Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

6 lipca 2012 r.
19:07
Edytuj ten wpis

Uwaga kierowcy. Ruszają remonty na "19” i "74”

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 7 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Nowa nawierzchnia pojawi się na kolejnych kilkunastu kilometrach dróg krajowych w naszym regionie

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mowa o fragmentach "74” w okolicach Janowa Lubelskiego i Kraśnika oraz odcinkach "19” z Kraśnika do Lublina. Kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość, bo będą korki.

Do 7 lipca miały potrwać prace na dwóch odcinkach "74” pomiędzy Gościeradowem i Liśnikiem Dużym. Na ok. 450 metrach zostanie sfrezowana stara nawierzchnia i położona nowa.

W przyszłym tygodniu rozpoczną się prace na "19” między Lublinem i Wilkołazem.

– Tu roboty będą prowadzone na ośmiu odcinkach o łącznej długości prawie 5 km – w Zemborzycach Tereszyńskich, Trojaczkowicach, Strzeszkowicach, Sobieszczanach i w Wilkołazie. Drogowcy będą pracować do końca września – mówi Krzysztof Nalewajko, rzecznik lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

To nie koniec tzw. cząstkowych remontów. Jeszcze przed końcem lipca rozpocznie się odnawianie czterech kolejnych odcinków krajówek w Janowie Lubelskim i okolicach – łącznie ok. 1 km.

Drogowcy będą pracować na "19” w Janowie i w Modliborzycach. A na "17” w Starej Wsi. – Roboty potrwają do końca sierpnia – dodaje Krzysztof Nalewajko.

W sierpniu drogowcy ruszą z remontem sześciu następnych odcinków "19” między Lublinem i Kraśnikiem o łącznej długości ok. 6 km. Tu układanie nowego asfaltu ma się zakończyć do końca września.

Prace oznaczają kłopoty kierowców. Drogi będą zwężane a ruch będzie się odbywał wahadłowo. – Apelujemy o rozwagę i zwracanie uwagi na nowe oznakowanie w rejonie prowadzonych robót – kończy rzecznik.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Magda_23 / 8 lipca 2012 o 13:35
[quote name='JagS' timestamp='1341702215' post='646711']
Ha ha ha ha, każdy kto chociaż jechał tam (tj. DK19) wie że tam ruch jest jak na osiedlowj uliczce w Lublinie.
he he he toć tam nikt nie jeździ, remontują drogę, którął nikt nie jeździ ?? zamiast remontować 17-stkę gdzie 90 procent jeździ ludzi ?? dziwne, ale ktoś na tym zarobi napewno
[/quote]

Na osiedlowej uliczce to może ruch masz w swojej wsi. Jeśli nigdy nie jechałeś DK19 to się nie wypowiadaj.
[quote name='JagS' timestamp='1341702215' post='646711']
Ha ha ha ha, każdy kto chociaż jechał tam (tj. DK19) wie że tam ruch jest jak na osiedlowj uliczce w Lublinie.
he he he toć tam nikt nie jeździ, remontują drogę, którął nikt nie jeździ ?? zamiast remontować 17-stkę gdzie 90 procent jeździ ludzi ?? dziwne, ale ktoś na tym zarobi napewno
[/quote]

Na osiedlowej uliczce to może ruch masz w swojej wsi. Jeśli nigdy nie jechałeś DK19 to się nie wypowiadaj. rozwiń
Avatar
... / 8 lipca 2012 o 11:43
Fora internetowe to mekka dla frustratów. Gdyby nie możliwość wylania z siebie żółci pisząc komentarze, pewnie groziłaby im jakaś skrajna postać nerwicy. Ależ wy macie szare życie skoro w kółko mardudzicie...
Avatar
antyglupek / 8 lipca 2012 o 11:37
[quote name='JagS' timestamp='1341702215' post='646711']
Ha ha ha ha, każdy kto chociaż jechał tam (tj. DK19) wie że tam ruch jest jak na osiedlowj uliczce w Lublinie.
he he he toć tam nikt nie jeździ, remontują drogę, którął nikt nie jeździ ?? zamiast remontować 17-stkę gdzie 90 procent jeździ ludzi ?? dziwne, ale ktoś na tym zarobi napewno
[/quote]
masz jeszcze jakies ulomnosci oprocz umyslowej?
Avatar
piotr / 8 lipca 2012 o 10:49
to ma być ta polska w budowie? lubelszczyzna to już chyba nie polska to ukraina. przed euro nic nie budowali a teraz remont na odcinku 6 km, kpina. droga na kraśnik jest o wielkim natężeniu ruchu a asfalt to jedna wielka koleina i łata na łacie już teraz powinni wprowadzić tam ograniczenie prędkości do 70 km/h
Avatar
aleks / 8 lipca 2012 o 09:00
tak, oczywiscie nia ma ruchu, a wszystkie busy, samochody i tiry na krasnickiej np. to jada lub wracaja z tesco. Dalej nic!
Avatar
edek / 8 lipca 2012 o 08:18
dziwny to ty jestes czlowieku, przejedz sie do krasnieka z lublina i spowrotem to zobaczysz jaki jest ruch, a 17 to nie jedyna droga w regionie pacanie
Avatar
JagS / 8 lipca 2012 o 01:03
Ha ha ha ha, każdy kto chociaż jechał tam (tj. DK19) wie że tam ruch jest jak na osiedlowj uliczce w Lublinie.
he he he toć tam nikt nie jeździ, remontują drogę, którął nikt nie jeździ ?? zamiast remontować 17-stkę gdzie 90 procent jeździ ludzi ?? dziwne, ale ktoś na tym zarobi napewno
Avatar
Magda_23 / 8 lipca 2012 o 13:35
[quote name='JagS' timestamp='1341702215' post='646711']
Ha ha ha ha, każdy kto chociaż jechał tam (tj. DK19) wie że tam ruch jest jak na osiedlowj uliczce w Lublinie.
he he he toć tam nikt nie jeździ, remontują drogę, którął nikt nie jeździ ?? zamiast remontować 17-stkę gdzie 90 procent jeździ ludzi ?? dziwne, ale ktoś na tym zarobi napewno
[/quote]

Na osiedlowej uliczce to może ruch masz w swojej wsi. Jeśli nigdy nie jechałeś DK19 to się nie wypowiadaj.
[quote name='JagS' timestamp='1341702215' post='646711']
Ha ha ha ha, każdy kto chociaż jechał tam (tj. DK19) wie że tam ruch jest jak na osiedlowj uliczce w Lublinie.
he he he toć tam nikt nie jeździ, remontują drogę, którął nikt nie jeździ ?? zamiast remontować 17-stkę gdzie 90 procent jeździ ludzi ?? dziwne, ale ktoś na tym zarobi napewno
[/quote]

Na osiedlowej uliczce to może ruch masz w swojej wsi. Jeśli nigdy nie jechałeś DK19 to się nie wypowiadaj. rozwiń
Avatar
... / 8 lipca 2012 o 11:43
Fora internetowe to mekka dla frustratów. Gdyby nie możliwość wylania z siebie żółci pisząc komentarze, pewnie groziłaby im jakaś skrajna postać nerwicy. Ależ wy macie szare życie skoro w kółko mardudzicie...
Avatar
antyglupek / 8 lipca 2012 o 11:37
[quote name='JagS' timestamp='1341702215' post='646711']
Ha ha ha ha, każdy kto chociaż jechał tam (tj. DK19) wie że tam ruch jest jak na osiedlowj uliczce w Lublinie.
he he he toć tam nikt nie jeździ, remontują drogę, którął nikt nie jeździ ?? zamiast remontować 17-stkę gdzie 90 procent jeździ ludzi ?? dziwne, ale ktoś na tym zarobi napewno
[/quote]
masz jeszcze jakies ulomnosci oprocz umyslowej?
Avatar
piotr / 8 lipca 2012 o 10:49
to ma być ta polska w budowie? lubelszczyzna to już chyba nie polska to ukraina. przed euro nic nie budowali a teraz remont na odcinku 6 km, kpina. droga na kraśnik jest o wielkim natężeniu ruchu a asfalt to jedna wielka koleina i łata na łacie już teraz powinni wprowadzić tam ograniczenie prędkości do 70 km/h
Avatar
aleks / 8 lipca 2012 o 09:00
tak, oczywiscie nia ma ruchu, a wszystkie busy, samochody i tiry na krasnickiej np. to jada lub wracaja z tesco. Dalej nic!
Avatar
edek / 8 lipca 2012 o 08:18
dziwny to ty jestes czlowieku, przejedz sie do krasnieka z lublina i spowrotem to zobaczysz jaki jest ruch, a 17 to nie jedyna droga w regionie pacanie
Avatar
JagS / 8 lipca 2012 o 01:03
Ha ha ha ha, każdy kto chociaż jechał tam (tj. DK19) wie że tam ruch jest jak na osiedlowj uliczce w Lublinie.
he he he toć tam nikt nie jeździ, remontują drogę, którął nikt nie jeździ ?? zamiast remontować 17-stkę gdzie 90 procent jeździ ludzi ?? dziwne, ale ktoś na tym zarobi napewno
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 0

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 23

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 11

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 11

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 109 7

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 8 2

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!