowania / 10 lipca 2009 o 23:22
Gość napisał:
Człowieku co się czepiasz rolników,chyba nie wiesz ile oni muszą pracowac a i tak maja marne grosze za to! A ty odbebnisz 8 godz i do domu na obiadek lecisz,a oni od świtu az do ciemnej nocy pracuja.Jesli twierdzisz ze maja taki dobrobyt to na wies sie przeprowadz zobaczymy czy bedziesz dalej twierdzil ze tak duzo im Unia daje!!!!Zapewne nie wyrobisz na nic!!! Czep sie kogos innego a nie ludzi ktorzy daja ci co włożyc do garnka!!!!
Unia NIC nie daje, tylko rozdziela środki zabrane wcześniej POd przymusem podatnikom. Rolnikiem też nikt nie jest z przymusu. Jak się nie opłaca to nie stękać i nie wyciągać łapek PO czyjeś pieniążki tylko zmienić zawód. Stocznie padają nie dlatego, że nie POtrafią zrobić dobrych statkow, tylko dlatego, że sprzedaja je POniżej kosztów produkcji. A 18 milardów na Krus to aż 500zł rocznie mniej w kieszeni Każdego mieszkańca, czyli rodzina 2+2 dorzuca się tylko do KRUSU około 2000zł. O POdatku dochodówym nie będę PiSał bo zaPOwne białej gorączki-Tuskawki dostaniesz, więc oszczędzę Ci tego.
Unia NIC nie daje, tylko rozdziela środki zabrane wcześniej POd przymusem podatnikom. Rolnikiem też nikt nie jest z przymusu. Jak się nie opłaca to nie stękać i nie wyciągać łapek PO czyjeś pieniążki tylko zmienić zawód. Stocznie padają nie dlatego, że nie POtrafią zrobić dobrych statkow, tylko dlatego, że sprzedaja je POniżej kosztów produkcji. A 18 milardów na Krus to aż 500zł rocznie mniej w kieszeni Każdego mieszkańca, czyli rodzina 2+2 dorzuca się tylko do KRUSU około 2000zł. O POdatku dochodówym nie będę PiSał bo zaPOwne ... rozwiń
Avatar
Gość / 10 lipca 2009 o 17:39
yyy napisał:
Lol, pojechałbym na wieś, ale nie mam ziemi. Nie stać mnie na jej kupienie, mimo iż pracuję od rana do wieczora. Wynajmowanie mieszkania w mieście jest drogie, nie mówiąc o jedzeniu. Nie mogę sobie posadzić ziemniaków, tylko je muszę kupić.

Poczytaj troszke to sie dowiesz ile kosztuja nawozy,środki ochrony roślin,paliwo! To co rolnicy dostaja z Unii to tylko ładnie brzmi w utach polityków!!! Własnie,zebys jadl te ziemniaki ktos musie je wyprodukowac dla nas!!!!! Nie podzielam Twojego zdania ze nalezy im zabrac dopłaty na naprawe drog,rownie dobrze mozna obnizyc pencje rzadowe i tez znajdzie sie pokazna kwota na remonty!

Poczytaj troszke to sie dowiesz ile kosztuja nawozy,środki ochrony roślin,paliwo! To co rolnicy dostaja z Unii to tylko ładnie brzmi w utach polityków!!! Własnie,zebys jadl te ziemniaki ktos musie je wyprodukowac dla nas!!!!! Nie podzielam Twojego zdania ze nalezy im zabrac dopłaty na naprawe drog,rownie dobrze mozna obnizyc pencje rzadowe i tez znajdzie sie pokazna kwota na remonty! rozwiń
Avatar
yyy / 10 lipca 2009 o 14:42
Gość napisał:
Człowieku co się czepiasz rolników,chyba nie wiesz ile oni muszą pracowac a i tak maja marne grosze za to! A ty odbebnisz 8 godz i do domu na obiadek lecisz,a oni od świtu az do ciemnej nocy pracuja.Jesli twierdzisz ze maja taki dobrobyt to na wies sie przeprowadz zobaczymy czy bedziesz dalej twierdzil ze tak duzo im Unia daje!!!!Zapewne nie wyrobisz na nic!!! Czep sie kogos innego a nie ludzi ktorzy daja ci co włożyc do garnka!!!!

Lol, pojechałbym na wieś, ale nie mam ziemi. Nie stać mnie na jej kupienie, mimo iż pracuję od rana do wieczora. Wynajmowanie mieszkania w mieście jest drogie, nie mówiąc o jedzeniu. Nie mogę sobie posadzić ziemniaków, tylko je muszę kupić.

Lol, pojechałbym na wieś, ale nie mam ziemi. Nie stać mnie na jej kupienie, mimo iż pracuję od rana do wieczora. Wynajmowanie mieszkania w mieście jest drogie, nie mówiąc o jedzeniu. Nie mogę sobie posadzić ziemniaków, tylko je muszę kupić. rozwiń
Avatar
m. / 10 lipca 2009 o 13:18
xxx napisał:
Czym różni się "wiejska beemka" od miejskiej?

w wiejskiej jedziesz ty.
Avatar
xxx / 10 lipca 2009 o 11:44
Czym różni się "wiejska beemka" od miejskiej?
Avatar
xxx / 10 lipca 2009 o 11:42
osobówka napisał:
Sporo jeżdżę,przez pon.20 lat jazdy zapłaciłem "aż" 2 mandaty.Mam swój pogląd na zachowanie kierowców na drogach.TIRowcy czują się panami szos.Jedzie toto po białej (środkowej)lini,zmuszając innych do zjechania na pobocze.TIRy bardzo często są przeładowane,więc problemy z wyjechaniem (????) z koleiny.Jest w tym wiele przesady,ale może nie mógł wyjechać.
Drugą niebezpieczną grupą kierowców to busiarze.Tną przed siebie nie zwracając uwagi na znaki drogowe,wyprzedzają na trzeciego.Jeżdżą bardzo niebezpiecznie.Odnoszę wrażenie,że busiarze to przeważnie niedorozwoje przyuczeni do zawodu kierowcy.No i dla ocieszenia dodam,że najgorszą grupą wśród kierowców s,a niezrzeszeni taksówkarze.To menelstwo to zupełny postrach szos.Dorównują im łysole z wiejskich beemek i kierowcy z kraśnickimi rejestracjami.To już kompletne dno.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników dróg.Uwaga na szoferaków o których wspomniałem wyżej
P.S.Zbiża się czas pielgrzymek.Dopiero będzie się dziać na szosach,Ani wyprzedzić,trzeba będzie się wlec długo za takim pochodem,A i o wypadek nie będzie trudno...
rozwiń
Avatar
:[ / 10 lipca 2009 o 10:49
Ku*** czy wreszcie ktoś wyremontuje tą drogę! Wczoraj 3 osoby zginęły, dzisiaj dwie, ciekawe ile zginie jutro :[ Ruch na niej jest ogromny, a wszystkim się śpieszy, sam jeżdżąc nią wielokrotnie byłem światkiem jak kierowcy cudem unikali wypadków. Robią drogi krajowe na jakiś śmiesznych odcinkach jak Janów - Zamość a najdłuższa i najruchliwsza droga wojewódzka jest w opłakanym stanie i nikogo to nie obchodzi...
Avatar
Gość / 10 lipca 2009 o 10:09
Powiem wam tak wiem kto nie żyje w tym wypadku Moja siostra ze szfagrem. Najprawdopodobniej kierowca zasnoł za kierownica a nie pękła mu opona nawet sam policjant wykluczył taką możliwość właśnie przez ten wypadek osierocił ten kierowca TIR'a 2 dzieci w wieku 10 i 9 lat pomyślcie jak to odbiorą i jak będą żyli z taką świadomością że ich rodzice zgineli. Pomyślcie gdzie wam się spieszy i tak ten kierowca tir'a jechał z nadmierna prędkością. Wyglądało to tak jak by po nich przejechał straciłem siostrę i szkoda ze nie wiem który to zrobił. Bo tirowcy czuja się panami szos trochę rozsądku tez bardzo czesto kierowcy Tir'ów przekraczają limit godzin pracy i zasypiają za kierownicami i potem dochodzi do takich tragedii jak wczoraj. Szkoda tylko ze DZIECI straciły RODZICÓW!!
Powiem wam tak wiem kto nie żyje w tym wypadku Moja siostra ze szfagrem. Najprawdopodobniej kierowca zasnoł za kierownica a nie pękła mu opona nawet sam policjant wykluczył taką możliwość właśnie przez ten wypadek osierocił ten kierowca TIR'a 2 dzieci w wieku 10 i 9 lat pomyślcie jak to odbiorą i jak będą żyli z taką świadomością że ich rodzice zgineli. Pomyślcie gdzie wam się spieszy i tak ten kierowca tir'a jechał z nadmierna prędkością. Wyglądało to tak jak by po nich przejechał straciłem siostrę i szkoda ze nie wiem który to zrob... rozwiń
Avatar
~smutna~ / 10 lipca 2009 o 09:49
Chłop Polski napisał:
RZADKO SIĘ ZDARZA ABY OPONA OD TAK SOBIE PĘKAŁA BEZ PRZYCZYNY.kIEROWCA MA OBOWIĄZEK SPRAWDZANIA ICH STANU A ZWŁASZCZA PRZEDNICH.


no i co z tego ze kierowca sprawdzi opony przed wyjazdem jak z tymi oponami nigdy nie wiadomo one same pękają w czasie jazdy!!! kierowcom się spieszy ponieważ jada na godziny. ale co Wy możecie o tym wiedzieć skoro nigdy nie mieliście może doczynienia z tirem!!! kierowcy tirów czują czy to autostrada czy zwykły szosa ponieważ okropnie trzęsie samochód!!!
Jak kto się nie zna to lepiej niech sie nie wypowiada


no i co z tego ze kierowca sprawdzi opony przed wyjazdem jak z tymi oponami nigdy nie wiadomo one same pękają w czasie jazdy!!! kierowcom się spieszy ponieważ jada na godziny. ale co Wy możecie o tym wiedzieć skoro nigdy nie mieliście może doczynienia z tirem!!! kierowcy tirów czują czy to autostrada czy zwykły szosa ponieważ okropnie trzęsie samochód!!!
Jak kto się nie zna to lepiej niech sie nie wypowiada rozwiń
Avatar
złośnik / 12 lipca 2009 o 13:09
UPRawniony do głosowania napisał:
Unia NIC nie daje, tylko rozdziela środki zabrane wcześniej POd przymusem podatnikom. Rolnikiem też nikt nie jest z przymusu. Jak się nie opłaca to nie stękać i nie wyciągać łapek PO czyjeś pieniążki tylko zmienić zawód. Stocznie padają nie dlatego, że nie POtrafią zrobić dobrych statkow, tylko dlatego, że sprzedaja je POniżej kosztów produkcji. A 18 milardów na Krus to aż 500zł rocznie mniej w kieszeni Każdego mieszkańca, czyli rodzina 2+2 dorzuca się tylko do KRUSU około 2000zł. O POdatku dochodówym nie będę PiSał bo zaPOwne białej gorączki-Tuskawki dostaniesz, więc oszczędzę Ci tego.

A rolnik to co nie płaci podatków?!!!!!Czepiliscie sie rolnikow czemu to im nalezy zabrac pieniadze,to oni maja płacic za naprawe drog? I tak duzo gospodarsw pada,przy wymogach Unijnych! Kto moze to ucieka ze wsi,bo tam tylko garba sie mozna dorobic nic wiecej!!!!! To rolnikow wina ze stocznie upadaja-chyba nie!!!!Oni mleko sprzedaja po 0,35gr. a ile pracy nalezy wlozyc w jego wytworzenie!!!Czemu tyle ludzi ucieka ze wsi do miasta,a z miasta nikt na wies nie chce isc skoro taki dobrobyt panuje????!!!!!!

A rolnik to co nie płaci podatków?!!!!!Czepiliscie sie rolnikow czemu to im nalezy zabrac pieniadze,to oni maja płacic za naprawe drog? I tak duzo gospodarsw pada,przy wymogach Unijnych! Kto moze to ucieka ze wsi,bo tam tylko garba sie mozna dorobic nic wiecej!!!!! To rolnikow wina ze stocznie upadaja-chyba nie!!!!Oni mleko sprzedaja po 0,35gr. a ile pracy nalezy wlozyc w jego wytworzenie!!!Czemu tyle ludzi ucieka ze wsi do miasta,a z miasta nikt na w... rozwiń
Avatar
UPRawniony do głosowania / 10 lipca 2009 o 23:22
Gość napisał:
Człowieku co się czepiasz rolników,chyba nie wiesz ile oni muszą pracowac a i tak maja marne grosze za to! A ty odbebnisz 8 godz i do domu na obiadek lecisz,a oni od świtu az do ciemnej nocy pracuja.Jesli twierdzisz ze maja taki dobrobyt to na wies sie przeprowadz zobaczymy czy bedziesz dalej twierdzil ze tak duzo im Unia daje!!!!Zapewne nie wyrobisz na nic!!! Czep sie kogos innego a nie ludzi ktorzy daja ci co włożyc do garnka!!!!
Unia NIC nie daje, tylko rozdziela środki zabrane wcześniej POd przymusem podatnikom. Rolnikiem też nikt nie jest z przymusu. Jak się nie opłaca to nie stękać i nie wyciągać łapek PO czyjeś pieniążki tylko zmienić zawód. Stocznie padają nie dlatego, że nie POtrafią zrobić dobrych statkow, tylko dlatego, że sprzedaja je POniżej kosztów produkcji. A 18 milardów na Krus to aż 500zł rocznie mniej w kieszeni Każdego mieszkańca, czyli rodzina 2+2 dorzuca się tylko do KRUSU około 2000zł. O POdatku dochodówym nie będę PiSał bo zaPOwne białej gorączki-Tuskawki dostaniesz, więc oszczędzę Ci tego.
Unia NIC nie daje, tylko rozdziela środki zabrane wcześniej POd przymusem podatnikom. Rolnikiem też nikt nie jest z przymusu. Jak się nie opłaca to nie stękać i nie wyciągać łapek PO czyjeś pieniążki tylko zmienić zawód. Stocznie padają nie dlatego, że nie POtrafią zrobić dobrych statkow, tylko dlatego, że sprzedaja je POniżej kosztów produkcji. A 18 milardów na Krus to aż 500zł rocznie mniej w kieszeni Każdego mieszkańca, czyli rodzina 2+2 dorzuca się tylko do KRUSU około 2000zł. O POdatku dochodówym nie będę PiSał bo zaPOwne ... rozwiń
Avatar
Gość / 10 lipca 2009 o 17:39
yyy napisał:
Lol, pojechałbym na wieś, ale nie mam ziemi. Nie stać mnie na jej kupienie, mimo iż pracuję od rana do wieczora. Wynajmowanie mieszkania w mieście jest drogie, nie mówiąc o jedzeniu. Nie mogę sobie posadzić ziemniaków, tylko je muszę kupić.

Poczytaj troszke to sie dowiesz ile kosztuja nawozy,środki ochrony roślin,paliwo! To co rolnicy dostaja z Unii to tylko ładnie brzmi w utach polityków!!! Własnie,zebys jadl te ziemniaki ktos musie je wyprodukowac dla nas!!!!! Nie podzielam Twojego zdania ze nalezy im zabrac dopłaty na naprawe drog,rownie dobrze mozna obnizyc pencje rzadowe i tez znajdzie sie pokazna kwota na remonty!

Poczytaj troszke to sie dowiesz ile kosztuja nawozy,środki ochrony roślin,paliwo! To co rolnicy dostaja z Unii to tylko ładnie brzmi w utach polityków!!! Własnie,zebys jadl te ziemniaki ktos musie je wyprodukowac dla nas!!!!! Nie podzielam Twojego zdania ze nalezy im zabrac dopłaty na naprawe drog,rownie dobrze mozna obnizyc pencje rzadowe i tez znajdzie sie pokazna kwota na remonty! rozwiń
Avatar
yyy / 10 lipca 2009 o 14:42
Gość napisał:
Człowieku co się czepiasz rolników,chyba nie wiesz ile oni muszą pracowac a i tak maja marne grosze za to! A ty odbebnisz 8 godz i do domu na obiadek lecisz,a oni od świtu az do ciemnej nocy pracuja.Jesli twierdzisz ze maja taki dobrobyt to na wies sie przeprowadz zobaczymy czy bedziesz dalej twierdzil ze tak duzo im Unia daje!!!!Zapewne nie wyrobisz na nic!!! Czep sie kogos innego a nie ludzi ktorzy daja ci co włożyc do garnka!!!!

Lol, pojechałbym na wieś, ale nie mam ziemi. Nie stać mnie na jej kupienie, mimo iż pracuję od rana do wieczora. Wynajmowanie mieszkania w mieście jest drogie, nie mówiąc o jedzeniu. Nie mogę sobie posadzić ziemniaków, tylko je muszę kupić.

Lol, pojechałbym na wieś, ale nie mam ziemi. Nie stać mnie na jej kupienie, mimo iż pracuję od rana do wieczora. Wynajmowanie mieszkania w mieście jest drogie, nie mówiąc o jedzeniu. Nie mogę sobie posadzić ziemniaków, tylko je muszę kupić. rozwiń
Avatar
m. / 10 lipca 2009 o 13:18
xxx napisał:
Czym różni się "wiejska beemka" od miejskiej?

w wiejskiej jedziesz ty.
Avatar
xxx / 10 lipca 2009 o 11:44
Czym różni się "wiejska beemka" od miejskiej?
Avatar
xxx / 10 lipca 2009 o 11:42
osobówka napisał:
Sporo jeżdżę,przez pon.20 lat jazdy zapłaciłem "aż" 2 mandaty.Mam swój pogląd na zachowanie kierowców na drogach.TIRowcy czują się panami szos.Jedzie toto po białej (środkowej)lini,zmuszając innych do zjechania na pobocze.TIRy bardzo często są przeładowane,więc problemy z wyjechaniem (????) z koleiny.Jest w tym wiele przesady,ale może nie mógł wyjechać.
Drugą niebezpieczną grupą kierowców to busiarze.Tną przed siebie nie zwracając uwagi na znaki drogowe,wyprzedzają na trzeciego.Jeżdżą bardzo niebezpiecznie.Odnoszę wrażenie,że busiarze to przeważnie niedorozwoje przyuczeni do zawodu kierowcy.No i dla ocieszenia dodam,że najgorszą grupą wśród kierowców s,a niezrzeszeni taksówkarze.To menelstwo to zupełny postrach szos.Dorównują im łysole z wiejskich beemek i kierowcy z kraśnickimi rejestracjami.To już kompletne dno.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników dróg.Uwaga na szoferaków o których wspomniałem wyżej
P.S.Zbiża się czas pielgrzymek.Dopiero będzie się dziać na szosach,Ani wyprzedzić,trzeba będzie się wlec długo za takim pochodem,A i o wypadek nie będzie trudno...
rozwiń
Avatar
:[ / 10 lipca 2009 o 10:49
Ku*** czy wreszcie ktoś wyremontuje tą drogę! Wczoraj 3 osoby zginęły, dzisiaj dwie, ciekawe ile zginie jutro :[ Ruch na niej jest ogromny, a wszystkim się śpieszy, sam jeżdżąc nią wielokrotnie byłem światkiem jak kierowcy cudem unikali wypadków. Robią drogi krajowe na jakiś śmiesznych odcinkach jak Janów - Zamość a najdłuższa i najruchliwsza droga wojewódzka jest w opłakanym stanie i nikogo to nie obchodzi...
Avatar
Gość / 10 lipca 2009 o 10:09
Powiem wam tak wiem kto nie żyje w tym wypadku Moja siostra ze szfagrem. Najprawdopodobniej kierowca zasnoł za kierownica a nie pękła mu opona nawet sam policjant wykluczył taką możliwość właśnie przez ten wypadek osierocił ten kierowca TIR'a 2 dzieci w wieku 10 i 9 lat pomyślcie jak to odbiorą i jak będą żyli z taką świadomością że ich rodzice zgineli. Pomyślcie gdzie wam się spieszy i tak ten kierowca tir'a jechał z nadmierna prędkością. Wyglądało to tak jak by po nich przejechał straciłem siostrę i szkoda ze nie wiem który to zrobił. Bo tirowcy czuja się panami szos trochę rozsądku tez bardzo czesto kierowcy Tir'ów przekraczają limit godzin pracy i zasypiają za kierownicami i potem dochodzi do takich tragedii jak wczoraj. Szkoda tylko ze DZIECI straciły RODZICÓW!!
Powiem wam tak wiem kto nie żyje w tym wypadku Moja siostra ze szfagrem. Najprawdopodobniej kierowca zasnoł za kierownica a nie pękła mu opona nawet sam policjant wykluczył taką możliwość właśnie przez ten wypadek osierocił ten kierowca TIR'a 2 dzieci w wieku 10 i 9 lat pomyślcie jak to odbiorą i jak będą żyli z taką świadomością że ich rodzice zgineli. Pomyślcie gdzie wam się spieszy i tak ten kierowca tir'a jechał z nadmierna prędkością. Wyglądało to tak jak by po nich przejechał straciłem siostrę i szkoda ze nie wiem który to zrob... rozwiń
Avatar
~smutna~ / 10 lipca 2009 o 09:49
Chłop Polski napisał:
RZADKO SIĘ ZDARZA ABY OPONA OD TAK SOBIE PĘKAŁA BEZ PRZYCZYNY.kIEROWCA MA OBOWIĄZEK SPRAWDZANIA ICH STANU A ZWŁASZCZA PRZEDNICH.


no i co z tego ze kierowca sprawdzi opony przed wyjazdem jak z tymi oponami nigdy nie wiadomo one same pękają w czasie jazdy!!! kierowcom się spieszy ponieważ jada na godziny. ale co Wy możecie o tym wiedzieć skoro nigdy nie mieliście może doczynienia z tirem!!! kierowcy tirów czują czy to autostrada czy zwykły szosa ponieważ okropnie trzęsie samochód!!!
Jak kto się nie zna to lepiej niech sie nie wypowiada


no i co z tego ze kierowca sprawdzi opony przed wyjazdem jak z tymi oponami nigdy nie wiadomo one same pękają w czasie jazdy!!! kierowcom się spieszy ponieważ jada na godziny. ale co Wy możecie o tym wiedzieć skoro nigdy nie mieliście może doczynienia z tirem!!! kierowcy tirów czują czy to autostrada czy zwykły szosa ponieważ okropnie trzęsie samochód!!!
Jak kto się nie zna to lepiej niech sie nie wypowiada rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 2 0

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.