Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 marca 2013 r.
17:30
Edytuj ten wpis

1 Maja: Przywrócić ludziom ulicę

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 24 A A
Dzięki buspasowi autobusy MPK mogłyby wjeżdżać bezpośrednio z ronda Lubelskiego Lipca 80 w ulicę 1 M
Dzięki buspasowi autobusy MPK mogłyby wjeżdżać bezpośrednio z ronda Lubelskiego Lipca 80 w ulicę 1 M

Otwarcie ulicy 1 Maja dla komunikacji miejskiej zakłada koncepcja przygotowana przez stowarzyszenie Forum Rozwoju Lublina. Stowarzyszenie złożyło w tej sprawie formalny wniosek do Zarządu Dróg i Mostów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Forum Rozwoju Lublina twierdzi, że obecne plany przebudowy ronda koło Gali należy zmienić.

W zatwierdzonym przez miasto projekcie ul. 1 Maja zostaje definitywnie odcięta od ronda. A stowarzyszenie uważa, że to błąd.

Autorzy koncepcji FRL proponują nie tylko przywrócenie komunikacji miejskiej, ale też wyznaczenie na ul. 1 Maja pasów do jazdy rowerami. Twierdzą, że po zamknięciu przejazdu od pl. Bychawskiego do ronda ulica stała się nieuporządkowanym parkingiem, a działające tu firmy i sklepy straciły klientów, bo trudniej do nich dojechać.

Pomysł ten poparł Zarząd Transportu Miejskiego i MPK, a także działająca przy prezydencie miasta Rada Kultury Przestrzeni, która wnioskuje wręcz o rezygnację z przebudowy ronda. Rada podkreśla, że trzeba powiązać okolice dworca kolejowego ze śródmieściem i że powinien tu dominować ruch pieszych, rowerów i komunikacji miejskiej, a zatwierdzony przez miasto projekt uprzywilejowuje samochody.

Koncepcję Forum Rozwoju Lublina poparł także miejski konserwator zabytków. Zwolennicy tego pomysłu podkreślają też, że teren jest szczególnie wart uwagi w związku z planami przeniesienia dworca autobusowego w pobliże Dworca Głównego PKP.

– Chcemy się spotkać z przedstawicielami FRL i projektantem, który przygotował nam dokumentację przebudowy. Zamierzamy doprowadzić do takiego spotkania jeszcze w marcu – zapowiada Karol Kieliszek z Urzędu Miasta.

Miejski projekt ma już komplet pozwoleń. Sama przebudowa została niedawno odłożona na później, a przeznaczone na nią pieniądze będą wydane na naprawę ulic zniszczonych przez mrozy.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
rysio / 28 marca 2013 o 23:21
Pomysł słuszny. Obecne zamknięcie 1-go Maja wynika z nieumiejętności zorganizowania ruchu na rondzie, na którym łączy się ruch więcej niż 4 ulice. Można tak zorganizować ruch, by wszystkie ulice były dostępne do całkowitego ruchu. Być może rezygnacja ze świateł na rondzie na "klinie" i wprowadzenie ogólnej zasady pierwszeństwa na rondzie usprawniłoby ruch na tym skrzyżowaniu
Avatar
Dyzma / 19 marca 2013 o 23:39
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1363640154' post='746846']
----------------------------------deb***E ! ZOSTAWCIE W SPOKOJU 1 MAJA ------------------------------Najwyżej można nazwe ulicy zmienić . Dlaczego nazywam Was deb***E ? , bo przecież bez projektantów mo żna sobie uzmysłowić, że od Dworca Głównego PKP to jedyna ulica do Miasta !. To jest ulica komu nikacyjna z Dzielnicą Za Cukrownia a co najważniejsze GŁÓWNY DOJAZD DO DWORACA GŁÓW NEGO PKP !. Co powie na ten deb***izm sam Prezydent Lublina Zuk który uparł się aby tamten Re gion całkowicie ZABLOKOWAĆ ... Dworcem PKS (sic?). Jak będą jeżdzić Autobusy PKS Zuka do Dworca PKS ?. A może to Prezydent się "obudził" i teraz chce przywracać ul.1 Maja ?. Tam w tym Ratuszu potrzeba jest etatowego Prokuratora , Agenta "CBA" i ... Psychiatre !. Od kiedy zwra cam uwagę na rekonstrukcje skrzyżowania "śmierci" Pl.Bychawski to znależliście "wyjście" wyłączyć z ruchu ul.1 Maja (sic?). Mieszkałem tam w pobliżu i dlatego dziwię się komu przeszkadzała ul. 1 Ma ja ? . Tam odbywał się normalny ruch , najpierw nawet Dorożki a póżniej trolejbusy nie były prze szkodą . Odciążyć ruch na ul. 1 Maja mogła rekonstrukcja skrzyżowania "śmierci" Pl. Bychawski bo tam ciągle jak na piątej alei w Nowym Jorku tłoczno i gwarno . A jeszcze jak "trajtkowi" spadły " pa ły" to wszyscy czekali w korku aż kierowca założy "pały" na trakcje trolejbusową (?). Przepraszam ja już o tym HORRORZE w tamtym Regionie nie mogę pisać, bo już mam w tamtym "korku" jeszcze... sznur Autobusów PKS p. Prezydenta na... Dworzec PKS (?). Wtrzymajcie Prezydenta Mieszkańcy ta mtego Regionu, bo przecież n oprócz Dworca PKS to jeszcze stadion "kurnik" na BAGNIE chce budować za... 140 MILIONÓW (SIC?). "Chore pomysły Prezydenta należy ponownie zwerifikować, bo On wróci na "wioche" a Lublin zablokowany w "korkach" pozostawi (sic?). Niedoczekanie Jego !!!.
[/quote]

Cału twój post to popis deb***izmu. Nie masz o niczym pojęcia laiku. Ignorant!
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1363640154' post='746846']
----------------------------------deb***E ! ZOSTAWCIE W SPOKOJU 1 MAJA ------------------------------Najwyżej można nazwe ulicy zmienić . Dlaczego nazywam Was deb***E ? , bo przecież bez projektantów mo żna sobie uzmysłowić, że od Dworca Głównego PKP to jedyna ulica do Miasta !. To jest ulica komu nikacyjna z Dzielnicą Za Cukrownia a co najważniejsze GŁÓWNY DOJAZD DO DWORACA GŁÓW NEGO PKP !. C... rozwiń
Avatar
astra / 19 marca 2013 o 12:32
Stowarzyszenie Forum Rozwoju Lublina może zaineresowałoby się Szkołą Podstawową nr 20,którą to planują całkowicie zlikwidować...rozsyłajac 350 -ro dzieci do innych placówek.POWÓD- W BUDYNKU MA POWSTAĆ .....HOTEL!!!!!.
Zamykając szkoły raczej rozwojowi miasta nie pomożemy .A to przecież tylko rzut beretem od ulicy 1 Maja.
Zamiast fundować mieszkańcom uliczny zgiełk-ratujcie szkołę dla dzieci z min.tej ulicy .
Avatar
pierwszomajówka / 19 marca 2013 o 09:11
A MOŻE ZAPYTALIBYŚCIE MIESZKAŃCÓW O ZDANIE!!! CZY PODOBAŁBY IM SIĘ PONOWNY RUCH,GWAR,SZUM I SPALINY Z POJAZDÓW JEŻDŻĄCYCH PO 1-GO MAJA!!! TERAZ PRZYNAJMNIEJ JEST CICHO I OKNO MOŻNA OTWORZYĆ! BĘDZIEMY PROTESTOWAĆ!!!
Avatar
monika / 19 marca 2013 o 08:39
Do Maxa: własnie mam biznes na zadupiu w Lublinie i jakoś klientów mi nie brakuje. Bo podstawa to reklama i szacunek do klienta. Nawet w najlepszym punkcie CHAM zbankrutuje.
Avatar
józio / 19 marca 2013 o 07:48
nasz najlepszy od początku świata przyjezdny prezydent pokaże na co go stać i będzie jak w przypadku stadionu. ON powiedział i już. Żadnych argumentów, władca wie najlepiej.
Avatar
Max / 19 marca 2013 o 07:42
[quote name='pidpisany' timestamp='1363635567' post='746806']
Do tej pory przynajmniej mieszkańcy ul. 1-go Maja odpoczęli od brudu smrodu i hałasu. Może warto ich zapytać czy chcą powrotu tego wszystkiego. Nie wierzę w spadek obrotów "biznesów" przy ul. 1-go maja bo cóż to za "biznesy" tam były, buda z artkułami fryzjerskimi, jakieś artykułu z demobilu, kiosk z totolotkiem, nadmuchane pieczywo oraz gabinet Wróżki Alicji czy coś takiego. Do banków i tak przyjdą ludzie, którzy są uwiązani do kredytów, jak nie na 1-go maja to gdzie indziej.
[/quote]
Takie masz pojęcie o biznesie jak mój pies. Może nawet mniejsze. Nigdy nie otwieraj swojego bo sobie krzywdę zrobisz.
[quote name='pidpisany' timestamp='1363635567' post='746806']
Do tej pory przynajmniej mieszkańcy ul. 1-go Maja odpoczęli od brudu smrodu i hałasu. Może warto ich zapytać czy chcą powrotu tego wszystkiego. Nie wierzę w spadek obrotów "biznesów" przy ul. 1-go maja bo cóż to za "biznesy" tam były, buda z artkułami fryzjerskimi, jakieś artykułu z demobilu, kiosk z totolotkiem, nadmuchane pieczywo oraz gabinet Wróżki Alicji czy coś takiego. Do banków i tak przyjdą ludzie, którzy są uwiązani do kr... rozwiń
Avatar
mhm / 19 marca 2013 o 07:41
Dokladnie, jezeli dworzec pks ma byc przeniesiony w tamtejsze rejony jest to znakomite rozwiazanie.
Avatar
dziwne miasto (władze) / 19 marca 2013 o 07:39
W Lublinie nie rozumieją że ulica służy do tego żeby nią jeździć. Jeszcze do tego nie doszli. Najłatwiej zamknąć bo wtedy mniejsze koszty utrzymania.
Avatar
monika / 19 marca 2013 o 07:34
Jak klient chce to wszędzie dojedzie. Bardzo dobrze, że ją zamknęli. A podobno miał byćtam deptak. To by pomogło. A nie znowu jakaś zbieranina ludzi coś zmienia.
Avatar
rysio / 28 marca 2013 o 23:21
Pomysł słuszny. Obecne zamknięcie 1-go Maja wynika z nieumiejętności zorganizowania ruchu na rondzie, na którym łączy się ruch więcej niż 4 ulice. Można tak zorganizować ruch, by wszystkie ulice były dostępne do całkowitego ruchu. Być może rezygnacja ze świateł na rondzie na "klinie" i wprowadzenie ogólnej zasady pierwszeństwa na rondzie usprawniłoby ruch na tym skrzyżowaniu
Avatar
Dyzma / 19 marca 2013 o 23:39
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1363640154' post='746846']
----------------------------------deb***E ! ZOSTAWCIE W SPOKOJU 1 MAJA ------------------------------Najwyżej można nazwe ulicy zmienić . Dlaczego nazywam Was deb***E ? , bo przecież bez projektantów mo żna sobie uzmysłowić, że od Dworca Głównego PKP to jedyna ulica do Miasta !. To jest ulica komu nikacyjna z Dzielnicą Za Cukrownia a co najważniejsze GŁÓWNY DOJAZD DO DWORACA GŁÓW NEGO PKP !. Co powie na ten deb***izm sam Prezydent Lublina Zuk który uparł się aby tamten Re gion całkowicie ZABLOKOWAĆ ... Dworcem PKS (sic?). Jak będą jeżdzić Autobusy PKS Zuka do Dworca PKS ?. A może to Prezydent się "obudził" i teraz chce przywracać ul.1 Maja ?. Tam w tym Ratuszu potrzeba jest etatowego Prokuratora , Agenta "CBA" i ... Psychiatre !. Od kiedy zwra cam uwagę na rekonstrukcje skrzyżowania "śmierci" Pl.Bychawski to znależliście "wyjście" wyłączyć z ruchu ul.1 Maja (sic?). Mieszkałem tam w pobliżu i dlatego dziwię się komu przeszkadzała ul. 1 Ma ja ? . Tam odbywał się normalny ruch , najpierw nawet Dorożki a póżniej trolejbusy nie były prze szkodą . Odciążyć ruch na ul. 1 Maja mogła rekonstrukcja skrzyżowania "śmierci" Pl. Bychawski bo tam ciągle jak na piątej alei w Nowym Jorku tłoczno i gwarno . A jeszcze jak "trajtkowi" spadły " pa ły" to wszyscy czekali w korku aż kierowca założy "pały" na trakcje trolejbusową (?). Przepraszam ja już o tym HORRORZE w tamtym Regionie nie mogę pisać, bo już mam w tamtym "korku" jeszcze... sznur Autobusów PKS p. Prezydenta na... Dworzec PKS (?). Wtrzymajcie Prezydenta Mieszkańcy ta mtego Regionu, bo przecież n oprócz Dworca PKS to jeszcze stadion "kurnik" na BAGNIE chce budować za... 140 MILIONÓW (SIC?). "Chore pomysły Prezydenta należy ponownie zwerifikować, bo On wróci na "wioche" a Lublin zablokowany w "korkach" pozostawi (sic?). Niedoczekanie Jego !!!.
[/quote]

Cału twój post to popis deb***izmu. Nie masz o niczym pojęcia laiku. Ignorant!
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1363640154' post='746846']
----------------------------------deb***E ! ZOSTAWCIE W SPOKOJU 1 MAJA ------------------------------Najwyżej można nazwe ulicy zmienić . Dlaczego nazywam Was deb***E ? , bo przecież bez projektantów mo żna sobie uzmysłowić, że od Dworca Głównego PKP to jedyna ulica do Miasta !. To jest ulica komu nikacyjna z Dzielnicą Za Cukrownia a co najważniejsze GŁÓWNY DOJAZD DO DWORACA GŁÓW NEGO PKP !. C... rozwiń
Avatar
astra / 19 marca 2013 o 12:32
Stowarzyszenie Forum Rozwoju Lublina może zaineresowałoby się Szkołą Podstawową nr 20,którą to planują całkowicie zlikwidować...rozsyłajac 350 -ro dzieci do innych placówek.POWÓD- W BUDYNKU MA POWSTAĆ .....HOTEL!!!!!.
Zamykając szkoły raczej rozwojowi miasta nie pomożemy .A to przecież tylko rzut beretem od ulicy 1 Maja.
Zamiast fundować mieszkańcom uliczny zgiełk-ratujcie szkołę dla dzieci z min.tej ulicy .
Avatar
pierwszomajówka / 19 marca 2013 o 09:11
A MOŻE ZAPYTALIBYŚCIE MIESZKAŃCÓW O ZDANIE!!! CZY PODOBAŁBY IM SIĘ PONOWNY RUCH,GWAR,SZUM I SPALINY Z POJAZDÓW JEŻDŻĄCYCH PO 1-GO MAJA!!! TERAZ PRZYNAJMNIEJ JEST CICHO I OKNO MOŻNA OTWORZYĆ! BĘDZIEMY PROTESTOWAĆ!!!
Avatar
monika / 19 marca 2013 o 08:39
Do Maxa: własnie mam biznes na zadupiu w Lublinie i jakoś klientów mi nie brakuje. Bo podstawa to reklama i szacunek do klienta. Nawet w najlepszym punkcie CHAM zbankrutuje.
Avatar
józio / 19 marca 2013 o 07:48
nasz najlepszy od początku świata przyjezdny prezydent pokaże na co go stać i będzie jak w przypadku stadionu. ON powiedział i już. Żadnych argumentów, władca wie najlepiej.
Avatar
Max / 19 marca 2013 o 07:42
[quote name='pidpisany' timestamp='1363635567' post='746806']
Do tej pory przynajmniej mieszkańcy ul. 1-go Maja odpoczęli od brudu smrodu i hałasu. Może warto ich zapytać czy chcą powrotu tego wszystkiego. Nie wierzę w spadek obrotów "biznesów" przy ul. 1-go maja bo cóż to za "biznesy" tam były, buda z artkułami fryzjerskimi, jakieś artykułu z demobilu, kiosk z totolotkiem, nadmuchane pieczywo oraz gabinet Wróżki Alicji czy coś takiego. Do banków i tak przyjdą ludzie, którzy są uwiązani do kredytów, jak nie na 1-go maja to gdzie indziej.
[/quote]
Takie masz pojęcie o biznesie jak mój pies. Może nawet mniejsze. Nigdy nie otwieraj swojego bo sobie krzywdę zrobisz.
[quote name='pidpisany' timestamp='1363635567' post='746806']
Do tej pory przynajmniej mieszkańcy ul. 1-go Maja odpoczęli od brudu smrodu i hałasu. Może warto ich zapytać czy chcą powrotu tego wszystkiego. Nie wierzę w spadek obrotów "biznesów" przy ul. 1-go maja bo cóż to za "biznesy" tam były, buda z artkułami fryzjerskimi, jakieś artykułu z demobilu, kiosk z totolotkiem, nadmuchane pieczywo oraz gabinet Wróżki Alicji czy coś takiego. Do banków i tak przyjdą ludzie, którzy są uwiązani do kr... rozwiń
Avatar
mhm / 19 marca 2013 o 07:41
Dokladnie, jezeli dworzec pks ma byc przeniesiony w tamtejsze rejony jest to znakomite rozwiazanie.
Avatar
dziwne miasto (władze) / 19 marca 2013 o 07:39
W Lublinie nie rozumieją że ulica służy do tego żeby nią jeździć. Jeszcze do tego nie doszli. Najłatwiej zamknąć bo wtedy mniejsze koszty utrzymania.
Avatar
monika / 19 marca 2013 o 07:34
Jak klient chce to wszędzie dojedzie. Bardzo dobrze, że ją zamknęli. A podobno miał byćtam deptak. To by pomogło. A nie znowu jakaś zbieranina ludzi coś zmienia.
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 28 maja 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 28 maja 2018 roku 0 0

Zapomniałeś dowodu rejestracyjnego i OC? Kary już nie będzie

Zapomniałeś dowodu rejestracyjnego i OC? Kary już nie będzie 28 7

Od 4 czerwca będziemy mogli zostawić w domu dowód rejestracyjny i papierowe ubezpieczenie OC. Za brak tych dokumentów nie będzie nam grozić żadna kara, a to dzięki Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców.

Przerwany mecz Powiślaka z Victorią. Goście mieli już tylko sześciu graczy

Przerwany mecz Powiślaka z Victorią. Goście mieli już tylko sześciu graczy 1 2

Mecz Powiślaka z Victorią Żmudź został przerwany w 70 minucie. Powód? Goście przyjechali do Końskowoli w 13-osobowym składzie. W pierwszej połowie dostali dwie czerwone kartki, a kiedy z powodu kolejnych kontuzji na murawie zostało ledwie sześciu graczy przyjezdnych sędzia musiał zakończyć zawody przy stanie 5:0

W zimie Icemania, w lecie Rollmania. Rolkarze i wrotkarze będą mogli pojeździć w hali

W zimie Icemania, w lecie Rollmania. Rolkarze i wrotkarze będą mogli pojeździć w hali 57 0

Hala do jazdy na wrotkach i rolkach ma być uruchomiona w czerwcu przy Al. Zygmuntowskich. Otworzy ją Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który już zamawia wrotki i ochraniacze, które będzie można tu wypożyczyć. Rolki trzeba będzie mieć własne

Górnik – Medyk 3:2. Korona oficjalnie założona

Górnik – Medyk 3:2. Korona oficjalnie założona 10 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Górnik Łęczna na zakończenie sezonu pokonał 3:2 Medyka Konin. Ten wynik nie miał jednak najmniejszego znaczenia, ponieważ podopieczne Piotra Mazurkiewicz już dawno temu zapewniły sobie mistrzowski tytuł. W niedzielę jednak „górniczki” wreszcie mogły oficjalnie odebrać złote medale i świętować ze swoimi kibicami historyczny wynik

Łada lepsza od odmłodzonego Hetmana

Łada lepsza od odmłodzonego Hetmana 0 0

Osłabiony i odmłodzony Hetman zostawił wszystkie trzy punkty w Biłgoraju. Łada pokonała w derbach faworyzowanych rywali 2:1, chociaż podopieczni Jacka Ziarkowskiego wcale nie musieli przegrać

Polesie – POM 2:1. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej

Polesie – POM 2:1. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej 0 1

Lubelska klasa okręgowa Polesie pokonało POM Iskra Piotrowice po golu Marcina Wójcika w doliczonym czasie gry. Dzięki temu zawodnicy Zbigniewa Wójcika są już bardzo blisko zajęcia drugiego miejsca

Gryf – Olimpiakos 3:2. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Gryf – Olimpiakos 3:2. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 1 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA W pojedynku dwóch beniaminków Gryf Gmina Zamość przegrywał z Olimpiakosem Tarnogród 0:2, ale pokazał charakter. Zespół trenera Romana Blonki w końcowych fragmentach spotkania podkręcił tempo i wyszarpał zwycięstwo wygrywając 3:2

Eko Różanka – Kłos Chełm 3:1. Mikołaj przyszedł już w maju

Eko Różanka – Kłos Chełm 3:1. Mikołaj przyszedł już w maju 1 0

Szalony mecz w Różance. Gospodarze do przerwy przegrywali z Kłosem Chełm 0:1, ale w drugiej połowie odwrócili losy spotkania i ostatecznie wygrali 3:1.

Najbardziej barwna impreza po raz kolejny w Lublinie. Festiwal Kolorów 2018 [zdjęcia]
galeria

Najbardziej barwna impreza po raz kolejny w Lublinie. Festiwal Kolorów 2018 [zdjęcia] 0 1

Nie zdziwcie się jeśli dzisiaj zobaczycie zielono-czerwono-żółte twarze w centrum miasta. W niedzielę odbywa się kolejna edycja Festiwalu Kolorów.

AWF Kraków i Politechnika Gdańska najlepsze podczas AMP w lekkiej atletyce
galeria

AWF Kraków i Politechnika Gdańska najlepsze podczas AMP w lekkiej atletyce 2 0

W weekend na nowym stadionie w Lublinie zostały rozegrane Akademickie Mistrzostwa Polski. Klasyfikację generalną wygrały: AWF Kraków wśród pań i Politechnika Gdańska w rywalizacji mężczyzn. W tej drugiej kategorii trzeci był UMCS

Lubelski Wyścig Kaczek. Kolorowe zawodniczki pomknęły rzeką [zdjęcia]
galeria

Lubelski Wyścig Kaczek. Kolorowe zawodniczki pomknęły rzeką [zdjęcia] 3 0

 W niedzielę na terenach zielonych przy Arenie Lublin zorganizowano wyścig kaczek. To już piąta edycja imprezy.

Olender – Igros 2:2. Spadek niemal pewny

Olender – Igros 2:2. Spadek niemal pewny 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Olender Sól podzielił się punktami z Igrosem Krasnobród remisując 2:2. Ten wynik nie zadowala żadnej ze stron i wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie oba zespoły grać będą o szczebel niżej

Spór w szpitalu przy al. Kraśnickiej. Ludowcy chcą żeby stworzyć "siatkę płac"
film

Spór w szpitalu przy al. Kraśnickiej. Ludowcy chcą żeby stworzyć "siatkę płac" 13 14

Co dalej z konfliktem w szpitalu przy al. Kraśnickiej? - Pole do kompromisu jest bardzo duże i jeśli nie w poniedziałek to we wtorek, zarówno dyrekcja jak i pielęgniarki dojdą do porozumienia - ocenia Krzysztof Hetman, wiceprezes PSL i proponuje stworzenie "siatki płac".

"W rytmie natury". Impreza nad Zalewem Zemborzyckim [zdjęcia]
galeria

"W rytmie natury". Impreza nad Zalewem Zemborzyckim [zdjęcia] 1 0

Pokazy maszyn do pielęgnacji zieleni, pokazy strażackie, spotkania z ekspertami, konkursy z nagrodami i strefa gastronomiczna. W sobotę MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie oraz Husqvarna wspólnie zapraszali do akcji „W rytmie natury”.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.