Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 lipca 2012 r.
15:39
Edytuj ten wpis

24-latek zgwałcił 14-latkę? Mężczyzna trafił do aresztu

Autor: Zdjęcie autora er
0 7 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Wyprawa nad Bystrzycę ze znajomymi skończyła się dla 14-letniej gimnazjalistki gwałtem. O 10 lat starszy mężczyzna został aresztowany w piątek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziewczyna była w towarzystwie starszych koleżanek i ich znajomych. 24-letni Tomasz T. zaprowadził ja na ubocze. Obmacywał i zmusił do seksu oralnego. Dziewczyna poskarżyła się znajomym. Tomasz T. został zatrzymany przez policję.

- Nie przyznał się do gwałtu i odmówił składania wyjaśnień – informuje Dorota Kawa, prokurator rejonowy w Lublinie.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
eliza / 11 marca 2013 o 09:30
Szkoda ze pani prokurator nie oczyściła Pana T. na forum ze wszystkiego co napisała bo chłopak okazał się niewinny i nikt mu nie odda pół roku życia spędzonego wśród kryminalistów a panience która go oskarżyła nie zrobią nic. Takie jest polskie prawo potrafią zniszczyć komuś życie i nie znają słowa przepraszam.
Avatar
gim / 14 lipca 2012 o 09:05
[quote name='świętojebliwa parafianka' timestamp='1342203380' post='649382']
24-latek zgwałcił 14-latkę....
Znowu ksiądz?A może kleryk?
Kiedyś widziałam w nałęczowskim parku jak młody człowiek obściskiwał w biały dzień 2 dziewuchy.Przechodząc koło tej ławki dopiero poznałam,ze to był kleryk posługujący w mojej parafii
[/quote]Albo nienawiść wyssałeś z ecbeckiej krwi rodziców czy dziadków albo cie jakiś ksiądz molestował seksualnie. W obydwu przypadkach zalecam wizytę u psychologa bo może się skończyć ciężką chrobą psychiczną, początki już można zaobserwować.
[quote name='świętojebliwa parafianka' timestamp='1342203380' post='649382']
24-latek zgwałcił 14-latkę....
Znowu ksiądz?A może kleryk?
Kiedyś widziałam w nałęczowskim parku jak młody człowiek obściskiwał w biały dzień 2 dziewuchy.Przechodząc koło tej ławki dopiero poznałam,ze to był kleryk posługujący w mojej parafii
[/quote]Albo nienawiść wyssałeś z ecbeckiej krwi rodziców czy dziadków albo cie jakiś ksiądz molestował seksualnie. W obydwu przypadkach zalecam wizytę u psychologa bo może się s... rozwiń
Avatar
świętojebliwa parafianka / 13 lipca 2012 o 20:16
24-latek zgwałcił 14-latkę....
Znowu ksiądz?A może kleryk?
Kiedyś widziałam w nałęczowskim parku jak młody człowiek obściskiwał w biały dzień 2 dziewuchy.Przechodząc koło tej ławki dopiero poznałam,ze to był kleryk posługujący w mojej parafii
Avatar
ble / 13 lipca 2012 o 19:38
Jak zmusić takich jak ty do myślenia ?
Avatar
lopez / 13 lipca 2012 o 18:19
jak zmusić do seksu oralnego?
Avatar
boo / 13 lipca 2012 o 17:53
blacharnia się pruje
Avatar
Gosia / 13 lipca 2012 o 17:41
''Wziął ją na pobocze i obmacywał,a biedna 14-latka nie wiedziała o co chodzi?!!!!
Avatar
eliza / 11 marca 2013 o 09:30
Szkoda ze pani prokurator nie oczyściła Pana T. na forum ze wszystkiego co napisała bo chłopak okazał się niewinny i nikt mu nie odda pół roku życia spędzonego wśród kryminalistów a panience która go oskarżyła nie zrobią nic. Takie jest polskie prawo potrafią zniszczyć komuś życie i nie znają słowa przepraszam.
Avatar
gim / 14 lipca 2012 o 09:05
[quote name='świętojebliwa parafianka' timestamp='1342203380' post='649382']
24-latek zgwałcił 14-latkę....
Znowu ksiądz?A może kleryk?
Kiedyś widziałam w nałęczowskim parku jak młody człowiek obściskiwał w biały dzień 2 dziewuchy.Przechodząc koło tej ławki dopiero poznałam,ze to był kleryk posługujący w mojej parafii
[/quote]Albo nienawiść wyssałeś z ecbeckiej krwi rodziców czy dziadków albo cie jakiś ksiądz molestował seksualnie. W obydwu przypadkach zalecam wizytę u psychologa bo może się skończyć ciężką chrobą psychiczną, początki już można zaobserwować.
[quote name='świętojebliwa parafianka' timestamp='1342203380' post='649382']
24-latek zgwałcił 14-latkę....
Znowu ksiądz?A może kleryk?
Kiedyś widziałam w nałęczowskim parku jak młody człowiek obściskiwał w biały dzień 2 dziewuchy.Przechodząc koło tej ławki dopiero poznałam,ze to był kleryk posługujący w mojej parafii
[/quote]Albo nienawiść wyssałeś z ecbeckiej krwi rodziców czy dziadków albo cie jakiś ksiądz molestował seksualnie. W obydwu przypadkach zalecam wizytę u psychologa bo może się s... rozwiń
Avatar
świętojebliwa parafianka / 13 lipca 2012 o 20:16
24-latek zgwałcił 14-latkę....
Znowu ksiądz?A może kleryk?
Kiedyś widziałam w nałęczowskim parku jak młody człowiek obściskiwał w biały dzień 2 dziewuchy.Przechodząc koło tej ławki dopiero poznałam,ze to był kleryk posługujący w mojej parafii
Avatar
ble / 13 lipca 2012 o 19:38
Jak zmusić takich jak ty do myślenia ?
Avatar
lopez / 13 lipca 2012 o 18:19
jak zmusić do seksu oralnego?
Avatar
boo / 13 lipca 2012 o 17:53
blacharnia się pruje
Avatar
Gosia / 13 lipca 2012 o 17:41
''Wziął ją na pobocze i obmacywał,a biedna 14-latka nie wiedziała o co chodzi?!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 6 0

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 3 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 26 2

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 18 4

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 7 3

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 50 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!