Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

29 maja 2012 r.
17:31
Edytuj ten wpis

Turysta z Poznania zawiedziony woj. lubelskim: "Żałuję, że przyjechałem"

0 88 A A
Okolice Zamku w Lublinie straciły na uroku przez rozkopane przejście koło Bramy Grodzkiej – uważa pa
Okolice Zamku w Lublinie straciły na uroku przez rozkopane przejście koło Bramy Grodzkiej – uważa pa

Wybrałem się z żoną na krótki urlop do Polski wschodniej. Niestety, jestem zawiedziony i rozczarowany tym, co zobaczyłem. A raczej tym, czego nie zobaczyłem – napisał do "Dziennika Wschodniego” Sebastian Grzelak z Poznania.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Turysta przyjechał na urlop do Lublina na początku maja. Zachęciły go reklamy telewizyjne w ramach kampanii "Piękny Wschód”. W ciągu kilku dni zwiedził Lublin, Zamość i Kazimierz Dolny.

Nie jest jednak zadowolony z wycieczki. Zabytki, które chciał zobaczyć, były niedostępne z powodu remontów, o czym – według niego – nigdzie nie informowano. Jest też zły na urzędników, bo napisał do nich w tej sprawie list, ale nie dostał odpowiedzi.

– Uważam, że szczytem arogancji i ignorancji jest to, że żadna z osób, do których skierowałem swój mail, nie raczyła na niego odpowiedzieć – oburza się pan Sebastian.

– Maila od tego pana dostaliśmy przed kilkoma dniami, najprawdopodobniej odpowiedź wyślemy jeszcze dzisiaj – mówi Monika Płońska z biura prasowego marszałka.

Piotr Franaszek, dyrektor Departamentu Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego dodaje: – Remonty muszą być wykonane akurat w tym okresie, bo inaczej mogłoby przepaść unijne dofinansowanie. Na stronach internetowych obiektów podlegających marszałkowi są informacje na ten temat.

W podobnym tonie wypowiadają się urzędnicy z Zamościa i Kazimierza Dolnego. – Żeby mieć odnowione i piękne obiekty trzeba przez jakiś czas liczyć się z utrudnieniami. Krytykę pana Sebastiana traktujemy jednak bardzo poważnie. Np. zwróciliśmy się do Zarządu Dróg Grodzkich o lepsze oznakowanie drogi z dworca PKP na Stare Miasto – mówi Jacek Bełz z biura promocji Urzędu Miasta w Zamościu.

Z kolei urzędnicy z Kazimierza zapewniają, że listu nie dostali, ale nie widzą nic złego w tym, że trwają remonty. – Robimy je przecież dla turystów. A o tym, że zabytki są niedostępne informujemy na bieżąco na naszej stronie internetowej – stwierdza sekretarz miasta Małgorzata Kuś.

Pan Sebastian czuje się jednak oszukany. Chce, by urzędnicy oddali mu ponad 700 zł za bilety PKP i noclegi. Oni zgodnie odpowiadają: Nie ma takiej możliwości.

Według danych GUS w 2011 roku woj. lubelskie odwiedziło ponad 655 tys. turystów, mniej o ok. 10 tys. niż w 2010 (dane na podstawie udzielonych noclegów). Według innego raportu, opracowanego przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną, goście najczęściej skarżyli się na niski poziom usług i słabą infrastrukturę turystyczną.

>> Przeczytaj cały list turysty z Poznania

Komentarze 88

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 czerwca 2012 o 16:08
[quote name='Mieszkaniec Zamościa' timestamp='1338355188' post='635044']
Turysta z Poznania zapomniał, że przyjechał z Polski A, zawsze doinwestowanej, jak nie przez zaborce pruskiego to przez ich potomków lub poznaniaków, którzy mają węża w kieszeni i za grosz wschodniej gościnności.
Województwo lubelskie kiedyś a dziś to juz nie Polska B, a inna forma być może Ą ale w porównaniu z latami osiemdziesiatymi to znacznie więcej uczyniono a i tak coraz więcej dla turystów pojawia się atrakcji, miejsc noclegowych, szlaków turystycznych czy ścieżek rowerowych. Jest ładnie, czyste powietrze niedostępne w Poznaniu, urokiu miejsc nietknietych zębem czasu, jako pozytyw brak przemysłu uciążliwego dla środowiska i spokój. Wystarczy wśiąśc do pociągu - pociągi są, a jakby przyjechał w ubiegłym roku to by ich nie zastał. Myżlę, że Pan z Poznania powinien dopłacić nam wszystkim za to, że mógł wrócić do krainy martzeń, jaką w tej chwili jest lubelszczyzna jako region. A co do tych 700 zł, gdyby podał swoje dane publicznie zarobiłby więcej na reklamie niż na utyskiwaniu - co jest właściwe dla ludzi z Polski A.
Pozdrawiam i zapraszam do dyskuski.
Mieszkaniec Zamościa.
[/quote]
Pytanie: gdzie Zamość leży i gdzie Lubelszczyzna leży.
[quote name='Mieszkaniec Zamościa' timestamp='1338355188' post='635044']
Turysta z Poznania zapomniał, że przyjechał z Polski A, zawsze doinwestowanej, jak nie przez zaborce pruskiego to przez ich potomków lub poznaniaków, którzy mają węża w kieszeni i za grosz wschodniej gościnności.
Województwo lubelskie kiedyś a dziś to juz nie Polska B, a inna forma być może Ą ale w porównaniu z latami osiemdziesiatymi to znacznie więcej uczyniono a i tak coraz więcej dla turystów pojawia się atrakcji, miejsc noclegow... rozwiń
Avatar
lublinianin / 3 czerwca 2012 o 11:49
[quote name='Gość' timestamp='1338573913' post='635966']
ludzie cały czas operujecie tymi samymi argumentami... to smutne... nie szukajcie prosze analogii pomiedzy innymi miastami i sytuacjami tylko wytezcie umysły i postarajcie sie zrozumiec: TO LUBLIN REKLAMOWAŁ SIE W TV CAŁA ZIME A NIE POZNAN, WARSZAWA CZY RZYM!!!!! dlatego uwazam to za nieuczciwosc, gdyby nie było tych reklam uznałbym ze miałem pecha i tyle ale w sytuacji kiedy władze miasta i regionu mnie poprzez tv zaprosiły uwazam, ze mnie oszukały... tak trudno to zrozumiec? naprawde? tak wiec analogie z warszawa, poznaniem czy innym miastem nie moga tu miec miejsca... bo to nie one sie reklamowały tylko własnie lublin... jezu nie wierze ze tego nie rozumiecie albo inaczej: wierze ze sa wsrod was jedak tacy którzy rozumieja... bo ze pełno tu ludzi bardzo prymitywnych to niestety widze(czytam)... na szczescie podczas pobytu u was nie zetknałem sie z takim chamstwem (wrecz przeciwnie) tak wiec nie grozi mi przeswiadczenie ze wszyscy mieszkancy regionu to ludzie z kultura na bakier... a takie niestety wrazenie moze odniesc ktos czytajacy to forum
sebastian grzelak
[/quote]

Panie Sebastianie,
można żałować, że sie gdzieś przyjechało, można być niezadowolonym z wyjazdu, że nie wszystko się zobaczyło itp., ale żądać za WSZYSTKO zwrotu kosztów? To już lekka przesada, i powiedzmy sobie szczerze, pachnie to pazernością. A chciwych ludzi nikt nie lubi...
[quote name='Gość' timestamp='1338573913' post='635966']
ludzie cały czas operujecie tymi samymi argumentami... to smutne... nie szukajcie prosze analogii pomiedzy innymi miastami i sytuacjami tylko wytezcie umysły i postarajcie sie zrozumiec: TO LUBLIN REKLAMOWAŁ SIE W TV CAŁA ZIME A NIE POZNAN, WARSZAWA CZY RZYM!!!!! dlatego uwazam to za nieuczciwosc, gdyby nie było tych reklam uznałbym ze miałem pecha i tyle ale w sytuacji kiedy władze miasta i regionu mnie poprzez tv zaprosiły uwazam, ze ... rozwiń
Avatar
Gość / 2 czerwca 2012 o 11:33
[quote name='poznaniak z korzeniami Lb' timestamp='1338546595' post='635848']
Panie Sebastianie jako mieszkaniec lubelszczyzny przyznaje panu racje -pod WARUNKIEM że Lublin nie zwraca kasy za dojazd i nocleg panu .Zwiedzanie Muzeum Lublinaczy Zamościa ,Kazimierza ,Nałęczowapowinien pan otrzymać za DARMO tak kultura wymaga za brak precyzji w reklami .Tak na marginesie to dzięki rządom przez 30 lat Lublin w stosunku do zachodu z braku funduszy cofnięty o 30 lat .i tak brak autostrady 2.Brak szybkiej koleji 4.Brak obwodnicy 5.Brak dróg ekspresowych .6.Lubelskie czeka 100 lat na most Kamieniu koło Opola Lubelskiego ,dlatego rzeka Wisła bez mostów dzieli Polaków na lepszych i gorszych.Lubelskie a Poznanskie w inwestycjach to 1/8 a moze i 10 z funduszy centralnych .Pznan ma prawie wszystko Lublin musiał płacić za muzea w Kozłówce aż 17 mil Zamoiskim ,oraz za zlikwidowanie /Cukroweni imiejsc 250 osób spólce cukrowniczej 9 mil złotych z siedzibą w Toruniu???ktoa zlikwidowała najlepszą cukrownie w Polsce a może w Europie.Lublin wspólpracuje z MTP gdzie wybudowali 2 hale 46 mil z czego Poznań dolożył 14 mil złotychetap Targi Lubelskie gdzie na otwarciu był p.
Grobelny i Dyrekcja z PŃ zaproszona przez prezydenta Lublina
[/quote]
Panie z Wielkopolszczyzny,korzeniami z Lubelszczyzny pochwal się wiedzą i określ na mapie teren Lubelszczyzny,gdyż sąsiedzi nie wiedzą na jakiej miedzy siedzą.Pyry zostały posadzone,pięknie wyglądają i na odpowiedź czekają,gdyż nie wiedzą na jakiej ziemi się rozmnażają.
[quote name='poznaniak z korzeniami Lb' timestamp='1338546595' post='635848']
Panie Sebastianie jako mieszkaniec lubelszczyzny przyznaje panu racje -pod WARUNKIEM że Lublin nie zwraca kasy za dojazd i nocleg panu .Zwiedzanie Muzeum Lublinaczy Zamościa ,Kazimierza ,Nałęczowapowinien pan otrzymać za DARMO tak kultura wymaga za brak precyzji w reklami .Tak na marginesie to dzięki rządom przez 30 lat Lublin w stosunku do zachodu z braku funduszy cofnięty o 30 lat .i tak brak autostrady 2.Brak szybkiej koleji 4.Brak... rozwiń
Avatar
Gość / 1 czerwca 2012 o 20:05
ludzie cały czas operujecie tymi samymi argumentami... to smutne... nie szukajcie prosze analogii pomiedzy innymi miastami i sytuacjami tylko wytezcie umysły i postarajcie sie zrozumiec: TO LUBLIN REKLAMOWAŁ SIE W TV CAŁA ZIME A NIE POZNAN, WARSZAWA CZY RZYM!!!!! dlatego uwazam to za nieuczciwosc, gdyby nie było tych reklam uznałbym ze miałem pecha i tyle ale w sytuacji kiedy władze miasta i regionu mnie poprzez tv zaprosiły uwazam, ze mnie oszukały... tak trudno to zrozumiec? naprawde? tak wiec analogie z warszawa, poznaniem czy innym miastem nie moga tu miec miejsca... bo to nie one sie reklamowały tylko własnie lublin... jezu nie wierze ze tego nie rozumiecie albo inaczej: wierze ze sa wsrod was jedak tacy którzy rozumieja... bo ze pełno tu ludzi bardzo prymitywnych to niestety widze(czytam)... na szczescie podczas pobytu u was nie zetknałem sie z takim chamstwem (wrecz przeciwnie) tak wiec nie grozi mi przeswiadczenie ze wszyscy mieszkancy regionu to ludzie z kultura na bakier... a takie niestety wrazenie moze odniesc ktos czytajacy to forum
sebastian grzelak
ludzie cały czas operujecie tymi samymi argumentami... to smutne... nie szukajcie prosze analogii pomiedzy innymi miastami i sytuacjami tylko wytezcie umysły i postarajcie sie zrozumiec: TO LUBLIN REKLAMOWAŁ SIE W TV CAŁA ZIME A NIE POZNAN, WARSZAWA CZY RZYM!!!!! dlatego uwazam to za nieuczciwosc, gdyby nie było tych reklam uznałbym ze miałem pecha i tyle ale w sytuacji kiedy władze miasta i regionu mnie poprzez tv zaprosiły uwazam, ze mnie oszukały... tak trudno to zrozumiec? naprawde? tak wiec analogie z warszawa, pozna... rozwiń
Avatar
Chełmianka / 1 czerwca 2012 o 15:46
to turysta z Poznania przyjechał i wyjechał szczęśliwy, a my tutaj mieszkamy na dzikim wschodzie!!!
Avatar
gośka / 1 czerwca 2012 o 15:19
Wiochu sebastianie,bowiem na miano pana nie zasługujesz. Masz żal to powiedz żonie (jak masz) a nie smarujesz w gazecie plus ŻĄDASZ zwrotu pieniędzy. To jest chamstwo,buractwo i cwaniactwo.
Nie podobało się to po kija przyjeżdzałeś? Masz Wroclaw,Warszawę,Gdańsk. Poparłeś do Lublina, są remonty jak wszędzie przed euro i co-- list,zwrot kasy i może jeszcze w dupk.... szanowną pyrę pocałować.
Takich turystów lubelszczyzna ma gdzieś,najpierw smarujesz potem tłumaczysz.
Spadaj i nie wracaj więcej.

Dobre!!! Zgadzam się w 100%


PS. To może każdemu przyjeżdżającemu do Warszawy powinni na dzień dobry pieniądze dawać... no bo metro się buduje... i niedogodności takie...
Ludzie, opamiętajcie się z tą pazernością!
Wiochu sebastianie,bowiem na miano pana nie zasługujesz. Masz żal to powiedz żonie (jak masz) a nie smarujesz w gazecie plus ŻĄDASZ zwrotu pieniędzy. To jest chamstwo,buractwo i cwaniactwo.
Nie podobało się to po kija przyjeżdzałeś? Masz Wroclaw,Warszawę,Gdańsk. Poparłeś do Lublina, są remonty jak wszędzie przed euro i co-- list,zwrot kasy i może jeszcze w dupk.... szanowną pyrę pocałować.
Takich turystów lubelszczyzna ma gdzieś,najpierw smarujesz potem tłumaczysz.
Spadaj i nie wracaj więcej.

Dobre!!... rozwiń
Avatar
Maciek / 1 czerwca 2012 o 13:39
Burak z Pyrogrodu chyba na główkę upadł!
Avatar
poznaniak z korzeniami Lb / 1 czerwca 2012 o 12:29
Panie Sebastianie jako mieszkaniec lubelszczyzny przyznaje panu racje -pod WARUNKIEM że Lublin nie zwraca kasy za dojazd i nocleg panu .Zwiedzanie Muzeum Lublinaczy Zamościa ,Kazimierza ,Nałęczowapowinien pan otrzymać za DARMO tak kultura wymaga za brak precyzji w reklami .Tak na marginesie to dzięki rządom przez 30 lat Lublin w stosunku do zachodu z braku funduszy cofnięty o 30 lat .i tak brak autostrady 2.Brak szybkiej koleji 4.Brak obwodnicy 5.Brak dróg ekspresowych .6.Lubelskie czeka 100 lat na most Kamieniu koło Opola Lubelskiego ,dlatego rzeka Wisła bez mostów dzieli Polaków na lepszych i gorszych.Lubelskie a Poznanskie w inwestycjach to 1/8 a moze i 10 z funduszy centralnych .Pznan ma prawie wszystko Lublin musiał płacić za muzea w Kozłówce aż 17 mil Zamoiskim ,oraz za zlikwidowanie /Cukroweni imiejsc 250 osób spólce cukrowniczej 9 mil złotych z siedzibą w Toruniu???ktoa zlikwidowała najlepszą cukrownie w Polsce a może w Europie.Lublin wspólpracuje z MTP gdzie wybudowali 2 hale 46 mil z czego Poznań dolożył 14 mil złotychetap Targi Lubelskie gdzie na otwarciu był p.
Grobelny i Dyrekcja z PŃ zaproszona przez prezydenta Lublina
Panie Sebastianie jako mieszkaniec lubelszczyzny przyznaje panu racje -pod WARUNKIEM że Lublin nie zwraca kasy za dojazd i nocleg panu .Zwiedzanie Muzeum Lublinaczy Zamościa ,Kazimierza ,Nałęczowapowinien pan otrzymać za DARMO tak kultura wymaga za brak precyzji w reklami .Tak na marginesie to dzięki rządom przez 30 lat Lublin w stosunku do zachodu z braku funduszy cofnięty o 30 lat .i tak brak autostrady 2.Brak szybkiej koleji 4.Brak obwodnicy 5.Brak dróg ekspresowych .6.Lubelskie czeka 100 lat na most Kamieniu koło Opola Lubelskiego ,dlat... rozwiń
Avatar
tomcio paluch / 1 czerwca 2012 o 07:29
Państwo to znajdz sobie pyro u siebie, wal się kmiocie i cwaniaczku.
700 zł buhahaha a moze 750 zl?
Brudasie, lecz się na głowę.
Avatar
gerda / 1 czerwca 2012 o 07:27
Wiochu sebastianie,bowiem na miano pana nie zasługujesz. Masz żal to powiedz żonie (jak masz) a nie smarujesz w gazecie plus ŻĄDASZ zwrotu pieniędzy. To jest chamstwo,buractwo i cwaniactwo.
Nie podobało się to po kija przyjeżdzałeś? Masz Wroclaw,Warszawę,Gdańsk. Poparłeś do Lublina, są remonty jak wszędzie przed euro i co-- list,zwrot kasy i może jeszcze w dupk.... szanowną pyrę pocałować.
Takich turystów lubelszczyzna ma gdzieś,najpierw smarujesz potem tłumaczysz.
Spadaj i nie wracaj więcej.

Ciekawa jestem czy turysta wpadł do wspaniałych lubelskich knajpek czy posilił się drożdzówką z pyrlandii.
Nie ośmieszaj się człowieku więcej i nie pisz tu-------to forum lubelskie a nie buraków-kartofli i chamów rodem z Poznania.
Wiochu sebastianie,bowiem na miano pana nie zasługujesz. Masz żal to powiedz żonie (jak masz) a nie smarujesz w gazecie plus ŻĄDASZ zwrotu pieniędzy. To jest chamstwo,buractwo i cwaniactwo.
Nie podobało się to po kija przyjeżdzałeś? Masz Wroclaw,Warszawę,Gdańsk. Poparłeś do Lublina, są remonty jak wszędzie przed euro i co-- list,zwrot kasy i może jeszcze w dupk.... szanowną pyrę pocałować.
Takich turystów lubelszczyzna ma gdzieś,najpierw smarujesz potem tłumaczysz.
Spadaj i nie wracaj więcej.

Ciekawa jestem czy... rozwiń
Avatar
Gość / 3 czerwca 2012 o 16:08
[quote name='Mieszkaniec Zamościa' timestamp='1338355188' post='635044']
Turysta z Poznania zapomniał, że przyjechał z Polski A, zawsze doinwestowanej, jak nie przez zaborce pruskiego to przez ich potomków lub poznaniaków, którzy mają węża w kieszeni i za grosz wschodniej gościnności.
Województwo lubelskie kiedyś a dziś to juz nie Polska B, a inna forma być może Ą ale w porównaniu z latami osiemdziesiatymi to znacznie więcej uczyniono a i tak coraz więcej dla turystów pojawia się atrakcji, miejsc noclegowych, szlaków turystycznych czy ścieżek rowerowych. Jest ładnie, czyste powietrze niedostępne w Poznaniu, urokiu miejsc nietknietych zębem czasu, jako pozytyw brak przemysłu uciążliwego dla środowiska i spokój. Wystarczy wśiąśc do pociągu - pociągi są, a jakby przyjechał w ubiegłym roku to by ich nie zastał. Myżlę, że Pan z Poznania powinien dopłacić nam wszystkim za to, że mógł wrócić do krainy martzeń, jaką w tej chwili jest lubelszczyzna jako region. A co do tych 700 zł, gdyby podał swoje dane publicznie zarobiłby więcej na reklamie niż na utyskiwaniu - co jest właściwe dla ludzi z Polski A.
Pozdrawiam i zapraszam do dyskuski.
Mieszkaniec Zamościa.
[/quote]
Pytanie: gdzie Zamość leży i gdzie Lubelszczyzna leży.
[quote name='Mieszkaniec Zamościa' timestamp='1338355188' post='635044']
Turysta z Poznania zapomniał, że przyjechał z Polski A, zawsze doinwestowanej, jak nie przez zaborce pruskiego to przez ich potomków lub poznaniaków, którzy mają węża w kieszeni i za grosz wschodniej gościnności.
Województwo lubelskie kiedyś a dziś to juz nie Polska B, a inna forma być może Ą ale w porównaniu z latami osiemdziesiatymi to znacznie więcej uczyniono a i tak coraz więcej dla turystów pojawia się atrakcji, miejsc noclegow... rozwiń
Avatar
lublinianin / 3 czerwca 2012 o 11:49
[quote name='Gość' timestamp='1338573913' post='635966']
ludzie cały czas operujecie tymi samymi argumentami... to smutne... nie szukajcie prosze analogii pomiedzy innymi miastami i sytuacjami tylko wytezcie umysły i postarajcie sie zrozumiec: TO LUBLIN REKLAMOWAŁ SIE W TV CAŁA ZIME A NIE POZNAN, WARSZAWA CZY RZYM!!!!! dlatego uwazam to za nieuczciwosc, gdyby nie było tych reklam uznałbym ze miałem pecha i tyle ale w sytuacji kiedy władze miasta i regionu mnie poprzez tv zaprosiły uwazam, ze mnie oszukały... tak trudno to zrozumiec? naprawde? tak wiec analogie z warszawa, poznaniem czy innym miastem nie moga tu miec miejsca... bo to nie one sie reklamowały tylko własnie lublin... jezu nie wierze ze tego nie rozumiecie albo inaczej: wierze ze sa wsrod was jedak tacy którzy rozumieja... bo ze pełno tu ludzi bardzo prymitywnych to niestety widze(czytam)... na szczescie podczas pobytu u was nie zetknałem sie z takim chamstwem (wrecz przeciwnie) tak wiec nie grozi mi przeswiadczenie ze wszyscy mieszkancy regionu to ludzie z kultura na bakier... a takie niestety wrazenie moze odniesc ktos czytajacy to forum
sebastian grzelak
[/quote]

Panie Sebastianie,
można żałować, że sie gdzieś przyjechało, można być niezadowolonym z wyjazdu, że nie wszystko się zobaczyło itp., ale żądać za WSZYSTKO zwrotu kosztów? To już lekka przesada, i powiedzmy sobie szczerze, pachnie to pazernością. A chciwych ludzi nikt nie lubi...
[quote name='Gość' timestamp='1338573913' post='635966']
ludzie cały czas operujecie tymi samymi argumentami... to smutne... nie szukajcie prosze analogii pomiedzy innymi miastami i sytuacjami tylko wytezcie umysły i postarajcie sie zrozumiec: TO LUBLIN REKLAMOWAŁ SIE W TV CAŁA ZIME A NIE POZNAN, WARSZAWA CZY RZYM!!!!! dlatego uwazam to za nieuczciwosc, gdyby nie było tych reklam uznałbym ze miałem pecha i tyle ale w sytuacji kiedy władze miasta i regionu mnie poprzez tv zaprosiły uwazam, ze ... rozwiń
Avatar
Gość / 2 czerwca 2012 o 11:33
[quote name='poznaniak z korzeniami Lb' timestamp='1338546595' post='635848']
Panie Sebastianie jako mieszkaniec lubelszczyzny przyznaje panu racje -pod WARUNKIEM że Lublin nie zwraca kasy za dojazd i nocleg panu .Zwiedzanie Muzeum Lublinaczy Zamościa ,Kazimierza ,Nałęczowapowinien pan otrzymać za DARMO tak kultura wymaga za brak precyzji w reklami .Tak na marginesie to dzięki rządom przez 30 lat Lublin w stosunku do zachodu z braku funduszy cofnięty o 30 lat .i tak brak autostrady 2.Brak szybkiej koleji 4.Brak obwodnicy 5.Brak dróg ekspresowych .6.Lubelskie czeka 100 lat na most Kamieniu koło Opola Lubelskiego ,dlatego rzeka Wisła bez mostów dzieli Polaków na lepszych i gorszych.Lubelskie a Poznanskie w inwestycjach to 1/8 a moze i 10 z funduszy centralnych .Pznan ma prawie wszystko Lublin musiał płacić za muzea w Kozłówce aż 17 mil Zamoiskim ,oraz za zlikwidowanie /Cukroweni imiejsc 250 osób spólce cukrowniczej 9 mil złotych z siedzibą w Toruniu???ktoa zlikwidowała najlepszą cukrownie w Polsce a może w Europie.Lublin wspólpracuje z MTP gdzie wybudowali 2 hale 46 mil z czego Poznań dolożył 14 mil złotychetap Targi Lubelskie gdzie na otwarciu był p.
Grobelny i Dyrekcja z PŃ zaproszona przez prezydenta Lublina
[/quote]
Panie z Wielkopolszczyzny,korzeniami z Lubelszczyzny pochwal się wiedzą i określ na mapie teren Lubelszczyzny,gdyż sąsiedzi nie wiedzą na jakiej miedzy siedzą.Pyry zostały posadzone,pięknie wyglądają i na odpowiedź czekają,gdyż nie wiedzą na jakiej ziemi się rozmnażają.
[quote name='poznaniak z korzeniami Lb' timestamp='1338546595' post='635848']
Panie Sebastianie jako mieszkaniec lubelszczyzny przyznaje panu racje -pod WARUNKIEM że Lublin nie zwraca kasy za dojazd i nocleg panu .Zwiedzanie Muzeum Lublinaczy Zamościa ,Kazimierza ,Nałęczowapowinien pan otrzymać za DARMO tak kultura wymaga za brak precyzji w reklami .Tak na marginesie to dzięki rządom przez 30 lat Lublin w stosunku do zachodu z braku funduszy cofnięty o 30 lat .i tak brak autostrady 2.Brak szybkiej koleji 4.Brak... rozwiń
Avatar
Gość / 1 czerwca 2012 o 20:05
ludzie cały czas operujecie tymi samymi argumentami... to smutne... nie szukajcie prosze analogii pomiedzy innymi miastami i sytuacjami tylko wytezcie umysły i postarajcie sie zrozumiec: TO LUBLIN REKLAMOWAŁ SIE W TV CAŁA ZIME A NIE POZNAN, WARSZAWA CZY RZYM!!!!! dlatego uwazam to za nieuczciwosc, gdyby nie było tych reklam uznałbym ze miałem pecha i tyle ale w sytuacji kiedy władze miasta i regionu mnie poprzez tv zaprosiły uwazam, ze mnie oszukały... tak trudno to zrozumiec? naprawde? tak wiec analogie z warszawa, poznaniem czy innym miastem nie moga tu miec miejsca... bo to nie one sie reklamowały tylko własnie lublin... jezu nie wierze ze tego nie rozumiecie albo inaczej: wierze ze sa wsrod was jedak tacy którzy rozumieja... bo ze pełno tu ludzi bardzo prymitywnych to niestety widze(czytam)... na szczescie podczas pobytu u was nie zetknałem sie z takim chamstwem (wrecz przeciwnie) tak wiec nie grozi mi przeswiadczenie ze wszyscy mieszkancy regionu to ludzie z kultura na bakier... a takie niestety wrazenie moze odniesc ktos czytajacy to forum
sebastian grzelak
ludzie cały czas operujecie tymi samymi argumentami... to smutne... nie szukajcie prosze analogii pomiedzy innymi miastami i sytuacjami tylko wytezcie umysły i postarajcie sie zrozumiec: TO LUBLIN REKLAMOWAŁ SIE W TV CAŁA ZIME A NIE POZNAN, WARSZAWA CZY RZYM!!!!! dlatego uwazam to za nieuczciwosc, gdyby nie było tych reklam uznałbym ze miałem pecha i tyle ale w sytuacji kiedy władze miasta i regionu mnie poprzez tv zaprosiły uwazam, ze mnie oszukały... tak trudno to zrozumiec? naprawde? tak wiec analogie z warszawa, pozna... rozwiń
Avatar
Chełmianka / 1 czerwca 2012 o 15:46
to turysta z Poznania przyjechał i wyjechał szczęśliwy, a my tutaj mieszkamy na dzikim wschodzie!!!
Avatar
gośka / 1 czerwca 2012 o 15:19
Wiochu sebastianie,bowiem na miano pana nie zasługujesz. Masz żal to powiedz żonie (jak masz) a nie smarujesz w gazecie plus ŻĄDASZ zwrotu pieniędzy. To jest chamstwo,buractwo i cwaniactwo.
Nie podobało się to po kija przyjeżdzałeś? Masz Wroclaw,Warszawę,Gdańsk. Poparłeś do Lublina, są remonty jak wszędzie przed euro i co-- list,zwrot kasy i może jeszcze w dupk.... szanowną pyrę pocałować.
Takich turystów lubelszczyzna ma gdzieś,najpierw smarujesz potem tłumaczysz.
Spadaj i nie wracaj więcej.

Dobre!!! Zgadzam się w 100%


PS. To może każdemu przyjeżdżającemu do Warszawy powinni na dzień dobry pieniądze dawać... no bo metro się buduje... i niedogodności takie...
Ludzie, opamiętajcie się z tą pazernością!
Wiochu sebastianie,bowiem na miano pana nie zasługujesz. Masz żal to powiedz żonie (jak masz) a nie smarujesz w gazecie plus ŻĄDASZ zwrotu pieniędzy. To jest chamstwo,buractwo i cwaniactwo.
Nie podobało się to po kija przyjeżdzałeś? Masz Wroclaw,Warszawę,Gdańsk. Poparłeś do Lublina, są remonty jak wszędzie przed euro i co-- list,zwrot kasy i może jeszcze w dupk.... szanowną pyrę pocałować.
Takich turystów lubelszczyzna ma gdzieś,najpierw smarujesz potem tłumaczysz.
Spadaj i nie wracaj więcej.

Dobre!!... rozwiń
Avatar
Maciek / 1 czerwca 2012 o 13:39
Burak z Pyrogrodu chyba na główkę upadł!
Avatar
poznaniak z korzeniami Lb / 1 czerwca 2012 o 12:29
Panie Sebastianie jako mieszkaniec lubelszczyzny przyznaje panu racje -pod WARUNKIEM że Lublin nie zwraca kasy za dojazd i nocleg panu .Zwiedzanie Muzeum Lublinaczy Zamościa ,Kazimierza ,Nałęczowapowinien pan otrzymać za DARMO tak kultura wymaga za brak precyzji w reklami .Tak na marginesie to dzięki rządom przez 30 lat Lublin w stosunku do zachodu z braku funduszy cofnięty o 30 lat .i tak brak autostrady 2.Brak szybkiej koleji 4.Brak obwodnicy 5.Brak dróg ekspresowych .6.Lubelskie czeka 100 lat na most Kamieniu koło Opola Lubelskiego ,dlatego rzeka Wisła bez mostów dzieli Polaków na lepszych i gorszych.Lubelskie a Poznanskie w inwestycjach to 1/8 a moze i 10 z funduszy centralnych .Pznan ma prawie wszystko Lublin musiał płacić za muzea w Kozłówce aż 17 mil Zamoiskim ,oraz za zlikwidowanie /Cukroweni imiejsc 250 osób spólce cukrowniczej 9 mil złotych z siedzibą w Toruniu???ktoa zlikwidowała najlepszą cukrownie w Polsce a może w Europie.Lublin wspólpracuje z MTP gdzie wybudowali 2 hale 46 mil z czego Poznań dolożył 14 mil złotychetap Targi Lubelskie gdzie na otwarciu był p.
Grobelny i Dyrekcja z PŃ zaproszona przez prezydenta Lublina
Panie Sebastianie jako mieszkaniec lubelszczyzny przyznaje panu racje -pod WARUNKIEM że Lublin nie zwraca kasy za dojazd i nocleg panu .Zwiedzanie Muzeum Lublinaczy Zamościa ,Kazimierza ,Nałęczowapowinien pan otrzymać za DARMO tak kultura wymaga za brak precyzji w reklami .Tak na marginesie to dzięki rządom przez 30 lat Lublin w stosunku do zachodu z braku funduszy cofnięty o 30 lat .i tak brak autostrady 2.Brak szybkiej koleji 4.Brak obwodnicy 5.Brak dróg ekspresowych .6.Lubelskie czeka 100 lat na most Kamieniu koło Opola Lubelskiego ,dlat... rozwiń
Avatar
tomcio paluch / 1 czerwca 2012 o 07:29
Państwo to znajdz sobie pyro u siebie, wal się kmiocie i cwaniaczku.
700 zł buhahaha a moze 750 zl?
Brudasie, lecz się na głowę.
Avatar
gerda / 1 czerwca 2012 o 07:27
Wiochu sebastianie,bowiem na miano pana nie zasługujesz. Masz żal to powiedz żonie (jak masz) a nie smarujesz w gazecie plus ŻĄDASZ zwrotu pieniędzy. To jest chamstwo,buractwo i cwaniactwo.
Nie podobało się to po kija przyjeżdzałeś? Masz Wroclaw,Warszawę,Gdańsk. Poparłeś do Lublina, są remonty jak wszędzie przed euro i co-- list,zwrot kasy i może jeszcze w dupk.... szanowną pyrę pocałować.
Takich turystów lubelszczyzna ma gdzieś,najpierw smarujesz potem tłumaczysz.
Spadaj i nie wracaj więcej.

Ciekawa jestem czy turysta wpadł do wspaniałych lubelskich knajpek czy posilił się drożdzówką z pyrlandii.
Nie ośmieszaj się człowieku więcej i nie pisz tu-------to forum lubelskie a nie buraków-kartofli i chamów rodem z Poznania.
Wiochu sebastianie,bowiem na miano pana nie zasługujesz. Masz żal to powiedz żonie (jak masz) a nie smarujesz w gazecie plus ŻĄDASZ zwrotu pieniędzy. To jest chamstwo,buractwo i cwaniactwo.
Nie podobało się to po kija przyjeżdzałeś? Masz Wroclaw,Warszawę,Gdańsk. Poparłeś do Lublina, są remonty jak wszędzie przed euro i co-- list,zwrot kasy i może jeszcze w dupk.... szanowną pyrę pocałować.
Takich turystów lubelszczyzna ma gdzieś,najpierw smarujesz potem tłumaczysz.
Spadaj i nie wracaj więcej.

Ciekawa jestem czy... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 88

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: Okaleczone zwłoki znaleziono w lesie, w pobliżu drogi krajowej nr 19

Lubelskie: Okaleczone zwłoki znaleziono w lesie, w pobliżu drogi krajowej nr 19 11 1

Śledczy ustalają dokładne okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało odnaleziono w lesie, niedaleko Radzynia Podlaskiego. Wstępne ustalenia wskazują, że został zamordowany.

Lublin: Narasta konflikt w szpitalu przy ul. Staszica. Będzie protest pielęgniarek?

Lublin: Narasta konflikt w szpitalu przy ul. Staszica. Będzie protest pielęgniarek? 5 5

Pielęgniarki ze szpitala przy Staszica gotowe są strajkować, jeśli dyrekcja nie zgodzi się na podwyżki. W ramach protestu już 170 osób poszło na zwolnienia lekarskie.

Urlop ojcowski staje się modny. Korzysta coraz więcej mężczyzn w woj. lubelskim

Urlop ojcowski staje się modny. Korzysta coraz więcej mężczyzn w woj. lubelskim 0 1

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na skorzystanie z urlopów ojcowskich. W woj. lubelskim skorzystało z niego w zeszłym roku już 7,8 tys. ojców. To o jedną piątą więcej niż w roku 2016.

Lublin: Mama u fryzjera, trzylatka wybrała się na spacer po galerii handlowej

Lublin: Mama u fryzjera, trzylatka wybrała się na spacer po galerii handlowej 8 1

W sobotę przed południem dyżurny II komisariatu policji w Lublinie odebrał zgłoszenie dotyczące zaginięcia trzyletniego dziecka.

Nieudany początek sezonu na Słonecznym Wrotkowie

Nieudany początek sezonu na Słonecznym Wrotkowie 1 6

Nie można zaliczyć do udanych tegorocznego otwarcia ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim, gdzie sezon zaczął się w sobotę.

Nowa atrakcja dla miłośników jazdy na rolkach i wrotkach w Lublinie

Nowa atrakcja dla miłośników jazdy na rolkach i wrotkach w Lublinie 0 0

Działa już hala do jazdy na wrotkach i rolkach otwarta w miejscu lodowiska przy Al. Zygmuntowskich. W piątek była darmowa i tego dnia odwiedziło ją 250 osób.

MUNDIAL 2018. Polska - Kolumbia 0:3 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
galeria

MUNDIAL 2018. Polska - Kolumbia 0:3 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 14 12

O godzinie 20 reprezentacja Polski w Kazaniu zmierzy się z Kolumbią i jeśli chce zachować szansę na wyjście z grupy musi wygrać

Po roku wyciągnęli wnioski. Podsumowanie zamojskiej klasy okręgowej

Po roku wyciągnęli wnioski. Podsumowanie zamojskiej klasy okręgowej 1 0

Sezon 2017/2018 przeszedł do historii. Awans po bardzo zaciętym boju wywalczyła Huczwa Tyszowce, która zostawiła w pokonanym polu Unię Hrubieszów i inny zespół z aspiracjami do awansu – Victorię Łukową Chmielek

Zamość: Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu
2 lipca 2018, 15:00

Zamość: Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu 1 0

Od 2 lipca w Centrum „Synagoga” Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego będzie prezentowana wystawa Judith Aizen pt. „Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu. 1900-1942”.

Dla wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców. Nagrody „Lubelski Wzór 2018” przyznane
Zdjęcia
galeria
film

Dla wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców. Nagrody „Lubelski Wzór 2018” przyznane 0 0

W tym roku statuetki Lubelski Wzór 2018, honorujące wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców z woj. lubelskiego, otrzymała drukarnia Petit oraz Kolektyw kilku.com. Organizatorzy przyznali także nagrodę specjalną, która trafiła do Bartłomieja Pniewskiego za 50-lecie pracy twórczej.

Mundial 2018. Japonia - Senegal 2:2. Honda ratuje remis

Mundial 2018. Japonia - Senegal 2:2. Honda ratuje remis 1 0

Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu Japonia zremisowała z Senegalem 2:2. Co prawda to zespół z Afryki dwa razy wychodził w tym starciu na prowadzenie, ale bliżej wygranej był zespół z Azji, który stworzył więcej sytuacji pod bramką rywala

Ostry zgrzyt pomiędzy wojewodą i prezydentem Lublina. Poszło o pieniądze dla nauczycieli

Ostry zgrzyt pomiędzy wojewodą i prezydentem Lublina. Poszło o pieniądze dla nauczycieli 15 32

„Ohydną insynuację i manipulację” zarzucił wojewoda prezydentowi Lublina. Tak zareagował na list rozesłany do szkół przez prezydenta z okazji zakończenia roku szkolnego. Wojewodę oburzyły słowa dotyczące dodatków motywacyjnych dla nauczycieli.

Bez laktozy i GMO. Nowe produkty od OSM Piaski

Bez laktozy i GMO. Nowe produkty od OSM Piaski 0 1

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach wychodzi naprzeciw trendom i oczekiwaniom klientów. Do sprzedaży wprowadziła kefir i jogurt bez laktozy. Spółdzielnia zbiera również oświadczenia od dostawców, że ich krowy nie są żywione paszami genetycznie modyfikowanymi.

Mila na start w Lublinie. 270 osób na mecie [zdjęcia]
galeria

Mila na start w Lublinie. 270 osób na mecie [zdjęcia] 31 3

270 osób zameldowało się na mecie niedzielnego biegu Mila na start w Lublinie.

Chełm: Będą zmiany na placu Dworcowym

Chełm: Będą zmiany na placu Dworcowym 3 0

Już niedługo ruszy zapowiadana przez ratusz przebudowa pl. Dworcowego w Chełmie. W tym celu zaktualizowano techniczny projekt jego zagospodarowania. Miasto wydało też pozwolenie na budowę i przygotowuje przetarg na wykonawstwo.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.