Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 grudnia 2012 r.
9:10
Edytuj ten wpis

Al. Witosa: Samochód uderzył o wiadukt. Kierowca nie żyje (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 47 A A
 (Fotonews / MM Lublin)
(Fotonews / MM Lublin)

57-letni kierowca zmarł na miejscu, po tym jak jego auto uderzyło w filar wiaduktu. Na drodze są utrudnienia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło ok. godz. 7:55. O wypadku poinformowała nas internautka. - Na Witosa znowu wypadek, tym razem tragiczny, widzieliśmy czarny worek na drodze, mondeo owinęło się wokół słupa - napisała.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem zjeżdżając z wiaduktu stracił panowanie nad pojazdem. Samochód uderzył dachem w filar wiaduktu. - 57-letni kierowca zginął na miejscu - wyjaśnia Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Dwa pasy w kierunku centrum są zablokowane. Ruch odbywa się trzecim, skrajnym pasem.

Komentarze 47

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
FN / 27 grudnia 2012 o 21:45
[url="http://www.youtube.com/embed/weU6K4E3ZnM"]http://www.youtube.c...bed/weU6K4E3ZnM[/url]
Avatar
FN / 27 grudnia 2012 o 21:44
<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/weU6K4E3ZnM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Avatar
Gość / 22 grudnia 2012 o 21:56
a moze zaslabl... widac ze to Tobie brakuje wyobrazni!
Avatar
... / 22 grudnia 2012 o 21:42
czy ktos byl swiadkiem tego wypadku??????????
Avatar
Gość / 22 grudnia 2012 o 21:33
jednego czlowiek bez wyobrazni mniej na drodze co by bylo gdyby zabil niewinnego czlowieka
Avatar
Drogowca / 22 grudnia 2012 o 17:32
Wyobraźnia ludzka, stan techniczy pojazdu, prędkość itp. to sa skutki wypadków śmietelnych. Nie dostosował kierowca prędkości do warunków "wpadł" w studzienke, wyrzuciło go i koniec. Niech spoczywa w pokoju [*]
Avatar
solos / 22 grudnia 2012 o 12:08
to nie pierwszy wypadek w tym miejscu i zastanawiam się dlaczego do tej pory nie odgrodzono jezdni od filarów barierkami ??? a z drugiej strony ślisko nierówna droga i łuk ktury wynosi
Avatar
BLA BLA / 22 grudnia 2012 o 00:03
Prawda jest taka - im biliżej felina tym bardziej ślisko na drodze. Nie raz jadąc w tamtym kierunku wpadłam w mały poślizg .LUDZIE ZACZNIJCIE SYPAĆ, SOLA BO EFEKTY WIDAĆ NA ZAŁĄCZONYM OBRAZKU.WIADUKT NA GRYGOWEJ JAK ZWYKLE NIE ODŚNIEŻONY!
Avatar
Lutek / 21 grudnia 2012 o 23:11
Dziwię się bardzo zwalaniem winy tylko na warunki drogowe-należy pamiętać,że na tej ulicy obowiązuje 70 km/h -jest to i tak największa prędkość w Lublinie.Nie każdy też wie i rozumie,że szybkość należy dostosować do warunków panujących na drodze,swoich możliwości,możliwości technicznych samochodu.Często jeżdżę tą ulicą i 70-tka na /h jest wystarczająca i nic się nie dzieje,ale często dochodzą mnie "popychający",lecący przynajmniej 120km/h i gdyby mogli to by chętnie popchnęli mój samochód zderzakiem. Jeśli chodzi o opony zimowe to one dobre są owszem, ale na oblodzonej nawierzchni na pewno nie.Miałem kiedyś takie zdarzenie:jadąc ok.40 km/h musiałem zjechać na pobocze prawymi kołami i...i niestety tył spadł mi z pobocza.Tyłem samochód wpadł do rowu-jadąc do przodu.Tak nawierzchnia była jak ślizgawka ,opony zimowe,szybkość ok. 40 km/h.Skończyłem jazdę na dachu-tuż obok drogi.Po tym wypadku doszedłem do wniosku,że jechałem za szybko i co wy na to?.Inni narzekają: za dużo drzew,za dużo zakrętów,brak barierek,żle wyprofilowane zakręty.Tylko jakoś nikt nie wypomina brak wyobrażni, brak rozumu kierujących. Qwowadis kierowco??.
Dziwię się bardzo zwalaniem winy tylko na warunki drogowe-należy pamiętać,że na tej ulicy obowiązuje 70 km/h -jest to i tak największa prędkość w Lublinie.Nie każdy też wie i rozumie,że szybkość należy dostosować do warunków panujących na drodze,swoich możliwości,możliwości technicznych samochodu.Często jeżdżę tą ulicą i 70-tka na /h jest wystarczająca i nic się nie dzieje,ale często dochodzą mnie "popychający",lecący przynajmniej 120km/h i gdyby mogli to by chętnie popchnęli mój samochód zderzakiem. Jeśli chodzi o opony zimowe to ... rozwiń
Avatar
D / 21 grudnia 2012 o 22:20
Dziękuje tym którzy próbowali pomóc. To był mój Wujek
Avatar
FN / 27 grudnia 2012 o 21:45
[url="http://www.youtube.com/embed/weU6K4E3ZnM"]http://www.youtube.c...bed/weU6K4E3ZnM[/url]
Avatar
FN / 27 grudnia 2012 o 21:44
<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/weU6K4E3ZnM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Avatar
Gość / 22 grudnia 2012 o 21:56
a moze zaslabl... widac ze to Tobie brakuje wyobrazni!
Avatar
... / 22 grudnia 2012 o 21:42
czy ktos byl swiadkiem tego wypadku??????????
Avatar
Gość / 22 grudnia 2012 o 21:33
jednego czlowiek bez wyobrazni mniej na drodze co by bylo gdyby zabil niewinnego czlowieka
Avatar
Drogowca / 22 grudnia 2012 o 17:32
Wyobraźnia ludzka, stan techniczy pojazdu, prędkość itp. to sa skutki wypadków śmietelnych. Nie dostosował kierowca prędkości do warunków "wpadł" w studzienke, wyrzuciło go i koniec. Niech spoczywa w pokoju [*]
Avatar
solos / 22 grudnia 2012 o 12:08
to nie pierwszy wypadek w tym miejscu i zastanawiam się dlaczego do tej pory nie odgrodzono jezdni od filarów barierkami ??? a z drugiej strony ślisko nierówna droga i łuk ktury wynosi
Avatar
BLA BLA / 22 grudnia 2012 o 00:03
Prawda jest taka - im biliżej felina tym bardziej ślisko na drodze. Nie raz jadąc w tamtym kierunku wpadłam w mały poślizg .LUDZIE ZACZNIJCIE SYPAĆ, SOLA BO EFEKTY WIDAĆ NA ZAŁĄCZONYM OBRAZKU.WIADUKT NA GRYGOWEJ JAK ZWYKLE NIE ODŚNIEŻONY!
Avatar
Lutek / 21 grudnia 2012 o 23:11
Dziwię się bardzo zwalaniem winy tylko na warunki drogowe-należy pamiętać,że na tej ulicy obowiązuje 70 km/h -jest to i tak największa prędkość w Lublinie.Nie każdy też wie i rozumie,że szybkość należy dostosować do warunków panujących na drodze,swoich możliwości,możliwości technicznych samochodu.Często jeżdżę tą ulicą i 70-tka na /h jest wystarczająca i nic się nie dzieje,ale często dochodzą mnie "popychający",lecący przynajmniej 120km/h i gdyby mogli to by chętnie popchnęli mój samochód zderzakiem. Jeśli chodzi o opony zimowe to one dobre są owszem, ale na oblodzonej nawierzchni na pewno nie.Miałem kiedyś takie zdarzenie:jadąc ok.40 km/h musiałem zjechać na pobocze prawymi kołami i...i niestety tył spadł mi z pobocza.Tyłem samochód wpadł do rowu-jadąc do przodu.Tak nawierzchnia była jak ślizgawka ,opony zimowe,szybkość ok. 40 km/h.Skończyłem jazdę na dachu-tuż obok drogi.Po tym wypadku doszedłem do wniosku,że jechałem za szybko i co wy na to?.Inni narzekają: za dużo drzew,za dużo zakrętów,brak barierek,żle wyprofilowane zakręty.Tylko jakoś nikt nie wypomina brak wyobrażni, brak rozumu kierujących. Qwowadis kierowco??.
Dziwię się bardzo zwalaniem winy tylko na warunki drogowe-należy pamiętać,że na tej ulicy obowiązuje 70 km/h -jest to i tak największa prędkość w Lublinie.Nie każdy też wie i rozumie,że szybkość należy dostosować do warunków panujących na drodze,swoich możliwości,możliwości technicznych samochodu.Często jeżdżę tą ulicą i 70-tka na /h jest wystarczająca i nic się nie dzieje,ale często dochodzą mnie "popychający",lecący przynajmniej 120km/h i gdyby mogli to by chętnie popchnęli mój samochód zderzakiem. Jeśli chodzi o opony zimowe to ... rozwiń
Avatar
D / 21 grudnia 2012 o 22:20
Dziękuje tym którzy próbowali pomóc. To był mój Wujek
Zobacz wszystkie komentarze 47

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r. 0 0

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield 1 0

Siedem bramek padło w meczu pomiędzy Liverpoolem, a AS Romą w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. „The Reds” prowadzili w pewnym momencie 5:0, ale w końcówce goście zmniejszyli rozmiary porażki

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo]
film

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo] 1 0

15. Festiwal Książki w Puławach rozpoczął koncert zespołu Plateau oraz spotkania autorskie z Michałem Szulimem i Marzeną Filipczak. Przed nami kolejne - z Anną Brzezińską, plakacistą Dawidem Ryskim i Beatą Gołaszewską, bohaterką książki "Ambasadorowa".

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego
galeria

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego 25 2

Ślizgawki, zjeżdżalnie, hamaki, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy – to tylko niektóre atrakcje, które znajdą się w dwóch strefach zabawy i wypoczynku, które powstaną przy centrum handlowym SKENDE Shopping w Lublinie.

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach
galeria
film

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach 5 25

Rozwój geriatrii, unettowienie emerytur, darmowe badania dla 60-latków, urlop wytchnieniowy, czy zniżki na leki - to część programu "Polska Seniora", o którym we wtorek w Puławach opowiadały posłanki Platformy Obywatelskiej.

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej?

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej? 0 4

Sprzęt za ponad 2 mln zł otrzymał szpital w Białej Podlaskiej na przestrzeni ubiegłego i tego roku od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trafił on do Ośrodka Opieki Medycznej Domowy Szpital oraz na oddziały neonatologiczny i dziecięcy.

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia] 0 0

III Paraolimpiada Przedszkolaków organizowana przez Przedszkole Integracyjnego nr 39 w Lublinie zgromadziła maluchy z 14 ośrodków na całej Lubelszczyźnie. Zawodnicy reprezentowali m.in. Lublin, Łęczną i Krasnystaw.

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku
galeria

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku 17 2

We wtorek zaczęła się nowa wojna ze szkodnikiem niszczącym lubelskie kasztanowce. Na większą skalę stosowane będą w tym roku pułapki feromonowe „udające” samicę. Zwabione nimi samce czeka, ostatnie w ich życiu rozczarowanie. Dzięki tej metodzie mniej będzie postronnych ofiar wśród innych owadów.

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej
galeria
film

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej 0 25

Wejście w życie ustawy degradacyjnej byłoby bardzo niebezpiecznym zjawiskiem. Państwo musi zachować pewną ciągłość - powiedziała w Lublinie Monika Jaruzelska, córka generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach 6 2

Nie doszło do zapowiadanego na wtorek zamknięcia przejazdu przed Bramą Krakowską. Bariery na Lubartowskiej oraz Królewskiej mają być ustawione w środę około południa.

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi grupa L.Stadt.

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie
film

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie 1 9

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie. Zawiera ono między innymi zobowiązanie rządu do podniesienia wysokości renty socjalnej.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września 10 2

Kibice Górnika długo musieli czekać na ten moment, ale wreszcie się doczekali. We wtorek zielono-czarni pokonali na swoim boisku Chrobrego Głogów 2:1. To pierwsza wygrana łęcznian od... 23 września 2017 roku

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty 29 6

W środę prezydent Demokratycznej Republiki Etiopii Mulatu Teshome Wurtu i jego małżonka odwiedzą Zakłady Azotowe „Puławy”. To szansa za pogłębienie współpracy gospodarczej i handlowej.

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie 0 4

W nocy z poniedziałku na wtorek odbyła się ekshumacja kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej Joanny Agackiej-Indeckiej, byłej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. Ciało zostało we wtorek przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!