Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

29 grudnia 2009 r.
8:34
Edytuj ten wpis

W 2010 roku stracimy aż trzy wolne dni!

0 10 A A

W przyszłym roku pracownicy nie będą mieli powodu do zadowolenia. Dlaczego?W mijającym 2009 roku połowa z 12 dni ustawowo wolnych od pracy wypadała w weekend. W przyszłym roku stracimy trzy dni świąteczne, przypadające w niedziele.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W 2010 roku na niedziele przypadają w maju Zielone Świątki, w sierpniu Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Jako dzień wolny od pracy wszyscy pracujący będą mogli sobie odebrać tylko święta wypadające w sobotę, czyli w maju Święto Pracy i pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia.

CAŁY ARTYKUŁ Z LISTĄ DNI WOLNYCH OD PRACY W 2010 ROKU NA STREFIE BIZNESU

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jacek / 30 grudnia 2009 o 08:35
Dziennikarstwo DW sięga bruku! Przecież w 2009 też dokładnie 2 święta przypadały w sobotę 15.8 i 26.12, a więc tyle samo co w 2010. A Zielone Świątki zawsze są w niedzielę!!
Avatar
Zadowolony / 29 grudnia 2009 o 13:14
Ja tam jestem zadowolony, nie bedę musiał płacić pracownikom za bezdurno. W 2011 będzie jeszcze lepiej. Hurraaaaa !!!!!!!!!!!!!
Avatar
kosi / 29 grudnia 2009 o 13:03
antytrolinio napisał:
chcial blysnac, a sie nie udalo, pocwiczysz i bedzie ok, na razie jestes trolem...


antytrolinio sam się pogrzebał, dawno się tak nie ubawiłem
nie ma to jak błysnąć obrażając kogoś a później wyjść na tego, którego się chciało obrazić hehehe


lepiej Ty poćwicz sobie tutaj:
kalendarz na wybrane lata: [url="http://kalender-365.de/kalendarz.php?yy=2010"]http://kalender-365.de/kalendarz.php?yy=2010[/url]

a tu daty na przyszłe lata:
Daty Zielonych Świąt w bieżącym stuleciu:
2100 - 16 maja
2099 - 31 maja
2098 - 08 czerwca
2097 - 19 maja
2096 - 03 czerwca
2095 - 12 czerwca
2094 - 23 maja
2093 - 31 maja
2092 - 18 maja
2091 - 27 maja
2090 - 04 czerwca
2089 - 22 maja
2088 - 30 maja
2087 - 08 czerwca
2086 - 19 maja
2085 - 03 czerwca
2084 - 14 maja
2083 - 23 maja
2082 - 07 czerwca
2081 - 18 maja
2080 - 26 maja
2079 - 11 czerwca
2078 - 22 maja
2077 - 30 maja
2076 - 7 czerwca
2075 - 26 maja
2074 - 03 czerwca
2073 - 14 maja
2072 - 29 maja
2071 - 07 czerwca
2070 - 18 maja
2069 - 02 czerwca
2068 - 10 czerwca
2067 - 22 maja
2066 - 30 maja
2065 - 17 maja
2064 - 25 maja
2063 - 03 czerwca
2062 - 14 maja
2061 - 29 maja
2060 - 06 czerwca
2059 - 18 maja
2058 - 02 czerwca
2057 - 10 czerwca
2056 - 21 maja
2055 - 06 czerwca
2054 - 17 maja
2053 - 25 maja
2052 - 09 czerwca
2051 - 21 maja
2050 - 29 maja
2049 - 06 czerwca
2048 - 24 maja
2047 - 02 czerwca
2046 - 13 maja
2045 - 28 maja
2044 - 05 czerwca
2043 - 17 maja
2042 - 25 maja
2041 - 09 czerwca
2040 - 20 maja
2039 - 29 maja
2038 - 13 czerwca
2037 - 24 maja
2036 - 01 czerwca
2035 - 13 maja
2034 - 28 maja
2033 - 05 czerwca
2032 - 16 maja
2031 - 01 czerwca
2030 - 09 czerwca
2029 - 20 maja
2028 - 04 czerwca
2027 - 16 maja
2026 - 24 maja
2025 - 08 czerwca
2024 - 19 maja
2023 - 28 maja
2022 - 05 czerwca
2021 - 23 maja
2020 - 31 maja
2019 - 09 czerwca
2018 - 20 maja
2017 - 04 czerwca
2016 - 15 maja
2015 - 24 maja
2014 - 08 czerwca
2013 - 19 maja
2012 - 27 maja
2011 - 12 czerwca
2010 - 23 maja
2009 - 31 maja
2008 - 11 maja
2007 - 27 maja


antytrolinio sam się pogrzebał, dawno się tak nie ubawiłem
nie ma to jak błysnąć obrażając kogoś a później wyjść na tego, którego się chciało obrazić hehehe


lepiej Ty poćwicz sobie tutaj:
kalendarz na wybrane lata: [url="http://kalender-365.de/kalendarz.php?yy=2010"]http://kalender-365.de/kalendarz.php?yy=2010[/url]

a tu daty na przyszłe lata:
Daty Zielonych Świąt w bieżącym stuleciu:
2100 - 16 maja
2099 - 31 maja
2098 - 08... rozwiń
Avatar
lubelak / 29 grudnia 2009 o 12:15
Można jeszcze dodać, że święto pracy 1go maja wprowadził w Polsce w 1939 r. wybitny socjalistyczny przywódca Adolf Hitler.
Avatar
zwyczajny / 29 grudnia 2009 o 10:58
Już pomińmy głupotę pospolitych "katolików" chcących zabłysnąć, bo im jakoś tam można wybaczyć niewiedzę, ale zauważcie, że ile gazet pochwyciło nowinkę. Gdzie nie spojrzysz to piszą, że pozbawienie jesteśmy dnia wolnego, bo akurat Zielone Świątki wypadły w niedzielę. Normalnie żal i jednocześnie śmiać się chce.
Otępianie ludzi własną tępotą. Takie to są gazety teraz.
Avatar
DO PAJACA ANTYTROLINIO / 29 grudnia 2009 o 10:45
masz głąbie poczytaj sobie kiedy sa Zielone Światki! [url="http://www.migranci.pl/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=36671"]http://www.migranci.pl/index2.php?option=c...=1&id=36671[/url]
i nie pogrążaj sie juz bardziej swoimi madrymi komentarzami
Avatar
ona24 / 29 grudnia 2009 o 10:38
antytrolinio napisał:
chcial blysnac, a sie nie udalo, pocwiczysz i bedzie ok, na razie jestes trolem...



Ty jestes trollem Moze niech Ci babcia wytłumaczy kiedy są Zielona Światki... I nie obrazaj kogos jak nie masz racji!
Avatar
ona24 / 29 grudnia 2009 o 10:36
hahaha jaka gazeta... takie artykuły! dziennikarzyno puchu marny na lekcje religii czas!
Avatar
antytrolinio / 29 grudnia 2009 o 09:32
~gość~ napisał:
"Zielone Swiatki" tak jak "Wielka Niedziela" zawsze wypadaja w NIEDZIELE



chcial blysnac, a sie nie udalo, pocwiczysz i bedzie ok, na razie jestes trolem...
Avatar
~gość~ / 29 grudnia 2009 o 09:15
"Zielone Swiatki" tak jak "Wielka Niedziela" zawsze wypadaja w NIEDZIELE
Avatar
Jacek / 30 grudnia 2009 o 08:35
Dziennikarstwo DW sięga bruku! Przecież w 2009 też dokładnie 2 święta przypadały w sobotę 15.8 i 26.12, a więc tyle samo co w 2010. A Zielone Świątki zawsze są w niedzielę!!
Avatar
Zadowolony / 29 grudnia 2009 o 13:14
Ja tam jestem zadowolony, nie bedę musiał płacić pracownikom za bezdurno. W 2011 będzie jeszcze lepiej. Hurraaaaa !!!!!!!!!!!!!
Avatar
kosi / 29 grudnia 2009 o 13:03
antytrolinio napisał:
chcial blysnac, a sie nie udalo, pocwiczysz i bedzie ok, na razie jestes trolem...


antytrolinio sam się pogrzebał, dawno się tak nie ubawiłem
nie ma to jak błysnąć obrażając kogoś a później wyjść na tego, którego się chciało obrazić hehehe


lepiej Ty poćwicz sobie tutaj:
kalendarz na wybrane lata: [url="http://kalender-365.de/kalendarz.php?yy=2010"]http://kalender-365.de/kalendarz.php?yy=2010[/url]

a tu daty na przyszłe lata:
Daty Zielonych Świąt w bieżącym stuleciu:
2100 - 16 maja
2099 - 31 maja
2098 - 08 czerwca
2097 - 19 maja
2096 - 03 czerwca
2095 - 12 czerwca
2094 - 23 maja
2093 - 31 maja
2092 - 18 maja
2091 - 27 maja
2090 - 04 czerwca
2089 - 22 maja
2088 - 30 maja
2087 - 08 czerwca
2086 - 19 maja
2085 - 03 czerwca
2084 - 14 maja
2083 - 23 maja
2082 - 07 czerwca
2081 - 18 maja
2080 - 26 maja
2079 - 11 czerwca
2078 - 22 maja
2077 - 30 maja
2076 - 7 czerwca
2075 - 26 maja
2074 - 03 czerwca
2073 - 14 maja
2072 - 29 maja
2071 - 07 czerwca
2070 - 18 maja
2069 - 02 czerwca
2068 - 10 czerwca
2067 - 22 maja
2066 - 30 maja
2065 - 17 maja
2064 - 25 maja
2063 - 03 czerwca
2062 - 14 maja
2061 - 29 maja
2060 - 06 czerwca
2059 - 18 maja
2058 - 02 czerwca
2057 - 10 czerwca
2056 - 21 maja
2055 - 06 czerwca
2054 - 17 maja
2053 - 25 maja
2052 - 09 czerwca
2051 - 21 maja
2050 - 29 maja
2049 - 06 czerwca
2048 - 24 maja
2047 - 02 czerwca
2046 - 13 maja
2045 - 28 maja
2044 - 05 czerwca
2043 - 17 maja
2042 - 25 maja
2041 - 09 czerwca
2040 - 20 maja
2039 - 29 maja
2038 - 13 czerwca
2037 - 24 maja
2036 - 01 czerwca
2035 - 13 maja
2034 - 28 maja
2033 - 05 czerwca
2032 - 16 maja
2031 - 01 czerwca
2030 - 09 czerwca
2029 - 20 maja
2028 - 04 czerwca
2027 - 16 maja
2026 - 24 maja
2025 - 08 czerwca
2024 - 19 maja
2023 - 28 maja
2022 - 05 czerwca
2021 - 23 maja
2020 - 31 maja
2019 - 09 czerwca
2018 - 20 maja
2017 - 04 czerwca
2016 - 15 maja
2015 - 24 maja
2014 - 08 czerwca
2013 - 19 maja
2012 - 27 maja
2011 - 12 czerwca
2010 - 23 maja
2009 - 31 maja
2008 - 11 maja
2007 - 27 maja


antytrolinio sam się pogrzebał, dawno się tak nie ubawiłem
nie ma to jak błysnąć obrażając kogoś a później wyjść na tego, którego się chciało obrazić hehehe


lepiej Ty poćwicz sobie tutaj:
kalendarz na wybrane lata: [url="http://kalender-365.de/kalendarz.php?yy=2010"]http://kalender-365.de/kalendarz.php?yy=2010[/url]

a tu daty na przyszłe lata:
Daty Zielonych Świąt w bieżącym stuleciu:
2100 - 16 maja
2099 - 31 maja
2098 - 08... rozwiń
Avatar
lubelak / 29 grudnia 2009 o 12:15
Można jeszcze dodać, że święto pracy 1go maja wprowadził w Polsce w 1939 r. wybitny socjalistyczny przywódca Adolf Hitler.
Avatar
zwyczajny / 29 grudnia 2009 o 10:58
Już pomińmy głupotę pospolitych "katolików" chcących zabłysnąć, bo im jakoś tam można wybaczyć niewiedzę, ale zauważcie, że ile gazet pochwyciło nowinkę. Gdzie nie spojrzysz to piszą, że pozbawienie jesteśmy dnia wolnego, bo akurat Zielone Świątki wypadły w niedzielę. Normalnie żal i jednocześnie śmiać się chce.
Otępianie ludzi własną tępotą. Takie to są gazety teraz.
Avatar
DO PAJACA ANTYTROLINIO / 29 grudnia 2009 o 10:45
masz głąbie poczytaj sobie kiedy sa Zielone Światki! [url="http://www.migranci.pl/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=36671"]http://www.migranci.pl/index2.php?option=c...=1&id=36671[/url]
i nie pogrążaj sie juz bardziej swoimi madrymi komentarzami
Avatar
ona24 / 29 grudnia 2009 o 10:38
antytrolinio napisał:
chcial blysnac, a sie nie udalo, pocwiczysz i bedzie ok, na razie jestes trolem...



Ty jestes trollem Moze niech Ci babcia wytłumaczy kiedy są Zielona Światki... I nie obrazaj kogos jak nie masz racji!
Avatar
ona24 / 29 grudnia 2009 o 10:36
hahaha jaka gazeta... takie artykuły! dziennikarzyno puchu marny na lekcje religii czas!
Avatar
antytrolinio / 29 grudnia 2009 o 09:32
~gość~ napisał:
"Zielone Swiatki" tak jak "Wielka Niedziela" zawsze wypadaja w NIEDZIELE



chcial blysnac, a sie nie udalo, pocwiczysz i bedzie ok, na razie jestes trolem...
Avatar