Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 lipca 2012 r.
12:29
Edytuj ten wpis

65 nowych policjantów w lubelskiej policji. Dzisiaj ślubowali (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora (jotem)
0 29 A A

W szeregi lubelskiej policji wstąpiło 65 nowych funkcjonariuszy. Podczas uroczystego apelu w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie złożyli ślubowanie.

Wśród przyjętych do służby funkcjonariuszy jest 52 mężczyzn i 13 kobiet. 49 osób posiada wyższe wykształcenie. Są wśród nich m.in. absolwenci prawa, administracji, pedagogiki, socjologii, zarządzania czy wychowania fizycznego.

Kandydaci, którzy ubiegali się o służbę w policji musieli przejść przez kilka etapów kwalifikacyjnych. Obejmowały one m. in. test z wiedzy ogólnej, test sprawnościowy, psychologiczny, wywiad z kandydatem oraz komisję lekarską. Najwięcej, bo aż 20 funkcjonariuszy zasili Komendę Miejską Policji w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
nikuś / 3 sierpnia 2012 o 07:20
przeje***e być pałą
Avatar
Gość / 22 lipca 2012 o 21:23
[quote name='Gość' timestamp='1342981125' post='654922']
ciekawi mnie jak wam ktoś morde ubije albo porwie bachora albo zapierdzieli portfel to do kogo z placzem lecicie???!!!! biedactwa:)
[/quote]
Od tego jest detektyw Rutkowski. Na Policję nie ma co liczyć.
Avatar
Gość / 22 lipca 2012 o 20:18
ciekawi mnie jak wam ktoś morde ubije albo porwie bachora albo zapierdzieli portfel to do kogo z placzem lecicie???!!!! biedactwa:)
Avatar
Gość / 22 lipca 2012 o 20:10
racja zazdrość i tyle...niestety was nie chceli:)
Avatar
Gość / 22 lipca 2012 o 20:08
ale zazdrość was zżera:))) hahaha:)
Avatar
g / 20 lipca 2012 o 14:10
o to śa ci co beda nam za chwile wystawiac mandaty
Avatar
Gość / 20 lipca 2012 o 13:20
[quote name='foff' timestamp='1342702237' post='653284']
Banda cweluchów, którzy będą bali się zajrzeć na niebezpieczne osiedla nawet w samochodzie nie mówiąc już o pieszym patrolu ale za to będą wpier... w budce na BP koło Al. Tysiąclecia kebaby za nasze podatki.
[/quote]O rany,i wszystkim dadzą broń.Oj będzie się działo.
Avatar
Kowalski / 20 lipca 2012 o 12:27
[sub][size=3][size=4]Zamiast podawać jakie mają wykształcenie, ilu po pedagogice ilu po prawie, podali by istotną wiadomość - ilu z nich ma kogoś z rodziny w policji...[/size][/size][/sub]
[sub][size=3][size=4]W sumie starych ludzi przyjmują - do emerytury im jeszcze tylko 15 lat zostało[/size][/size][/sub]
Avatar
Zwyczajny / 19 lipca 2012 o 21:41
[quote name='anty student' timestamp='1342698454' post='653238']
nr 14 przystojny??? ale masz kobieto małe wymagania

btw. po co przyjmują do policji nierobów, ktorzy tylko przez 5 lat pili, ćpali i balangowali na studiach, zamiast normalnych ludzi, ktorzy musza sie zmagac z trudnosciami dnia codziennego? chodzeniem do pracy, utrzymywaniem rodziny, ba, harowaniem na nia.

takiego co docenia wartosc czlowieka i umie pieniadz szanowac odrzuca, na konto nieroba, co sie opier**dalal przez cale lata studiow i zadnego zyciowego doswiadczenia nie zdobyla

ktos powie - studia zaoczne - taka osoba musiala pracowac, wiec doswiadczenie ma. tylko jakie? gdyby ktos studiujac zaocznie mial dobra prace, nie pchal by sie do policji. a prawda jest taka, ze wszyscy studenci tułają sie od Mc donalda, po kfc, croppy, galerie handlowe itd. pracujac na 1/2 lub 3/4 etatu . co to za doswiadczenie???...
[/quote]
Jak można być takimi prymitywami jak wy,? Jakie znaczenie może mieć w tej pracy to, czy któś zarabiał wcześniej na chleb czy się uczył? Po to się uczyli aby jakąś pracę mieć, a że akurat wybrali pracę w policji to przecież też zarabianie na chleb, czyż nie? Skoro idą na szkółkę i tam uczą się jakichś przepisów, specjalizują się w jakimś kierunku to np taki po informatyce zajmuje się potem cyber przestępczością itp i po co mu jakieś doświadczenie przy kopaniu rowów?? To jest tylko wasza chora zawiść, bo ktoś ma lepiej, bo może parę groszy więcej dostanie, a wam się nie udało i teraz aby kogos opluć. Można tylko współczuc wam takiego myślenia i podejścia do życia
[quote name='anty student' timestamp='1342698454' post='653238']
nr 14 przystojny??? ale masz kobieto małe wymagania

btw. po co przyjmują do policji nierobów, ktorzy tylko przez 5 lat pili, ćpali i balangowali na studiach, zamiast normalnych ludzi, ktorzy musza sie zmagac z trudnosciami dnia codziennego? chodzeniem do pracy, utrzymywaniem rodziny, ba, harowaniem na nia.

takiego co docenia wartosc czlowieka i umie pieniadz szanowac odrzuca, na konto nieroba, co sie opier**dalal ... rozwiń
Avatar
muahahhahahahahhahahahahha / 19 lipca 2012 o 19:22
[quote name='Gość' timestamp='1342710250' post='653359']
O nowa banda pedałów przybędzie na ulicach ciekawe ile w tym roku będą brali za zrobienie laski Rok temu młody piesek za 7zł siorpał ale w tym roku jest kryzys to pewnie po 5zł będzie można zapodać
[/quote]

nie wiedziałem, że razem z rodziną wychodzicie na ulice? ale po co ci do tego domowy piesek... a czaje, razem będziecie zasówać na czworaka?

[quote name='Gość' timestamp='1342716841' post='653409']
W samym mieście jest słaby PSL Wiocha ma "plecy" to idzie.
[/quote]


ludzie ze wsi nie siedzą w szajnie za pieniążki tatusia, jak ci mieszczanie z wyższych sfer... znaczy hipsterka lubelska, co to bemką jeździ ... wsióry, ........... tylko ludzie ze wsi chcą coś robić ... a nie pić desperadosa i bujać się po deptaku lub pojeżdżać motocyklem jednokołowym tylnym przy panterkowych koleżankach

"HEJTERS GONNA HEJT"
[quote name='Gość' timestamp='1342710250' post='653359']
O nowa banda pedałów przybędzie na ulicach ciekawe ile w tym roku będą brali za zrobienie laski Rok temu młody piesek za 7zł siorpał ale w tym roku jest kryzys to pewnie po 5zł będzie można zapodać
[/quote]

nie wiedziałem, że razem z rodziną wychodzicie na ulice? ale po co ci do tego domowy piesek... a czaje, razem będziecie zasówać na czworaka?

[quote name='Gość' timestamp='1342716841' post='653409... rozwiń
Avatar
nikuś / 3 sierpnia 2012 o 07:20
przeje***e być pałą
Avatar
Gość / 22 lipca 2012 o 21:23
[quote name='Gość' timestamp='1342981125' post='654922']
ciekawi mnie jak wam ktoś morde ubije albo porwie bachora albo zapierdzieli portfel to do kogo z placzem lecicie???!!!! biedactwa:)
[/quote]
Od tego jest detektyw Rutkowski. Na Policję nie ma co liczyć.
Avatar
Gość / 22 lipca 2012 o 20:18
ciekawi mnie jak wam ktoś morde ubije albo porwie bachora albo zapierdzieli portfel to do kogo z placzem lecicie???!!!! biedactwa:)
Avatar
Gość / 22 lipca 2012 o 20:10
racja zazdrość i tyle...niestety was nie chceli:)
Avatar
Gość / 22 lipca 2012 o 20:08
ale zazdrość was zżera:))) hahaha:)
Avatar
g / 20 lipca 2012 o 14:10
o to śa ci co beda nam za chwile wystawiac mandaty
Avatar
Gość / 20 lipca 2012 o 13:20
[quote name='foff' timestamp='1342702237' post='653284']
Banda cweluchów, którzy będą bali się zajrzeć na niebezpieczne osiedla nawet w samochodzie nie mówiąc już o pieszym patrolu ale za to będą wpier... w budce na BP koło Al. Tysiąclecia kebaby za nasze podatki.
[/quote]O rany,i wszystkim dadzą broń.Oj będzie się działo.
Avatar
Kowalski / 20 lipca 2012 o 12:27
[sub][size=3][size=4]Zamiast podawać jakie mają wykształcenie, ilu po pedagogice ilu po prawie, podali by istotną wiadomość - ilu z nich ma kogoś z rodziny w policji...[/size][/size][/sub]
[sub][size=3][size=4]W sumie starych ludzi przyjmują - do emerytury im jeszcze tylko 15 lat zostało[/size][/size][/sub]
Avatar
Zwyczajny / 19 lipca 2012 o 21:41
[quote name='anty student' timestamp='1342698454' post='653238']
nr 14 przystojny??? ale masz kobieto małe wymagania

btw. po co przyjmują do policji nierobów, ktorzy tylko przez 5 lat pili, ćpali i balangowali na studiach, zamiast normalnych ludzi, ktorzy musza sie zmagac z trudnosciami dnia codziennego? chodzeniem do pracy, utrzymywaniem rodziny, ba, harowaniem na nia.

takiego co docenia wartosc czlowieka i umie pieniadz szanowac odrzuca, na konto nieroba, co sie opier**dalal przez cale lata studiow i zadnego zyciowego doswiadczenia nie zdobyla

ktos powie - studia zaoczne - taka osoba musiala pracowac, wiec doswiadczenie ma. tylko jakie? gdyby ktos studiujac zaocznie mial dobra prace, nie pchal by sie do policji. a prawda jest taka, ze wszyscy studenci tułają sie od Mc donalda, po kfc, croppy, galerie handlowe itd. pracujac na 1/2 lub 3/4 etatu . co to za doswiadczenie???...
[/quote]
Jak można być takimi prymitywami jak wy,? Jakie znaczenie może mieć w tej pracy to, czy któś zarabiał wcześniej na chleb czy się uczył? Po to się uczyli aby jakąś pracę mieć, a że akurat wybrali pracę w policji to przecież też zarabianie na chleb, czyż nie? Skoro idą na szkółkę i tam uczą się jakichś przepisów, specjalizują się w jakimś kierunku to np taki po informatyce zajmuje się potem cyber przestępczością itp i po co mu jakieś doświadczenie przy kopaniu rowów?? To jest tylko wasza chora zawiść, bo ktoś ma lepiej, bo może parę groszy więcej dostanie, a wam się nie udało i teraz aby kogos opluć. Można tylko współczuc wam takiego myślenia i podejścia do życia
[quote name='anty student' timestamp='1342698454' post='653238']
nr 14 przystojny??? ale masz kobieto małe wymagania

btw. po co przyjmują do policji nierobów, ktorzy tylko przez 5 lat pili, ćpali i balangowali na studiach, zamiast normalnych ludzi, ktorzy musza sie zmagac z trudnosciami dnia codziennego? chodzeniem do pracy, utrzymywaniem rodziny, ba, harowaniem na nia.

takiego co docenia wartosc czlowieka i umie pieniadz szanowac odrzuca, na konto nieroba, co sie opier**dalal ... rozwiń
Avatar
muahahhahahahahhahahahahha / 19 lipca 2012 o 19:22
[quote name='Gość' timestamp='1342710250' post='653359']
O nowa banda pedałów przybędzie na ulicach ciekawe ile w tym roku będą brali za zrobienie laski Rok temu młody piesek za 7zł siorpał ale w tym roku jest kryzys to pewnie po 5zł będzie można zapodać
[/quote]

nie wiedziałem, że razem z rodziną wychodzicie na ulice? ale po co ci do tego domowy piesek... a czaje, razem będziecie zasówać na czworaka?

[quote name='Gość' timestamp='1342716841' post='653409']
W samym mieście jest słaby PSL Wiocha ma "plecy" to idzie.
[/quote]


ludzie ze wsi nie siedzą w szajnie za pieniążki tatusia, jak ci mieszczanie z wyższych sfer... znaczy hipsterka lubelska, co to bemką jeździ ... wsióry, ........... tylko ludzie ze wsi chcą coś robić ... a nie pić desperadosa i bujać się po deptaku lub pojeżdżać motocyklem jednokołowym tylnym przy panterkowych koleżankach

"HEJTERS GONNA HEJT"
[quote name='Gość' timestamp='1342710250' post='653359']
O nowa banda pedałów przybędzie na ulicach ciekawe ile w tym roku będą brali za zrobienie laski Rok temu młody piesek za 7zł siorpał ale w tym roku jest kryzys to pewnie po 5zł będzie można zapodać
[/quote]

nie wiedziałem, że razem z rodziną wychodzicie na ulice? ale po co ci do tego domowy piesek... a czaje, razem będziecie zasówać na czworaka?

[quote name='Gość' timestamp='1342716841' post='653409... rozwiń