Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

26 lipca 2010 r.
14:25
Edytuj ten wpis

Wypadek w Jankach: 5 osób rannych, w tym dziecko

Autor: Zdjęcie autora er
0 9 A A

Pięć osób zostało rannych w wypadku w Jankach w powiecie hrubieszowskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło dzisiaj w miejscowości Janki na drodze W-844. Policja podaje, że doszło do zdarzenia dwóch pojazdów. 5 osób zostało rannych w tym roczne dziecko.

Ruch na drodze odbywa się wahadłowo.


Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
znajoma / 4 sierpnia 2010 o 13:15
Bardzo mi przykro z powodu tego maluszka,ciągle mam go w myślach.Taki malutki aniołeczek musiał zginąć normalnie nie mogę tego pojąć,dlaczego takie maleństwa na świecie opuszczają ten świat.Niech spoczywa w pokoju..........!!
Avatar
wet / 3 sierpnia 2010 o 17:40
[quote name='IK' date='29 lipiec 2010 - 10:50 ' timestamp='1280393414' post='321871']
Osoby poszkodowane proszę o kontakt w sprawie odszkodowania. 506-012-886
[/quote]
a co zerżnąć prowizję chcesz? wstyd
Avatar
gość niedzielny / 3 sierpnia 2010 o 17:02
Wiadomo z jakiej miejscowosci byly osoby poszkodwane w tym wypadku?
Avatar
maly / 2 sierpnia 2010 o 23:30
te oczne dziecko zmarlo wlasnie ide jutro na pogrzeb to synek mojego kolegi tragedia poprostu
Avatar
IK / 29 lipca 2010 o 10:50
Osoby poszkodowane proszę o kontakt w sprawie odszkodowania. 506-012-886
Avatar
pudlo / 27 lipca 2010 o 00:29
i kierowca drugiego samochodu czyli 6 osoba. Wyglądało mi to na czołówkę, sądząc po samochodach.
Avatar
kredka / 26 lipca 2010 o 23:54
5 osób ojciec dzieci 25l matka dziecka i jej tesc ktory prowadzil auto oraz dzieci: roczne i 3 letnie
Avatar
detektyw / 26 lipca 2010 o 16:38
W wypadku poszkodowanych zostało 6 osób (w tym dwoje dzieci 4 letnie i roczne). Myślę, że najpierw lepiej zaczerpnąć więcej informacji i dopiero po tym brać się za pisanie artykułu.
Avatar
Hmmm... / 26 lipca 2010 o 15:52
Co za wyczerpujący artykuł. Wszystko ujęte w szczegółach, nic dodać nic ująć...
Avatar
znajoma / 4 sierpnia 2010 o 13:15
Bardzo mi przykro z powodu tego maluszka,ciągle mam go w myślach.Taki malutki aniołeczek musiał zginąć normalnie nie mogę tego pojąć,dlaczego takie maleństwa na świecie opuszczają ten świat.Niech spoczywa w pokoju..........!!
Avatar
wet / 3 sierpnia 2010 o 17:40
[quote name='IK' date='29 lipiec 2010 - 10:50 ' timestamp='1280393414' post='321871']
Osoby poszkodowane proszę o kontakt w sprawie odszkodowania. 506-012-886
[/quote]
a co zerżnąć prowizję chcesz? wstyd
Avatar
gość niedzielny / 3 sierpnia 2010 o 17:02
Wiadomo z jakiej miejscowosci byly osoby poszkodwane w tym wypadku?
Avatar
maly / 2 sierpnia 2010 o 23:30
te oczne dziecko zmarlo wlasnie ide jutro na pogrzeb to synek mojego kolegi tragedia poprostu
Avatar
IK / 29 lipca 2010 o 10:50
Osoby poszkodowane proszę o kontakt w sprawie odszkodowania. 506-012-886
Avatar
pudlo / 27 lipca 2010 o 00:29
i kierowca drugiego samochodu czyli 6 osoba. Wyglądało mi to na czołówkę, sądząc po samochodach.
Avatar
kredka / 26 lipca 2010 o 23:54
5 osób ojciec dzieci 25l matka dziecka i jej tesc ktory prowadzil auto oraz dzieci: roczne i 3 letnie
Avatar
detektyw / 26 lipca 2010 o 16:38
W wypadku poszkodowanych zostało 6 osób (w tym dwoje dzieci 4 letnie i roczne). Myślę, że najpierw lepiej zaczerpnąć więcej informacji i dopiero po tym brać się za pisanie artykułu.
Avatar
Hmmm... / 26 lipca 2010 o 15:52
Co za wyczerpujący artykuł. Wszystko ujęte w szczegółach, nic dodać nic ująć...
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 0

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 0

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 0

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 3

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok
galeria

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok 0 0

Dwa lata więzienia i grzywna. To wyroki dla mężczyzn, którzy pobili swojego kolegę i pozostawili rannego przed domem. 40-latek zmarł po kilkunastu godzinach.

Zlot Foodtrucków w Puławach
22 czerwca 2018, 0:00

Zlot Foodtrucków w Puławach 2 2

Przez cały weekend, od piątku 22 czerwca do niedzieli, 24 czerwca przed Galerią Zieloną w Puławach (ul. Lubelska 2) odbędzie się Zlot Foodtrucków.

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów?

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów? 19 7

W szpitalu klinicznym przy ul. Staszica w Lublinie około stu pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Chcą zarabiać więcej. W ich ślady idą koleżanki ze szpitala klinicznego przy ul. Jaczewskiego.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 3 1

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 5 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 7

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 1 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 2 1

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty
film

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty 0 2

Plejadę związanych z Lublinem gwiazd zobaczymy w wideoklipie do utworu „Home” lubelskiego muzyka występującego pod pseudonimem Yankee. Premiera teledysku już dzisiaj

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?