Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 maja 2014 r.
11:14
Edytuj ten wpis

13-latek napadł na starszą kobietę w centrum Lublina. Potrzebował na słodycze

Autor: Zdjęcie autora (pab)
1 17 A A

Młody mieszkaniec Lublina uderzył 72-letnią kobietę w plecy i ukradł jej torebkę. Policjanci właśnie zatrzymali napastnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do napadu doszło w sobotę około godziny 15 przy ul. Szewskiej w Lublinie. 72-latka szła chodnikiem, kiedy została uderzona w plecy. Napastnik wyrwał jej torebkę i uciekł. Napastnikiem był jeden z chłopców siedzących na murku, przy którym kobieta chwilę wcześniej przechodziła. Po zdarzeniu wszyscy natychmiast się rozbiegli.

Po kilku dniach policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 13-letni mieszkaniec Lublina. - Po zatrzymaniu tłumaczył policjantom z I komisariatu, że potrzebował pieniędzy na słodycze. Jego łupem padło 50 złotych. Kupił za nie chipsy, czekolady i doładowanie do telefonu - relacjonuje asp. Andrzej Fijołek z KWP w Lublinie.

Teraz sprawą 13-latka zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich w Lubinie.
Czytaj więcej o:

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
paprykarz z Łodzi / 18 sierpnia 2014 o 09:26

Rodzina tego 13-latka gamonie musi przeżyć za to co przyniesie do domu cały miesiąc !!!!  Tusku jak żyć ??

Avatar
Kasia / 18 sierpnia 2014 o 09:23

NIE MA KAR W TYM KRAJU !!! Zwykły człowiek jest karany a te łatatajstwo (chwasty) brudasy w białych czapkach podrabianych i dresach chodzą spokojnie po ulicach. Do czego to doszło ?. Kiedy wkońcu wróci sprawiedliwość w tym kraju. Kiedy znowu policja i nauczyciel będzie miał odpowiednie prawa żeby kształtować umysł pałą po grzbietach takich bezużytecznych tempaków ???. KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY???!!! Jest coraz gorzej. Policja nic nie robi.

No niestety,jaki premier taka i policja,jedna, wielka beznadzieja.

No niestety,jaki premier taka i policja,jedna, wielka beznadzieja.

rozwiń
Avatar
Cięty język / 18 sierpnia 2014 o 09:00

NIE MA KAR W TYM KRAJU !!! Zwykły człowiek jest karany a te łatatajstwo (chwasty) brudasy w białych czapkach podrabianych i dresach chodzą spokojnie po ulicach. Do czego to doszło ?. Kiedy wkońcu wróci sprawiedliwość w tym kraju. Kiedy znowu policja i nauczyciel będzie miał odpowiednie prawa żeby kształtować umysł pałą po grzbietach takich bezużytecznych tempaków ???. KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY???!!! Jest coraz gorzej. Policja nic nie robi.

Avatar
R6 / 22 maja 2014 o 21:34

ojej młode cyganiątko sobie troszeczkę podokazywało a tu zaraz aj waj !

Avatar
Yacek / 22 maja 2014 o 18:22

Rodzice młodzieńca pewnie nie lepsi... O tempora, o mores! Zero szacunku dla starszych. Sanacji nam trzeba!!

Avatar
zenek / 22 maja 2014 o 16:35

Pewnie młody gagsta paradise heh miał na głowie białą czpeczkę Nike jak większośc dresowego motłochu w tym mieście. Cały Lublin..

Avatar
AA / 22 maja 2014 o 16:20

WYRWAĆ CHWASTA

Avatar
deuter / 22 maja 2014 o 15:27

13-letni wszawy śmieć napada na 72-letnią kobietę, bo mu się zachciało kasy na cukierki i chipsy.

Bez komentarza.

Avatar
Gość / 22 maja 2014 o 15:04

Co chłopak na mieście dziubnie to rodzina ma na życie przez miesiąc,o to do czego te komunistyczne czerwone świnie doprowadziły. Tusk musi odejść.

Avatar
asfd / 22 maja 2014 o 13:04

Trzeba go do celi z siostrą bernadetą zamknąć. Ona go nauczy.

Avatar
paprykarz z Łodzi / 18 sierpnia 2014 o 09:26

Rodzina tego 13-latka gamonie musi przeżyć za to co przyniesie do domu cały miesiąc !!!!  Tusku jak żyć ??

Avatar
Kasia / 18 sierpnia 2014 o 09:23

NIE MA KAR W TYM KRAJU !!! Zwykły człowiek jest karany a te łatatajstwo (chwasty) brudasy w białych czapkach podrabianych i dresach chodzą spokojnie po ulicach. Do czego to doszło ?. Kiedy wkońcu wróci sprawiedliwość w tym kraju. Kiedy znowu policja i nauczyciel będzie miał odpowiednie prawa żeby kształtować umysł pałą po grzbietach takich bezużytecznych tempaków ???. KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY???!!! Jest coraz gorzej. Policja nic nie robi.

No niestety,jaki premier taka i policja,jedna, wielka beznadzieja.

No niestety,jaki premier taka i policja,jedna, wielka beznadzieja.

rozwiń
Avatar
Cięty język / 18 sierpnia 2014 o 09:00

NIE MA KAR W TYM KRAJU !!! Zwykły człowiek jest karany a te łatatajstwo (chwasty) brudasy w białych czapkach podrabianych i dresach chodzą spokojnie po ulicach. Do czego to doszło ?. Kiedy wkońcu wróci sprawiedliwość w tym kraju. Kiedy znowu policja i nauczyciel będzie miał odpowiednie prawa żeby kształtować umysł pałą po grzbietach takich bezużytecznych tempaków ???. KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY???!!! Jest coraz gorzej. Policja nic nie robi.

Avatar
R6 / 22 maja 2014 o 21:34

ojej młode cyganiątko sobie troszeczkę podokazywało a tu zaraz aj waj !

Avatar
Yacek / 22 maja 2014 o 18:22

Rodzice młodzieńca pewnie nie lepsi... O tempora, o mores! Zero szacunku dla starszych. Sanacji nam trzeba!!

Avatar
zenek / 22 maja 2014 o 16:35

Pewnie młody gagsta paradise heh miał na głowie białą czpeczkę Nike jak większośc dresowego motłochu w tym mieście. Cały Lublin..

Avatar
AA / 22 maja 2014 o 16:20

WYRWAĆ CHWASTA

Avatar
deuter / 22 maja 2014 o 15:27

13-letni wszawy śmieć napada na 72-letnią kobietę, bo mu się zachciało kasy na cukierki i chipsy.

Bez komentarza.

Avatar
Gość / 22 maja 2014 o 15:04

Co chłopak na mieście dziubnie to rodzina ma na życie przez miesiąc,o to do czego te komunistyczne czerwone świnie doprowadziły. Tusk musi odejść.

Avatar
asfd / 22 maja 2014 o 13:04

Trzeba go do celi z siostrą bernadetą zamknąć. Ona go nauczy.