sobota, 24 marca 2018 r.

Lublin

Aleksander Czechowski. Marszałka człowiek od młodzieży

  Edytuj ten wpis
Dodano: 1 lipca 2014, 15:11
Autor: toma

Aleksander Czechowski został pełnomocnikiem marszałka województwa lubelskiego do spraw młodzieży. Ma zajmować się współpracą z organizacjami młodzieżowymi, środowiskiem akademickim i młodymi przedsiębiorcami. Obowiązki pełnomocnika ds. młodzieży ma łączyć z dotychczasową pracą.

Powołanie osoby odpowiedzialnej za kontakty z młodzieżą nowowybrany marszałek Sławomir Sosnowski zapowiadał przed tygodniem, tuż po objęciu urzędu. We wtorek przedstawił nowego pełnomocnika.

- Zależy nam na tym, żeby młode pokolenie mieszkańców naszego regionu interesowało się tym, co dzieje się w samorządzie. Sami chcemy też działać jeszcze bardziej intensywnie na rzecz młodzieży - tłumaczy Sosnowski.

- W innych regionach działają już tacy pełnomocnicy. Chciałbym przyjrzeć się ich działaniom i najlepsze wzorce przełożyć na nasz grunt - mówi Czechowski.

Aleksander Czechowski ma 30 lat. Ukończył administrację na Wydziale Prawa i Administracji UMCS oraz studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Pracuje w Lubelskim Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów.

Obowiązki pełnomocnika ds. młodzieży ma łączyć z dotychczasową pracą.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: Lublin
Josef
reset
mila
(4) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Josef
Josef (2 lipca 2014 o 08:02) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Proszę ,proszę jak Sosnowski -psl-owski marszałek błysnął? Pełnomocnik d/s uciekającej młodzieży???Może by tak powołał pełnomocników d/s,d/s wieprzowiny i jabłek ,bo już Rosjanie zapowiedzieli,że jabłek nie będą brali.A Sawicki minister także z PSL-u nic nie zrobił ,ani nie robi by ten stan rzeczy poprawić.Tak powoli,powoli PSL wykańcza nasze rolnictwo!!!

Rozwiń
reset
reset (1 lipca 2014 o 19:47) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jak ten gosciu jest z psl lub z po ,to jestem juź przeknany,źe Polska rzadzi sitwa pod nazwa"po-psl"i pewnie przytuli z 8tys na reke.A "ty baranie pracuj za 1.5tys!!!!.Szok
Rozwiń
mila
mila (1 lipca 2014 o 18:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

ŁOT??  To jakaś kpina, kolejne stanowisko pracy utworone z czapy

Rozwiń
Gość
Gość (1 lipca 2014 o 17:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Gratulacje Olek :)

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (4)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!