czwartek, 27 kwietnia 2017 r.

Lubelskie

Wieści z regionu

Dodano: 24 sierpnia 2003, 22:06

Zginął pod kołami


Wasylów PGR (pow. Tomaszów Lub.). Osiemnastolatek z Setnik
(gm. Dołhobyczów) zginął wczoraj
nad ranem pod kołami samochodu.
Kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Chłopak najprawdopodobniej leżał na jezdni. (lew)

Zabójcza prędkość


Husinka (gm. Biała Podlaska). Prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyną tragicznego w skutkach wypadku, do jakiego doszło w sobotę wieczorem w Husince. Samochód osobowy Toyota Yaris z trzema młodymi ludźmi w wieku 25, 19 i 17 lat uderzył w drzewo. Wszyscy trafili do bialskiego szpitala
z poważnymi obrażeniami ciała. Kierowcy toyoty, mimo reanimacji, nie udało się uratować. (marc)

Zabił i uciekł


Wojsławice. W nocy z piątku na sobotę na ul. Krasnostawskiej doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 33-letni mieszkaniec gm. Wojsławice. Sprawca wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia. Policja apeluje, aby wszystkie osoby, które były świadkami wypadku lub posiadają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia i zatrzymania sprawcy, skontaktowały się z Komendą Miejską Policji w Chełmie tel. (0-prefiks-82) 560-12-10, 997 lub z najbliższą jednostką policji. (sad)

Szczęśliwy wypadek


Lublin. Bez poważniejszych obrażeń wyszło roczne dziecko
z upadku z wysokości drugiego pietra. W niedzielę około 13.35 pod nieuwagę rodziców chłopczyk wszedł na ustawiony przy oknie taboret, potem na parapet, w końcu wypadł na trawnik. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego nie stwierdził poważniejszych obrażeń.
- Wyjątkowe szczęście - komentuje zdarzenie oficer dyżurny KMP podkomisarz Andrzej Misiewiczna. - Taki upadek mógł się skończyć nawet śmiercią.
(jasz)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24