Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

12 kwietnia 2013 r.
7:49
Edytuj ten wpis

Zalesie: 23-letni kierowca zginął w wypadku

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 35 A A
Wypadek w Zalesiu (policja)
Wypadek w Zalesiu (policja)

Tragiczny wypadek w Zalesiu (pow. bialski). Kierowca audi zginął na miejscu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło ok. godz. 1:44.

Kierujący audi a8 23-latek stracił panowanie nad samochodem i dachował. Nie przeżył wypadku

- Przyczyną była prawdopodobnie zbyt duża prędkość - mówi dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Wcześniej do wypadku doszło na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z ul. Krańcową w Lublinie. Po 23 zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Dwie osoby zostały ranne. W wypadku ucierpiał też sygnalizator.

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
znajoma / 15 kwietnia 2013 o 18:19
Zamknijcie ryje! Nie znacie chłopaka a macie najwięcej do powiedzenia! Nie wiecie po co jechał gdzie i dlaczego! Zastanówcie się co piszecie, czyta to jego rodzina i najbliżsi! Nie był ani deb***em ani idiotą ani tym bardziej skąpcem! Skoro wsiadł za kółko bez prawa jazdy widocznie miał powód! Był wspaniałym chłopakiem i właśnie takim go zapamietamy... Spoczywaj w spokoju Lucek [*] zawsze będziemy Cię pamiętać!
Avatar
kierowca bombowca / 12 kwietnia 2013 o 22:30
Stawiają setki nowych fotoradarów, to teraz może być tylko lepiej i bezpieczniej.
Avatar
Sąsiad / 12 kwietnia 2013 o 18:52
To pijak i złodziej był a i podobno ksiądz
Avatar
J-23 / 12 kwietnia 2013 o 18:34
Co Wy się kłócicie.A nie skumał ktoś że to może wina auta.Obstawiam że ten rupieć miał ponad 15 lat. Jeżdżą starymi rumpami 15-20 lat z badaniami załatwianymi za flaszkę,pordzewiałymi,z fatalnym zawieszeniem i układem kierowniczym.Tak to się kończy jak się starym gównem buja.
Avatar
kierowca bombowca / 12 kwietnia 2013 o 18:21
[quote name='kierowca bombowca' timestamp='1365781116' post='758053']
Uprawnienia do kierowania, ???? chyba cycku sobie jaja robisz, goście uprawnień nie mają , a prowadzą pojazdy tak że mógłbyś się cycku uczyć od niejednego. !!!!
[/quote] Prowadzą ale chyba teściową pod rękę do kościoła he he he . Skoro nie mają uprawnień to są albo 1.skąpcami i żałują na lejce. 2. pijakami stracili lejce za jazdę pod wpływem. 3. deb***ami-stracili za punkty.
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2013 o 17:51
[quote name='Jola' timestamp='1365773293' post='758010']
Przepraszam,a co mają dziurawe drogi do tego czy miał uprawnienia czy nie. Następnych dziesięciu,ale z uprawnieniami też mogło by życie stracić na TAK BARDZO dziurawych naszych polskich drogach.
[/quote]
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2013 o 17:40
facet jechal za szybko ale tez winne sa dziurawe drogi
Avatar
kierowca bombowca / 12 kwietnia 2013 o 17:38
[quote name='Ducati Diavel' timestamp='1365771107' post='757962']
A to że nie miał uprawnień do kierowania pojazdami to też wina dziurawych drug??? Jak myślisz Jolu dlaczego ich nie miał? Alkohol czyli pijak? Punkty czyli pirat drogowy lub ułomek nieznający przepisów? Bo nie wierzę że kogoś stać na audi a 8 a nie stać na prawo jazdy.Jak się nie ma prawa jazdy to się jeździ rowerem,hulajnogą ewentualnie taczką.
[/quote]Uprawnienia do kierowania, ???? chyba cycku sobie jaja robisz, goście uprawnień nie mają , a prowadzą pojazdy tak że mógłbyś się cycku uczyć od niejednego. !!!!
[quote name='Ducati Diavel' timestamp='1365771107' post='757962']
A to że nie miał uprawnień do kierowania pojazdami to też wina dziurawych drug??? Jak myślisz Jolu dlaczego ich nie miał? Alkohol czyli pijak? Punkty czyli pirat drogowy lub ułomek nieznający przepisów? Bo nie wierzę że kogoś stać na audi a 8 a nie stać na prawo jazdy.Jak się nie ma prawa jazdy to się jeździ rowerem,hulajnogą ewentualnie taczką.
[/quote]Uprawnienia do kierowania, ???? chyba cycku sobie jaja robisz, goście uprawnień nie mają ... rozwiń
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2013 o 17:31
[quote name='Gość' timestamp='1365776548' post='758027']
Byś się nie przyznawał bo to znaczy że jesteś kretynem,który nie zna przepisów.Takim jak ty powinni rekwirować samochody,wtedy może osły nauczyły by się.
[/quote]TAK,TAK, mogą mi faje zrobić razem z tobą BUCU do kupy, bu.ha.ha.ha to wolny kraj.....
[quote name='Gość' timestamp='1365776548' post='758027']
Byś się nie przyznawał bo to znaczy że jesteś kretynem,który nie zna przepisów.Takim jak ty powinni rekwirować samochody,wtedy może osły nauczyły by się.
[/quote]TAK,TAK, mogą mi faje zrobić razem z tobą BUCU do kupy, bu.ha.ha.ha to wolny kraj..... rozwiń
Avatar
twoja stara / 12 kwietnia 2013 o 17:18
To nie prędkość zabija, tylko zbyt nagłe zatrzymanie się.

ps. biedny sygnalizator
Avatar
znajoma / 15 kwietnia 2013 o 18:19
Zamknijcie ryje! Nie znacie chłopaka a macie najwięcej do powiedzenia! Nie wiecie po co jechał gdzie i dlaczego! Zastanówcie się co piszecie, czyta to jego rodzina i najbliżsi! Nie był ani deb***em ani idiotą ani tym bardziej skąpcem! Skoro wsiadł za kółko bez prawa jazdy widocznie miał powód! Był wspaniałym chłopakiem i właśnie takim go zapamietamy... Spoczywaj w spokoju Lucek [*] zawsze będziemy Cię pamiętać!
Avatar
kierowca bombowca / 12 kwietnia 2013 o 22:30
Stawiają setki nowych fotoradarów, to teraz może być tylko lepiej i bezpieczniej.
Avatar
Sąsiad / 12 kwietnia 2013 o 18:52
To pijak i złodziej był a i podobno ksiądz
Avatar
J-23 / 12 kwietnia 2013 o 18:34
Co Wy się kłócicie.A nie skumał ktoś że to może wina auta.Obstawiam że ten rupieć miał ponad 15 lat. Jeżdżą starymi rumpami 15-20 lat z badaniami załatwianymi za flaszkę,pordzewiałymi,z fatalnym zawieszeniem i układem kierowniczym.Tak to się kończy jak się starym gównem buja.
Avatar
kierowca bombowca / 12 kwietnia 2013 o 18:21
[quote name='kierowca bombowca' timestamp='1365781116' post='758053']
Uprawnienia do kierowania, ???? chyba cycku sobie jaja robisz, goście uprawnień nie mają , a prowadzą pojazdy tak że mógłbyś się cycku uczyć od niejednego. !!!!
[/quote] Prowadzą ale chyba teściową pod rękę do kościoła he he he . Skoro nie mają uprawnień to są albo 1.skąpcami i żałują na lejce. 2. pijakami stracili lejce za jazdę pod wpływem. 3. deb***ami-stracili za punkty.
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2013 o 17:51
[quote name='Jola' timestamp='1365773293' post='758010']
Przepraszam,a co mają dziurawe drogi do tego czy miał uprawnienia czy nie. Następnych dziesięciu,ale z uprawnieniami też mogło by życie stracić na TAK BARDZO dziurawych naszych polskich drogach.
[/quote]
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2013 o 17:40
facet jechal za szybko ale tez winne sa dziurawe drogi
Avatar
kierowca bombowca / 12 kwietnia 2013 o 17:38
[quote name='Ducati Diavel' timestamp='1365771107' post='757962']
A to że nie miał uprawnień do kierowania pojazdami to też wina dziurawych drug??? Jak myślisz Jolu dlaczego ich nie miał? Alkohol czyli pijak? Punkty czyli pirat drogowy lub ułomek nieznający przepisów? Bo nie wierzę że kogoś stać na audi a 8 a nie stać na prawo jazdy.Jak się nie ma prawa jazdy to się jeździ rowerem,hulajnogą ewentualnie taczką.
[/quote]Uprawnienia do kierowania, ???? chyba cycku sobie jaja robisz, goście uprawnień nie mają , a prowadzą pojazdy tak że mógłbyś się cycku uczyć od niejednego. !!!!
[quote name='Ducati Diavel' timestamp='1365771107' post='757962']
A to że nie miał uprawnień do kierowania pojazdami to też wina dziurawych drug??? Jak myślisz Jolu dlaczego ich nie miał? Alkohol czyli pijak? Punkty czyli pirat drogowy lub ułomek nieznający przepisów? Bo nie wierzę że kogoś stać na audi a 8 a nie stać na prawo jazdy.Jak się nie ma prawa jazdy to się jeździ rowerem,hulajnogą ewentualnie taczką.
[/quote]Uprawnienia do kierowania, ???? chyba cycku sobie jaja robisz, goście uprawnień nie mają ... rozwiń
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2013 o 17:31
[quote name='Gość' timestamp='1365776548' post='758027']
Byś się nie przyznawał bo to znaczy że jesteś kretynem,który nie zna przepisów.Takim jak ty powinni rekwirować samochody,wtedy może osły nauczyły by się.
[/quote]TAK,TAK, mogą mi faje zrobić razem z tobą BUCU do kupy, bu.ha.ha.ha to wolny kraj.....
[quote name='Gość' timestamp='1365776548' post='758027']
Byś się nie przyznawał bo to znaczy że jesteś kretynem,który nie zna przepisów.Takim jak ty powinni rekwirować samochody,wtedy może osły nauczyły by się.
[/quote]TAK,TAK, mogą mi faje zrobić razem z tobą BUCU do kupy, bu.ha.ha.ha to wolny kraj..... rozwiń
Avatar
twoja stara / 12 kwietnia 2013 o 17:18
To nie prędkość zabija, tylko zbyt nagłe zatrzymanie się.

ps. biedny sygnalizator