Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 kwietnia 2009 r.
17:55
Edytuj ten wpis

24 projekty Centrum Spotkania Kultur (Teatr w Budowie)

0 9 A A

24 prace z m. in. z propozycjami jak będzie wyglądał Teatr w Budowie trafiły do Urzędu Marszałkowskiego. Nabór prac na koncepcję architektoniczną lubelskiego Centrum Spotkania Kultur zakończył się dzisiaj.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wpłynęły 24 prace. Spośród nich sąd konkursowy wybierze najlepszą.

- Takie zainteresowanie konkursem jest wielkim sukcesem idei Centrum i wizerunku województwa jako miejsca realizowania ambitnych projektów - mówi Jacek Sobczak wicemarszałek województwa, który odpowiada za inwestycję.

Konkursem były zainteresowane polskie i zagraniczne pracownicze architektoniczne. Kto złożył prace nie wiadomo - są anonimowe. Wiadomo natomiast, że w wielkich tekturowych paczkach znalazło się m. in. maksymalnie sześć plansz z wizualizacjami CSK.

Wyniki konkursu powinniśmy poznać na początku maja. Z autorami zwycięskiej pracy władze samorządu będą negocjowały wysokość zapłaty i termin wykonania dokumentacji.

Budowa CSK pochłonie 37,5 mln euro, większość pieniędzy da Unia Europejska, obiekt ma być gotowy w 2012-2013 r.
(rp)



Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pudels / 20 kwietnia 2009 o 21:45
No budują i budują ....................ale takie mizeroty jak te na zdjęciu za dużo to nie zdziałają.....
Avatar
zawisza / 19 kwietnia 2009 o 09:46
Zwykły nie zwykły...Kukły urzędowe i tyle. A teatru jak nie było tak ni ema i nie sadze ze to bedzie tak piękne jak zapowiadają.
Avatar
iosik / 18 kwietnia 2009 o 21:35
to wicemarszałek a nie zwykły urzędnik
Avatar
to ja / 18 kwietnia 2009 o 11:45
Jak odbedzi esię pierwsze przedstawienie w tym teatrze to uwierze!! Na razie można oglądac tylko te kukły urzędowe!!
Avatar
pysk / 18 kwietnia 2009 o 10:58
Ale paskud na tym zdjęciu! hahahahahhahahha
takich urzędnikow hodują tam?
Avatar
zawisza / 18 kwietnia 2009 o 09:02
Upiór w operze ! hahahhaha dobre!
taki koń na glinianych nogach, zaraz się przewróci
Avatar
byko / 18 kwietnia 2009 o 08:59
Taa już to widze. Kasy nałapią za to wszystko urzędasy przy tym pracujący - premie, nagrody, odwyzki - bo biby tak się WYKAZALI przy budowie teatru!! k... mać! a nam zostanie co? G... jedno wielki eśmierdzące gó..!
Avatar
to ja / 18 kwietnia 2009 o 08:55
Jak bedą tacy aktorzy jak na tym zdjęciu (ten chudy z oswięcimia) to nikt tam nie porzyjdzie!
Ci to ma być ?? Upiór w operze?? haha
Avatar
marek / 17 kwietnia 2009 o 23:17
Kiedy Teatr w budowie będzie wciagnięty do rejestru zabytków? czy powinno się go kończyć?oto jest pytanie
Avatar
pudels / 20 kwietnia 2009 o 21:45
No budują i budują ....................ale takie mizeroty jak te na zdjęciu za dużo to nie zdziałają.....
Avatar
zawisza / 19 kwietnia 2009 o 09:46
Zwykły nie zwykły...Kukły urzędowe i tyle. A teatru jak nie było tak ni ema i nie sadze ze to bedzie tak piękne jak zapowiadają.
Avatar
iosik / 18 kwietnia 2009 o 21:35
to wicemarszałek a nie zwykły urzędnik
Avatar
to ja / 18 kwietnia 2009 o 11:45
Jak odbedzi esię pierwsze przedstawienie w tym teatrze to uwierze!! Na razie można oglądac tylko te kukły urzędowe!!
Avatar
pysk / 18 kwietnia 2009 o 10:58
Ale paskud na tym zdjęciu! hahahahahhahahha
takich urzędnikow hodują tam?
Avatar
zawisza / 18 kwietnia 2009 o 09:02
Upiór w operze ! hahahhaha dobre!
taki koń na glinianych nogach, zaraz się przewróci
Avatar
byko / 18 kwietnia 2009 o 08:59
Taa już to widze. Kasy nałapią za to wszystko urzędasy przy tym pracujący - premie, nagrody, odwyzki - bo biby tak się WYKAZALI przy budowie teatru!! k... mać! a nam zostanie co? G... jedno wielki eśmierdzące gó..!
Avatar
to ja / 18 kwietnia 2009 o 08:55
Jak bedą tacy aktorzy jak na tym zdjęciu (ten chudy z oswięcimia) to nikt tam nie porzyjdzie!
Ci to ma być ?? Upiór w operze?? haha
Avatar
marek / 17 kwietnia 2009 o 23:17
Kiedy Teatr w budowie będzie wciagnięty do rejestru zabytków? czy powinno się go kończyć?oto jest pytanie
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 2 0

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.