Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 lutego 2017 r.
21:33

Alarm 24: Ktoś zdewastował fiata seicento przy ul. Skibińskiej

9 20 A A

Nasza Czytelniczka prosi o pomoc w sprawie odnalezienia świadków, którzy mogą pomóc odnaleźć sprawców zdewastowania jej samochodu fiat seicento.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Auto zostało zniszczone przy ulicy Skibińskiej w nocy z piątku na sobotę 25/26 lutego.

Sprawa została zgłoszona na VI Komisariat Policji w Lublinie, ale nasza Czytelniczka prosi też o pomoc innych mieszkańców.

– Wszystkie zdobyte informacje będą cenne – dodaje właścicielka fiata.

>>>

Chcesz nas powiadomić o czymś ważnym? Potrzebujesz pomocy? Kontakt do redakcji: alarm24@dziennikwschodni.pl

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 14:11
Liczyłem na więcej lewackich komentarzy że to Bor, wina prezesa, rządu itp. No lewusy, już niedługo ograniczymy wam tą wolność słowa w internecie :))
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 12:13
To na pewno BOR
Avatar
Macao / 27 lutego 2017 o 10:29
Czyżbyś to Ty powybijał szyby? Warto by zainteresowała się Tobą Policja...
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 10:13
Nauczy się parkować!
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 08:33
Szkoda kobiety, szkoda samochodu. Świrów coraz więcej.
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 08:21
Tatary...........i wszystko jasne
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 08:13
Gratulacje za wasze komentarze. Może jeszcze zrobicie zbiórkę na nowe auto?
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 08:09
Jakiś wielbiciel Pani Premier Szydło zemścił się na POkracznej maszynce.
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 08:09
Kodziarstwo wymienia flotę: wszystkie fiaciki do wymiany, bo uzbierało im się ciut za dużo i mają kłopot.
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 05:40
Zemsta BOR
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 14:11
Liczyłem na więcej lewackich komentarzy że to Bor, wina prezesa, rządu itp. No lewusy, już niedługo ograniczymy wam tą wolność słowa w internecie :))
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 12:13
To na pewno BOR
Avatar
Macao / 27 lutego 2017 o 10:29
Czyżbyś to Ty powybijał szyby? Warto by zainteresowała się Tobą Policja...
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 10:13
Nauczy się parkować!
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 08:33
Szkoda kobiety, szkoda samochodu. Świrów coraz więcej.
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 08:21
Tatary...........i wszystko jasne
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 08:13
Gratulacje za wasze komentarze. Może jeszcze zrobicie zbiórkę na nowe auto?
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 08:09
Jakiś wielbiciel Pani Premier Szydło zemścił się na POkracznej maszynce.
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 08:09
Kodziarstwo wymienia flotę: wszystkie fiaciki do wymiany, bo uzbierało im się ciut za dużo i mają kłopot.
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 05:40
Zemsta BOR
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 1

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 11

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 0

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca
Alarm 24

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca 0 3

Od 30 godzin nie mamy wody z powodu awarii. Gmina nam nie pomaga, zostaliśmy potraktowani gorzej, niż zwierzęta - w środę rano napisał do nas mieszkaniec Bystrzejowic Pierwszych (pow. świdnicki).

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 1 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 1 8

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 3

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 7

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!