Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 czerwca 2016 r.
8:20

Amerykańskie wojsko w Lublinie. Żołnierze spotkają się z mieszkańcami

0 15 A A

Przez Lublin przejadą dzisiaj żołnierze oddziału 2 Pułku Kawalerii USA. Będzie także spotkanie z mieszkańcami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zrobiłeś zdjęcie? Prześlij je do nas na alarm24@dziennikwschodni.pl

Przejazd rozpocznie się ok. godz. 14.

Trasa: DK 19 od strony Kraśnika, Al. Kraśnicka, skrzyżowanie al. Kraśnicka / ul. Jana Pawła II, Rondo im. ks. Kowcza, Rondo Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość, Rondo Narodowych Sił Zbrojnych, Rondo Represjonowanych Żołnierzy Górników / ul. Krochmalna, skrzyżowanie ul. Krochmalnej i ul. Wrotkowskiej, ul. Wrotkowska, skrzyżowanie ul. Wrotkowskiej i ul. Smoluchowskiego, ul. Smoluchowskiego, ul. Kruczkowskiego 49.

Spotkanie z mieszkańcami miasta odbędzie się na pl. Zamkowym. zaplanowane jest na godz. 15. Potrwa dwie godziny.

2 Regiment Kawalerii to elitarna jednostka. Noszą kowbojskie kapelusze, są podzieleni na szwadrony, tylko zamiast koni mają strykery. Brali udział w walkach w Iraku i Afganistanie.

Czytaj więcej o:

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
willyart / 2 czerwca 2016 o 03:21
manuel, my ci wszystko załatwimy. wyjedziesz tam na stałe. manuel: ooo! no, no, no - only usa, only usa! manuel wyjechałby w ciemno tylko do usa. a dlaczego do usa? powiadają, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. no, ale dlaczego do usa? bo amerykanie mają światłowody. ponadto mają wszystko to, czego nie ma i tu i tam, poza usa. a cóż to takiego mają? mają prawo do odkrywania, uuuuuuuuuuuuuuuu, zdecydowanie głośniej, niż z siedmiu trąb jerychońskich. to jest warunek wystarczający dla podjęcia decyzji o osiedleniu się na stałe w usa. a tam jakieś niedo***e szczekanie na liderów w odkrywaniu. dlatego rp zawsze będzie kolonią pod kierunkiem male z zachodu.
manuel, my ci wszystko załatwimy. wyjedziesz tam na stałe. manuel: ooo! no, no, no - only usa, only usa! manuel wyjechałby w ciemno tylko do usa. a dlaczego do usa? powiadają, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. no, ale dlaczego do usa? bo amerykanie mają światłowody. ponadto mają wszystko to, czego nie ma i tu i tam, poza usa. a cóż to takiego mają? mają prawo do odkrywania, uuuuuuuuuuuuuuuu, zdecydowanie głośniej, niż z siedmiu trąb jerychońskich. to jest warunek wystarczający dla podjęcia decyzji o osiedleniu się na stałe w usa. a tam jaki... rozwiń
Avatar
Gość / 1 czerwca 2016 o 22:07
Takim sprzętem mogą najwyżej zatarasować Rosjanom drogi dojazdowe na parę godzin.
Avatar
Gość / 1 czerwca 2016 o 18:37
Spotkania to powinni organizować dla polityków bo to oni panikują przed ruskimi. Zwykli obywatele nie czują się zagrożeni.
Avatar
Gość / 1 czerwca 2016 o 16:40
drMarco skoro weszły amerykany to ja nie czuje się bezpiecznie. Chcę aby weszły do Polski wojska rosyjskie i Bundeswehry. Serdecznie zapraszam na KOD 4-tego czerwca.
Avatar
Gość / 1 czerwca 2016 o 14:55
Czy to jakieś DINOZAURY by ICH OGLĄDAĆ i spotykać się ??? Przecież to potomkowie INDIAN -
Avatar
Gość / 1 czerwca 2016 o 13:23
i pomysleć, że po-psl domaga się zniesienia embarga wobec ruskich agresorów.
Avatar
~~Lubelak / 1 czerwca 2016 o 13:16
Wpiszczie w yotube Jabłonowski powie wam cos o Amerykanach w Polsce. POZA TYM PO CO RUSKIE MAJA TU WCHODZIĆ JAK TU TAKIE SAMO DZIADOSTWO JAK I U NICH, TO TYLKO BANDEROWSKA PROPAGANDA SZCZUJE POLACZKOW DO WOJNY. BANDEROWCY WON Z POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 1 czerwca 2016 o 13:06
Tam, gdzie stacjonuje USA - czerwone kacapy nigdy nie wejdą. Taka prawda.
Avatar
Gość / 1 czerwca 2016 o 13:05
bronek z donkiem sprowadzali wehrmacht...
Avatar
Aga / 1 czerwca 2016 o 12:30
w 39 było przyjechać a nie teraz
Avatar
willyart / 2 czerwca 2016 o 03:21
manuel, my ci wszystko załatwimy. wyjedziesz tam na stałe. manuel: ooo! no, no, no - only usa, only usa! manuel wyjechałby w ciemno tylko do usa. a dlaczego do usa? powiadają, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. no, ale dlaczego do usa? bo amerykanie mają światłowody. ponadto mają wszystko to, czego nie ma i tu i tam, poza usa. a cóż to takiego mają? mają prawo do odkrywania, uuuuuuuuuuuuuuuu, zdecydowanie głośniej, niż z siedmiu trąb jerychońskich. to jest warunek wystarczający dla podjęcia decyzji o osiedleniu się na stałe w usa. a tam jakieś niedo***e szczekanie na liderów w odkrywaniu. dlatego rp zawsze będzie kolonią pod kierunkiem male z zachodu.
manuel, my ci wszystko załatwimy. wyjedziesz tam na stałe. manuel: ooo! no, no, no - only usa, only usa! manuel wyjechałby w ciemno tylko do usa. a dlaczego do usa? powiadają, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. no, ale dlaczego do usa? bo amerykanie mają światłowody. ponadto mają wszystko to, czego nie ma i tu i tam, poza usa. a cóż to takiego mają? mają prawo do odkrywania, uuuuuuuuuuuuuuuu, zdecydowanie głośniej, niż z siedmiu trąb jerychońskich. to jest warunek wystarczający dla podjęcia decyzji o osiedleniu się na stałe w usa. a tam jaki... rozwiń
Avatar
Gość / 1 czerwca 2016 o 22:07
Takim sprzętem mogą najwyżej zatarasować Rosjanom drogi dojazdowe na parę godzin.
Avatar
Gość / 1 czerwca 2016 o 18:37
Spotkania to powinni organizować dla polityków bo to oni panikują przed ruskimi. Zwykli obywatele nie czują się zagrożeni.
Avatar
Gość / 1 czerwca 2016 o 16:40
drMarco skoro weszły amerykany to ja nie czuje się bezpiecznie. Chcę aby weszły do Polski wojska rosyjskie i Bundeswehry. Serdecznie zapraszam na KOD 4-tego czerwca.
Avatar
Gość / 1 czerwca 2016 o 14:55
Czy to jakieś DINOZAURY by ICH OGLĄDAĆ i spotykać się ??? Przecież to potomkowie INDIAN -
Avatar
Gość / 1 czerwca 2016 o 13:23
i pomysleć, że po-psl domaga się zniesienia embarga wobec ruskich agresorów.
Avatar
~~Lubelak / 1 czerwca 2016 o 13:16
Wpiszczie w yotube Jabłonowski powie wam cos o Amerykanach w Polsce. POZA TYM PO CO RUSKIE MAJA TU WCHODZIĆ JAK TU TAKIE SAMO DZIADOSTWO JAK I U NICH, TO TYLKO BANDEROWSKA PROPAGANDA SZCZUJE POLACZKOW DO WOJNY. BANDEROWCY WON Z POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 1 czerwca 2016 o 13:06
Tam, gdzie stacjonuje USA - czerwone kacapy nigdy nie wejdą. Taka prawda.
Avatar
Gość / 1 czerwca 2016 o 13:05
bronek z donkiem sprowadzali wehrmacht...
Avatar
Aga / 1 czerwca 2016 o 12:30
w 39 było przyjechać a nie teraz
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych? 0 0

Radnych, którzy znaleźli lukratywne posady w spółkach Skarbu Państwa, może zabraknąć na listach Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach do sejmików województw. – To nieoficjalny, ale rozważany scenariusz – słyszymy od polityków PiS. W przypadku Lubelskiego zakaz walki o reelekcję może objąć trzech radnych

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 20

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 12

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 10

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!