Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 lipca 2010 r.
13:55
Edytuj ten wpis

Ale obciach, czyli tropimy najbardziej zaniedbane miejsca w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (izi)
0 12 A A

W te wakacje redakcja MM Lublin postara się znaleźć najbardziej obciachowe miejsca w Lublinie i dopilnować, żeby ktoś wreszcie o nie zadbał. Liczymy także na Waszą pomoc.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zaniedbanych zakątków w naszym mieście nie brakuje. Rozsypujące się ruiny i zaniedbane skwery szpecą i często sprawiają, że mieszkańcy nie czują się bezpiecznie. Wstydliwe miejsca w Lublinie będzie publikowali na portalu MM Lublin oraz w papierowym wydaniu Mojego Miasta Lublin.

Jeśli znacie takie miejsca – napiszcie do nas na redakcja@mmlublin.pl Przyjedziemy, sfotografujemy i zapytamy osoby odpowiedzialne za to miejsce, czy im nie wstyd. I dopilnujemy, żeby to miejsce się zmieniło. W tym tygodniu – pierwsze takie miejsca. Za tydzień, dwa sprawdzimy, co się zmieniło.

Zobacz najgorsze miejsca w Lublinie w akcji Ale obciach: Najgorsze miejsca w Lublinie - akcja MM Lublin

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aleksandra / 6 sierpnia 2010 o 15:47
Plac między Almaturem a Mileą przy ul. Langiewicza napewno pretenduje do miejsc których w naszy mieście nie powinno być! Bud, wyłamane bryły asfaltu,uschnięte topole....
Avatar
ciekawy / 28 lipca 2010 o 11:00
[quote name='Ja' date='23 lipiec 2010 - 14:45 ' timestamp='1279889145' post='319164']
Samsonowicza - najgorszy syf Lublina
[/quote]
szczególnie okolice wieżowca przy którym jest warzywniak - stosy butelek po krzakach, które służą za toalety dla żuli
Avatar
Andrzej / 28 lipca 2010 o 10:28
NAJBARDZIEJ ZANIEDBANYM MIEJSCEM W LUBLINIE JEST RATUSZ KONIECZNE TOTALNE WIETRZENIE.
Avatar
agnieszka / 28 lipca 2010 o 09:01
Proponuję sfotografować trawniki na osiedlu błonie i okolice śmietnika przy ulicy ułanów 22 obok ciepłowni, niewiarygodne, że taki bałagan (delikatnie mówiąc) nie przeszkadza mieszkańcom, a i zapachy odpowiednie, widać się przyzwyczaili
Avatar
Ja / 23 lipca 2010 o 14:45
Samsonowicza - najgorszy syf Lublina
Avatar
bambosh / 23 lipca 2010 o 11:33
Tak jak ktoś tu wcześniej napisał-powinni się zająć wrakami starych samochodów na osiedlach-u nas na ul.Hutniczej 24 taki czerwony Ford stoi brudny i bez powietrza w kołach. Kilka dni temu mówili w telewizji,że we Wrocławiu zabierają takie wraki z miejsc publicznych-a u nas w Lublinie to chyba graniczy z cudem. A druga sprawa to ten mega-bałagan koło peronu na Dworcu Północnym(między peronem a Targiem Tatary)-mnóstwo tam brudu i śmieci! Również nie rozumiem tych zarośniętych krzakami ruin na ul.Gospodarczej między kościołem a ul.Mełgiewską-przecież mogli by to uporządkować i zrobić jakąś Biedronkę(bo na Tatarach nie ma,a i ludzie z Mełgiewskiej też nie mają konkretnego taniego sklepu),a jeśli już nie Biedronkę-to przynajmniej"dorobić"garaży na samochody,aby ludzie z sąsiednich uliczek osiedlowych nie musieli aut stawiać byle gdzie. Przydało by się również jakieś przyzwoite przejście przez tory z Dworca Północnego do ul.Chemicznej(Obi,Makro)-bo na razie jest taka"dzika ścieżka"-a przecież sporo ludzi tamtędy chodzi-zrobić chodnik i coś takiego jak na ul.Szklanej(boczna Łęczyńskiej).
Tak jak ktoś tu wcześniej napisał-powinni się zająć wrakami starych samochodów na osiedlach-u nas na ul.Hutniczej 24 taki czerwony Ford stoi brudny i bez powietrza w kołach. Kilka dni temu mówili w telewizji,że we Wrocławiu zabierają takie wraki z miejsc publicznych-a u nas w Lublinie to chyba graniczy z cudem. A druga sprawa to ten mega-bałagan koło peronu na Dworcu Północnym(między peronem a Targiem Tatary)-mnóstwo tam brudu i śmieci! Również nie rozumiem tych zarośniętych krzakami ruin na ul.Gospodarczej między kościołem a ul.Mełgiews... rozwiń
Avatar
greg / 23 lipca 2010 o 10:03
Jedno ze zaniedbanych miejsc w Lublinie to schody łączące ulice Dolnej Marii Panny z ul. Wschodnią. Schody znajdują się za garażami na ul. Dolnej Marii Panny. Jak się schodzi tymi schodami to trzeba bardzo uważać aby zejść cało.
Avatar
KK / 23 lipca 2010 o 08:22
Dziadostwo i obciach to ulica Trześniowska(dalsza jej część) i ulice boczne które są tylko na planach jak wszystko w tym mieście.T
Avatar
ww / 23 lipca 2010 o 08:05
Zapraszam na Rybna 5 budynek wykwaterowany,wszystkie okna pootwierane i właz na dachu więc przy intensywnych opadach deszczu ten budynek niszczej, gdzie jest właściciel który nie interesuje się tym budynkiem? Przecież stropy w tym budynku są zalewane i znowu kolejna kamienica na Starym Mieście się zawali
Avatar
Aśka / 22 lipca 2010 o 20:08
Mieszkam na tym osiedlu i znam to miejsce. Osobiście mam zastrzeżenia do administracji osiedla, jednak przepraszam co przeszkadza Wam ten gruz z tyłu śmietnika? Zajmijcie się raczej wrakami samochodów porzuconymi na parkingach na tym osiedlu. Niektóre już wrastają w ziemię. To nie jest jakieś szczególnie uczęszczane miejsce (wprawdzie przy drodze do przedszkola) ale na pewno tego wszystkiego byłoby mniej gdyby nie super mieszkańcy domków jednorodzinnych podrzucający tam śmieci i zawsze oburzeni jak sie im zwróci uwagę!!!!
Dodatkowym problemem są rodzice dzieciaków przywożacy dzieci do przedszkola a smieci do osiedlowego śmietnika - mogę nawet wymienić Państwa z nazwiska. Niejeden dumny tatuś podrzuca śmieci a potem dziecko jak gdyby nigdy nic do przedszkola i tylko głowę odwraca.
Mieszkam na tym osiedlu i znam to miejsce. Osobiście mam zastrzeżenia do administracji osiedla, jednak przepraszam co przeszkadza Wam ten gruz z tyłu śmietnika? Zajmijcie się raczej wrakami samochodów porzuconymi na parkingach na tym osiedlu. Niektóre już wrastają w ziemię. To nie jest jakieś szczególnie uczęszczane miejsce (wprawdzie przy drodze do przedszkola) ale na pewno tego wszystkiego byłoby mniej gdyby nie super mieszkańcy domków jednorodzinnych podrzucający tam śmieci i zawsze oburzeni jak sie im zwróci uwagę!!!!
rozwiń
Avatar
aleksandra / 6 sierpnia 2010 o 15:47
Plac między Almaturem a Mileą przy ul. Langiewicza napewno pretenduje do miejsc których w naszy mieście nie powinno być! Bud, wyłamane bryły asfaltu,uschnięte topole....
Avatar
ciekawy / 28 lipca 2010 o 11:00
[quote name='Ja' date='23 lipiec 2010 - 14:45 ' timestamp='1279889145' post='319164']
Samsonowicza - najgorszy syf Lublina
[/quote]
szczególnie okolice wieżowca przy którym jest warzywniak - stosy butelek po krzakach, które służą za toalety dla żuli
Avatar
Andrzej / 28 lipca 2010 o 10:28
NAJBARDZIEJ ZANIEDBANYM MIEJSCEM W LUBLINIE JEST RATUSZ KONIECZNE TOTALNE WIETRZENIE.
Avatar
agnieszka / 28 lipca 2010 o 09:01
Proponuję sfotografować trawniki na osiedlu błonie i okolice śmietnika przy ulicy ułanów 22 obok ciepłowni, niewiarygodne, że taki bałagan (delikatnie mówiąc) nie przeszkadza mieszkańcom, a i zapachy odpowiednie, widać się przyzwyczaili
Avatar
Ja / 23 lipca 2010 o 14:45
Samsonowicza - najgorszy syf Lublina
Avatar
bambosh / 23 lipca 2010 o 11:33
Tak jak ktoś tu wcześniej napisał-powinni się zająć wrakami starych samochodów na osiedlach-u nas na ul.Hutniczej 24 taki czerwony Ford stoi brudny i bez powietrza w kołach. Kilka dni temu mówili w telewizji,że we Wrocławiu zabierają takie wraki z miejsc publicznych-a u nas w Lublinie to chyba graniczy z cudem. A druga sprawa to ten mega-bałagan koło peronu na Dworcu Północnym(między peronem a Targiem Tatary)-mnóstwo tam brudu i śmieci! Również nie rozumiem tych zarośniętych krzakami ruin na ul.Gospodarczej między kościołem a ul.Mełgiewską-przecież mogli by to uporządkować i zrobić jakąś Biedronkę(bo na Tatarach nie ma,a i ludzie z Mełgiewskiej też nie mają konkretnego taniego sklepu),a jeśli już nie Biedronkę-to przynajmniej"dorobić"garaży na samochody,aby ludzie z sąsiednich uliczek osiedlowych nie musieli aut stawiać byle gdzie. Przydało by się również jakieś przyzwoite przejście przez tory z Dworca Północnego do ul.Chemicznej(Obi,Makro)-bo na razie jest taka"dzika ścieżka"-a przecież sporo ludzi tamtędy chodzi-zrobić chodnik i coś takiego jak na ul.Szklanej(boczna Łęczyńskiej).
Tak jak ktoś tu wcześniej napisał-powinni się zająć wrakami starych samochodów na osiedlach-u nas na ul.Hutniczej 24 taki czerwony Ford stoi brudny i bez powietrza w kołach. Kilka dni temu mówili w telewizji,że we Wrocławiu zabierają takie wraki z miejsc publicznych-a u nas w Lublinie to chyba graniczy z cudem. A druga sprawa to ten mega-bałagan koło peronu na Dworcu Północnym(między peronem a Targiem Tatary)-mnóstwo tam brudu i śmieci! Również nie rozumiem tych zarośniętych krzakami ruin na ul.Gospodarczej między kościołem a ul.Mełgiews... rozwiń
Avatar
greg / 23 lipca 2010 o 10:03
Jedno ze zaniedbanych miejsc w Lublinie to schody łączące ulice Dolnej Marii Panny z ul. Wschodnią. Schody znajdują się za garażami na ul. Dolnej Marii Panny. Jak się schodzi tymi schodami to trzeba bardzo uważać aby zejść cało.
Avatar
KK / 23 lipca 2010 o 08:22
Dziadostwo i obciach to ulica Trześniowska(dalsza jej część) i ulice boczne które są tylko na planach jak wszystko w tym mieście.T
Avatar
ww / 23 lipca 2010 o 08:05
Zapraszam na Rybna 5 budynek wykwaterowany,wszystkie okna pootwierane i właz na dachu więc przy intensywnych opadach deszczu ten budynek niszczej, gdzie jest właściciel który nie interesuje się tym budynkiem? Przecież stropy w tym budynku są zalewane i znowu kolejna kamienica na Starym Mieście się zawali
Avatar
Aśka / 22 lipca 2010 o 20:08
Mieszkam na tym osiedlu i znam to miejsce. Osobiście mam zastrzeżenia do administracji osiedla, jednak przepraszam co przeszkadza Wam ten gruz z tyłu śmietnika? Zajmijcie się raczej wrakami samochodów porzuconymi na parkingach na tym osiedlu. Niektóre już wrastają w ziemię. To nie jest jakieś szczególnie uczęszczane miejsce (wprawdzie przy drodze do przedszkola) ale na pewno tego wszystkiego byłoby mniej gdyby nie super mieszkańcy domków jednorodzinnych podrzucający tam śmieci i zawsze oburzeni jak sie im zwróci uwagę!!!!
Dodatkowym problemem są rodzice dzieciaków przywożacy dzieci do przedszkola a smieci do osiedlowego śmietnika - mogę nawet wymienić Państwa z nazwiska. Niejeden dumny tatuś podrzuca śmieci a potem dziecko jak gdyby nigdy nic do przedszkola i tylko głowę odwraca.
Mieszkam na tym osiedlu i znam to miejsce. Osobiście mam zastrzeżenia do administracji osiedla, jednak przepraszam co przeszkadza Wam ten gruz z tyłu śmietnika? Zajmijcie się raczej wrakami samochodów porzuconymi na parkingach na tym osiedlu. Niektóre już wrastają w ziemię. To nie jest jakieś szczególnie uczęszczane miejsce (wprawdzie przy drodze do przedszkola) ale na pewno tego wszystkiego byłoby mniej gdyby nie super mieszkańcy domków jednorodzinnych podrzucający tam śmieci i zawsze oburzeni jak sie im zwróci uwagę!!!!
rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka 0 1

Jeszcze w tym tygodniu ma zapaść decyzja, czy sędzia, której prezydent Lublina zarzucił brak obiektywizmu, zostanie odsunięta od wyrokowania w jego sprawie. Chodzi o spór toczący się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, gdzie Krzysztof Żuk broni się przed usunięciem ze stanowiska w Ratuszu przez wojewodę lubelskiego.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 11 12

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 4 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 27 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 41 4

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 81 14

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 40 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 57 15

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 49 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 434 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!