Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

13 czerwca 2010 r.
7:51
Edytuj ten wpis

Wypadek w Ponikwach: Jedna osoba nie żyje, 5 zostało rannych

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 105 A A

18-latek nie żyje, a 5 osób trafiło do szpitala. W nocy opel kadet uderzył w drzewo. Do wypadku doszło w miejscowości Ponikwy w powiecie lubelskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policja informuje, że o godz. 2.43 kierujący samochodem marki opel kadet zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu zginął 18-letni kierowca.

Pięć osób zostało rannych. Jedna z osób ma uraz głowy, jest w ciężkim stanie. Została przewieziona do szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie.

Druga z poszkodowanych osób jest w lubelskim szpitalu kolejowym.

Pozostałe dwie osoby z lekkimi obrażeniami zostały przewiezione do szpitala w Janowie Lubelskim.

Komentarze 105

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kolega / 11 grudnia 2010 o 02:02
Damian mimo czasu wciąż pamiętamy i będziemy pamiętać... Do zobaczenia.... [*][*][*] Wieczny odpoczynek... [*][*][*]
Avatar
Gosc / 28 września 2010 o 23:00
,,Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza'';( Grzesiu nigdy o Tobie nie zapomnę!!! Na zawsze w moim sercu bedziesz!!;(

Tylko jedna chwila,

jedna sekunda,

by wszystko się zmieniło,

nagle ktoś bliski odchodzi,

bez pożegnania.

Bóg go wezwał do siebie,

nikt nie wie dlaczego.

Tylko płomień nadziei się tli,

że odnajdzie spokój,

w innym, lepszym świecie...
,,Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza'';( Grzesiu nigdy o Tobie nie zapomnę!!! Na zawsze w moim sercu bedziesz!!;(

Tylko jedna chwila,

jedna sekunda,

by wszystko się zmieniło,

nagle ktoś bliski odchodzi,

bez pożegnania.

Bóg go wezwał do siebie,

nikt nie wie dlaczego.

Tylko płomień nadziei się tli,

że odnajdzie spokój,

w innym, lepszym świecie... rozwiń
Avatar
ooooo / 22 sierpnia 2010 o 10:14
http://www.youtube.com/watch?v=Y0Z-XrkyxCw
Avatar
niunia / 21 sierpnia 2010 o 20:59
Od wypadku minęło już ponad dwa miesiące. Zapomnieliście o takim człowieku jakim był Damian? Czy TY będąc jego partnerem przed pół roku bawił/aś bys się dobrze na festynie miesiąc po tragedii? Bądź bohaterem w swojej okolicy. Dziewczyna o imieniu na lietrę pomiędzy J a L (domyślasz się?) to potrafi. Brak słów. Do zobaczenia na kolejnej zabawie niewiasto. Baw się dobrze!
Avatar
gość / 21 lipca 2010 o 09:07
niestety muszę potwierdzić. wczoraj około godziny 11 Grzegorz zmarł. pogrzeb będzie jutro (22.07.2010r) o godzinie 17 w Zaklikowie! w miarę możliwości przekażcie te informacje dalej!!!!!
Avatar
Gość / 20 lipca 2010 o 19:31
Niestety, dziś Grzegorz zmarł.. Wiadomość w 100% prawdziwa..
Avatar
Pzyjaciółka / 25 czerwca 2010 o 18:36
gość2 napisał:
podobno Grzegorz Michalski zmarł dziś w nocy albo rano:(.

prosze was nie piszcie takich glupot bo to nie prawda...Grzes zyje!!!! walczy o zycie...pozostaje tylko modlic sie o to by wyzdrowial:(
Avatar
C.B / 18 czerwca 2010 o 21:06
szkoda tego DAMIANA i szkoda pozostalych min.mojego kolegi GRZESKA..........Prosze BOZE dopomoz mu zeby szybko wrocil do zdrowia
Avatar
dlmwsswn / 18 czerwca 2010 o 00:49
Będziemy pamiętać ... Wieczny odpoczynek...
Avatar
Justyna / 17 czerwca 2010 o 21:11
Damian jest "po drugiej stronie" i moim zdaniem to bez sensu doszukiwać się jakiś głupawych 13 w tej tragedii...








______________________________________________
Snem wiecznym zasnąłeś by w wieczności się zbudzić...
Avatar
kolega / 11 grudnia 2010 o 02:02
Damian mimo czasu wciąż pamiętamy i będziemy pamiętać... Do zobaczenia.... [*][*][*] Wieczny odpoczynek... [*][*][*]
Avatar
Gosc / 28 września 2010 o 23:00
,,Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza'';( Grzesiu nigdy o Tobie nie zapomnę!!! Na zawsze w moim sercu bedziesz!!;(

Tylko jedna chwila,

jedna sekunda,

by wszystko się zmieniło,

nagle ktoś bliski odchodzi,

bez pożegnania.

Bóg go wezwał do siebie,

nikt nie wie dlaczego.

Tylko płomień nadziei się tli,

że odnajdzie spokój,

w innym, lepszym świecie...
,,Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza'';( Grzesiu nigdy o Tobie nie zapomnę!!! Na zawsze w moim sercu bedziesz!!;(

Tylko jedna chwila,

jedna sekunda,

by wszystko się zmieniło,

nagle ktoś bliski odchodzi,

bez pożegnania.

Bóg go wezwał do siebie,

nikt nie wie dlaczego.

Tylko płomień nadziei się tli,

że odnajdzie spokój,

w innym, lepszym świecie... rozwiń
Avatar
ooooo / 22 sierpnia 2010 o 10:14
http://www.youtube.com/watch?v=Y0Z-XrkyxCw
Avatar
niunia / 21 sierpnia 2010 o 20:59
Od wypadku minęło już ponad dwa miesiące. Zapomnieliście o takim człowieku jakim był Damian? Czy TY będąc jego partnerem przed pół roku bawił/aś bys się dobrze na festynie miesiąc po tragedii? Bądź bohaterem w swojej okolicy. Dziewczyna o imieniu na lietrę pomiędzy J a L (domyślasz się?) to potrafi. Brak słów. Do zobaczenia na kolejnej zabawie niewiasto. Baw się dobrze!
Avatar
gość / 21 lipca 2010 o 09:07
niestety muszę potwierdzić. wczoraj około godziny 11 Grzegorz zmarł. pogrzeb będzie jutro (22.07.2010r) o godzinie 17 w Zaklikowie! w miarę możliwości przekażcie te informacje dalej!!!!!
Avatar
Gość / 20 lipca 2010 o 19:31
Niestety, dziś Grzegorz zmarł.. Wiadomość w 100% prawdziwa..
Avatar
Pzyjaciółka / 25 czerwca 2010 o 18:36
gość2 napisał:
podobno Grzegorz Michalski zmarł dziś w nocy albo rano:(.

prosze was nie piszcie takich glupot bo to nie prawda...Grzes zyje!!!! walczy o zycie...pozostaje tylko modlic sie o to by wyzdrowial:(
Avatar
C.B / 18 czerwca 2010 o 21:06
szkoda tego DAMIANA i szkoda pozostalych min.mojego kolegi GRZESKA..........Prosze BOZE dopomoz mu zeby szybko wrocil do zdrowia
Avatar
dlmwsswn / 18 czerwca 2010 o 00:49
Będziemy pamiętać ... Wieczny odpoczynek...
Avatar
Justyna / 17 czerwca 2010 o 21:11
Damian jest "po drugiej stronie" i moim zdaniem to bez sensu doszukiwać się jakiś głupawych 13 w tej tragedii...








______________________________________________
Snem wiecznym zasnąłeś by w wieczności się zbudzić...
Zobacz wszystkie komentarze 105

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 17

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!