środa, 21 lutego 2018 r.

Lublin

10-lecie kolegium MISH na KUL

  Edytuj ten wpis
Dodano: 21 listopada 2010, 18:31

Katolicki Uniwersytet Lubelski obchodzi swoje święto. Chodzi o 10 rocznicę powstania Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych.

Z tej okazji władze uczelni zorganizowały w miniony weekend dwudniową konferencję. Na obchody rocznicy zaproszono przedstawicieli MISH z innych polskich uczelni.

Uroczystości uświetniły wykłady pracowników naukowych KUL, a także studentów. – Nasz kierunek jest wciąż mało znany, dlatego cieszy nas, że na obchodach pojawiło się tyle osób – powiedziała pani Anna, studentka MISH i jedna z organizatorek spotkania.

Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne to młody kierunek. Polega na wybraniu przez studentów jednego z zaproponowanych, powszechnie już znanych, kierunków studiów oraz dobraniu do niego przedmiotów, które nie są dostępne dla nich w podstawie programowej.

– Te studia pozwalają nam rozwijać dodatkowe zainteresowania oprócz tych, które znajdują się w ramach podstawowego kierunku studiów – powiedziała pani Anna.

MISH istnieje również na UMCS. Lublin jest jedynym miastem w Polsce, gdzie ten kierunek znajduje się na więcej niż jednej uczelni.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
ZOŁZA
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

ZOŁZA
ZOŁZA (24 listopada 2010 o 11:50) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#800080"]CUD(aki) HUMANISTY(czne):

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Ostatnimi dniami obrodziło KUL-awymi i PAT-ologicznymi Targami KAT-olickimi – w tym KUL-awymi targami Pracy -nad tymi Targami winien rozlegać się Głos Ks. Stanisława ROJKA kur...iewnego Kanclerza z lat 1980-tych adresowany do KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW: [color="#FF0000"]„W DIECEZJI ROBOTY NIE DOSTANIETA; PO POLSCE WAS GANIAŁ NIE BEDE, A ZA GRANICO TO NIE WIEM”.[/color]

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC czuje pewien niedosyt Targów Sakralnych 2010 – zabrakło tam kilkoro nowości – np. [color="#FF0000"]Wody Święconej w Sprayu z Czujnikiem Ruchu...; zabrakło też Wiertarek i Mieszadeł[/color] po przystępnych cenach zastępujących znane z lat 1980 Pralki Wirnikowe "FRANIA" i Betoniarki wykorzystywane do pieczenia Ciała Pańskiego i Opłatków – końcową fazę procesu wypieku pokazała TVP Lublin z pominięciem fazy przygotowawczej, [color="#FF0000"]gdzie mąka z wodą mieszana jest w pralkach wirnikowych „Frania” lub betoniarkach[/color]. Z powodzeniem w wolnych okresach od wypieków można prać kościelne brudy lub budować kościoły. Nycz też dziwnego, że [color="#FF0000"]Lud Boży po Mszy Świętej z pełnym udziałem ma wypieki na gębie[/color] – co na to [color="#FF0000"]SANEPID[/color]? - boi się nas...rać se w parafie!

Studenci zaś liczący na Boski Interes jaki proponuje KUL-awa alma mater mogą się rozczarować.
Wykorzystując Boskie Mądrości i Moce serwujące przez KUL-awy pół[color="#FF0000"]Świat[/color]ek [color="#FF0000"]Naukowy[/color] z powodzeniem można hodować [color="#FF0000"]kąKUL[/color]-e – jest to Biblijny Chwast [color="#FF0000"]KĄKOL podlewany Wodą Święconą[/color]! Dogrzewając Go [color="#FF0000"]Żarem Bożej Miłości,[/color] doświetlając [color="#FF0000"]Światłem Ducha Świętego, Światłem Łaski Uświęcającej[/color] może trwać Wiecznie niczym [color="#FF0000"]Światłość Wiekuista i trwale jak Róża Duchowna[/color].
[color="#FF0000"]Skoro wyszło Ciało Pańskie i Krew Pańska – KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zapewnia, że kąKUL też wyjdzie[/color]! Taka to już jest Filozofia Przyrody...
Na KUL-awych i PAT-ologicznych KAT-olickich można też robić [color="#FF0000"]Profesury na temat: ILE CIAŁA PAŃSKIEGO WYJDZIE Z KILOGRAMA MĄKI![/color]  lub [color="#FF0000"]ile Flaszek Krwi Pańskiej wyjdzie z kilograma winogron![/color]- na trzeźwo trudno to pojąć,[color="#FF0000"] a Im idzie jak z płatka...[/color]
Biedniejsze Parafie z powodzeniem mogą brać na Kredyt i spłacać Go w [color="#FF0000"]Ro-ratach [/color]– KUL-awi i PAT-ologiczni KAT-olicy zgromadzone fundusze lokować mogą na rachunku [color="#FF0000"]ROR-atnim[/color]!

Wprowadzić też należy do Niebieskiej Oferty gotowe Dyplomy naukowe do nabycia za wewnętrzną Walutę Sakralną obligowaną w Bonach o nazwie ZABO i za takie [color="#FF0000"]Zabo – BONY[/color] nabywać je z KAT-olickimi Tytułami Naukowymi obrazującymi [color="#FF0000"]poziom POŻAL SIĘ BOŻE[/color]:

a) mgr - to [color="#FF0000"]BARANEK - skrót BARAN.[/color]
 dr - to[color="#FF0000"] BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.[/color]
c) hab. - to [color="#FF0000"]HABITOWY - skrót HABIT.[/color]
d) prof. - to [color="#FF0000"]OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.[/color]

Oceny z faKULtetów powinny być wpisywane piórami KUL-kowymi i wyrażane w KUL-ach...

Nie należy zapominać oczywiście o najwyższej Niebieskiej Godności Intelektualnej – [color="#FF0000"]H.C.[/color], co w tłumaczeniu wygląda też po KAT-olicku – [color="#FF0000"]HUMORIS CAUSA[/color]!

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przypomina też o Prawdach w.g. ks.Józefa Tischnera:

1)"TYS PROWDA;
2) TYLKO PROWDA;
4) ŚWINTO PROWDA”

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK
CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY
biorąc święty przykład z boskiej mądrości dodał jeszcze jedną (też znaną) prawdę:

4) [color="#FF0000"]GÓ---W---NO PROWDA cyli DOGMAT![/color]

Od samego początku Związek określany był przez księŻULKÓW jako[color="#FF0000"] „WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA”[/color]; i dalej w skrócie Niepodległa historia Związku:
2) W 1982 r. Związkowców zwolniono z pracy i rozbito Związek;
3) W 1994 r. Grającym jeszcze w innych kościołach Związkowcom [color="#FF0000"]zafundowano nocne napady
znajomych księży na mieszkania, wprowadzono zakaz opalania budynków zimą i bez zmrużenia
oka wymrożono małe dzieci; Same napady też wyglądały Bosko, bo ok. północy księŻULO pukał do drzwi niczym z Wizytą Duszpasterską lub z Panem Bogiem, a po ich otwarciu...[/color]
Czas KULędy się zbliża i strach będzie otworzyć drwi pukającemu księŻULKOWI, bo ostatnio nominowany na Kardynała Kardynał [color="#FF0000"]Nycz żądny jest Krwi, a obecny wicebóg coś kombuje zasypując Polskę Kardynalicją![/color]
4) W 2002 lub 03 r. Jakiś vatykańczyk na forum netSuperexpressu wyklepał ówczesne
B(L)OGOSLAWIEŃSTWO dla Związku: [color="#FF0000"]„JE---BA---NE---MU ORGANISCIE NIE POMOŻE
NAWET CZYŚCIEC”...[/color]
5) Lojalki (1980-82) z groźbami:[color="#FF0000"]„ZAWSZE BĘDE POPIERAL WŁADZĘ DUCHOWNĄ” [/color]… , [color="#FF0000"]„BO JAK NIE TO MY WAM DAMY”  dodał od siebie ks. Edward Pudełko [/color]- lata 1980...
6)[color="#FF0000"] „No nie !!!!!!!! Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili. Na moje oko to Palikot ciągle wpisuje te durnoty. To do niego podobne” [/color]. - ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana” Wpis #26;”~gość~~” 6.VII.2010; godz. 00;24).
7)Ostatni pochodzi z 17.X. 2010 r.:[color="#FF0000"]” Pozdrowienia dla głupola podpisującego się "KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW", który napisał powyższe farmazony. Ten deb*** jest stałym i czołowym pisarczykiem /czytaj-kretynem/ tego forum, który z lubością opluwa ludzi, czyniąc to oczywiście z ukrycia. „[/color] - jak widać walą [color="#FF0000"]równo od samego początku! Uznając siebie tylko z a”mądrych” [/color]- niczym Brat Jarosław!
Nie od dziś panuje szum w mediach (oprócz Rydzykownych), ponawia go nawet Janusz Palikot, że jest tam przesyt Czarnych – szczególnie Tych w czerwonych i buraczkowych berecikach – wybierając zaś KULor pośredni wyjdzie akurat barwa Komandosów, [color="#FF0000"]a Czarni uskuteczniać będą desant! - bo skakać to Oni potrafią[/color]!
Biorąc pod uwagę zaufanie Boskiej Mądrości oraz [color="#FF0000"]„Mądrości Krzyża”[/color], na która powoływał się w mediach państwowych warszawski Arcybiskup Kazik Nycz trudno doszukać się w tym wszystkim samej mądrości, bo:

1) [color="#FF0000"]Mańka (g)ruchała z Gołębiem Zbawiając Świat,[/color] jak z tego Związku powstał [color="#FF0000"]Bękart Jezus[/color], jakich cudów dokonał w późniejszym czasie (choć [color="#FF0000"]CUDA i BÓG istnieją ino w teorii niczym PERPETUUM MOBILE, bo CUD to coś z niczego, a od samego początku zamieniają JEDNO NA DRUGIE[/color] twierdząc, że to CUDA... [wodę na wino; chorych na zdrowych...]) [color="#FF0000"]nie mogą tylko zamienić pijanych na trzeźwych i głupich na mądrych – tego cudu nie dokonał nawet Biblijny Cudotwórca Jezus[/color]. Od samego tez początku [color="#FF0000"]nikt nie wie kto jest ojcem Jezusa – problem z tym problemem miał już Święty Piotr...[/color]
Teoria perpetuum mobile pochodzi od Naukowca i od początku wiadomo, że do dziś nikt tego nie skonstruował, [color="#FF0000"]a Boskie teorie pochodzą wprost z Nieba,a tam..., a tam wszystko już skonstruowali.[/color]
Problem KULejny ino z tym, co Stworzył Pan Bóg – [color="#FF0000"]co chwilę naukowcy przypominają Zapominalskiemu Panu Bogu, że istnieją inne Planety niż te, które Stworzył Pan Bóg!...[/color]

2) [color="#FF0000"]Wymyślili też Ciało Pańskie dla Diabetyków[/color], aby jak najwięcej ludzi uprawiało Kanibalizm („[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie... to jest Ciało Moje[/color]...”) sami uprawiając Wampiryzm („[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie... to jest Krew Moja[/color]...”) - KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przypomina, że na rynku spirytualiów od [color="#FF0000"]X-czasu istnieją trunki bezalkoholowe [/color]w związku z czym Związek i ASC wprowadza do Niebieskiego Obrotu [color="#FF0000"]Bezalkoholową Krew Pańską![/color]

3) Sama [color="#FF0000"]Ostania KULacja[/color] opiewa w Kanibalizm („Bierzcie i jedzcie... to jest ciało Moje...”) oraz Wampiryzm („Bierzcie i pijcie... to jest Krew Moja...”)

4) Obecny Zastępca Boga z symbolem Benek XVI w Polsce chce przeforsować uprawianie czynnego Kanibalizmu nawet przez przedszKULaków serwując im I Komunię Świętą...

Mając na uwadze poziom Intelektualny KUL-awych Potęg Naukowych i wszystkich KATolickich zauważyć należy – co czyni KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC brak postępu w tym względzie, bo:

1)W latach SOLIDARNOSĆI (1980-te) [color="#FF0000"]KUL-awy Ksiądz mgr-ant uczył z błędami[/color] – błędów tych nie widziały nawet KUL-awe i PAT-ologiczne Umysły Naukowe, a [color="#FF0000"]na takich błędach zdobywano też KAT-olickie dyplomy „wyższych uczelni”![/color]

2) Obecny Emeryt Prymas Polski Józef Glemp przy okazji sporu o Jedwabne (czasy prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego) walnął w TVP oświecony Boską Mądrością, że [color="#FF0000"]„ZA MORDY PRZEPRASZAŁ NIE BĘDĘ”[/color] - odszedł na emeryturę i za Swoją nie przeprosił...

3) Leciały lata... i lecą bez zmiany KAT-olickiego i KUL-awego, a zarazem PAT-ologigcznego poziomu POŻAL SIĘ BOŻE owocującego tym, że od kilku lat [color="#FF0000"]lubelscy Pallotyni[/color] (Lublin, Al. Warszawska) wykorzystując zdobycze techniki cyfrowej serwują każdej niedzieli o 12.00 [color="#FF0000"]„AVE MARIA F. SCHUBERTA[/color]! Nie byłoby nycz w tym dziwnego gdyby słyszalny utwór był rzeczywiście tym, co napisał Franciszek Schubert, a tu [color="#FF0000"]leci pierwsza połowa zwrotki, po niej następuje jakiś zlepek dźwięków i ponownie pojawia się ta sama pierwsza połowa zwrotki – nikt tego nie widzi i nie słyszy,[/color] a słuchać można przy wykorzystaniu telefonii cyfrowej i internetu w dowolnym miejscu KULi Ziemskiej!

4) Kończąc Vatykańską Szkołę Aktorską zwaną Seminarium Duchowne (Wyższe) przygotowani są wszyscy do odgrywania ino jednej roli sprzed ponad 2000 lat! Axcelencja [color="#FF0000"]abp ŻYCIŃSKI JÓZEF[/color] sięgając zaś do współczesnego języka [color="#FF0000"]RŻNĄŁ GŁUPA NA CAŁEGO[/color] i dziwne, że dziennikarze to puścili w TVN(19.VIII.2010 "Fakty po Faktach")! W Słowie Bożym kierowanym do Ludu z ust Axcelencji leciał [color="#FF0000"]„HEPNING” i „...MAN...”[/color] (strongman; superman...)- pisownia fonetyczna, czyli tak jak Axcelencja pedoł! W Krzyżowym Ogniu Pytań G[color="#FF0000"]ŁOS BOŻY DOSTAWAŁ DELIRKI...[/color]

5) Z KULei w Częstochowie (w VIII.2010 r.) [color="#FF0000"]grzmiał abp. Leszek Sławoj Głódź aby PRZEPROSIĆ PREZYDENTA![/color] - zapomniał bidulka sprecyzować którego! Sam abp Głódź nie zauważył nawet WŁASNEJ SKLEROZY – kto obrażał Prezydenta R.P. i Jego Małżonkę w Świętych Rydzykownych Mediach – PRZECIEŻ SAM BOSKI NAMIESTNIK [color="#FF0000"]OJCIEC TADEUSZ RYDZYK głosząc Słowo Boże Parę Prezydencką określił w kwietniu 2007 r. "NIE NAZYWAJMY SZAMBA PERFUMERIĄ", samą zaś Żonę Prezydenta Kaczyńskiego – CZAROWNICĄ!: "PANI PREZYDENTOWA Z TAKĄ EUTANAZJĄ? TY CZAROWNICO! JA CI DAM! JAK ZABIJAĆ LUDZI, TO SAMA SIĘ PODSTAW PIERWSZA". [/color]

6) Nikt tak nie daje przykładu w obrażaniu Prezydenta R.P. Jak Kościół:
poczynając od Prezydenta R.P. Aleksandra Kwaśniewskiego stwierdza, że [color="#FF0000"]W OBRAŻANIU GŁOWY PAŃSTWA POLSKIEGO – PREZYDENTA – PRYM WIEDZIE KOŚCIÓŁ![/color] To w roku 1995 [color="#FF0000"]Prymas Polski KS. KARDYNAŁ JÓZEF GLEMP[/color] ustami jakiegoś pionka w sutannie gardłował, że [color="#FF0000"]„PREZYDENT KOMUNISTA NAM NIEPOTRZEBNY”[/color]! Po czym [color="#FF0000"]spier...[/color]niczył [color="#FF0000"]głosować do Polonii Amerykańskiej[/color] – tak na wszelki wypadek.
OBECNEGO ZAŚ P[color="#FF0000"]REZYDENTA R.P. BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO KLER W SŁOWIE BOŻYM ŁAJAŁ RÓWNIE I IDENTYCZNIE JAK POPRZEDNIKÓW KSIĄDZ Z KRAŚNIKA![/color]: ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: [color="#FF0000"]KSIĄDZ PORÓWNAŁ KOMOROWSKIEGO DO SZATANA”[/color].

W 2006 r. Kler wprowadził nawet [color="#FF0000"]SLANG MODLITEWNY, w którym PRZESTAJE ISTNIEĆ NAWET DEKLAOG[/color], BO KILKORO PUNKTÓW JEST ZBIEŻNYCH I SPROWADZA SIĘ DO JEDNEGO OKREŚLENIA: [color="#FF0000"]„NIE PIER...OL”(„Nie cudzołóż”; „Nie mów fałszywego świadectwa...”; „Nie pożądaj żony Bliźniego...”)[/color]

I pomyśleć, że [color="#FF0000"]Polska to KATolicki kraj[/color], w którym mnie niż 50% to wierzący.

Nawiązując zaś przymusową Boską Współpracę KUL-awej Uczelni z państwowymi osiągnie się szczyt możliwości produkcyjnych i Humanistycznych:

[color="#FF0000"]Współpracując KUL-awi z Politechnikami[/color] mogą z powodzeniem produkować [color="#FF0000"]Sprzęt KULo- odporny[/color];
- Z[color="#FF0000"] Uniwersytetami Medycznymi[/color] – [color="#FF0000"]oKULary na wydziałach oKUListyk[/color]i. Każdy Interesant otrzymując [color="#FF0000"]Święcone Różowe oKULary będzie widział Świat Na Różowo[/color] i wszystko w Różowych KULorach!
Nie wolno też zapomnieć o kierunku [color="#FF0000"]gineKULogii Kościelnej[/color], gdzie od ponad 2000 lat uczy się jak Mańka (g)ruchała z Gołębiem i Zbawiła Świat!
- Z[color="#FF0000"] Uniwersytetami Przyrodniczymi[/color] można z powodzeniem [color="#FF0000"]hodować kąKUL[/color] – najnowsza [color="#FF0000"]odmiana KĄKOLU podlewanego Wodą Święconą[/color] – [color="#FF0000"]skoro wyszło Ciało Pańskie i Krew Pańska, to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW zapewnia, że kąKUL też wyjdzie![/color]
Z powodzeniem KUL-awi i PAT-ologiczni KAT-olicy mogą uruchomić Kombajn do podlewania kąKUL-u: Procesyjny Orszak Duchowieństwa (z Naukowcami włącznie) machający kropidłem nad plantacją kąKUL-u -i pomyśleć, że Poseł R.P. Janusz Palikot chce skończyć ze Święceniem Wszystkiego!, [color="#FF0000"]a Dzieciom wystarczy dać tylko inne zabaweczki – co niniejszym czyni KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC – jest to prawdziwy CUD zamiany Święcenia Wszystkiego na Podlewanie kąKULi![/color]

Najnowsze zaś wydarzenie Niebieskie w KULejnej i PATologicznej [color="#FF0000"]walce o in vitro [/color]oraz straszenie Posłów R.P. Przez księŻULA exkomuniką Wygląda iście PATologicznie, bo za wstawiennictwem samego JP2 wielu członków KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW zrezygnowało z pracy w kościele, wielu zmieniło zawód, [color="#FF0000"]a reszta stała się NIEZALEŻNA WYZNAIOWO [/color]– wypada więc, aby siejący strachy e-PiS-ZKOPat zajął się reformą głównych Prawd Wia(g)ry Świętej i ciągle odmawiał: [color="#FF0000"]„Wierzę w B(L)OGA, Ojca Wszechmogącego”, „Nie będziesz miał B(L)OGÓW Cudzych przede mną...”[/color]
Jak widać – i wierzący i niewierzący żyją sobie jak Pan Bóg Przykazał, czy coś w PRL-u było nieświęcone, a teraz jest święcone -też nie ma żadnej różnicy, [color="#FF0000"]a właściwie jest jedna – księŻULOM odbija szajba[/color]..., a tu z[color="#FF0000"] B(L)OGIEM czy bez B(L)OGA ta sam droga...[/color]


Oto Duchowni Oprawcy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW od roku 1980-tego:

[color="#FF0000"]1) OJCIEC ŚWIĘTY, PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄAR RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...[/color]

Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje ePi[color="#FF0000"]S(Z)KOP[/color]at[color="#FF0000"]owi[/color] i wszystkim księŻ[color="#FF0000"]ULKOM[/color]:

[color="#FF0000"]1) Ciało Pańskie z Grilla;
2) Krew Pańską z Gwinta;
3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;
4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
Germany 1939;
6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto
do Nieba...[/color]


DZIECIOM ZAŚ:

[color="#FF0000"]1) czeKULadowe Krzyże;
2)czeKULadowego Zbawiciela;
2)czeKULadową Panienkę;
3)i...
...
... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...[/color]

Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [color="#FF0000"]z nadzieniem Róży Duchownej![/color]

jako, że „[color="#FF0000"]NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK...”[/color]


Jeśli ktoś nie wierzy to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zaprasza każdej niedzieli o godz. 12;oo w pobliże Parafii [color="#FF0000"]ks. PALLOTYNÓW (Al. Warszawska [/color]– zaraz za rondem). Od X- lat serwują Oni w wydaniu digital bells „AVE MARIA” F. Schuberta, - [color="#FF0000"]ostani numer był 21.XI.2010 r. w samo południe![/color]
Na tym ktoś z KU-L-awej muzy[color="#FF0000"]KUL[/color]ogii walnął musi Profesora! lub kończył Instytut Organów, Improwizacji i Muzyki Sakralnej Uniwersytetu [color="#FF0000"]MARYI KURII - SKŁODOWSKIEJ[/color]!
I pomyśleć, że LUBLIN to stolica KUL-tury!,[color="#FF0000"] a Kabaret to też KULtura[/color]!


Najnowsze wydarzenia z poświęceniem Chrystusa – Giganta w Świebodzinie dają do myślenia w sferze humanistycznej, że Chrystus [color="#FF0000"]to przecież KRZYSZTOF[/color], a [color="#FF0000"]KYRIE ELEISON[/color] może być [color="#FF0000"]grecką nazwą sosu z jakim można serwować np. Ciało Pańskie z Grilla![/color]
Z KULei w obecnie zbliżającym się czasie SZ(k)OPEK [color="#FF0000"]Konfesjonał w wersji digital może być Serwerem bezprzewodowym, z którego ściąga się Sterowniki![/color]
I tu sprawdza się Dogmatyczna Teoria P[color="#FF0000"]apieża, Ojca Świętego Piusa XI chorego na Epilepsję!
[/color]

Obracając się w Świecie [color="#FF0000"]KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <<To Jest Ciało Moje>>”) i
[color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<To Jest Krew Moja>>”) i to [color="#FF0000"]KANIBALIZMU z
WAMPIRYZMEM urojonego[/color] - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja [/color]-  bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - [color="#FF0000"]czyli Kanibalizm po wegetariańsku![/color] -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI[/color] panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

Na koniec KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆORGANISTÓW i ASC ponawia propozycję nadania KUL-owi symbolu [color="#FF0000"]Międzynarodowej Stolicy Mądrości Inaczej „QL”[/color]. Umieszczając w KULejną Rocznię Świętego Humanizmu znany slogan: [color="#FF0000"]„DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT”[/color]


Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. 

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni! 

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. 

Zostańcie z B(L)OGIEM
[/color]
Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** 

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)   
[/color]
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!