Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 stycznia 2014 r.
19:30
Edytuj ten wpis

200 tysięcy pasażerów lotniska Lublin

Autor: Zdjęcie autora (toma)
8 9 A A

Dwustutysięcznego pasażera odprawiono w poniedziałek na lubelskim lotnisku. Okazał się nim pochodzący ze Świdnika Zbigniew Mądrachowski (na zdjęciu w środku), który do Polski przyleciał na tydzień z Anglii, gdzie mieszka od siedmiu lat.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wyjątkowy pasażer wysiadł z samolotu linii Ryanair z Londynu Stansted. W Lublinie przywitali go prezes Portu Lotniczego Lublin S.A. Krzysztof Wójtowicz i rzecznik spółki Piotr Jankowski, którzy wręczyli mu gadżety z logo PLL i słodki upominek. - Cieszę się, że to już 200 000 pasażer odprawiony w naszym porcie. Dla naszego lotniska to ważny dzień. Jestem przekonany, że już za kilka miesięcy będziemy mieli kolejną okazję do świętowania - mówi Krzysztof Wójtowicz. Jednak w poniedziałek pojawiła się też mniej optymistyczna wiadomość. Jak podał portal Pasażer.com, Ryanair zamierza ograniczyć loty z polskich lotnisk. Kilka połączeń ma zostać skasowanych, a kilkanaście kolejnych po zimowej przerwie nie zostanie przywróconych. W tej drugiej grupie jest lot z Lublina do Liverpoolu, który w listopadzie ubiegłego roku został zawieszony na okres zimowy. Irlandzki przewoźnik tłumaczy tę decyzje m. in. zbyt małą liczbą dostępnych samolotów.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Sawi / 14 stycznia 2014 o 16:58

i tak dobrze, ze jest to lotnisko, zawsze można się przesiąść ewentualnie:) wyjazdy do w-wy mnie męczyły, a tak piechotka jestem na lotnisku :)

Avatar
Daimon / 14 stycznia 2014 o 15:00

Więcej pasażerów rozwija miasto.

________________________

Czujnik czadu

Avatar
Gość / 14 stycznia 2014 o 14:36
To szok miał 25 lat  http://daa.pl/_lewandowski_nie_zyje <-- czytaj tu :(
 
Avatar
kiks / 14 stycznia 2014 o 13:30

a pomysl kolego jeden z drugim, ze dzieki temu lotnisku np Ja w tamtym roku przylecialem 11 razy, zamiast 4 czy 5 ...bo szybciej i wygodniej. Za kazdym razem zostawiam tu pewne pieniadze, ktore pewnie bym wydal gdzie indziej. Teraz pomysl o tym ze taki biznesman jest jeszcze bardziej wygodnicki i z wwy czy rzeszowa nie bedzie jechal do "zapajeczonego miasta". A tak moze moze cos tu zainwestuje i bedziecie mieli prace i place. No niestety jak sie wczesniej malo myslalo kogo wybiera i z zakladow pracy pozostaly sklepy, to teraz sa takie a nie inne efekty. Pozdrawiam, wybierajacych mniejsze zlo :))))) a potem narzekajacych ze nic sie niezmienia

a pomysl kolego jeden z drugim, ze dzieki temu lotnisku np Ja w tamtym roku przylecialem 11 razy, zamiast 4 czy 5 ...bo szybciej i wygodniej. Za kazdym razem zostawiam tu pewne pieniadze, ktore pewnie bym wydal gdzie indziej. Teraz pomysl o tym ze taki biznesman jest jeszcze bardziej wygodnicki i z wwy czy rzeszowa nie bedzie jechal do "zapajeczonego miasta". A tak moze moze cos tu zainwestuje i bedziecie mieli prace i place. No niestety jak sie wczesniej malo myslalo kogo wybiera i z zakladow pracy pozostaly sklepy, to teraz sa takie a n... rozwiń

Avatar
Gość / 14 stycznia 2014 o 11:00

Ciepło mieszkańcu drożeje przez elektrociepłownia, nie przez LPEC !. Jedynie lotnisko w Warszawie jest samowystarczalne do reszty dokładają samorządy.

W listopadzie 2013 roku LPEC Sp. z o.o. otrzymała nową taryfę z URE. Jako LPEC S.A. potrzebuje więcej kasy i to Oni wystąpili o podwyżkę!!! Nie elektrociepłownie!!!

Avatar
pracownik / 14 stycznia 2014 o 09:19
Ciepło mieszkańcu drożeje przez elektrociepłownia, nie przez LPEC !. Jedynie lotnisko w Warszawie jest samowystarczalne do reszty dokładają samorządy.
Avatar
mieszk@niec / 14 stycznia 2014 o 06:26

już Ci mówie kto będzie dokładał otóż to właśnie my podatnicy: podatek od nieruchomości poszedł w góre, ciepło z Lpec też, woda i ścieki z MPWiK Też. Jeszcze tylko bilety MPK ale to za chwilę zapewne ....

Avatar
wx / 13 stycznia 2014 o 21:15

Gdzie te 3000tysięcy rocznie i biznes plan.Menadzerowie za grube gaże pomylili się o 33%.Kto będzie dokładał do lotniska .

Avatar
jol / 13 stycznia 2014 o 19:56
To lepiej niz ostanim razem, wtedy jakis geniusz marketingo wreczyl chyba dlugopis?
Avatar
Sawi / 14 stycznia 2014 o 16:58

i tak dobrze, ze jest to lotnisko, zawsze można się przesiąść ewentualnie:) wyjazdy do w-wy mnie męczyły, a tak piechotka jestem na lotnisku :)

Avatar
Daimon / 14 stycznia 2014 o 15:00

Więcej pasażerów rozwija miasto.

________________________

Czujnik czadu

Avatar
Gość / 14 stycznia 2014 o 14:36
To szok miał 25 lat  http://daa.pl/_lewandowski_nie_zyje <-- czytaj tu :(
 
Avatar
kiks / 14 stycznia 2014 o 13:30

a pomysl kolego jeden z drugim, ze dzieki temu lotnisku np Ja w tamtym roku przylecialem 11 razy, zamiast 4 czy 5 ...bo szybciej i wygodniej. Za kazdym razem zostawiam tu pewne pieniadze, ktore pewnie bym wydal gdzie indziej. Teraz pomysl o tym ze taki biznesman jest jeszcze bardziej wygodnicki i z wwy czy rzeszowa nie bedzie jechal do "zapajeczonego miasta". A tak moze moze cos tu zainwestuje i bedziecie mieli prace i place. No niestety jak sie wczesniej malo myslalo kogo wybiera i z zakladow pracy pozostaly sklepy, to teraz sa takie a nie inne efekty. Pozdrawiam, wybierajacych mniejsze zlo :))))) a potem narzekajacych ze nic sie niezmienia

a pomysl kolego jeden z drugim, ze dzieki temu lotnisku np Ja w tamtym roku przylecialem 11 razy, zamiast 4 czy 5 ...bo szybciej i wygodniej. Za kazdym razem zostawiam tu pewne pieniadze, ktore pewnie bym wydal gdzie indziej. Teraz pomysl o tym ze taki biznesman jest jeszcze bardziej wygodnicki i z wwy czy rzeszowa nie bedzie jechal do "zapajeczonego miasta". A tak moze moze cos tu zainwestuje i bedziecie mieli prace i place. No niestety jak sie wczesniej malo myslalo kogo wybiera i z zakladow pracy pozostaly sklepy, to teraz sa takie a n... rozwiń

Avatar
Gość / 14 stycznia 2014 o 11:00

Ciepło mieszkańcu drożeje przez elektrociepłownia, nie przez LPEC !. Jedynie lotnisko w Warszawie jest samowystarczalne do reszty dokładają samorządy.

W listopadzie 2013 roku LPEC Sp. z o.o. otrzymała nową taryfę z URE. Jako LPEC S.A. potrzebuje więcej kasy i to Oni wystąpili o podwyżkę!!! Nie elektrociepłownie!!!

Avatar
pracownik / 14 stycznia 2014 o 09:19
Ciepło mieszkańcu drożeje przez elektrociepłownia, nie przez LPEC !. Jedynie lotnisko w Warszawie jest samowystarczalne do reszty dokładają samorządy.
Avatar
mieszk@niec / 14 stycznia 2014 o 06:26

już Ci mówie kto będzie dokładał otóż to właśnie my podatnicy: podatek od nieruchomości poszedł w góre, ciepło z Lpec też, woda i ścieki z MPWiK Też. Jeszcze tylko bilety MPK ale to za chwilę zapewne ....

Avatar
wx / 13 stycznia 2014 o 21:15

Gdzie te 3000tysięcy rocznie i biznes plan.Menadzerowie za grube gaże pomylili się o 33%.Kto będzie dokładał do lotniska .

Avatar
jol / 13 stycznia 2014 o 19:56
To lepiej niz ostanim razem, wtedy jakis geniusz marketingo wreczyl chyba dlugopis?
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 0 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 0

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 0 1

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 0 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 0 11

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 2

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 4

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!