Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 kwietnia 2013 r.
16:07
Edytuj ten wpis

1000 ofert, 120 wystawców na Targach Pracy w Lublinie (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora mag
0 11 A A
Tegoroczne targi pracy w Lublinie (Jacek Świerczyński)
Tegoroczne targi pracy w Lublinie (Jacek Świerczyński)

120 wystawców, ponad 1000 ofert pracy, ok. 7000 odwiedzających. Takim bilansem zakończyły się w środę Targi Pracy w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– To była bardzo udana edycja. Odwiedziło nas sporo studentów i absolwentów. Na stoiskach poszczególnych firm zostawiono wiele CV – mówi Monika Różycka-Górska, rzecznik Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie.

Największym zainteresowaniem cieszyły się oferty dla monterów, kierowców kat. C, piekarzy, handlowców, kelnerów.

Najwięcej dokumentów złożono w Społem, Instalu i Sipmie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się oferty Urzędu Miasta Lublin.

Podczas targów można było także zasięgnąć porady u specjalistów z ZUS, Państwowej Inspekcji Pracy, Izby Skarbowej.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
maszracje / 25 kwietnia 2013 o 12:49
[quote name='tykwa' timestamp='1366821234' post='762497']
Lublin wyludnia się od 20 lat.
Robota za psi grosz (1 - 1,5 - max 2 tys. PLN netto) lub trwałe bezrobocie.
Albo tyrasz po znajomości w budżetówce albo jako Murzyn w handlu lub call-center.
Młodzi wyjeżdżają i nie wracają z powrotem ... i tylko dlatego funkcjonuje Airport Świdnik.
Zero poważnego biznesu i zero inwestorów.
Blaszane markety i kilkaset ciuchlandów.
-------------------------------------------
Krewni i znajomi królika .... PO, PSL, spółki komunalne itp.
[/quote]

Niestety masz racje, choiaz troszke przesadziłes 20 latami. Lublin rozwijał sie demograficznie najszybciej sie w latach 70-80tych. Po odzyskaniu czyli po 1990 roku "wolnosci" nastpąpiłą lekka stagnacja ale był delikatny wzrost az do 1999 roku. (Niedo)rozówj demograficzny nastąpił po 2000. Od 2006 roku wyludnienie. Po praz pierwszy od 1990 roku ludnosc lublina spadał ponizej 350 tys. Lublin jest mniejszy niz 23 lata temu! Obecnie ma niespełna 348,6 tys( jeślii nie mniej) Wyludnienie trwa od 13 lat, nasilenie wyludnienia od 7-8 . Sytacja sie raczej nie poprawia bo teoretycznie studenci którzy mogliby zostac po skonczeniu edukacji nie zostaja w Lublinie bo rynek pracy jest smieszny. Przewiduje ze Lublin w 2020 roku będzie miał maks 330 tys.Za 20 lat w miescie beda pustostany. Ale cóz Lublin to Kultury a nie przemysłu czy finansów to jest wiec czego sie spodziwacie moi drodzy hihi
[quote name='tykwa' timestamp='1366821234' post='762497']
Lublin wyludnia się od 20 lat.
Robota za psi grosz (1 - 1,5 - max 2 tys. PLN netto) lub trwałe bezrobocie.
Albo tyrasz po znajomości w budżetówce albo jako Murzyn w handlu lub call-center.
Młodzi wyjeżdżają i nie wracają z powrotem ... i tylko dlatego funkcjonuje Airport Świdnik.
Zero poważnego biznesu i zero inwestorów.
Blaszane markety i kilkaset ciuchlandów.
-------------------------------------------
Krewni i ... rozwiń
Avatar
m / 25 kwietnia 2013 o 07:33
[quote name='to-to' timestamp='1366820252' post='762485']
Naucz się żyć oszczędnie -wtedy 1600zł na rękę to będzie dla ciebie całkiem sporo! "Oszczędnością i pracą ludzie się bogacą!"
[/quote]

to nie po to cięzko pracuję, by wkółko na wszystkim oszczędzać!
Avatar
Księgowa / 24 kwietnia 2013 o 20:33
[quote name='FAŁSZYWY WIEŚNIAK' timestamp='1366820065' post='762483']
i co z tego jak nawet ktoś znajdzie pracę za najniższą krajową czy nawet za 1600 zł na rękę/na miesiąc. za tyle i tak nie będzie żył godnie. za komuny ,,góra" kradła ale robotnikowi też dali ukraść a teraz sami kradną a robotnikowi nie dadzą - o ile w ogóle ma się pracę
[/quote]

ile klas skoczyłeś, 6? ja góra? przecież teraz 99,99% firm to firmy prywatne, proszę nie kompromituj się
[quote name='FAŁSZYWY WIEŚNIAK' timestamp='1366820065' post='762483']
i co z tego jak nawet ktoś znajdzie pracę za najniższą krajową czy nawet za 1600 zł na rękę/na miesiąc. za tyle i tak nie będzie żył godnie. za komuny ,,góra" kradła ale robotnikowi też dali ukraść a teraz sami kradną a robotnikowi nie dadzą - o ile w ogóle ma się pracę
[/quote]

ile klas skoczyłeś, 6? ja góra? przecież teraz 99,99% firm to firmy prywatne, proszę nie kompromituj się rozwiń
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2013 o 20:29
[quote name='tykwa' timestamp='1366821234' post='762497']
Lublin wyludnia się od 20 lat.
Robota za psi grosz (1 - 1,5 - max 2 tys. PLN netto) lub trwałe bezrobocie.
Albo tyrasz po znajomości w budżetówce albo jako Murzyn w handlu lub call-center.
Młodzi wyjeżdżają i nie wracają z powrotem ... i tylko dlatego funkcjonuje Airport Świdnik.
Zero poważnego biznesu i zero inwestorów.
Blaszane markety i kilkaset ciuchlandów.
-------------------------------------------
Krewni i znajomi królika .... PO, PSL, spółki komunalne itp.
[/quote]

a samemu nie łaska coś otworzyć? dlaczego każdy tylko chce i narzeka, przecież skoro jest tak źle to nikt nikomu NIE ZABRANIA otworzyć własnego biznesu. ludzie opamiętajcie ciągle z tym marudzeniem, co to za jakieś czasy, w Polsce NIE MA nakazu pracy, chcieliście wolność to ją macie. każdy jest kowalem własnego losu, jak się komuś nie podoba to zakłada sobie własną firmę i ma gdzieś... tylko, że wtedy dopiero poznacie co to znaczy tyrać i wkurzać się jak zatrudnieni ludzie nagle będą Wam robić w poprzek a pensje należy im zapłacić
[quote name='tykwa' timestamp='1366821234' post='762497']
Lublin wyludnia się od 20 lat.
Robota za psi grosz (1 - 1,5 - max 2 tys. PLN netto) lub trwałe bezrobocie.
Albo tyrasz po znajomości w budżetówce albo jako Murzyn w handlu lub call-center.
Młodzi wyjeżdżają i nie wracają z powrotem ... i tylko dlatego funkcjonuje Airport Świdnik.
Zero poważnego biznesu i zero inwestorów.
Blaszane markety i kilkaset ciuchlandów.
-------------------------------------------
Krewni i ... rozwiń
Avatar
pracodawca / 24 kwietnia 2013 o 20:24
Do wszystkich marudzących - a ile byście chcieli dać pensji komuś, kto nie ma bladego pojęcia o tym co ma robić? 2,3,5k ? świeży pracownik to w 99% koszt dla firmy na wiele wiele miesięcy zanim się wdroży i zacznie "zarabiać" przynajmniej na swoje koszty - a kiedy tak się stanie najczęściej odchodzi. Proszę pamiętać, że nawet minimalna krajowa rządzi się swoimi prawami i pracodawcę taki człowiek "kosztuje" troszkę więcej. Szczególnie tyczy się to ludzi po studiach, którzy przychodzą totalnie zieloni za to z postawą "2,5-3 na rękę". Pytanie moje: ok dam Ci tyle, ale co Ty potrafisz robić? Na to pytanie 1 osoba na 20 rekrutowanych potrafi udzielić odpowiedzi.

Tak więc proponuje przestać marudzić i jęczeć jak potłuczeni a zacząć uczyć się jak należy bo bezrobocie jest bardzo duże, gwarantuję każdemu na tym forum, że ludzie z wiedzą i chęcią do pracy nie mają najmniejszego problemu na to aby ładnie zarabiać, nawet w Lublinie. Wiem to z autopsji.
Do wszystkich marudzących - a ile byście chcieli dać pensji komuś, kto nie ma bladego pojęcia o tym co ma robić? 2,3,5k ? świeży pracownik to w 99% koszt dla firmy na wiele wiele miesięcy zanim się wdroży i zacznie "zarabiać" przynajmniej na swoje koszty - a kiedy tak się stanie najczęściej odchodzi. Proszę pamiętać, że nawet minimalna krajowa rządzi się swoimi prawami i pracodawcę taki człowiek "kosztuje" troszkę więcej. Szczególnie tyczy się to ludzi po studiach, którzy przychodzą totalnie zieloni za to z postawą "... rozwiń
Avatar
lubliniak / 24 kwietnia 2013 o 20:08
[quote name='tykwa' timestamp='1366821234' post='762497']
Lublin wyludnia się od 20 lat.
Robota za psi grosz (1 - 1,5 - max 2 tys. PLN netto) lub trwałe bezrobocie.
Albo tyrasz po znajomości w budżetówce albo jako Murzyn w handlu lub call-center.
Młodzi wyjeżdżają i nie wracają z powrotem ... i tylko dlatego funkcjonuje Airport Świdnik.
Zero poważnego biznesu i zero inwestorów.
Blaszane markety i kilkaset ciuchlandów.
-------------------------------------------
Krewni i znajomi królika .... PO, PSL, spółki komunalne itp.
[/quote]

Z przykrością muszę przyznać ze masz racje. Sam szukam tylko sposobności aby uciec z tego miasta i kraju. Ciesze się ze jest lotnisko bo z Wawy dłużej sie dojeżdza do Lublina niż leci z Luton a tu mam rodzine .
[quote name='tykwa' timestamp='1366821234' post='762497']
Lublin wyludnia się od 20 lat.
Robota za psi grosz (1 - 1,5 - max 2 tys. PLN netto) lub trwałe bezrobocie.
Albo tyrasz po znajomości w budżetówce albo jako Murzyn w handlu lub call-center.
Młodzi wyjeżdżają i nie wracają z powrotem ... i tylko dlatego funkcjonuje Airport Świdnik.
Zero poważnego biznesu i zero inwestorów.
Blaszane markety i kilkaset ciuchlandów.
-------------------------------------------
Krewni i ... rozwiń
Avatar
tykwa / 24 kwietnia 2013 o 18:33
Lublin wyludnia się od 20 lat.
Robota za psi grosz (1 - 1,5 - max 2 tys. PLN netto) lub trwałe bezrobocie.
Albo tyrasz po znajomości w budżetówce albo jako Murzyn w handlu lub call-center.
Młodzi wyjeżdżają i nie wracają z powrotem ... i tylko dlatego funkcjonuje Airport Świdnik.
Zero poważnego biznesu i zero inwestorów.
Blaszane markety i kilkaset ciuchlandów.
-------------------------------------------
Krewni i znajomi królika .... PO, PSL, spółki komunalne itp.
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2013 o 18:18
Sipma - potrzebuje jednego pracownika

[url="http://www.sipma.pl/pl/oferty_pracy,116,23.html"]http://www.sipma.pl/...acy,116,23.html[/url]

Instal trochę więcej, bo aż 5 pracowników

[url="http://www.instal.com.pl/index.php?id=98"]http://www.instal.co...index.php?id=98[/url]

także pracy mamy w "brud"
Avatar
to-to / 24 kwietnia 2013 o 18:17
[quote name='FAŁSZYWY WIEŚNIAK' timestamp='1366820065' post='762483']
i co z tego jak nawet ktoś znajdzie pracę za najniższą krajową czy nawet za 1600 zł na rękę/na miesiąc. za tyle i tak nie będzie żył godnie. za komuny ,,góra" kradła ale robotnikowi też dali ukraść a teraz sami kradną a robotnikowi nie dadzą - o ile w ogóle ma się pracę
[/quote]

[quote name='FAŁSZYWY WIEŚNIAK' timestamp='1366820065' post='762483']
i co z tego jak nawet ktoś znajdzie pracę za najniższą krajową czy nawet za 1600 zł na rękę/na miesiąc. za tyle i tak nie będzie żył godnie. za komuny ,,góra" kradła ale robotnikowi też dali ukraść a teraz sami kradną a robotnikowi nie dadzą - o ile w ogóle ma się pracę
[/quote]Naucz się żyć oszczędnie -wtedy 1600zł na rękę to będzie dla ciebie całkiem sporo! "Oszczędnością i pracą ludzie się bogacą!"
[quote name='FAŁSZYWY WIEŚNIAK' timestamp='1366820065' post='762483']
i co z tego jak nawet ktoś znajdzie pracę za najniższą krajową czy nawet za 1600 zł na rękę/na miesiąc. za tyle i tak nie będzie żył godnie. za komuny ,,góra" kradła ale robotnikowi też dali ukraść a teraz sami kradną a robotnikowi nie dadzą - o ile w ogóle ma się pracę
[/quote]

[quote name='FAŁSZYWY WIEŚNIAK' timestamp='1366820065' post='762483']
i co z tego jak nawet ktoś znajdzie pracę z... rozwiń
Avatar
FAŁSZYWY WIEŚNIAK / 24 kwietnia 2013 o 18:14
i co z tego jak nawet ktoś znajdzie pracę za najniższą krajową czy nawet za 1600 zł na rękę/na miesiąc. za tyle i tak nie będzie żył godnie. za komuny ,,góra" kradła ale robotnikowi też dali ukraść a teraz sami kradną a robotnikowi nie dadzą - o ile w ogóle ma się pracę
Avatar
maszracje / 25 kwietnia 2013 o 12:49
[quote name='tykwa' timestamp='1366821234' post='762497']
Lublin wyludnia się od 20 lat.
Robota za psi grosz (1 - 1,5 - max 2 tys. PLN netto) lub trwałe bezrobocie.
Albo tyrasz po znajomości w budżetówce albo jako Murzyn w handlu lub call-center.
Młodzi wyjeżdżają i nie wracają z powrotem ... i tylko dlatego funkcjonuje Airport Świdnik.
Zero poważnego biznesu i zero inwestorów.
Blaszane markety i kilkaset ciuchlandów.
-------------------------------------------
Krewni i znajomi królika .... PO, PSL, spółki komunalne itp.
[/quote]

Niestety masz racje, choiaz troszke przesadziłes 20 latami. Lublin rozwijał sie demograficznie najszybciej sie w latach 70-80tych. Po odzyskaniu czyli po 1990 roku "wolnosci" nastpąpiłą lekka stagnacja ale był delikatny wzrost az do 1999 roku. (Niedo)rozówj demograficzny nastąpił po 2000. Od 2006 roku wyludnienie. Po praz pierwszy od 1990 roku ludnosc lublina spadał ponizej 350 tys. Lublin jest mniejszy niz 23 lata temu! Obecnie ma niespełna 348,6 tys( jeślii nie mniej) Wyludnienie trwa od 13 lat, nasilenie wyludnienia od 7-8 . Sytacja sie raczej nie poprawia bo teoretycznie studenci którzy mogliby zostac po skonczeniu edukacji nie zostaja w Lublinie bo rynek pracy jest smieszny. Przewiduje ze Lublin w 2020 roku będzie miał maks 330 tys.Za 20 lat w miescie beda pustostany. Ale cóz Lublin to Kultury a nie przemysłu czy finansów to jest wiec czego sie spodziwacie moi drodzy hihi
[quote name='tykwa' timestamp='1366821234' post='762497']
Lublin wyludnia się od 20 lat.
Robota za psi grosz (1 - 1,5 - max 2 tys. PLN netto) lub trwałe bezrobocie.
Albo tyrasz po znajomości w budżetówce albo jako Murzyn w handlu lub call-center.
Młodzi wyjeżdżają i nie wracają z powrotem ... i tylko dlatego funkcjonuje Airport Świdnik.
Zero poważnego biznesu i zero inwestorów.
Blaszane markety i kilkaset ciuchlandów.
-------------------------------------------
Krewni i ... rozwiń
Avatar
m / 25 kwietnia 2013 o 07:33
[quote name='to-to' timestamp='1366820252' post='762485']
Naucz się żyć oszczędnie -wtedy 1600zł na rękę to będzie dla ciebie całkiem sporo! "Oszczędnością i pracą ludzie się bogacą!"
[/quote]

to nie po to cięzko pracuję, by wkółko na wszystkim oszczędzać!
Avatar
Księgowa / 24 kwietnia 2013 o 20:33
[quote name='FAŁSZYWY WIEŚNIAK' timestamp='1366820065' post='762483']
i co z tego jak nawet ktoś znajdzie pracę za najniższą krajową czy nawet za 1600 zł na rękę/na miesiąc. za tyle i tak nie będzie żył godnie. za komuny ,,góra" kradła ale robotnikowi też dali ukraść a teraz sami kradną a robotnikowi nie dadzą - o ile w ogóle ma się pracę
[/quote]

ile klas skoczyłeś, 6? ja góra? przecież teraz 99,99% firm to firmy prywatne, proszę nie kompromituj się
[quote name='FAŁSZYWY WIEŚNIAK' timestamp='1366820065' post='762483']
i co z tego jak nawet ktoś znajdzie pracę za najniższą krajową czy nawet za 1600 zł na rękę/na miesiąc. za tyle i tak nie będzie żył godnie. za komuny ,,góra" kradła ale robotnikowi też dali ukraść a teraz sami kradną a robotnikowi nie dadzą - o ile w ogóle ma się pracę
[/quote]

ile klas skoczyłeś, 6? ja góra? przecież teraz 99,99% firm to firmy prywatne, proszę nie kompromituj się rozwiń
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2013 o 20:29
[quote name='tykwa' timestamp='1366821234' post='762497']
Lublin wyludnia się od 20 lat.
Robota za psi grosz (1 - 1,5 - max 2 tys. PLN netto) lub trwałe bezrobocie.
Albo tyrasz po znajomości w budżetówce albo jako Murzyn w handlu lub call-center.
Młodzi wyjeżdżają i nie wracają z powrotem ... i tylko dlatego funkcjonuje Airport Świdnik.
Zero poważnego biznesu i zero inwestorów.
Blaszane markety i kilkaset ciuchlandów.
-------------------------------------------
Krewni i znajomi królika .... PO, PSL, spółki komunalne itp.
[/quote]

a samemu nie łaska coś otworzyć? dlaczego każdy tylko chce i narzeka, przecież skoro jest tak źle to nikt nikomu NIE ZABRANIA otworzyć własnego biznesu. ludzie opamiętajcie ciągle z tym marudzeniem, co to za jakieś czasy, w Polsce NIE MA nakazu pracy, chcieliście wolność to ją macie. każdy jest kowalem własnego losu, jak się komuś nie podoba to zakłada sobie własną firmę i ma gdzieś... tylko, że wtedy dopiero poznacie co to znaczy tyrać i wkurzać się jak zatrudnieni ludzie nagle będą Wam robić w poprzek a pensje należy im zapłacić
[quote name='tykwa' timestamp='1366821234' post='762497']
Lublin wyludnia się od 20 lat.
Robota za psi grosz (1 - 1,5 - max 2 tys. PLN netto) lub trwałe bezrobocie.
Albo tyrasz po znajomości w budżetówce albo jako Murzyn w handlu lub call-center.
Młodzi wyjeżdżają i nie wracają z powrotem ... i tylko dlatego funkcjonuje Airport Świdnik.
Zero poważnego biznesu i zero inwestorów.
Blaszane markety i kilkaset ciuchlandów.
-------------------------------------------
Krewni i ... rozwiń
Avatar
pracodawca / 24 kwietnia 2013 o 20:24
Do wszystkich marudzących - a ile byście chcieli dać pensji komuś, kto nie ma bladego pojęcia o tym co ma robić? 2,3,5k ? świeży pracownik to w 99% koszt dla firmy na wiele wiele miesięcy zanim się wdroży i zacznie "zarabiać" przynajmniej na swoje koszty - a kiedy tak się stanie najczęściej odchodzi. Proszę pamiętać, że nawet minimalna krajowa rządzi się swoimi prawami i pracodawcę taki człowiek "kosztuje" troszkę więcej. Szczególnie tyczy się to ludzi po studiach, którzy przychodzą totalnie zieloni za to z postawą "2,5-3 na rękę". Pytanie moje: ok dam Ci tyle, ale co Ty potrafisz robić? Na to pytanie 1 osoba na 20 rekrutowanych potrafi udzielić odpowiedzi.

Tak więc proponuje przestać marudzić i jęczeć jak potłuczeni a zacząć uczyć się jak należy bo bezrobocie jest bardzo duże, gwarantuję każdemu na tym forum, że ludzie z wiedzą i chęcią do pracy nie mają najmniejszego problemu na to aby ładnie zarabiać, nawet w Lublinie. Wiem to z autopsji.
Do wszystkich marudzących - a ile byście chcieli dać pensji komuś, kto nie ma bladego pojęcia o tym co ma robić? 2,3,5k ? świeży pracownik to w 99% koszt dla firmy na wiele wiele miesięcy zanim się wdroży i zacznie "zarabiać" przynajmniej na swoje koszty - a kiedy tak się stanie najczęściej odchodzi. Proszę pamiętać, że nawet minimalna krajowa rządzi się swoimi prawami i pracodawcę taki człowiek "kosztuje" troszkę więcej. Szczególnie tyczy się to ludzi po studiach, którzy przychodzą totalnie zieloni za to z postawą "... rozwiń
Avatar
lubliniak / 24 kwietnia 2013 o 20:08
[quote name='tykwa' timestamp='1366821234' post='762497']
Lublin wyludnia się od 20 lat.
Robota za psi grosz (1 - 1,5 - max 2 tys. PLN netto) lub trwałe bezrobocie.
Albo tyrasz po znajomości w budżetówce albo jako Murzyn w handlu lub call-center.
Młodzi wyjeżdżają i nie wracają z powrotem ... i tylko dlatego funkcjonuje Airport Świdnik.
Zero poważnego biznesu i zero inwestorów.
Blaszane markety i kilkaset ciuchlandów.
-------------------------------------------
Krewni i znajomi królika .... PO, PSL, spółki komunalne itp.
[/quote]

Z przykrością muszę przyznać ze masz racje. Sam szukam tylko sposobności aby uciec z tego miasta i kraju. Ciesze się ze jest lotnisko bo z Wawy dłużej sie dojeżdza do Lublina niż leci z Luton a tu mam rodzine .
[quote name='tykwa' timestamp='1366821234' post='762497']
Lublin wyludnia się od 20 lat.
Robota za psi grosz (1 - 1,5 - max 2 tys. PLN netto) lub trwałe bezrobocie.
Albo tyrasz po znajomości w budżetówce albo jako Murzyn w handlu lub call-center.
Młodzi wyjeżdżają i nie wracają z powrotem ... i tylko dlatego funkcjonuje Airport Świdnik.
Zero poważnego biznesu i zero inwestorów.
Blaszane markety i kilkaset ciuchlandów.
-------------------------------------------
Krewni i ... rozwiń
Avatar
tykwa / 24 kwietnia 2013 o 18:33
Lublin wyludnia się od 20 lat.
Robota za psi grosz (1 - 1,5 - max 2 tys. PLN netto) lub trwałe bezrobocie.
Albo tyrasz po znajomości w budżetówce albo jako Murzyn w handlu lub call-center.
Młodzi wyjeżdżają i nie wracają z powrotem ... i tylko dlatego funkcjonuje Airport Świdnik.
Zero poważnego biznesu i zero inwestorów.
Blaszane markety i kilkaset ciuchlandów.
-------------------------------------------
Krewni i znajomi królika .... PO, PSL, spółki komunalne itp.
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2013 o 18:18
Sipma - potrzebuje jednego pracownika

[url="http://www.sipma.pl/pl/oferty_pracy,116,23.html"]http://www.sipma.pl/...acy,116,23.html[/url]

Instal trochę więcej, bo aż 5 pracowników

[url="http://www.instal.com.pl/index.php?id=98"]http://www.instal.co...index.php?id=98[/url]

także pracy mamy w "brud"
Avatar
to-to / 24 kwietnia 2013 o 18:17
[quote name='FAŁSZYWY WIEŚNIAK' timestamp='1366820065' post='762483']
i co z tego jak nawet ktoś znajdzie pracę za najniższą krajową czy nawet za 1600 zł na rękę/na miesiąc. za tyle i tak nie będzie żył godnie. za komuny ,,góra" kradła ale robotnikowi też dali ukraść a teraz sami kradną a robotnikowi nie dadzą - o ile w ogóle ma się pracę
[/quote]

[quote name='FAŁSZYWY WIEŚNIAK' timestamp='1366820065' post='762483']
i co z tego jak nawet ktoś znajdzie pracę za najniższą krajową czy nawet za 1600 zł na rękę/na miesiąc. za tyle i tak nie będzie żył godnie. za komuny ,,góra" kradła ale robotnikowi też dali ukraść a teraz sami kradną a robotnikowi nie dadzą - o ile w ogóle ma się pracę
[/quote]Naucz się żyć oszczędnie -wtedy 1600zł na rękę to będzie dla ciebie całkiem sporo! "Oszczędnością i pracą ludzie się bogacą!"
[quote name='FAŁSZYWY WIEŚNIAK' timestamp='1366820065' post='762483']
i co z tego jak nawet ktoś znajdzie pracę za najniższą krajową czy nawet za 1600 zł na rękę/na miesiąc. za tyle i tak nie będzie żył godnie. za komuny ,,góra" kradła ale robotnikowi też dali ukraść a teraz sami kradną a robotnikowi nie dadzą - o ile w ogóle ma się pracę
[/quote]

[quote name='FAŁSZYWY WIEŚNIAK' timestamp='1366820065' post='762483']
i co z tego jak nawet ktoś znajdzie pracę z... rozwiń
Avatar
FAŁSZYWY WIEŚNIAK / 24 kwietnia 2013 o 18:14
i co z tego jak nawet ktoś znajdzie pracę za najniższą krajową czy nawet za 1600 zł na rękę/na miesiąc. za tyle i tak nie będzie żył godnie. za komuny ,,góra" kradła ale robotnikowi też dali ukraść a teraz sami kradną a robotnikowi nie dadzą - o ile w ogóle ma się pracę
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 5 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 4 2

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 12 5

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 13 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 3 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 16 3

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 4

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0