sobota, 20 stycznia 2018 r.

Lublin

3 maja: Czuby czeka komunikacyjny chaos

  Edytuj ten wpis
Dodano: 25 kwietnia 2008, 15:59
Autor: Dominik Smaga

Dwie linie zostaną zawieszone, wiele innych pojedzie krótszą trasą, część trafi na objazdy, a przez Zana nie przejedzie żaden trolejbus.

Tak poważne zaburzenia w komunikacji miejskiej na Czubach i LSM spowoduje 3 maja wyścig kolarski współorganizowany przez "Kurier Lubelski” i Start.

Uczestnicy wyścigu będą jeździć następującą trasą: Zana (przy Globusie) - Filaretów - Zana - Nadbystrzycka - Jana Pawła II - Armii Krajowej - Bohaterów Monte Cassino - Wileńska - Głęboka - Nadbystrzycka - Zana (przy Globusie).

Utrudnienia potrwają od godz. 9 do 18.30.

Zmiany komunikacyjne 3 maja:

*Całkowicie zawieszone będą kursy linii 45 łączącej Czuby z dworcem PKP, oraz trolejbusów 152 z Zana do Abramowic.

*Linia 8 pojedzie nad Zalew przez Piłsudskiego i Krochmalną. Wróci jak zwykle.

*9 z Czubów przez Jana Pawła II i Nadbystrzycką, powrót zwykłą trasą.

*10 z Węglina przez Kraśnicką i Racławickie omijając LSM. Powrót normalnie.

*14 z Poręby pojedzie Jana Pawła i Nadbystrzycką, a z Felina wróci skręcając z Narutowicza w Głęboką, później Wileńską i dalej bez zmian.

*17 będzie miała trasę skróconą do dawnego końcowego przy Herbapolu.

*26 z Węglina pojedzie przez Jana Pawła II, Nadbystrzycką i Lipową do Krakowskiego Przedmieścia, dalej bez zmian. Jadąc na Węglin ominie Czuby: z Sowińskiego skręci w Głęboką, dalej Wileńską i Bohaterów Monte Cassino do al. Kraśnickiej.

*28 na Świt pojedzie z Nadbystrzyckiej przez Głęboką, Wileńską i Bohaterów Monte Cassino, a na Felin z Kraśnickiej objazdem przez Armii Krajowej i Jana Pawła II do Krochmalnej.

*31 na Porębę zamiast przez Filaretów pojedzie przez Wileńską, Bohaterów Monte Cassino i Armii Krajowej, a w przeciwnym kierunku będzie kursować przez Jana Pawła II, Nadbystrzycką, Narutowicza i Lipową do Krakowskiego Przedmieścia a dalej po staremu.

*32 z Widoku nie wyjedzie na wprost w Filaretów, ale skręci w prawo w stronę klubu jeździeckiego, a dalej pojedzie Nadbystrzycką. Na Widok autobusy tej linii pojadą skręcając z Narutowicza w Głęboką, później Wileńską, Bohaterów Monte Cassino, Armii Krajowej i Jana Pawła II.

*37 jadąc znad Zalewu ominie Jana Pawła II i Widok skręcając z Krochmalnej w Nadbystrzycką, a dalej Głęboką do Kraśnickiej i dalej bez zmian w stronę Zbożowej. Wracając na Nałkowskich autobusy pojadą od Kraśnickiej przez Zana, Bohaterów Monte Cassino, Armii Krajowej i Jana Pawła II do Krochmalnej a dalej zwykłą trasą.

*Linia 39 zamiast obok Leclerca będzie mieć końcowy tam, gdzie linia 44, czyli na Bohaterów Monte Cassino przy Wojciechowskiej. W kierunku Turystycznej pojedzie przez Bohaterów Monte Cassino na wprost w ul. Armii Krajowej, Jana Pawła II i Nadbystrzycką. W przeciwnym kierunku ma kursować objazdem skręcając z Narutowicza w Głęboką, później Wileńską, Zana i Wojciechowską.

*40 jadąc na Chodźki nie będzie korzystać z objazdów. Ale w stronę Zalewu ominie LSM, bo z ul. Lipowej pojedzie w dół al. Piłsudskiego, a później Młyńską i Krochmalną.

*42 ma kursować skróconą trasą i nie dotrze na Czuby. Z Czechowa autobusy pojadą przez Kraśnicką, Zana i Bohaterów Monte Cassino do tymczasowego przystanku końcowego na obok ul. Krasińskiego (naprzeciw kościoła na Poczekajce). Z tego przystanku wyjadą w powrotną drogę na Czechów przez al. Kraśnicką.

*44 na Czechów dotrze bez objazdów. Wróci przez Narutowicza, Wileńską, Głęboką i Zana do Wojciechowskiej z całkowitym pominięciem Czubów.

*56 nie dojedzie pod Leclerka. Po skręcie z Piłsudskiego w Narutowicza autobusy tej linii pojadą jak zwykle przez Głęboką, ale skręcą z niej w prawo w Sowińskiego, a dalej Racławickimi i Lipową do Piłsudskiego na Felin.

*57 ze Świtu wyjedzie przez Roztocze i al. Kraśnicką omijając Orkana, Czuby i LSM. Na Świt obędzie się bez objazdów.

*153 pojedzie swoją starą drogą sprzed oddania do użytku trakcji na Czubach: jadąc na Węglin nie skręci z al. Kraśnickiej w Zana, ale pojedzie prosto na końcowy. Dokładnie taką trasą wróci też na Majdanek.

*155 i 158 zamiast na Zana pojadą na Węglin.

*Linia 151 zamiast według rozkładów niedzielnych będzie tego dnia kursować tak, jak w sobotę, co ma zrekompensować mieszkańcom ul. Kunickiego i okolic zawieszenie linii 152.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Gość
ST
325TTTT
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (29 kwietnia 2008 o 01:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
no to jedzcie sobie z samego rana poza miasto coby wiecej zlapac tej pogody, sa ludzie ktorzy sa zadowolenie z tego pomyslu.
Rozwiń
ST
ST (28 kwietnia 2008 o 14:02) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Tak wygląda dzisiaj demokracja. Nikt nikogo o nic nie pyta. Kilku trybun decyduje o urządzeniu masom igrzysk, z których tylko niektórzy ich chcą.
Rozwiń
325TTTT
325TTTT (28 kwietnia 2008 o 11:51) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
SUPER DECYZJA, MEDAL DLA NASZYCH WŁODARZY ZA SZCZYT GŁUPOTY, DECYZJA KORZYSTNA SZCZEGÓLNIE DLA TYCH KTÓZY BĘDĄ CHCIELI SKORZYSTĄC Z POGODY I WYJECHAC POZA MIASTO??!!!TOTALNA DURNOTA , W OGÓLE KTO DAŁ PRAWO NA TAKIE SZOPKI WOBEC BRAKU DRÓG I OBWODNICY MIASTA, JESZCZE DOCOHDZI DO ZABLOKOWANIA MIASTA??!!!GDZIE PRAWA I INTERESY MIESZKAŃCÓW...LUBLIN TO CHORE MIASTO!!
Rozwiń
zmotoryzowany
zmotoryzowany (28 kwietnia 2008 o 08:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dla wszystkich zainteresowanych mapy z trasą wyścigu i wyjazdami z osiedli
[url="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/746382e8a4bafc56.html"]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/746382e8a4bafc56.html[/url]
[url="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db40fd8fc1be8d8e.html"]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db40fd8fc1be8d8e.html[/url]
Radzę dobrze się zapoznać bo będzie trudno wyjechać z niektórych osiedli
Rozwiń
vista
vista (27 kwietnia 2008 o 14:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jasne. Najlepiej niech się nic nie dzieje. Niech będzie jak na wsi. W końcu coraz więcej mieszkańców Lublina to ludność napływowa ze wsi. Urodzeni w Lublinie wyjeżdżają stąd za lepszym chlebem.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!