Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

3 kwietnia 2013 r.
7:32
Edytuj ten wpis

Wiosenne natarcie zimy. Znów sypie śnieg w woj. lubelskim

Autor: Zdjęcie autora łm
0 10 A A
Zima w Lublinie (Maciej Kaczanowski)
Zima w Lublinie (Maciej Kaczanowski)

Przed nami kolejny wiosenny dzień z... opadami śniegu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W Lublinie pada od rana. Synoptycy przewidują dziś w woj. lubelskim przyrost pokrywy śnieżnej od 5 do 10 cm. Miejscami możliwe są zamiecie śnieżne.

- Wieczorem od południa województwa opady śniegu będą stopniowo przechodzić w opady deszczu ze śniegiem - informuje dyżurny synoptyk Grzegorz Mikutel z IMGW.

Temperatura będzie się wahać od 0 do 1°C.

W Lublinie na drogach cienka warstwa śliskiego śniegu. Podobnie jest na niektórych "krajówkach": w Firleju i Międzyrzecu Podl. na drodze krajowej nr 19, Lubyczy Królewskej, Miączynie i Polanówce na DK17 oraz na DK74 w okolicach Szczebrzeszyna.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lorencywow / 11 maja 2018 o 05:35
zaklady bukmacherskie w polsce
Avatar
uk never ever / 3 kwietnia 2013 o 14:56
Ruska zima Tuska wina
Avatar
Maćko z Lublina / 3 kwietnia 2013 o 10:54
Witam wie ktoś gzie w Lublinie można sprzedać butelki po piwie, przez zimę sie troche nazbierało i nie wiadomo co z tym teraz zrobić, proszę o info. Pewnie nie tylko ja mam ten problem.
Avatar
agi / 3 kwietnia 2013 o 09:51
[quote name='Łukasz' timestamp='1364975252' post='753251']
Nie wiem, ponieważ nie mam swojego zdania tylko ksiundz mi tak kazał mówić z ambony. On wie na pewno lepiej.
[/quote]Jak nie wiesz,to po co smrodzisz CYCU na tym forum !!!
Avatar
Łukasz / 3 kwietnia 2013 o 09:47
[quote name='agi' timestamp='1364974883' post='753248']
A co ma JAREK do tego CYCU ?? JAK JUŻ SZÓSTY ROK KOMUCHO-KONFIDENCI PRZY WŁADZY Z RYŻYM NA CZELE.
[/quote]

Nie wiem, ponieważ nie mam swojego zdania tylko ksiundz mi tak kazał mówić z ambony. On wie na pewno lepiej.
Avatar
agi / 3 kwietnia 2013 o 09:41
[quote name='Łukasz' timestamp='1364974209' post='753245']
Przecież to Jarek zbaw Polskę ma boską moc. Tak mówią w wolnych mediach ojca dyrektora.
[/quote]A co ma JAREK do tego CYCU ?? JAK JUŻ SZÓSTY ROK KOMUCHO-KONFIDENCI PRZY WŁADZY Z RYŻYM NA CZELE.
Avatar
Łukasz / 3 kwietnia 2013 o 09:30
Przecież to Jarek zbaw Polskę ma boską moc. Tak mówią w wolnych mediach ojca dyrektora.
Avatar
Jola normalna / 3 kwietnia 2013 o 09:16
[quote name='Madzia z Lublina' timestamp='1364972778' post='753233']
A mnie zima nie przeszkadz jestem piękna, młoda i bogata podróżuję po świecie głównie po ciepłych krajach a narty też lubie i spa i najdroższe hotele, w Polsce spędzm mniej niż pół roku wiec niech sypie ile chce :-)
[/quote]Jak sądzę twój papa jest na pewno z platformy ???? Moży by coś zrobił z tymi opadami ? może coś by przegłosowali komuniści,b mają wszak parlamentarną większość !!!!!
Avatar
Madzia z Lublina / 3 kwietnia 2013 o 09:06
A mnie zima nie przeszkadz jestem piękna, młoda i bogata podróżuję po świecie głównie po ciepłych krajach a narty też lubie i spa i najdroższe hotele, w Polsce spędzm mniej niż pół roku wiec niech sypie ile chce :-)
Avatar
plati1985 / 3 kwietnia 2013 o 09:01
hej znowu mamy śnieg tak dawno go nie było...kolejny powód żeby stąd wyjechać
Avatar
Lorencywow / 11 maja 2018 o 05:35
zaklady bukmacherskie w polsce
Avatar
uk never ever / 3 kwietnia 2013 o 14:56
Ruska zima Tuska wina
Avatar
Maćko z Lublina / 3 kwietnia 2013 o 10:54
Witam wie ktoś gzie w Lublinie można sprzedać butelki po piwie, przez zimę sie troche nazbierało i nie wiadomo co z tym teraz zrobić, proszę o info. Pewnie nie tylko ja mam ten problem.
Avatar
agi / 3 kwietnia 2013 o 09:51
[quote name='Łukasz' timestamp='1364975252' post='753251']
Nie wiem, ponieważ nie mam swojego zdania tylko ksiundz mi tak kazał mówić z ambony. On wie na pewno lepiej.
[/quote]Jak nie wiesz,to po co smrodzisz CYCU na tym forum !!!
Avatar
Łukasz / 3 kwietnia 2013 o 09:47
[quote name='agi' timestamp='1364974883' post='753248']
A co ma JAREK do tego CYCU ?? JAK JUŻ SZÓSTY ROK KOMUCHO-KONFIDENCI PRZY WŁADZY Z RYŻYM NA CZELE.
[/quote]

Nie wiem, ponieważ nie mam swojego zdania tylko ksiundz mi tak kazał mówić z ambony. On wie na pewno lepiej.
Avatar
agi / 3 kwietnia 2013 o 09:41
[quote name='Łukasz' timestamp='1364974209' post='753245']
Przecież to Jarek zbaw Polskę ma boską moc. Tak mówią w wolnych mediach ojca dyrektora.
[/quote]A co ma JAREK do tego CYCU ?? JAK JUŻ SZÓSTY ROK KOMUCHO-KONFIDENCI PRZY WŁADZY Z RYŻYM NA CZELE.
Avatar
Łukasz / 3 kwietnia 2013 o 09:30
Przecież to Jarek zbaw Polskę ma boską moc. Tak mówią w wolnych mediach ojca dyrektora.
Avatar
Jola normalna / 3 kwietnia 2013 o 09:16
[quote name='Madzia z Lublina' timestamp='1364972778' post='753233']
A mnie zima nie przeszkadz jestem piękna, młoda i bogata podróżuję po świecie głównie po ciepłych krajach a narty też lubie i spa i najdroższe hotele, w Polsce spędzm mniej niż pół roku wiec niech sypie ile chce :-)
[/quote]Jak sądzę twój papa jest na pewno z platformy ???? Moży by coś zrobił z tymi opadami ? może coś by przegłosowali komuniści,b mają wszak parlamentarną większość !!!!!
Avatar
Madzia z Lublina / 3 kwietnia 2013 o 09:06
A mnie zima nie przeszkadz jestem piękna, młoda i bogata podróżuję po świecie głównie po ciepłych krajach a narty też lubie i spa i najdroższe hotele, w Polsce spędzm mniej niż pół roku wiec niech sypie ile chce :-)
Avatar
plati1985 / 3 kwietnia 2013 o 09:01
hej znowu mamy śnieg tak dawno go nie było...kolejny powód żeby stąd wyjechać
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 83 43

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 364 24

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 213 44

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!