Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 marca 2013 r.
16:11
Edytuj ten wpis

Artur Partyka na otwarciu Orlika na Czechowie (zdjęcia, wideo)

0 11 A A
 (Dorota Awiorko-Klimek)
(Dorota Awiorko-Klimek)

Na sportowej mapie Lublina pojawił się kolejny Orlik. Został otworzony przy Szkole Podstawowej nr 43 im. I. J. Paderewskiego przy ul. Śliwińskiego. W otwarciu Orlika wzięli m.in. udział Joanna Mucha oraz byli sportowcy a obecnie jej doradcy: Artur Partyka, Sebastian Chmara i Paweł Januszewski.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
marzanna / 16 marca 2013 o 18:00
[url="http://www.youtube.com/watch?v=NnDV5MKLuUg"]http://www.youtube.com/watch?v=NnDV5MKLuUg[/url]
tyle w temacie orlików
Avatar
krrt@ / 16 marca 2013 o 11:52
@Monika
Trzeba było synka klaskanka nauczyć wcześniej, a nie teraz masz pretensje... Jak matoł to co poradzisz? Pewnie w dodatku ma dysleksję, dysgrafię i inne fajne rzeczy, a mamunia uważa go za centrum wszechświata i geniusza
Avatar
Monika / 16 marca 2013 o 08:34
[size=3]Skandal co kazali dzieciom dzien wczesniej sie uczyć....Otóż. moja siostra(12 lat) opowiedziała mi jak to w jej szkole kazali dzieciom uczyc sie KLASKANIA . mieli nawet próby. mieli sie łądnie uśmiechać do pani Muchy etc. hm.
. Moim zdaniem to jest podobne do działań w PRL kiedy to Gomułka lub inny "dobry towarzysz " przybywali by otworzyć swoje dzieła.[/size][size=3]Ludzie.. obudźcie sie! Jeszcze dzieci.. które nic nie rozumieja[/size]
Avatar
Gość / 15 marca 2013 o 19:15
a czy z tymi lokami to jest Marek Gasior?
Avatar
Gość / 15 marca 2013 o 19:05
A co ta puszczalska ministra szukała na orliku. Lepiej niech spada z Lublina i nie psuje tu powietrza. Niech sie jedzie bzykać na Madagaskar.
Avatar
bit / 15 marca 2013 o 17:43
wieczorem można tam bez problemu wejść i pobiegać po bieżni ?
Avatar
Gabryś / 15 marca 2013 o 17:40
Lol ja jestem uczniem i tańczylem tylko tego macha xD
Avatar
paw / 15 marca 2013 o 17:38
teraz to już w ogóle super szkoła będzie
Avatar
rafi1140 / 15 marca 2013 o 17:27
Pytanie - czy jak przyjdę ze znajomymi z osiedla to będę mógł sobie za darmo wejść i pograć?
Avatar
m / 15 marca 2013 o 17:23
43 się jak widać nie zmieniła....w końcówce lat 80 tych chodziło tam 2 tys dzieci. Korytarze jak lotniska, a co do gry w piłkę to nie grało się na głównych korytarzach tylko koło sal gdzie były zabudowane grzejniki na dole zrobione jak........bramki.Sala była jaka jest,dziura w ziemi gdzie planowany był basen została jak miało to miejsce 20 lat temu....Co do Vipów to do C chodził Tułajew...reszta chyba nie ma z tą szkołą nic wspólnego. Tynk jak odpadał tak odpada tylko drzewa większe. Mało kto pamięta, że w połowie lat 80-tych szczególne od zakopiańskiej rogera i dalej harnasie chodziło się przez mega błoto, a normą było wyciąganie przez rodziców które utknęły w tym bagnie:) .43-zawsze była olewana na rzecz 16-stki, która miała polityczne plecy.
43 się jak widać nie zmieniła....w końcówce lat 80 tych chodziło tam 2 tys dzieci. Korytarze jak lotniska, a co do gry w piłkę to nie grało się na głównych korytarzach tylko koło sal gdzie były zabudowane grzejniki na dole zrobione jak........bramki.Sala była jaka jest,dziura w ziemi gdzie planowany był basen została jak miało to miejsce 20 lat temu....Co do Vipów to do C chodził Tułajew...reszta chyba nie ma z tą szkołą nic wspólnego. Tynk jak odpadał tak odpada tylko drzewa większe. Mało kto pamięta, że w połowie lat 80-tych szczególne od ... rozwiń
Avatar
marzanna / 16 marca 2013 o 18:00
[url="http://www.youtube.com/watch?v=NnDV5MKLuUg"]http://www.youtube.com/watch?v=NnDV5MKLuUg[/url]
tyle w temacie orlików
Avatar
krrt@ / 16 marca 2013 o 11:52
@Monika
Trzeba było synka klaskanka nauczyć wcześniej, a nie teraz masz pretensje... Jak matoł to co poradzisz? Pewnie w dodatku ma dysleksję, dysgrafię i inne fajne rzeczy, a mamunia uważa go za centrum wszechświata i geniusza
Avatar
Monika / 16 marca 2013 o 08:34
[size=3]Skandal co kazali dzieciom dzien wczesniej sie uczyć....Otóż. moja siostra(12 lat) opowiedziała mi jak to w jej szkole kazali dzieciom uczyc sie KLASKANIA . mieli nawet próby. mieli sie łądnie uśmiechać do pani Muchy etc. hm.
. Moim zdaniem to jest podobne do działań w PRL kiedy to Gomułka lub inny "dobry towarzysz " przybywali by otworzyć swoje dzieła.[/size][size=3]Ludzie.. obudźcie sie! Jeszcze dzieci.. które nic nie rozumieja[/size]
Avatar
Gość / 15 marca 2013 o 19:15
a czy z tymi lokami to jest Marek Gasior?
Avatar
Gość / 15 marca 2013 o 19:05
A co ta puszczalska ministra szukała na orliku. Lepiej niech spada z Lublina i nie psuje tu powietrza. Niech sie jedzie bzykać na Madagaskar.
Avatar
bit / 15 marca 2013 o 17:43
wieczorem można tam bez problemu wejść i pobiegać po bieżni ?
Avatar
Gabryś / 15 marca 2013 o 17:40
Lol ja jestem uczniem i tańczylem tylko tego macha xD
Avatar
paw / 15 marca 2013 o 17:38
teraz to już w ogóle super szkoła będzie
Avatar
rafi1140 / 15 marca 2013 o 17:27
Pytanie - czy jak przyjdę ze znajomymi z osiedla to będę mógł sobie za darmo wejść i pograć?
Avatar
m / 15 marca 2013 o 17:23
43 się jak widać nie zmieniła....w końcówce lat 80 tych chodziło tam 2 tys dzieci. Korytarze jak lotniska, a co do gry w piłkę to nie grało się na głównych korytarzach tylko koło sal gdzie były zabudowane grzejniki na dole zrobione jak........bramki.Sala była jaka jest,dziura w ziemi gdzie planowany był basen została jak miało to miejsce 20 lat temu....Co do Vipów to do C chodził Tułajew...reszta chyba nie ma z tą szkołą nic wspólnego. Tynk jak odpadał tak odpada tylko drzewa większe. Mało kto pamięta, że w połowie lat 80-tych szczególne od zakopiańskiej rogera i dalej harnasie chodziło się przez mega błoto, a normą było wyciąganie przez rodziców które utknęły w tym bagnie:) .43-zawsze była olewana na rzecz 16-stki, która miała polityczne plecy.
43 się jak widać nie zmieniła....w końcówce lat 80 tych chodziło tam 2 tys dzieci. Korytarze jak lotniska, a co do gry w piłkę to nie grało się na głównych korytarzach tylko koło sal gdzie były zabudowane grzejniki na dole zrobione jak........bramki.Sala była jaka jest,dziura w ziemi gdzie planowany był basen została jak miało to miejsce 20 lat temu....Co do Vipów to do C chodził Tułajew...reszta chyba nie ma z tą szkołą nic wspólnego. Tynk jak odpadał tak odpada tylko drzewa większe. Mało kto pamięta, że w połowie lat 80-tych szczególne od ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Policjant złapał policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant złapał policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 0 0

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 0 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 0

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 0 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca
Alarm 24

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca 0 2

Od 30 godzin nie mamy wody z powodu awarii. Gmina nam nie pomaga, zostaliśmy potraktowani gorzej, niż zwierzęta - w środę rano napisał do nas mieszkaniec Bystrzejowic Pierwszych (pow. świdnicki).

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 0 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 5

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 2

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 5

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 7

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!