Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 grudnia 2009 r.
19:44
Edytuj ten wpis

1,5 tys. mieszkańców nie chce zawodów motocrossowych na LSM

Autor: Zdjęcie autora drs
0 30 A A

Obywatelski projekt uchwały przeciw organizacji zawodów motocrossowych na Globusie wpłynął wczoraj do Ratusza. Podpisało go 1,5 tys. mieszkańców LSM, którzy obawiają się hałasu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Uchwała wykreślałaby adres "ul. Kazimierza Wielkiego” z innej, wcześniejszej uchwały mówiącej, że miasto wyda 60 tys. zł na przygotowanie terenu pod organizowane raz w roku zawody motocrossowe.

– Nie jesteśmy przeciwnikami sportu, ale nie w środku osiedla – mówi Krzysztof Adamus, mieszkaniec ul. Zana, który tor miałby pod oknami. Zawody już raz tam były, w czerwcu. Protestujący mówią, że były uciążliwe.

– Byłem na tych zawodach i w moim odczuciu nie była to wielka uciążliwość – stwierdza Adam Wasilewski, prezydent Lublina.

– Pan był kilka godzin, a to trwało kilka dni przed zawodami, a później długo walczyliśmy z jeżdżącymi na dziko – mówi Adamus.

Na rozpatrzenie projektu radni mają trzy miesiące.

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zatyczka_Do_Uszu / 4 grudnia 2009 o 17:07
Endurowiec napisał:
Widze że posiadasz dużą wiedzę o temacie....Właśnie jak jest zimno i błoto to na takich motocyklach jest najlepsza zabawa...Pewnie widziałeś jeden taki motocykl na zdjęciu i wtedy też był strasznie głośny i kurzył i nie dawał Ci odpoczywać w Twoim 30-to metrowym apartamencie...Żal mnie ogarnął i teraz też jestem przeciw i w ogóle.Rozumku przybywaj!!!

Jak będziesz dostatecznie głośno krzyczał, może i rozumek usłyszy i przyjdzie, chociaż trochę na pewno by się przydało.
A co do wielkich motocykli - fajne są, ale nie wszędzie. Fajnie jest mieć hobby, ale niekoniecznie trzeba się bawić kosztem innych ludzi. Nie jest to "prawo obywatelskie" tylko twoja rozrywka, a ktoś inny może niespecjalnie kochać hałas niezwiązany z normalnym życiem, a tylko wynikający z czyjejś zabawy.
Rozumiem, że banda koniarzy na Krakowskim i pamiątki po zwierzakach w tym miejscu też by ci nie przeszkadzała?

Jak będziesz dostatecznie głośno krzyczał, może i rozumek usłyszy i przyjdzie, chociaż trochę na pewno by się przydało.
A co do wielkich motocykli - fajne są, ale nie wszędzie. Fajnie jest mieć hobby, ale niekoniecznie trzeba się bawić kosztem innych ludzi. Nie jest to "prawo obywatelskie" tylko twoja rozrywka, a ktoś inny może niespecjalnie kochać hałas niezwiązany z normalnym życiem, a tylko wynikający z czyjejś zabawy.
Rozumiem, że banda koniarzy na Krakowskim i pamiątki po zwierzakach w tym miejs... rozwiń
Avatar
joa / 4 grudnia 2009 o 12:43
Dlaczego nic nie piszecie o mieszkańcach "Spółdzielcy"? Przecież oni też złożyli listę podpisów. Obok bloków Piastowskiego"są bloki spółdzielni "Spółdzielcy" Tam też trudno było wytrzymać jak były zawody Pana Piątka . Tak więc to nie tylko LSM protestuje!!!
Avatar
~kkk~ / 4 grudnia 2009 o 12:39
Dlaczego nie zrobi toru porządnie? Dlaczego robi się tylko na zawody, dla dosyc wąskiej grupy ludzi. Może warto zrobi tor w miejscu gdzie było by można trenowac codziennie. W krajach cywilizowanych wyznacza się strefy:mieszkalne, handlowe, przemysłowe, a stadiony buduje sie poza miastem. U nas niekompetencja urzędników - wybudowac gdzie miejsce, a potem się zobaczy.
Avatar
Pauline / 4 grudnia 2009 o 12:26
NIe jest kłamstwo, bo jeżdzili.
Avatar
Andromeda / 4 grudnia 2009 o 12:24
Ja równiez nie wierzę w obietnice. Prosty przykład: mówią, że nikt nie protestował, a sam znam przynajmniej kilka osób, które protestowały. Po drugie, 0biecano, że tor zostanie posprzątany po zawodach. I co? I nic. Jaki to gospodarz, który chce żle dla swoich ludzi? Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
mp / 4 grudnia 2009 o 11:36
Wieśniak z Czubów albo Rur napisał:
Szanowny Panie Więckowski czy Pan nie może pomałpować Tych kmiotków z LSM? Będzie mecz SPR Lublin w hali to weż Pan przygotuj papier . Zrobimy listy i wtedy nie 1500 osób ale ca 3000 osób poprze zawody motocrossowe na Globusie. Jeżeli w XXI wieku jedynym argumentem sprzeciwu jest liczba 1500 osób to większa liczba winna ten sprzeciw obalić. Wg tej zasady, którą kiedyś uswiadamioał nasz naród Janusz Korwin Mikke, że nie wszystko da się przeliczyć na głosy. Bo jak 300 posłów zagłosuje, żeby kogoś zabić to co mamy tego kogoś zabić bo większość tego chce. Liczy się prawo ( w krajach cywilizowanych ) a nie czyjeś widzimisie czy wygoda. Argument, że zawody odbędą się pod oknami to bzdura godna kmiotstwu z LSM.
rozwiń
Avatar
Endurowiec / 4 grudnia 2009 o 10:42
jerry napisał:
Jak widzę klub Cross teraz nie jeździ bo za zimno i błotko. Tylko siedzi w necie i broni szefa, bo cóś mu się pod tyłkiem zapaliło :-P

Tylko jeśli już piszecie na forum publicznym proponuję inwestycję w słownik ortograficzny, bo "inteligętni ludzie" będą się z was śmieli jeszcze bardziej.

Co do hałasu - wiadomo, że wyprodukowana przez siebie kupa specjalnie nie przeszkadza temu kto ją zrobił. Ale postronnym już tak, uwierzcie.
Nikt nie będzie rezygnował z sensownych warunków do mieszkania, bo kilku gości chce sobie pojeździć na motorkach akurat pod czyimiś oknami. Osobiście zupełnie nie wierzę, że przygotowany tor będzie stał i grzecznie czekał przez cały rok. Na 100% bedą tam dzikie treningi - jak w każdym choć troszkę nadającym się miejscu.

chyba tobie "inteligetny"inaczej potrzeba slownika,poniewaz nie "z was smieli "a smiali !!!!(przepraszam za brak polskich znakow)

Widze że posiadasz dużą wiedzę o temacie....Właśnie jak jest zimno i błoto to na takich motocyklach jest najlepsza zabawa...Pewnie widziałeś jeden taki motocykl na zdjęciu i wtedy też był strasznie głośny i kurzył i nie dawał Ci odpoczywać w Twoim 30-to metrowym apartamencie...Żal mnie ogarnął i teraz też jestem przeciw i w ogóle.Rozumku przybywaj!!!

Widze że posiadasz dużą wiedzę o temacie....Właśnie jak jest zimno i błoto to na takich motocyklach jest najlepsza zabawa...Pewnie widziałeś jeden taki motocykl na zdjęciu i wtedy też był strasznie głośny i kurzył i nie dawał Ci odpoczywać w Twoim 30-to metrowym apartamencie...Żal mnie ogarnął i teraz też jestem przeciw i w ogóle.Rozumku przybywaj!!! rozwiń
Avatar
Zielony / 4 grudnia 2009 o 10:36
lolik napisał:
Wow, widzę, że Pan P. już od rana pisze tu za trzech, a i swoim wielkim sportowcom również nakazał.
3 tys. podpisów po meczu SPR na globusie??? Wolne żarty. Głównie dlatego, że takiej frekwencji SPR nie jest w stanie osiągnąć, a ci co chodzą nie są idiotami żeby popierać tych którzy za pieniądze podatników uprawiają prywatę i rozrywkę dla swojej rodziny.
Na następną pikietę jeśli taką zorganizuje Pan P. wybierają się sympatycy Motoru tyle, że aby stanąć mu na przeciw, paradoksalnie - w obronie, mieszkańców LSM.
Pan P i crossowa rodzinka nie lubią Motoru, Motor odwzajemni te uczucia przy pierwszej okazji nie mówiąc już o wyborach za 10 m-cy.

Symaptycy Motoru???Wolne żarty chyba żeby powyrywać babciom torebki bo tam ich będzie zatrzęsienie buhuhuha.

Symaptycy Motoru???Wolne żarty chyba żeby powyrywać babciom torebki bo tam ich będzie zatrzęsienie buhuhuha. rozwiń
Avatar
frog / 4 grudnia 2009 o 09:49
Jeżeli dziwi was wzmożona aktywność na forum popleczników radnych Piątka i Więckowskiego, to odpowiedź znajdziecie tu:
[url="http://www.kmcross.pl"]www.kmcross.pl[/url]
Po każdym artykule w prasie ukazują się apele o wpisy na forach, co zresztą potem widać po elementarnych brakach w ortografii.
Założę się, że wpisy z największą liczbą błędów produkuje sam Prezes.
Avatar
Zatyczka_Do_Uszu / 4 grudnia 2009 o 09:21
jerry napisał:
Jak widzę klub Cross teraz nie jeździ bo za zimno i błotko. Tylko siedzi w necie i broni szefa, bo cóś mu się pod tyłkiem zapaliło :-P

Tylko jeśli już piszecie na forum publicznym proponuję inwestycję w słownik ortograficzny, bo "inteligętni ludzie" będą się z was śmieli jeszcze bardziej.

Co do hałasu - wiadomo, że wyprodukowana przez siebie kupa specjalnie nie przeszkadza temu kto ją zrobił. Ale postronnym już tak, uwierzcie.
Nikt nie będzie rezygnował z sensownych warunków do mieszkania, bo kilku gości chce sobie pojeździć na motorkach akurat pod czyimiś oknami. Osobiście zupełnie nie wierzę, że przygotowany tor będzie stał i grzecznie czekał przez cały rok. Na 100% bedą tam dzikie treningi - jak w każdym choć troszkę nadającym się miejscu.

chyba tobie "inteligetny"inaczej potrzeba slownika,poniewaz nie "z was smieli "a smiali !!!!(przepraszam za brak polskich znakow)


Fakt - niestety tu nie ma możliwości korekty błędów.
Przy czym jedna literówka przy masie tamtych dokonań ortograficzno-gramatycznych i ich charakterze nie wygląda imponująco :-P
No i niestety ortografia tych tekstów jest bardzo spójna z ich zawartością, razem doskonale obrazują stan tego co ich autorzy mają między uszami.
Tak z grubsza wygląda to na wytrzęsioną na wybojach, obijającą się po płaskich czaszkach gdzieniegdzie szarą masę :-P


Fakt - niestety tu nie ma możliwości korekty błędów.
Przy czym jedna literówka przy masie tamtych dokonań ortograficzno-gramatycznych i ich charakterze nie wygląda imponująco :-P
No i niestety ortografia tych tekstów jest bardzo spójna z ich zawartością, razem doskonale obrazują stan tego co ich autorzy mają między uszami.
Tak z grubsza wygląda to na wytrzęsioną na wybojach, obijającą się po płaskich czaszkach gdzieniegdzie szarą masę :-P rozwiń
Avatar
Zatyczka_Do_Uszu / 4 grudnia 2009 o 17:07
Endurowiec napisał:
Widze że posiadasz dużą wiedzę o temacie....Właśnie jak jest zimno i błoto to na takich motocyklach jest najlepsza zabawa...Pewnie widziałeś jeden taki motocykl na zdjęciu i wtedy też był strasznie głośny i kurzył i nie dawał Ci odpoczywać w Twoim 30-to metrowym apartamencie...Żal mnie ogarnął i teraz też jestem przeciw i w ogóle.Rozumku przybywaj!!!

Jak będziesz dostatecznie głośno krzyczał, może i rozumek usłyszy i przyjdzie, chociaż trochę na pewno by się przydało.
A co do wielkich motocykli - fajne są, ale nie wszędzie. Fajnie jest mieć hobby, ale niekoniecznie trzeba się bawić kosztem innych ludzi. Nie jest to "prawo obywatelskie" tylko twoja rozrywka, a ktoś inny może niespecjalnie kochać hałas niezwiązany z normalnym życiem, a tylko wynikający z czyjejś zabawy.
Rozumiem, że banda koniarzy na Krakowskim i pamiątki po zwierzakach w tym miejscu też by ci nie przeszkadzała?

Jak będziesz dostatecznie głośno krzyczał, może i rozumek usłyszy i przyjdzie, chociaż trochę na pewno by się przydało.
A co do wielkich motocykli - fajne są, ale nie wszędzie. Fajnie jest mieć hobby, ale niekoniecznie trzeba się bawić kosztem innych ludzi. Nie jest to "prawo obywatelskie" tylko twoja rozrywka, a ktoś inny może niespecjalnie kochać hałas niezwiązany z normalnym życiem, a tylko wynikający z czyjejś zabawy.
Rozumiem, że banda koniarzy na Krakowskim i pamiątki po zwierzakach w tym miejs... rozwiń
Avatar
joa / 4 grudnia 2009 o 12:43
Dlaczego nic nie piszecie o mieszkańcach "Spółdzielcy"? Przecież oni też złożyli listę podpisów. Obok bloków Piastowskiego"są bloki spółdzielni "Spółdzielcy" Tam też trudno było wytrzymać jak były zawody Pana Piątka . Tak więc to nie tylko LSM protestuje!!!
Avatar
~kkk~ / 4 grudnia 2009 o 12:39
Dlaczego nie zrobi toru porządnie? Dlaczego robi się tylko na zawody, dla dosyc wąskiej grupy ludzi. Może warto zrobi tor w miejscu gdzie było by można trenowac codziennie. W krajach cywilizowanych wyznacza się strefy:mieszkalne, handlowe, przemysłowe, a stadiony buduje sie poza miastem. U nas niekompetencja urzędników - wybudowac gdzie miejsce, a potem się zobaczy.
Avatar
Pauline / 4 grudnia 2009 o 12:26
NIe jest kłamstwo, bo jeżdzili.
Avatar
Andromeda / 4 grudnia 2009 o 12:24
Ja równiez nie wierzę w obietnice. Prosty przykład: mówią, że nikt nie protestował, a sam znam przynajmniej kilka osób, które protestowały. Po drugie, 0biecano, że tor zostanie posprzątany po zawodach. I co? I nic. Jaki to gospodarz, który chce żle dla swoich ludzi? Wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
mp / 4 grudnia 2009 o 11:36
Wieśniak z Czubów albo Rur napisał:
Szanowny Panie Więckowski czy Pan nie może pomałpować Tych kmiotków z LSM? Będzie mecz SPR Lublin w hali to weż Pan przygotuj papier . Zrobimy listy i wtedy nie 1500 osób ale ca 3000 osób poprze zawody motocrossowe na Globusie. Jeżeli w XXI wieku jedynym argumentem sprzeciwu jest liczba 1500 osób to większa liczba winna ten sprzeciw obalić. Wg tej zasady, którą kiedyś uswiadamioał nasz naród Janusz Korwin Mikke, że nie wszystko da się przeliczyć na głosy. Bo jak 300 posłów zagłosuje, żeby kogoś zabić to co mamy tego kogoś zabić bo większość tego chce. Liczy się prawo ( w krajach cywilizowanych ) a nie czyjeś widzimisie czy wygoda. Argument, że zawody odbędą się pod oknami to bzdura godna kmiotstwu z LSM.
rozwiń
Avatar
Endurowiec / 4 grudnia 2009 o 10:42
jerry napisał:
Jak widzę klub Cross teraz nie jeździ bo za zimno i błotko. Tylko siedzi w necie i broni szefa, bo cóś mu się pod tyłkiem zapaliło :-P

Tylko jeśli już piszecie na forum publicznym proponuję inwestycję w słownik ortograficzny, bo "inteligętni ludzie" będą się z was śmieli jeszcze bardziej.

Co do hałasu - wiadomo, że wyprodukowana przez siebie kupa specjalnie nie przeszkadza temu kto ją zrobił. Ale postronnym już tak, uwierzcie.
Nikt nie będzie rezygnował z sensownych warunków do mieszkania, bo kilku gości chce sobie pojeździć na motorkach akurat pod czyimiś oknami. Osobiście zupełnie nie wierzę, że przygotowany tor będzie stał i grzecznie czekał przez cały rok. Na 100% bedą tam dzikie treningi - jak w każdym choć troszkę nadającym się miejscu.

chyba tobie "inteligetny"inaczej potrzeba slownika,poniewaz nie "z was smieli "a smiali !!!!(przepraszam za brak polskich znakow)

Widze że posiadasz dużą wiedzę o temacie....Właśnie jak jest zimno i błoto to na takich motocyklach jest najlepsza zabawa...Pewnie widziałeś jeden taki motocykl na zdjęciu i wtedy też był strasznie głośny i kurzył i nie dawał Ci odpoczywać w Twoim 30-to metrowym apartamencie...Żal mnie ogarnął i teraz też jestem przeciw i w ogóle.Rozumku przybywaj!!!

Widze że posiadasz dużą wiedzę o temacie....Właśnie jak jest zimno i błoto to na takich motocyklach jest najlepsza zabawa...Pewnie widziałeś jeden taki motocykl na zdjęciu i wtedy też był strasznie głośny i kurzył i nie dawał Ci odpoczywać w Twoim 30-to metrowym apartamencie...Żal mnie ogarnął i teraz też jestem przeciw i w ogóle.Rozumku przybywaj!!! rozwiń
Avatar
Zielony / 4 grudnia 2009 o 10:36
lolik napisał:
Wow, widzę, że Pan P. już od rana pisze tu za trzech, a i swoim wielkim sportowcom również nakazał.
3 tys. podpisów po meczu SPR na globusie??? Wolne żarty. Głównie dlatego, że takiej frekwencji SPR nie jest w stanie osiągnąć, a ci co chodzą nie są idiotami żeby popierać tych którzy za pieniądze podatników uprawiają prywatę i rozrywkę dla swojej rodziny.
Na następną pikietę jeśli taką zorganizuje Pan P. wybierają się sympatycy Motoru tyle, że aby stanąć mu na przeciw, paradoksalnie - w obronie, mieszkańców LSM.
Pan P i crossowa rodzinka nie lubią Motoru, Motor odwzajemni te uczucia przy pierwszej okazji nie mówiąc już o wyborach za 10 m-cy.

Symaptycy Motoru???Wolne żarty chyba żeby powyrywać babciom torebki bo tam ich będzie zatrzęsienie buhuhuha.

Symaptycy Motoru???Wolne żarty chyba żeby powyrywać babciom torebki bo tam ich będzie zatrzęsienie buhuhuha. rozwiń
Avatar
frog / 4 grudnia 2009 o 09:49
Jeżeli dziwi was wzmożona aktywność na forum popleczników radnych Piątka i Więckowskiego, to odpowiedź znajdziecie tu:
[url="http://www.kmcross.pl"]www.kmcross.pl[/url]
Po każdym artykule w prasie ukazują się apele o wpisy na forach, co zresztą potem widać po elementarnych brakach w ortografii.
Założę się, że wpisy z największą liczbą błędów produkuje sam Prezes.
Avatar
Zatyczka_Do_Uszu / 4 grudnia 2009 o 09:21
jerry napisał:
Jak widzę klub Cross teraz nie jeździ bo za zimno i błotko. Tylko siedzi w necie i broni szefa, bo cóś mu się pod tyłkiem zapaliło :-P

Tylko jeśli już piszecie na forum publicznym proponuję inwestycję w słownik ortograficzny, bo "inteligętni ludzie" będą się z was śmieli jeszcze bardziej.

Co do hałasu - wiadomo, że wyprodukowana przez siebie kupa specjalnie nie przeszkadza temu kto ją zrobił. Ale postronnym już tak, uwierzcie.
Nikt nie będzie rezygnował z sensownych warunków do mieszkania, bo kilku gości chce sobie pojeździć na motorkach akurat pod czyimiś oknami. Osobiście zupełnie nie wierzę, że przygotowany tor będzie stał i grzecznie czekał przez cały rok. Na 100% bedą tam dzikie treningi - jak w każdym choć troszkę nadającym się miejscu.

chyba tobie "inteligetny"inaczej potrzeba slownika,poniewaz nie "z was smieli "a smiali !!!!(przepraszam za brak polskich znakow)


Fakt - niestety tu nie ma możliwości korekty błędów.
Przy czym jedna literówka przy masie tamtych dokonań ortograficzno-gramatycznych i ich charakterze nie wygląda imponująco :-P
No i niestety ortografia tych tekstów jest bardzo spójna z ich zawartością, razem doskonale obrazują stan tego co ich autorzy mają między uszami.
Tak z grubsza wygląda to na wytrzęsioną na wybojach, obijającą się po płaskich czaszkach gdzieniegdzie szarą masę :-P


Fakt - niestety tu nie ma możliwości korekty błędów.
Przy czym jedna literówka przy masie tamtych dokonań ortograficzno-gramatycznych i ich charakterze nie wygląda imponująco :-P
No i niestety ortografia tych tekstów jest bardzo spójna z ich zawartością, razem doskonale obrazują stan tego co ich autorzy mają między uszami.
Tak z grubsza wygląda to na wytrzęsioną na wybojach, obijającą się po płaskich czaszkach gdzieniegdzie szarą masę :-P rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 0 0

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 2 3

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 2

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 1 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 2

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 13 6

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 8

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia]
galeria

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia] 246 24

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi 12 8

Komendant III Komisariatu Policji w Lublinie musi się liczyć z „dyscyplinarką” za naruszenie zasad etyki zawodowej. Chodzi o relacje mł. insp. Piotra Kuczmary z podwładnymi.

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin 0 1

Liga Mistrzyń piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!