Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 listopada 2017 r.
18:39

Al. Warszawska: Kierowca potrącił kobietę z wózkiem na przejściu

3 16 A A

Na al. Warszawskiej doszło do wypadku. Starsza kobieta i dziecko trafiły do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Informację o zdarzeniu policjanci dostali o godz. 16.16. Kierująca mitsubishi potrąciła kobietę z wózkiem na przejściu dla pieszych.

Starsza kobieta z 2,5-letnim dzieckiem została odwieziona do szpitala.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hrabiaski / 15 listopada 2017 o 09:21
właśnie,zastanawiam się co to za pojęcie,,kultura bezpieczeństwa" zaraz zajrzę do google,może tam znajdę.Wystarczy prestrzegać PRD,a do tego nie trzeba zbyt wysokiej kultury,o ile wiem na egzaminie na PJ nikogo nie pytają z historii romantyzmy czy z historii literatury,a te pojęcia czlowiekowi który mieni się być kulturalny nie powinny być obce.
Avatar
Gość / 15 listopada 2017 o 08:56
Witam wszystkich. Każdy kierowca jest jednocześnie pieszym. Proszę zastanówcie się jak przechodzicie przez jezdnie - czy w miejscu dozwolonym i w jaki sposób? Zamiast wypisywać różne banały to proszę zastanówcie się co jest- Kultura Bezpieczeństwa!!!! Pozdrawiam
Avatar
Gość / 15 listopada 2017 o 07:43
Dali babci dziecko do pilnowania. A babcie tak patrzą na auta. Idą jak ćma do światła....
Avatar
Ello / 15 listopada 2017 o 02:08
Ten komentarz to chyba kiepski żart.Po pierwsze gdzie tam jest kładka????
Avatar
Mietek / 14 listopada 2017 o 23:06
piesi swiete krowy, 500+ juz na drodze nie obowiazuje tylko zdrowy rozsadek i trzeba sie rozgladac samochod sie nie zatrzyma w miejscu, a kierowca sie moze zagapic.  madrale plujacy nigdy nie jechali albo nie rozumieja jak jezdzi auto skoro wydaje im sie ze sa najwazniejsi na przejsciu ze swiecacymi okienkami w raczkach Właśnie - kierowca może sie zagapić, może jeść kebaba albo zupe, może rozmawiać przez telefon, może wiązać buty, albo robić makijaż. Nie zatrzyma sie w miejscu. Piesi moga przecież poczekać te 15 minut aż nic nie będzie jechać. Swiete krowy. Korki tylko robią. Jakby jak normalni ludzie nie chodzili tylko jezdzili, to by nie było kroków
piesi swiete krowy, 500+ juz na drodze nie obowiazuje tylko zdrowy rozsadek i trzeba sie rozgladac samochod sie nie zatrzyma w miejscu, a kierowca sie moze zagapic.  madrale plujacy nigdy nie jechali albo nie rozumieja jak jezdzi auto skoro wydaje im sie ze sa najwazniejsi na przejsciu ze swiecacymi okienkami w raczkach Właśnie - kierowca może sie zagapić, może jeść kebaba albo zupe, może rozmawiać przez telefon, może wiązać buty, albo robić makijaż. Nie zatrzyma sie w miejscu. Piesi moga przecież poczekać te 15 minut aż nic nie będzie jech... rozwiń
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 22:33
Czas przebudowę tego skrzyżowania. Przechodzenie tam to jak loteria. Niech dodadzą choćby wysepkę. Pomijając fakt, że cała "aleja" Warszawska to zwykłe szambo nie droga. Wiecznie zapadający się przepust na wysokości ogródków działkowych. Rów na jezdni przy Skowronkowej , w którym stoi woda po każdym deszczu. I ten koleiny! Kto dopuścił taką drogę do ruchu?
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 22:26
Po pierwsze to nie był wypadek , a po drugie to nie kierowca tylko kierowniczyni.
Avatar
dwd / 14 listopada 2017 o 22:22
To skrzyżowanie jest g...o warte. Ktoś z planistów nie zauważył, że ruch na Głównej jest często większy niż na Warszawskiej w kierunku na Jastków.
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 21:57
Wielokrotnie zgłaszałam na krajowej mapie zagrożeń..... notoryczne przekraczanie dopuszczalnej predkości na al Warszawskiej i co i nic. Policja ma to gdzieś, a działaniem od akcji do akcji nić się nie zmieni. Jak tylko robi się lużniej to cisną kierowcy tzn 80% kierowców ile się da. No bo jak wybrali wyjazd z LUbliną alternatywną ekspresówką to cisną, Policjo zrób coś!!!!!
Avatar
Świadek / 14 listopada 2017 o 21:56
No tak, zlikwidujmy. Skoro mowa o najbliższej kładce, ma Pan/i na myśli tę nad Al. Sikorskiego na wysokości Puławskiej? Akurat 3 km  w linii prostej od zbiegu Al. Warszawskiej i Głównej, gdzie doszło do zdarzenia. Bliższych kładek jakoś nie kojarzę. A co tam, może niech piesi lepiej latają? Tak dla pełnego obrazu sytuacji: kobieta z wózkiem była na środku pzejścia, przed którym zatrzymał się samochód jadący lewym pasem w kierunku Dębówki, z kolei kobieta kierująca Mitsubishi, która jechała prawym pasem, nie miała tego refleksu. Czyli na pewno nie było to tak, jak ktoś chciałby sobie wyobrazić, że starsza pani z wózkiem wtargnęła z chodnika wprost pod koła. Policja i pogotowie spisali się wzorowo. Dziecko wyleciało z wózka, ale nie odniosło żadnych obrażeń. Dobrej nocy wszystkim.
No tak, zlikwidujmy. Skoro mowa o najbliższej kładce, ma Pan/i na myśli tę nad Al. Sikorskiego na wysokości Puławskiej? Akurat 3 km  w linii prostej od zbiegu Al. Warszawskiej i Głównej, gdzie doszło do zdarzenia. Bliższych kładek jakoś nie kojarzę. A co tam, może niech piesi lepiej latają? Tak dla pełnego obrazu sytuacji: kobieta z wózkiem była na środku pzejścia, przed którym zatrzymał się samochód jadący lewym pasem w kierunku Dębówki, z kolei kobieta kierująca Mitsubishi, która jechała prawym pasem, nie miała tego refleksu. Czyli na pew... rozwiń
Avatar
hrabiaski / 15 listopada 2017 o 09:21
właśnie,zastanawiam się co to za pojęcie,,kultura bezpieczeństwa" zaraz zajrzę do google,może tam znajdę.Wystarczy prestrzegać PRD,a do tego nie trzeba zbyt wysokiej kultury,o ile wiem na egzaminie na PJ nikogo nie pytają z historii romantyzmy czy z historii literatury,a te pojęcia czlowiekowi który mieni się być kulturalny nie powinny być obce.
Avatar
Gość / 15 listopada 2017 o 08:56
Witam wszystkich. Każdy kierowca jest jednocześnie pieszym. Proszę zastanówcie się jak przechodzicie przez jezdnie - czy w miejscu dozwolonym i w jaki sposób? Zamiast wypisywać różne banały to proszę zastanówcie się co jest- Kultura Bezpieczeństwa!!!! Pozdrawiam
Avatar
Gość / 15 listopada 2017 o 07:43
Dali babci dziecko do pilnowania. A babcie tak patrzą na auta. Idą jak ćma do światła....
Avatar
Ello / 15 listopada 2017 o 02:08
Ten komentarz to chyba kiepski żart.Po pierwsze gdzie tam jest kładka????
Avatar
Mietek / 14 listopada 2017 o 23:06
piesi swiete krowy, 500+ juz na drodze nie obowiazuje tylko zdrowy rozsadek i trzeba sie rozgladac samochod sie nie zatrzyma w miejscu, a kierowca sie moze zagapic.  madrale plujacy nigdy nie jechali albo nie rozumieja jak jezdzi auto skoro wydaje im sie ze sa najwazniejsi na przejsciu ze swiecacymi okienkami w raczkach Właśnie - kierowca może sie zagapić, może jeść kebaba albo zupe, może rozmawiać przez telefon, może wiązać buty, albo robić makijaż. Nie zatrzyma sie w miejscu. Piesi moga przecież poczekać te 15 minut aż nic nie będzie jechać. Swiete krowy. Korki tylko robią. Jakby jak normalni ludzie nie chodzili tylko jezdzili, to by nie było kroków
piesi swiete krowy, 500+ juz na drodze nie obowiazuje tylko zdrowy rozsadek i trzeba sie rozgladac samochod sie nie zatrzyma w miejscu, a kierowca sie moze zagapic.  madrale plujacy nigdy nie jechali albo nie rozumieja jak jezdzi auto skoro wydaje im sie ze sa najwazniejsi na przejsciu ze swiecacymi okienkami w raczkach Właśnie - kierowca może sie zagapić, może jeść kebaba albo zupe, może rozmawiać przez telefon, może wiązać buty, albo robić makijaż. Nie zatrzyma sie w miejscu. Piesi moga przecież poczekać te 15 minut aż nic nie będzie jech... rozwiń
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 22:33
Czas przebudowę tego skrzyżowania. Przechodzenie tam to jak loteria. Niech dodadzą choćby wysepkę. Pomijając fakt, że cała "aleja" Warszawska to zwykłe szambo nie droga. Wiecznie zapadający się przepust na wysokości ogródków działkowych. Rów na jezdni przy Skowronkowej , w którym stoi woda po każdym deszczu. I ten koleiny! Kto dopuścił taką drogę do ruchu?
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 22:26
Po pierwsze to nie był wypadek , a po drugie to nie kierowca tylko kierowniczyni.
Avatar
dwd / 14 listopada 2017 o 22:22
To skrzyżowanie jest g...o warte. Ktoś z planistów nie zauważył, że ruch na Głównej jest często większy niż na Warszawskiej w kierunku na Jastków.
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 21:57
Wielokrotnie zgłaszałam na krajowej mapie zagrożeń..... notoryczne przekraczanie dopuszczalnej predkości na al Warszawskiej i co i nic. Policja ma to gdzieś, a działaniem od akcji do akcji nić się nie zmieni. Jak tylko robi się lużniej to cisną kierowcy tzn 80% kierowców ile się da. No bo jak wybrali wyjazd z LUbliną alternatywną ekspresówką to cisną, Policjo zrób coś!!!!!
Avatar
Świadek / 14 listopada 2017 o 21:56
No tak, zlikwidujmy. Skoro mowa o najbliższej kładce, ma Pan/i na myśli tę nad Al. Sikorskiego na wysokości Puławskiej? Akurat 3 km  w linii prostej od zbiegu Al. Warszawskiej i Głównej, gdzie doszło do zdarzenia. Bliższych kładek jakoś nie kojarzę. A co tam, może niech piesi lepiej latają? Tak dla pełnego obrazu sytuacji: kobieta z wózkiem była na środku pzejścia, przed którym zatrzymał się samochód jadący lewym pasem w kierunku Dębówki, z kolei kobieta kierująca Mitsubishi, która jechała prawym pasem, nie miała tego refleksu. Czyli na pewno nie było to tak, jak ktoś chciałby sobie wyobrazić, że starsza pani z wózkiem wtargnęła z chodnika wprost pod koła. Policja i pogotowie spisali się wzorowo. Dziecko wyleciało z wózka, ale nie odniosło żadnych obrażeń. Dobrej nocy wszystkim.
No tak, zlikwidujmy. Skoro mowa o najbliższej kładce, ma Pan/i na myśli tę nad Al. Sikorskiego na wysokości Puławskiej? Akurat 3 km  w linii prostej od zbiegu Al. Warszawskiej i Głównej, gdzie doszło do zdarzenia. Bliższych kładek jakoś nie kojarzę. A co tam, może niech piesi lepiej latają? Tak dla pełnego obrazu sytuacji: kobieta z wózkiem była na środku pzejścia, przed którym zatrzymał się samochód jadący lewym pasem w kierunku Dębówki, z kolei kobieta kierująca Mitsubishi, która jechała prawym pasem, nie miała tego refleksu. Czyli na pew... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolizje z udziałem rowerzystów. Wśród potrąconych osób jest 12-latka

Kolizje z udziałem rowerzystów. Wśród potrąconych osób jest 12-latka 0 1

Na szczęście 12-letnia rowerzystka, która została wczoraj potracona przez samochód w Skrobowie (powiat lubartowski) nie odniosła groźnych obrażeń. Dziewczyna nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w nissana. W kolejnym zdarzeniu został poszkodowany 11-latek.

Nightskating Lublin 2018. Rolkarze przejechali przez miasto
ZDJĘCIA
galeria

Nightskating Lublin 2018. Rolkarze przejechali przez miasto 1 1

To był kolejny już nocny przejazd rolkarzy przez Lublin. Trasa liczyła 27,5 km. Wczoraj zanim osoby jeżdżące na rolkach ruszyły w trasę ćwiczyły hamowanie przed Centrum Spotkania Kultur.

Jak idzie rekrutacja do bialskiego wydziału GITD?

Jak idzie rekrutacja do bialskiego wydziału GITD? 1 3

Na początku stycznia padła obietnica, że w tym roku Główny Inspektorat Transportu Drogowego zatrudni w swoim bialskim wydziale 100 osób. Jak na razie pracuje tu 29 osób.

3-latek cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Karola zabija jego własne ciało
Uwaga! TVN
film

3-latek cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Karola zabija jego własne ciało 33 4

Trzyletniego Karola zabija nie choroba, ale jego własne ciało. Śmiertelnym wrogiem chłopca jest jego kręgosłup, który naciska na serce, płuca, tchawicę. Karol to jeden z kilkuset ludzi na świecie, którzy chorują na bardzo rzadką chorobę genetyczną - zespół Bealsa. Ratunkiem dla niego jest nowatorska operacja w USA.

Niedziela słoneczna. Od poniedziałku chmur będzie przybywać
film

Niedziela słoneczna. Od poniedziałku chmur będzie przybywać 0 0

Jeszcze tylko w niedzielę będziemy cieszyć się pogodą spod znaku słonecznego wyżu. Od poniedziałku chmur będzie przybywać. Czeka nas porcja deszczu i burz, które zostaną z nami co najmniej do czwartku.

Nadzór budowlany nakazał rozbiórkę parkingu przy ul. Kopernika

Nadzór budowlany nakazał rozbiórkę parkingu przy ul. Kopernika 0 2

Mieszkańców kilku bloków przy ulicy Kopernika zaniepokoiła zapowiedź likwidacji miejsc postojowych. Okazuje się, że to decyzja powiatowego inspektora nadzoru budowlanego.

Najdłużej pracująca Mama SOS na świecie. Wychowała 19 dzieci

Najdłużej pracująca Mama SOS na świecie. Wychowała 19 dzieci 23 8

Po 30 latach pracy i wychowaniu 19 dzieci na emeryturę przechodzi Danuta Ulidowicz, najdłużej pracująca Mama SOS na świecie. Marzy tylko o tym, żeby rano po przebudzeniu nigdzie nie musieć gnać i zwiedzić kilka wspaniałych miejsc. Szanse na zrealizowanie planów są jednak niewielkie, bo jej dzieci już przygotowują grafik, kogo odwiedzi w pierwszej kolejności.

Nowe mieszkania w centrum. Na tyłach pałacu stanie nowy budynek

Nowe mieszkania w centrum. Na tyłach pałacu stanie nowy budynek 1 1

Przy ul. Staszica trwa porządkowanie terenu na tyłach pałacu Potockich. Inwestor wyburzył charakterystyczny mur i gospodarcze budynki. Zanim zacznie w ich miejscu stawiać nowy budynek będzie tu znów można parkować

Wybrzeże Gdańsk –  Speed Car Motor Lublin 43:47. Finisz godny lidera

Wybrzeże Gdańsk – Speed Car Motor Lublin 43:47. Finisz godny lidera 0 3

Speed Car Motor Lublin po fenomenalnej końcówce i podwójnych zwycięstwach w trzech z czterech ostatnich biegów, pokonał na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43.

Unikaj pozorów i nawyków. Wkrótce Międzynarodowy Dzień Tańca
MAGAZYN

Unikaj pozorów i nawyków. Wkrótce Międzynarodowy Dzień Tańca 0 0

To skomplikowane: Międzynarodowy Dzień Tańca będzie 29 kwietnia. Spektakl, którego nie można przegapić: 28 kwietnia. Ale już 26 kwietnia trzeba iść na projekcję. Generalnie: dużo tańczenia na różne sposoby!

Gwardia Opole – Azoty Puławy 25:23. Historyczny awans!

Gwardia Opole – Azoty Puławy 25:23. Historyczny awans! 7 1

Zespół trenera Daniela Waszkiewicza po meczu pełnym zwrotów akcji i emocji przegrał co prawda w Opolu, ale awansował do finału Pucharu Polski. O sukcesie gości zadecydował rzut Nikoli Prce cztery sekundy przed końcem spotkania

Grażyna Torbicka wśród Ambasadorów Województwa Lubelskiego. „Jestem zaszczycona”
WIDEO, ZDJĘCIA
galeria
film

Grażyna Torbicka wśród Ambasadorów Województwa Lubelskiego. „Jestem zaszczycona” 29 9

Grażyna Torbicka, Spółdzielnia Mleczarska Spomlek oraz Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej to nowi Ambasadorzy Województwa Lubelskiego. Tytuły przyznano podczas uroczystej gali w Targach Lublin. W jej trakcie ogłoszono także laureatów certyfikatu Marka Lubelskie.

Wisła Puławy – GKS Jastrzębie 0:1. Lider zbyt mocny

Wisła Puławy – GKS Jastrzębie 0:1. Lider zbyt mocny 2 0

Po dwóch zwycięstwach z rzędu Wisła musiała się pogodzić z porażką. Trzy punkty z Puław wywiózł lider tabeli GKS Jastrzębie. Goście po wyrównanym meczu wygrali 1:0

Malarstwo Jacka Malczcewskiego w Kazimierzu Dolnym
22 kwietnia 2018, 13:00

Malarstwo Jacka Malczcewskiego w Kazimierzu Dolnym 3 1

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) zaprasza na wernisaż wystawy Wielka sztuka jest jak ocean głęboką. Malarstwo Jacka Malczewskiego. Uroczyste otwarcie ekspozycji już w niedzielę, 22 kwietnia o godz. 13.

Premiera spektaklu "Czarodziejski imbryk" w Puławach
22 kwietnia 2018, 17:00

Premiera spektaklu "Czarodziejski imbryk" w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 kwietnia o godz. 17 w Puławskiej Galerii Sztuki (Dom Chemika, ul. Wojska Polskiego 4) odbędzie się uroczysta premiera spektaklu Czarodziejski imbryk Teatru Lalek Muchomor"

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!