Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

31 marca 2011 r.
10:33
Edytuj ten wpis

Wypadek w Niedrzwicy Dużej: Opel w rowie, sprawca uciekł (foto)

Autor: Zdjęcie autora jotem
0 6 A A
 (OSCLublin)
(OSCLublin)

Około godziny 9:50 w miejscowości Niedrzwica Duża doszło do wypadku. Kierujący oplem astra zjechał do rowu aby uniknąć czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym. Jego auto przewróciło się na dach. Kierowca ciężarówki uciekł z miejsca wypadku.




AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację o wypadku na ulicy Bychawskiej w Niedrzwicy Dużej otrzymaliśmy od naszego Czytelnika Osclublin. Z relacji policjantów wynika, że kierowca opla prawdopodobnie zjechał do rowu ratując się przed uderzeniem w ciężarówkę, która zjechała na przeciwległy pas.

-Opel astra przewrócił się na dach. Kierowca trafił do szpitala z podejrzeniem urazu kręgosłupa. Aktualnie trwają poszukiwania poruszającego się samochodem ciężarowym, który uciekł z miejsca zdarzenia - mówi Arkadiusz Arciszewski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Droga jest częściowo zablokowana. Na miejscu kierowcy muszą liczyć się z ruchem wahadłowym do czasu usunięcia pojazdu przez strażaków.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sssssssss / 31 marca 2011 o 19:12
jak nie wiecie ludzie jak dokładnie doszło do zdarzenia to nie wypisujcie żadnych głupot na ten temat!Czytajcie dobrze artykuł i dopiero się wypowiadajcie!
Avatar
nick / 31 marca 2011 o 14:09
Wydaje mi się, że ten "wypadek" spowodował w znacznej mierze kierowca opla. Dziwne że dachował w przeciwnym rowie.A jeżeli we własnym to zwrócony jest w kierunku przeciwnym do kierunku ruchu!!! No i mamy zagadkę. Czekam na dalsze wiadomości.
Avatar
Jajus / 31 marca 2011 o 13:17
[quote name='mmm' timestamp='1301567201' post='457060']
Z takiego tytułu można raczej wnioskować, że z miejsca wypadku uciekł kierowca opla.
[/quote]
Z "BULEM" i bez "NADZIEJI" stwierdzam ,że z tego tytułu szanowny kolego, niczego dowiedzieć się nie można..... "opel rowie".....wodogłowie ?
Avatar
mmm / 31 marca 2011 o 12:26
Z takiego tytułu można raczej wnioskować, że z miejsca wypadku uciekł kierowca opla.
Avatar
kubeba / 31 marca 2011 o 12:05
[quote name='kubeba' timestamp='1301565746' post='457042']
Policja znajdzie ...jak tego,który śmiertelnie potrącił dzieciaka w Baraku. Oni są zdolni
ująć dziadka w dwudziestoletniej Skodzie któremu z górki udało się rozwinąć 80km/h -w miejscu gdzie obowiązuje 50-tka.Ile to razy przed takimi deb***ami wyprzedzającymi na trzeciego,człowiek o rów się ocierał. W podobnej sprawie,gdzie odnotowałem tablice rejestracyjne i z tym
udałem się na Komendę przy Północnej-wiecie co ? funkcjonariusz zapytał mnie czy mam świadka- no skąd skoro sam jechałem- zbył mnie.Miałem tego świadomość ale liczyłem na konfrontację z deb***em przed obliczem prawa i na protokół sporządzony na okoliczność zdarzenia . Ale "prawo" miało to wszystko w.... (odpowiedzcie sobie sami gdzie).Dzisiaj nad psem szybciej Temida się pochyla niż nad oczekującym wsparcia człowiekiem.
[/quote]
Dlaczego w określeniu "deb***" wstawiacie maskujące gwiazdki ??? tu też podlegają ochronie ?
[quote name='kubeba' timestamp='1301565746' post='457042']
Policja znajdzie ...jak tego,który śmiertelnie potrącił dzieciaka w Baraku. Oni są zdolni
ująć dziadka w dwudziestoletniej Skodzie któremu z górki udało się rozwinąć 80km/h -w miejscu gdzie obowiązuje 50-tka.Ile to razy przed takimi deb***ami wyprzedzającymi na trzeciego,człowiek o rów się ocierał. W podobnej sprawie,gdzie odnotowałem tablice rejestracyjne i z tym
udałem się na Komendę przy Północnej-wiecie co ? funkcjonariusz zapytał mnie cz... rozwiń
Avatar
kubeba / 31 marca 2011 o 12:02
Policja znajdzie ...jak tego,który śmiertelnie potrącił dzieciaka w Baraku. Oni są zdolni
ująć dziadka w dwudziestoletniej Skodzie któremu z górki udało się rozwinąć 80km/h -w miejscu gdzie obowiązuje 50-tka.Ile to razy przed takimi deb***ami wyprzedzającymi na trzeciego,człowiek o rów się ocierał. W podobnej sprawie,gdzie odnotowałem tablice rejestracyjne i z tym
udałem się na Komendę przy Północnej-wiecie co ? funkcjonariusz zapytał mnie czy mam świadka- no skąd skoro sam jechałem- zbył mnie.Miałem tego świadomość ale liczyłem na konfrontację z deb***em przed obliczem prawa i na protokół sporządzony na okoliczność zdarzenia . Ale "prawo" miało to wszystko w.... (odpowiedzcie sobie sami gdzie).Dzisiaj nad psem szybciej Temida się pochyla niż nad oczekującym wsparcia człowiekiem.
Policja znajdzie ...jak tego,który śmiertelnie potrącił dzieciaka w Baraku. Oni są zdolni
ująć dziadka w dwudziestoletniej Skodzie któremu z górki udało się rozwinąć 80km/h -w miejscu gdzie obowiązuje 50-tka.Ile to razy przed takimi deb***ami wyprzedzającymi na trzeciego,człowiek o rów się ocierał. W podobnej sprawie,gdzie odnotowałem tablice rejestracyjne i z tym
udałem się na Komendę przy Północnej-wiecie co ? funkcjonariusz zapytał mnie czy mam świadka- no skąd skoro sam jechałem- zbył mnie.Miałem tego świadomość ale liczyłem ... rozwiń
Avatar
sssssssss / 31 marca 2011 o 19:12
jak nie wiecie ludzie jak dokładnie doszło do zdarzenia to nie wypisujcie żadnych głupot na ten temat!Czytajcie dobrze artykuł i dopiero się wypowiadajcie!
Avatar
nick / 31 marca 2011 o 14:09
Wydaje mi się, że ten "wypadek" spowodował w znacznej mierze kierowca opla. Dziwne że dachował w przeciwnym rowie.A jeżeli we własnym to zwrócony jest w kierunku przeciwnym do kierunku ruchu!!! No i mamy zagadkę. Czekam na dalsze wiadomości.
Avatar
Jajus / 31 marca 2011 o 13:17
[quote name='mmm' timestamp='1301567201' post='457060']
Z takiego tytułu można raczej wnioskować, że z miejsca wypadku uciekł kierowca opla.
[/quote]
Z "BULEM" i bez "NADZIEJI" stwierdzam ,że z tego tytułu szanowny kolego, niczego dowiedzieć się nie można..... "opel rowie".....wodogłowie ?
Avatar
mmm / 31 marca 2011 o 12:26
Z takiego tytułu można raczej wnioskować, że z miejsca wypadku uciekł kierowca opla.
Avatar
kubeba / 31 marca 2011 o 12:05
[quote name='kubeba' timestamp='1301565746' post='457042']
Policja znajdzie ...jak tego,który śmiertelnie potrącił dzieciaka w Baraku. Oni są zdolni
ująć dziadka w dwudziestoletniej Skodzie któremu z górki udało się rozwinąć 80km/h -w miejscu gdzie obowiązuje 50-tka.Ile to razy przed takimi deb***ami wyprzedzającymi na trzeciego,człowiek o rów się ocierał. W podobnej sprawie,gdzie odnotowałem tablice rejestracyjne i z tym
udałem się na Komendę przy Północnej-wiecie co ? funkcjonariusz zapytał mnie czy mam świadka- no skąd skoro sam jechałem- zbył mnie.Miałem tego świadomość ale liczyłem na konfrontację z deb***em przed obliczem prawa i na protokół sporządzony na okoliczność zdarzenia . Ale "prawo" miało to wszystko w.... (odpowiedzcie sobie sami gdzie).Dzisiaj nad psem szybciej Temida się pochyla niż nad oczekującym wsparcia człowiekiem.
[/quote]
Dlaczego w określeniu "deb***" wstawiacie maskujące gwiazdki ??? tu też podlegają ochronie ?
[quote name='kubeba' timestamp='1301565746' post='457042']
Policja znajdzie ...jak tego,który śmiertelnie potrącił dzieciaka w Baraku. Oni są zdolni
ująć dziadka w dwudziestoletniej Skodzie któremu z górki udało się rozwinąć 80km/h -w miejscu gdzie obowiązuje 50-tka.Ile to razy przed takimi deb***ami wyprzedzającymi na trzeciego,człowiek o rów się ocierał. W podobnej sprawie,gdzie odnotowałem tablice rejestracyjne i z tym
udałem się na Komendę przy Północnej-wiecie co ? funkcjonariusz zapytał mnie cz... rozwiń
Avatar
kubeba / 31 marca 2011 o 12:02
Policja znajdzie ...jak tego,który śmiertelnie potrącił dzieciaka w Baraku. Oni są zdolni
ująć dziadka w dwudziestoletniej Skodzie któremu z górki udało się rozwinąć 80km/h -w miejscu gdzie obowiązuje 50-tka.Ile to razy przed takimi deb***ami wyprzedzającymi na trzeciego,człowiek o rów się ocierał. W podobnej sprawie,gdzie odnotowałem tablice rejestracyjne i z tym
udałem się na Komendę przy Północnej-wiecie co ? funkcjonariusz zapytał mnie czy mam świadka- no skąd skoro sam jechałem- zbył mnie.Miałem tego świadomość ale liczyłem na konfrontację z deb***em przed obliczem prawa i na protokół sporządzony na okoliczność zdarzenia . Ale "prawo" miało to wszystko w.... (odpowiedzcie sobie sami gdzie).Dzisiaj nad psem szybciej Temida się pochyla niż nad oczekującym wsparcia człowiekiem.
Policja znajdzie ...jak tego,który śmiertelnie potrącił dzieciaka w Baraku. Oni są zdolni
ująć dziadka w dwudziestoletniej Skodzie któremu z górki udało się rozwinąć 80km/h -w miejscu gdzie obowiązuje 50-tka.Ile to razy przed takimi deb***ami wyprzedzającymi na trzeciego,człowiek o rów się ocierał. W podobnej sprawie,gdzie odnotowałem tablice rejestracyjne i z tym
udałem się na Komendę przy Północnej-wiecie co ? funkcjonariusz zapytał mnie czy mam świadka- no skąd skoro sam jechałem- zbył mnie.Miałem tego świadomość ale liczyłem ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 30 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 63 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 49 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 409 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!