Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

23 lipca 2010 r.
17:27
Edytuj ten wpis

Wypadek w Zagrodach: Motocyklista wjechał w ciężarówkę

Autor: Zdjęcie autora er
0 15 A A

Wypadek w Zagrodach na drodze krajowej nr 17. Motocyklista wjechał w ciężarówkę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Po południu doszło do groźnego wypadku na drodze Lublin - Warszawa. Motocyklista wyprzedzał ciężarówkę. Gdy zakończył manewr zjechał na pobocze. Nie zauważył jednak innego tira, który parkował przy jezdni. Uderzył w niego i wywrócił się wraz z motocyklem. Trafił do szpitala.

Nie ma utrudnień w ruchu.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jk / 29 lipca 2010 o 11:47
Dlaczego macie patrzeć dwa razy w lusterka, czy boczne szyby włączając się do ruchu? Bo Wasz mózg nie potrafi ocenić prędkości motocykla! To jest sprawdzony fakt. Po prostu umiejętność, którą posiada każdy kierowca (w większym, lub mniejszym stopniu), polegająca na ocenianiu odległości i prędkości samochodu nie sprawdza się przy małych obiektach jak motocykle. Tą teorię podpieram dziesiątkami już przypadków, gdy jeżdżę po mieście 50-60 i zawsze mi jakiś idiota wyjedzie z podporządkowanej. No nie ma po prostu dnia!
A najlepszy deb*** był jak wracałem od strony Piask. Na obwodnicy, gdy jechałęm PRAWYM pasem, jakieś 70-80km/h, NA ZAKRĘCIE, jakiś idiota zaczął mnie wyprzedzać tym samym pasem!!! Gdy po zakręcie prosotowałęm motocykl mało nogą go nie zahaczyłem, miałem dosłownie jakieś 5cm od nogi jego błotnik!! I kto tu jest idiotą? deb*** co nie rozumie, że motocyklem by skręcać trzeba się pochylać? Że ja nie zwalniam mu pasa (bo lewym nikt nie jechał co ważniejsze, mógł normalnie mnie wyprzedzić), tylko przesuwam się do środka zakrętu i pochylam się lekko bo działają na mnie silniej siły fizyki? W końcu mam tylko 2 koła nie 4!
I tak też ludzie giną. Nie są winni tylko młodzi gniewni na ścigaczach. Ja ani młody nie jestem, ani gniewny, ani nawet nie mam szybkiego motocykla, bo ledwo 140 wyciąga (raz sprawdzałem). I co z tego, jak nikt w puszkach nie respektuje PRZEPISU nakazującego omijanie jednośladów z zachowaniem MINIMUM 1,5m odstępu!
Tylko motocyklem można legalnie nie zachowywać tego odstępu i wyprzedzać po tym samym pasie. Takie są PRZEPISY!
Dlatego motocykliści mogą w korkach jechać między autami i nie łamią przepisów! Wszędzie w Europie to jest rozumiane, ale u Nas niestety nie. U nas ten co ma ciut lepiej, bo nie stoi w korku to wróg publiczny i trzeba go zabić.
Dlaczego macie patrzeć dwa razy w lusterka, czy boczne szyby włączając się do ruchu? Bo Wasz mózg nie potrafi ocenić prędkości motocykla! To jest sprawdzony fakt. Po prostu umiejętność, którą posiada każdy kierowca (w większym, lub mniejszym stopniu), polegająca na ocenianiu odległości i prędkości samochodu nie sprawdza się przy małych obiektach jak motocykle. Tą teorię podpieram dziesiątkami już przypadków, gdy jeżdżę po mieście 50-60 i zawsze mi jakiś idiota wyjedzie z podporządkowanej. No nie ma po prostu dnia!
A najlepszy d... rozwiń
Avatar
henniexs / 28 lipca 2010 o 13:07
[quote name='Łukasz' date='23 lipiec 2010 - 21:06 ' timestamp='1279911977' post='319298']
I znowu jakiś idiota zapier... na motocyklu. Takim to dożywotnio zabrać prawojady powinno się. Jak by miał mniej na liczniku to by nie wjechał w ciążarówkę. Już nie raz tam miałem że musiałem na pobocze uciekać przez takich skur... by nie wywalili się na tych motocyklach.
[/quote]
ku***ie zaje***y w dupsko i ryj!
jeżeli wyprzedza to chyba naturalne że musi nabrać prędkości!
nie bronię Gościa w tym momencie, bo miał po prostu pecha-ale przynajmniej nie "łykał" dwóch na raz, ani nie zapier***ał na trzeciego bezmózgu!
i won z internetu do zerówki, pisać się naucz ćwoku z ku***owa.
[quote name='Łukasz' date='23 lipiec 2010 - 21:06 ' timestamp='1279911977' post='319298']
I znowu jakiś idiota zapier... na motocyklu. Takim to dożywotnio zabrać prawojady powinno się. Jak by miał mniej na liczniku to by nie wjechał w ciążarówkę. Już nie raz tam miałem że musiałem na pobocze uciekać przez takich skur... by nie wywalili się na tych motocyklach.
[/quote]
ku***ie zaje***y w dupsko i ryj!
jeżeli wyprzedza to chyba naturalne że musi nabrać prędkości!
nie bronię... rozwiń
Avatar
wewengosz lublin / 24 lipca 2010 o 17:04
Czytając niektóre wypowiedzi do artykułu to jestem za ABORCJĄ . Ciekawe jak wy jeździcie w tych swoich "puszkach "???
Ludzie czytajcie dokładniej że człowiek na motorze wyprzedzał a nie jechał na trzeciego jak PANOWIE W PUSZKACH . A ty gościu z 11 coś tam chciałbym zobaczyć twoje trofeum na ścianie .ROZUMU ŻYCZĘ ROZUMU
Avatar
pqp / 24 lipca 2010 o 15:23
Jak zwykle wszystkie fakty poprzekręcane żeby pokazać że motocyklista to ten zły co powoduje wypadki i jeździ 300km/h godzinę....nie tylko w tej gazecie jest nagonka. A później komentują takie artykuły zakompleksieni pseudo-kierowcy swoich puszek ..że szkoda że nie zginął... jebnij się w swój pusty łeb jeden z drugim...pewnie jesteście takimi samymi baranami na drodze jak tu na forum, zal wam dupę ściska ze ktoś może być szybszy w korku czy na trasie od was, pewnie sami zajeżdżacie drogę i otwieracie drzwi w korku żeby sie zabił albo połamał..samochodem może jeździć każda ciota, ale na dwa kółka wsiądzie ktoś kto ma jaja i wyobraźnie .
pozdro lewa w gorę
Jak zwykle wszystkie fakty poprzekręcane żeby pokazać że motocyklista to ten zły co powoduje wypadki i jeździ 300km/h godzinę....nie tylko w tej gazecie jest nagonka. A później komentują takie artykuły zakompleksieni pseudo-kierowcy swoich puszek ..że szkoda że nie zginął... jebnij się w swój pusty łeb jeden z drugim...pewnie jesteście takimi samymi baranami na drodze jak tu na forum, zal wam dupę ściska ze ktoś może być szybszy w korku czy na trasie od was, pewnie sami zajeżdżacie drogę i otwieracie drzwi w korku żeby sie zabił albo połamał... rozwiń
Avatar
Gość / 24 lipca 2010 o 11:19
szkoda ze przezyl a tak lepiej by sie zabil o jednego pirata bylo by mniej na drodze
Avatar
Annonim / 24 lipca 2010 o 10:13
czasami zastanawiam sie czy kierowcy samochodow jezdzacy po motocyklistach nie maja odwagi wsiasc na motor czy poprostu nam zazdroszcza:) jak obstawiacie? a tak w ogole to do zobaczenia w korkach puszkarze:)
Avatar
Gość / 24 lipca 2010 o 07:27
[quote name='burning cat' date='24 lipiec 2010 - 00:29 ' timestamp='1279924178' post='319348']
Tedeusz, Łukasz oraz gość nade mną ssą z połykiem.
[/quote]
Za to ty możesz łaskawie wylizać mi rowa... Pozwalam ci na to burning cat.
Avatar
wasyl / 24 lipca 2010 o 05:18
za głupotę żłoba trza płacić składki do szpitala. niech zdycha predzej!!!
Avatar
gość / 24 lipca 2010 o 01:03
a pózniej jezdzimy i wycinamy deb***i którzy niedali rady sie oswobodzić
Avatar
burning cat / 24 lipca 2010 o 00:29
Tedeusz, Łukasz oraz gość nade mną ssą z połykiem.
Avatar
jk / 29 lipca 2010 o 11:47
Dlaczego macie patrzeć dwa razy w lusterka, czy boczne szyby włączając się do ruchu? Bo Wasz mózg nie potrafi ocenić prędkości motocykla! To jest sprawdzony fakt. Po prostu umiejętność, którą posiada każdy kierowca (w większym, lub mniejszym stopniu), polegająca na ocenianiu odległości i prędkości samochodu nie sprawdza się przy małych obiektach jak motocykle. Tą teorię podpieram dziesiątkami już przypadków, gdy jeżdżę po mieście 50-60 i zawsze mi jakiś idiota wyjedzie z podporządkowanej. No nie ma po prostu dnia!
A najlepszy deb*** był jak wracałem od strony Piask. Na obwodnicy, gdy jechałęm PRAWYM pasem, jakieś 70-80km/h, NA ZAKRĘCIE, jakiś idiota zaczął mnie wyprzedzać tym samym pasem!!! Gdy po zakręcie prosotowałęm motocykl mało nogą go nie zahaczyłem, miałem dosłownie jakieś 5cm od nogi jego błotnik!! I kto tu jest idiotą? deb*** co nie rozumie, że motocyklem by skręcać trzeba się pochylać? Że ja nie zwalniam mu pasa (bo lewym nikt nie jechał co ważniejsze, mógł normalnie mnie wyprzedzić), tylko przesuwam się do środka zakrętu i pochylam się lekko bo działają na mnie silniej siły fizyki? W końcu mam tylko 2 koła nie 4!
I tak też ludzie giną. Nie są winni tylko młodzi gniewni na ścigaczach. Ja ani młody nie jestem, ani gniewny, ani nawet nie mam szybkiego motocykla, bo ledwo 140 wyciąga (raz sprawdzałem). I co z tego, jak nikt w puszkach nie respektuje PRZEPISU nakazującego omijanie jednośladów z zachowaniem MINIMUM 1,5m odstępu!
Tylko motocyklem można legalnie nie zachowywać tego odstępu i wyprzedzać po tym samym pasie. Takie są PRZEPISY!
Dlatego motocykliści mogą w korkach jechać między autami i nie łamią przepisów! Wszędzie w Europie to jest rozumiane, ale u Nas niestety nie. U nas ten co ma ciut lepiej, bo nie stoi w korku to wróg publiczny i trzeba go zabić.
Dlaczego macie patrzeć dwa razy w lusterka, czy boczne szyby włączając się do ruchu? Bo Wasz mózg nie potrafi ocenić prędkości motocykla! To jest sprawdzony fakt. Po prostu umiejętność, którą posiada każdy kierowca (w większym, lub mniejszym stopniu), polegająca na ocenianiu odległości i prędkości samochodu nie sprawdza się przy małych obiektach jak motocykle. Tą teorię podpieram dziesiątkami już przypadków, gdy jeżdżę po mieście 50-60 i zawsze mi jakiś idiota wyjedzie z podporządkowanej. No nie ma po prostu dnia!
A najlepszy d... rozwiń
Avatar
henniexs / 28 lipca 2010 o 13:07
[quote name='Łukasz' date='23 lipiec 2010 - 21:06 ' timestamp='1279911977' post='319298']
I znowu jakiś idiota zapier... na motocyklu. Takim to dożywotnio zabrać prawojady powinno się. Jak by miał mniej na liczniku to by nie wjechał w ciążarówkę. Już nie raz tam miałem że musiałem na pobocze uciekać przez takich skur... by nie wywalili się na tych motocyklach.
[/quote]
ku***ie zaje***y w dupsko i ryj!
jeżeli wyprzedza to chyba naturalne że musi nabrać prędkości!
nie bronię Gościa w tym momencie, bo miał po prostu pecha-ale przynajmniej nie "łykał" dwóch na raz, ani nie zapier***ał na trzeciego bezmózgu!
i won z internetu do zerówki, pisać się naucz ćwoku z ku***owa.
[quote name='Łukasz' date='23 lipiec 2010 - 21:06 ' timestamp='1279911977' post='319298']
I znowu jakiś idiota zapier... na motocyklu. Takim to dożywotnio zabrać prawojady powinno się. Jak by miał mniej na liczniku to by nie wjechał w ciążarówkę. Już nie raz tam miałem że musiałem na pobocze uciekać przez takich skur... by nie wywalili się na tych motocyklach.
[/quote]
ku***ie zaje***y w dupsko i ryj!
jeżeli wyprzedza to chyba naturalne że musi nabrać prędkości!
nie bronię... rozwiń
Avatar
wewengosz lublin / 24 lipca 2010 o 17:04
Czytając niektóre wypowiedzi do artykułu to jestem za ABORCJĄ . Ciekawe jak wy jeździcie w tych swoich "puszkach "???
Ludzie czytajcie dokładniej że człowiek na motorze wyprzedzał a nie jechał na trzeciego jak PANOWIE W PUSZKACH . A ty gościu z 11 coś tam chciałbym zobaczyć twoje trofeum na ścianie .ROZUMU ŻYCZĘ ROZUMU
Avatar
pqp / 24 lipca 2010 o 15:23
Jak zwykle wszystkie fakty poprzekręcane żeby pokazać że motocyklista to ten zły co powoduje wypadki i jeździ 300km/h godzinę....nie tylko w tej gazecie jest nagonka. A później komentują takie artykuły zakompleksieni pseudo-kierowcy swoich puszek ..że szkoda że nie zginął... jebnij się w swój pusty łeb jeden z drugim...pewnie jesteście takimi samymi baranami na drodze jak tu na forum, zal wam dupę ściska ze ktoś może być szybszy w korku czy na trasie od was, pewnie sami zajeżdżacie drogę i otwieracie drzwi w korku żeby sie zabił albo połamał..samochodem może jeździć każda ciota, ale na dwa kółka wsiądzie ktoś kto ma jaja i wyobraźnie .
pozdro lewa w gorę
Jak zwykle wszystkie fakty poprzekręcane żeby pokazać że motocyklista to ten zły co powoduje wypadki i jeździ 300km/h godzinę....nie tylko w tej gazecie jest nagonka. A później komentują takie artykuły zakompleksieni pseudo-kierowcy swoich puszek ..że szkoda że nie zginął... jebnij się w swój pusty łeb jeden z drugim...pewnie jesteście takimi samymi baranami na drodze jak tu na forum, zal wam dupę ściska ze ktoś może być szybszy w korku czy na trasie od was, pewnie sami zajeżdżacie drogę i otwieracie drzwi w korku żeby sie zabił albo połamał... rozwiń
Avatar
Gość / 24 lipca 2010 o 11:19
szkoda ze przezyl a tak lepiej by sie zabil o jednego pirata bylo by mniej na drodze
Avatar
Annonim / 24 lipca 2010 o 10:13
czasami zastanawiam sie czy kierowcy samochodow jezdzacy po motocyklistach nie maja odwagi wsiasc na motor czy poprostu nam zazdroszcza:) jak obstawiacie? a tak w ogole to do zobaczenia w korkach puszkarze:)
Avatar
Gość / 24 lipca 2010 o 07:27
[quote name='burning cat' date='24 lipiec 2010 - 00:29 ' timestamp='1279924178' post='319348']
Tedeusz, Łukasz oraz gość nade mną ssą z połykiem.
[/quote]
Za to ty możesz łaskawie wylizać mi rowa... Pozwalam ci na to burning cat.
Avatar
wasyl / 24 lipca 2010 o 05:18
za głupotę żłoba trza płacić składki do szpitala. niech zdycha predzej!!!
Avatar
gość / 24 lipca 2010 o 01:03
a pózniej jezdzimy i wycinamy deb***i którzy niedali rady sie oswobodzić
Avatar
burning cat / 24 lipca 2010 o 00:29
Tedeusz, Łukasz oraz gość nade mną ssą z połykiem.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora 1 0

Sensacyjne prowadzenie, czerwona karka, gol w ostatnich sekundach. Tak w skrócie można podsumować mecz Niemców ze Szwecją. Obrońcy tytuły wrócili do gry pokonując Szwecję 2:1, a bohaterem meczu został Toni Kross

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian 0 6

Runął kawałek ściany, prowadzącej na tzw. balkon zakochanych na zamku w Krupem w gminie Krasnystaw.

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 1 3

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 32 8

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 2

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 11 32

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 31 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 2

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 3

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 1

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 73 25

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!