Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

22 lipca 2012 r.
16:14
Edytuj ten wpis

Wypadek w Nasutowie. Nie żyje małżeństwo, jechali motocyklem

Autor: Zdjęcie autora mb
0 25 A A
Tragiczny wypadek w Nasutowie nieopodal Lublina (Czytelniczka Karolina Widomska/ Alarm24)
Tragiczny wypadek w Nasutowie nieopodal Lublina (Czytelniczka Karolina Widomska/ Alarm24)

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło przed godz. 15 w Nasutowie. Nie żyje małżeństwo mieszkańców Lublina. Jadąc motocyklem zderzyli się z osobowym mercedesem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Masz zdjęcie tego wydarzenia? Przyślij je na alarm24@dziennikwschodni.pl, a opublikujemy zdjęcie na naszej stronie internetowej.

– Wiadomo, że mercedes skręcał z drogi na posesję, a motocykl jechał prosto – mówi podkom. Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

Motocyklem (hondą) jechało małżeństwo mieszkańców Lublina. Oboje nie żyją. – 40-letnia kobieta zginęła na miejscu. 41-letni mężczyzna zmarł mimo reanimacji – mówi Laszczka-Rusek.

Na razie nie wiadomo, jak doszło do wypadku. – Okoliczności są dopiero ustalane – zastrzega Laszczka-Rusek.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Darek68 / 8 sierpnia 2012 o 22:13
[quote name='Adamek' timestamp='1342974878' post='654858']
MODERATOR ZA JAKI h** USWASZ ME OPINIE TY KUtfo
[/quote]
Bo ty adamek jesteś gnida ludzka i menda społeczna !!! Taki chwast do wyrwania !!! takie poperdułki jak ty powinno sierozjeżdżać !!!!!!!
Avatar
Gość / 25 lipca 2012 o 18:18
[quote name='radek' timestamp='1343153184' post='655867']
jak by jechali zgodnie z przepisami dzis by żyli brawura pokazała swoje żniwo tak winni sami sobie
[/quote]Jesteś głupcem chlopcze. Kiedy winny jest motocyklista to jego sprawa,ale wielu z nas jest światkami wymuszeń ze strony samochodów.Dopiero pod Lublinem był wypadek kierowca samochodu wymusił na lewoskręcie.
Avatar
koleżanka / 24 lipca 2012 o 21:50
www.tvp.pl/lublin/informacyjne/panorama-lubelska/wideo/22-lipca-2012-g1830/8065305

to jest archiwalny link Panoramy Lubelskiej z 22.o7. g18.30 ujęcia z miejsca wypadku

czyja winna bada prokurator
Avatar
radek / 24 lipca 2012 o 20:06
jak by jechali zgodnie z przepisami dzis by żyli brawura pokazała swoje żniwo tak winni sami sobie
Avatar
Młoda / 23 lipca 2012 o 21:25
Osierocili dwójke wspaniałych dzieci.
Avatar
Ar2r / 23 lipca 2012 o 20:18
Dopóki policja będzie zatrudniana przez u.podatkowydo obsługi suszarek i videorejestratorów a szli.nauki zadawania egzaminów na L ...
To NIC się nie zmieni.
Avatar
kolezanka / 23 lipca 2012 o 18:42
Tomku spoczywaj w pokoju ;( [*][*]
Avatar
Gość / 23 lipca 2012 o 17:17
A mnie najbardziej wku....wia to,że strażacy i dwie erki jechały do tego wypadku z prędkością 75km/h !!! W terenie niezabudowanym,przy suchej nawierzchni i doskonałej widoczności.-Wiem,bo jechałem za nimi (w odpowiedniej odległości) przez parę kilometrów...Ciekawe,czy gdyby kierowca erki jechał np. do swojej matki - też by jechał z tak wolno ??! Ja wiem,że wypadki się zdarzają. Ale może gdyby przyjechali chociaż 3min. wcześniej ten mężczyzna którego reanimowali by przeżył?? Parę dodatkowych minut w takiej sytuacji to naprawdę dużo! To zabite małżeństwo,to też była czyjaś Mama i czyjś Ojciec...
A mnie najbardziej wku....wia to,że strażacy i dwie erki jechały do tego wypadku z prędkością 75km/h !!! W terenie niezabudowanym,przy suchej nawierzchni i doskonałej widoczności.-Wiem,bo jechałem za nimi (w odpowiedniej odległości) przez parę kilometrów...Ciekawe,czy gdyby kierowca erki jechał np. do swojej matki - też by jechał z tak wolno ??! Ja wiem,że wypadki się zdarzają. Ale może gdyby przyjechali chociaż 3min. wcześniej ten mężczyzna którego reanimowali by przeżył?? Parę dodatkowych minut w takiej sytuacji to naprawd... rozwiń
Avatar
:( / 23 lipca 2012 o 10:34
wyjeżdżamy z domu motocyklem i niewiadomo czy jeszcze żywi wrócimy,oboje wspaniali ludzie,byli w czerwcu na zlocie motocyklowym w Dęblinie ,żal,żal,żal
Avatar
pannaznikad / 23 lipca 2012 o 10:28
Nie trzeba od razu rezygnować, ale w Polsce kierowcy muszą się nauczyć, że dwie osie nie odbierają rozumu. Niestety, przez stereotypy, motocykliści obwiniani są i obarczani odpowiedzialnością za wszystkie wypadki z ich udziałem - a nie zawsze tak jest...
Avatar
Darek68 / 8 sierpnia 2012 o 22:13
[quote name='Adamek' timestamp='1342974878' post='654858']
MODERATOR ZA JAKI h** USWASZ ME OPINIE TY KUtfo
[/quote]
Bo ty adamek jesteś gnida ludzka i menda społeczna !!! Taki chwast do wyrwania !!! takie poperdułki jak ty powinno sierozjeżdżać !!!!!!!
Avatar
Gość / 25 lipca 2012 o 18:18
[quote name='radek' timestamp='1343153184' post='655867']
jak by jechali zgodnie z przepisami dzis by żyli brawura pokazała swoje żniwo tak winni sami sobie
[/quote]Jesteś głupcem chlopcze. Kiedy winny jest motocyklista to jego sprawa,ale wielu z nas jest światkami wymuszeń ze strony samochodów.Dopiero pod Lublinem był wypadek kierowca samochodu wymusił na lewoskręcie.
Avatar
koleżanka / 24 lipca 2012 o 21:50
www.tvp.pl/lublin/informacyjne/panorama-lubelska/wideo/22-lipca-2012-g1830/8065305

to jest archiwalny link Panoramy Lubelskiej z 22.o7. g18.30 ujęcia z miejsca wypadku

czyja winna bada prokurator
Avatar
radek / 24 lipca 2012 o 20:06
jak by jechali zgodnie z przepisami dzis by żyli brawura pokazała swoje żniwo tak winni sami sobie
Avatar
Młoda / 23 lipca 2012 o 21:25
Osierocili dwójke wspaniałych dzieci.
Avatar
Ar2r / 23 lipca 2012 o 20:18
Dopóki policja będzie zatrudniana przez u.podatkowydo obsługi suszarek i videorejestratorów a szli.nauki zadawania egzaminów na L ...
To NIC się nie zmieni.
Avatar
kolezanka / 23 lipca 2012 o 18:42
Tomku spoczywaj w pokoju ;( [*][*]
Avatar