Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 grudnia 2009 r.
21:17
Edytuj ten wpis

Auta lubelskich policjantów bez naklejek - cd.

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 79 A A

Według naszych ustaleń tylko w Lublinie namierzono 74 prywatne auta policjantów, bez obowiązkowej naklejki na przedniej szybie. Jednak takie samochody parkują nie tylko w stolicy województwa, ale również przy innych komendach w regionie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Policja wlepiła mi mandat za brak naklejki z numerem rejestracyjnym – złości się Dominik Wojtysiak, kierowca z Lublina. – To jak to jest: każą mi płacić a sami popełniają identyczne wykroczenia?

Afera z naklejkami wybuchła po tym, jak nasz Czytelnik zauważył na ulicy, że policjant z lubelskiej drogówki jeździ prywatnym autem pozostawiającym wiele do życzenia: ciemna folia na oknach, brak naklejki z hologramem i numerem na przedniej szybie.

Ten sam policjant wlepił mu wcześniej mandat za… przyciemnione szyby w samochodzie.

Czytelnik sfotografował auto i przysłał zdjęcie do naszej redakcji. Przełożeni funkcjonariusza ukarali go na tej podstawie mandatem. Co więcej – szefowie Komendy Wojewódzkiej zarządzili kontrole prywatnych aut, którymi ich podwładni dojeżdżają do pracy.

Efekty? Wersja oficjalna policji mówi, że w samym Lublinie 23 samochody należące do policjantów nie miały naklejek.

– W sześciu przypadkach właściciele pojazdów już zostali ukarani mandatami karnymi. Inne sprawy są w toku – mówi Jacek Deptuś z Wydziału Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Jednak, jak twierdzi nasz wiarygodny informator, to zaniżone liczby. – W ciągu kilku dni namierzono aż 74 takie samochody, z czego 20 parkowało przed gmachem Komendy Wojewódzkiej.

A jak jest przed i w bezpośrednim sąsiedztwie innych jednostek policji w regionie? Na razie są tylko oficjalne dane z Zamościa – tam ukarano 16 policjantów.

Sprawdziliśmy wczoraj sami. W Chełmie, na parkingu "Tylko dla pracowników komendy” stały 63 auta. Z tego 12 bez naklejek. W Białej Podlaskiej – pięć. W Puławach i Kraśniku po – jednym. A w Zamościu, mimo nałożonych właśnie mandatów, aż siedem.

Na miejskich parkingach samochody bez naklejek to tylko pojedyncze przypadki. Dlaczego więc policjanci świadomie łamią prawo?

– Nie wiem. Ignorancja, głupota, niedbalstwo – ocenia Grzegorz Gorczyca, szef Automobilklubu Chełmskiego. – A może strach przed fotoradarem, bo jadący nocą bez naklejki i z mocno zabrudzoną tablicą rejestracyjną kierowca jest nie do namierzenia.


Jednak zdaniem Jacka Deptusia, policyjny technik nie odrzuci zdjęcia z fotoradaru, jeśli auto nie ma na przedniej szybie naklejki. Taką możliwość sugerowali nasi internauci.

– To zwykłe niedbalstwo kierowców – twierdzi Janusz Wojtowicz, rzecznik lubelskiej komendy. – Każdy policjant, który się go dopuści, będzie karany mandatem.

A wśród mundurowych wrze: Jak to, policjant karze policjanta? Za brak naklejki grozi 1 punkt karny i 100 zł mandatu.

Komentarze 79

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dd / 9 lutego 2010 o 14:44
[url="http://www.lublin.rio.gov.pl/.../BelzyceZ0901-ZKG0140_Kontrola2008-10-08P_ZBiEWUK-Belzyce2009-02-10W.doc"]Odwiedź moją stronę[/url]
Avatar
kawał zbója / 9 grudnia 2009 o 18:04
podali ze wykryli 180 milicyjnych samochodow bez nalepek.
Ukarano 80 ludzi - wiec na kazdego milicjanta przypada 2,25 samochodu?!
Avatar
E1CF80 / 6 grudnia 2009 o 19:08
jui napisał:
głupoty piszesz w komisariatach lubelskich nie ma dostępu do internetu ha ha ha.



w niektorych są, zazwyczaj w najwiekszych komendach
Avatar
cnn / 6 grudnia 2009 o 19:04
UPRawniony do głosowania napisał:
PO jakiego POlikota nam te naklejki? POtworna urzędnicza głuPOta.
PO jakiego KarpiniUKa mam zmieniać tablice rejestracyjne PO nabyciu POjazdu? W Skandynawii, Beneluksie i UK są jedne tablice przypisane do pojazdu i koniec.
PO jakiego Niesioła nam takie drogie tablice? W UK za 4-8 GBP można dorobić sobie tablicę po okazaniu dowodu rejestracyjnego np by ciągnąć przyczepę, których tam się nie rejestruje, przyczepia się tablicę pojazdu ciągnącego i przyczepa jedzie na O.C. pojazdu.
PO jakiego Chlebowskiego nam tysiące urzędników rejestrujących pojazdy w każdym powiecie? W UK oprócz nielicznych urzędów jest jeden centralny DVLA, chyba w Cardiff, Swansea czy Bristolu, i wszystko co związane z rejestracją samochodu i prawem jazdy załatwimy pocztą bez stania w kolejkach.
A w biednym TUSKDONALDSTANIE wszystko musi być POtwornie skomplikowane i zawiłe by mały, szary obywatel wiedział, że życie bez armii urzędników jest niemożliwe a urzędnicy udowadniali swoją nieodzowność dla sPOłeczeństwa.

P.S. Też jeżdżę bez nalepki i to tylko dlatego, że POmimo, że ją otrzymałem, to pani z okienka nie raczyła mnie POinformować co mam z nią zrobić, a na naklejce nie ma żadnej informacji czy instrukcj,i więc nie czuję się oficjalnie POinformowany.

Masz100 % rację!!! Polskie prawo tworzą niedouki którzy dorwali się do żłobów!!! Dlaczego nie wprowadzić do polskiego prawa przepisów zza zachodnich granic? Prawo jest tam sprawdzone i skuteczne od dziesięcioleci??????

Masz100 % rację!!! Polskie prawo tworzą niedouki którzy dorwali się do żłobów!!! Dlaczego nie wprowadzić do polskiego prawa przepisów zza zachodnich granic? Prawo jest tam sprawdzone i skuteczne od dziesięcioleci?????? rozwiń
Avatar
jui / 6 grudnia 2009 o 18:51
instruktor napisał:
[font="Verdana"][size=3]Kochani internauci! Jest pewien wniosek, który wypływa z tej dyskusji - bardzo pozytywny dla POLICJI! Otóż, w 2005 roku byłem przesłuchiwany w Komendzie Miejskiej Policji (jako świadek:-) i dobry glina protokół wstukiwał jednym palcem w starą, historyczną maszynę do pisania. A dziś??????? Czytacie te wpisy? Komisariaty walą w klawiaturę, aż gumki pod klawiszami (sorry! To nie było zamierzone...) pękają! Miśki maja w komisariatach KOMPUTERY! Ba! Mało tego... Podłączyli ich do internetu! Jeszcze mało tego! Oni POTRAFIĄ do tego internetu wejść normalnie i nie szukają wejścia pod biurkiem! To jest skok cywilizacyjny. I należy się z tego cieszyć. Zdecydowanie.[/size][/font]

głupoty piszesz w komisariatach lubelskich nie ma dostępu do internetu ha ha ha.

głupoty piszesz w komisariatach lubelskich nie ma dostępu do internetu ha ha ha. rozwiń
Avatar
Moderator / 6 grudnia 2009 o 16:25
~czepiacz~ napisał:
Spamuj sobie wykop płacisz za to ale zapamietaj że dziennikwschodni nie jest najlepszy kupujecie internautów.Twoi rodzice są napewno dumni z tego co robisz.Nauczyli cię uczciwości trzeba im to przyznać...
Boisz się prawdy..Cenzuruj w sowieckim stylu.Gratulację
[url="http://www.wykop.pl/link/268833/niech-pierwszy-rzuci-kamieniem"]http://www.wykop.pl/link/268833/niech-pier...rzuci-kamieniem[/url]


Akurat ten wykop został dodany przez użytkownika Wykopu. Ponadto nasza współpraca z tym serwisem jest zgodna z prawem. Nie rozumiem pana frustracji (może chodzi o kompleksy?). Pana konto na forum DW zostało zablokowane po prośbach Internautów za brak kultury i obrażanie innych.


Akurat ten wykop został dodany przez użytkownika Wykopu. Ponadto nasza współpraca z tym serwisem jest zgodna z prawem. Nie rozumiem pana frustracji (może chodzi o kompleksy?). Pana konto na forum DW zostało zablokowane po prośbach Internautów za brak kultury i obrażanie innych. rozwiń
Avatar
koleś / 6 grudnia 2009 o 16:08
Policjanci szczególnie powinni przstrzegać przepisów. Skoro wymaga się od innych to trzeba także wymagać od siebie
Avatar
jack / 6 grudnia 2009 o 13:41
~gość~ napisał:
Cała sprawa jest naciągana tylko i wyłącznie przez dziennikarzy, ponieważ ciągle mają przed oczami jak jeden z nich wyrzucał śmieci do lasu i został z łapany przez policje. Pytam się co z tą sprawą czemu taka cisza?. Odnośnie karania mandatami karzą za nalepki ale również pouczają tak jak mnie kiedyś pouczyli, więc nie wieszajcie psów ciągle na policji!!!!


no właśnie z tego co wcześniej pisali, niejaki Jacek B. miał mieć sprawę w sądzie za to, że nie miał podpisanej umowy na wywóz śmieci i sprawa jakoś przycichła, czyżby poszła pod dywan, niech się komendant z Lublina pochwali jak ją załatwił, czyżby się pogadali?


no właśnie z tego co wcześniej pisali, niejaki Jacek B. miał mieć sprawę w sądzie za to, że nie miał podpisanej umowy na wywóz śmieci i sprawa jakoś przycichła, czyżby poszła pod dywan, niech się komendant z Lublina pochwali jak ją załatwił, czyżby się pogadali? rozwiń
Avatar
Kylie / 6 grudnia 2009 o 13:20
~tofik~ napisał:
pewnie robisz loda.... ha..ha..

Poziom inteligencji społeczeństwa jest zatrważająco niski...Ale nie ma co sie dziwić skoro myślisz fiu... bo zamiast szarych komórek masz wiórki kokosowe!!!
Avatar
fox / 6 grudnia 2009 o 12:59
mari napisał:
co po tych mandatach jak i tak sobie je z anulują !!!!!!!hahahhahah

pewnie ze je anuluja w sadzie poniewaz jak samochod stoi na parkingu czy w innym miejscu nie musi miec naklejki kontrolnej . ten koles ktory dostał mamdat od policjanta byl w ruchu i tylko dlatego dostał MKK , w taryfitatorze jasno jest napisane : " kierowanie pojazdem pomimo braku dopuszczenia do ruchu " ( w tym wypadku brak nakleji kontrolnej ) art 94 kw w zw. z art 71 prd Ja napewno bym nie przyja mandatu dlatego ze pojazd stoi bez naklejki i jestem pewien ze zaden policjant nie zaproponuje mandatu za to wykroczenie jezeli pojazd nie jest w ruchu .
A to ze policjantom takie mandaty proponuja ......... to tylko pogratulowac im przełożonym ktorzy czepiaja sie ich z byle powodu zamiast zacząc od siebie i w koncu zachowywac sie jak przełożony a nie jak kolesie ktorzy przeczytali troche ksiazek dostali stopnie oficerski i mysla ze wszystko wiedza....
a polijanci nawet jak juz przyjeli te mandaty powinni isc z tym do sadu ktory orzeknie czy slusznie zostali ukarani ... ja jestem pewien ze nie poniewaz pojazdy tych policjantow nie byly w ruchu czyli wykroczenia NIE BYŁO !!!

pewnie ze je anuluja w sadzie poniewaz jak samochod stoi na parkingu czy w innym miejscu nie musi miec naklejki kontrolnej . ten koles ktory dostał mamdat od policjanta byl w ruchu i tylko dlatego dostał MKK , w taryfitatorze jasno jest napisane : " kierowanie pojazdem pomimo braku dopuszczenia do ruchu " ( w tym wypadku brak nakleji kontrolnej ) art 94 kw w zw. z art 71 prd Ja napewno bym nie przyja mandatu dlatego ze pojazd stoi bez naklejki i jestem pewien ze zaden policjant nie zaproponuje mandatu za to wy... rozwiń
Avatar
dd / 9 lutego 2010 o 14:44
[url="http://www.lublin.rio.gov.pl/.../BelzyceZ0901-ZKG0140_Kontrola2008-10-08P_ZBiEWUK-Belzyce2009-02-10W.doc"]Odwiedź moją stronę[/url]
Avatar
kawał zbója / 9 grudnia 2009 o 18:04
podali ze wykryli 180 milicyjnych samochodow bez nalepek.
Ukarano 80 ludzi - wiec na kazdego milicjanta przypada 2,25 samochodu?!
Avatar
E1CF80 / 6 grudnia 2009 o 19:08
jui napisał:
głupoty piszesz w komisariatach lubelskich nie ma dostępu do internetu ha ha ha.



w niektorych są, zazwyczaj w najwiekszych komendach
Avatar
cnn / 6 grudnia 2009 o 19:04
UPRawniony do głosowania napisał:
PO jakiego POlikota nam te naklejki? POtworna urzędnicza głuPOta.
PO jakiego KarpiniUKa mam zmieniać tablice rejestracyjne PO nabyciu POjazdu? W Skandynawii, Beneluksie i UK są jedne tablice przypisane do pojazdu i koniec.
PO jakiego Niesioła nam takie drogie tablice? W UK za 4-8 GBP można dorobić sobie tablicę po okazaniu dowodu rejestracyjnego np by ciągnąć przyczepę, których tam się nie rejestruje, przyczepia się tablicę pojazdu ciągnącego i przyczepa jedzie na O.C. pojazdu.
PO jakiego Chlebowskiego nam tysiące urzędników rejestrujących pojazdy w każdym powiecie? W UK oprócz nielicznych urzędów jest jeden centralny DVLA, chyba w Cardiff, Swansea czy Bristolu, i wszystko co związane z rejestracją samochodu i prawem jazdy załatwimy pocztą bez stania w kolejkach.
A w biednym TUSKDONALDSTANIE wszystko musi być POtwornie skomplikowane i zawiłe by mały, szary obywatel wiedział, że życie bez armii urzędników jest niemożliwe a urzędnicy udowadniali swoją nieodzowność dla sPOłeczeństwa.

P.S. Też jeżdżę bez nalepki i to tylko dlatego, że POmimo, że ją otrzymałem, to pani z okienka nie raczyła mnie POinformować co mam z nią zrobić, a na naklejce nie ma żadnej informacji czy instrukcj,i więc nie czuję się oficjalnie POinformowany.

Masz100 % rację!!! Polskie prawo tworzą niedouki którzy dorwali się do żłobów!!! Dlaczego nie wprowadzić do polskiego prawa przepisów zza zachodnich granic? Prawo jest tam sprawdzone i skuteczne od dziesięcioleci??????

Masz100 % rację!!! Polskie prawo tworzą niedouki którzy dorwali się do żłobów!!! Dlaczego nie wprowadzić do polskiego prawa przepisów zza zachodnich granic? Prawo jest tam sprawdzone i skuteczne od dziesięcioleci?????? rozwiń
Avatar
jui / 6 grudnia 2009 o 18:51
instruktor napisał:
[font="Verdana"][size=3]Kochani internauci! Jest pewien wniosek, który wypływa z tej dyskusji - bardzo pozytywny dla POLICJI! Otóż, w 2005 roku byłem przesłuchiwany w Komendzie Miejskiej Policji (jako świadek:-) i dobry glina protokół wstukiwał jednym palcem w starą, historyczną maszynę do pisania. A dziś??????? Czytacie te wpisy? Komisariaty walą w klawiaturę, aż gumki pod klawiszami (sorry! To nie było zamierzone...) pękają! Miśki maja w komisariatach KOMPUTERY! Ba! Mało tego... Podłączyli ich do internetu! Jeszcze mało tego! Oni POTRAFIĄ do tego internetu wejść normalnie i nie szukają wejścia pod biurkiem! To jest skok cywilizacyjny. I należy się z tego cieszyć. Zdecydowanie.[/size][/font]

głupoty piszesz w komisariatach lubelskich nie ma dostępu do internetu ha ha ha.

głupoty piszesz w komisariatach lubelskich nie ma dostępu do internetu ha ha ha. rozwiń
Avatar
Moderator / 6 grudnia 2009 o 16:25
~czepiacz~ napisał:
Spamuj sobie wykop płacisz za to ale zapamietaj że dziennikwschodni nie jest najlepszy kupujecie internautów.Twoi rodzice są napewno dumni z tego co robisz.Nauczyli cię uczciwości trzeba im to przyznać...
Boisz się prawdy..Cenzuruj w sowieckim stylu.Gratulację
[url="http://www.wykop.pl/link/268833/niech-pierwszy-rzuci-kamieniem"]http://www.wykop.pl/link/268833/niech-pier...rzuci-kamieniem[/url]


Akurat ten wykop został dodany przez użytkownika Wykopu. Ponadto nasza współpraca z tym serwisem jest zgodna z prawem. Nie rozumiem pana frustracji (może chodzi o kompleksy?). Pana konto na forum DW zostało zablokowane po prośbach Internautów za brak kultury i obrażanie innych.


Akurat ten wykop został dodany przez użytkownika Wykopu. Ponadto nasza współpraca z tym serwisem jest zgodna z prawem. Nie rozumiem pana frustracji (może chodzi o kompleksy?). Pana konto na forum DW zostało zablokowane po prośbach Internautów za brak kultury i obrażanie innych. rozwiń
Avatar
koleś / 6 grudnia 2009 o 16:08
Policjanci szczególnie powinni przstrzegać przepisów. Skoro wymaga się od innych to trzeba także wymagać od siebie
Avatar
jack / 6 grudnia 2009 o 13:41
~gość~ napisał:
Cała sprawa jest naciągana tylko i wyłącznie przez dziennikarzy, ponieważ ciągle mają przed oczami jak jeden z nich wyrzucał śmieci do lasu i został z łapany przez policje. Pytam się co z tą sprawą czemu taka cisza?. Odnośnie karania mandatami karzą za nalepki ale również pouczają tak jak mnie kiedyś pouczyli, więc nie wieszajcie psów ciągle na policji!!!!


no właśnie z tego co wcześniej pisali, niejaki Jacek B. miał mieć sprawę w sądzie za to, że nie miał podpisanej umowy na wywóz śmieci i sprawa jakoś przycichła, czyżby poszła pod dywan, niech się komendant z Lublina pochwali jak ją załatwił, czyżby się pogadali?


no właśnie z tego co wcześniej pisali, niejaki Jacek B. miał mieć sprawę w sądzie za to, że nie miał podpisanej umowy na wywóz śmieci i sprawa jakoś przycichła, czyżby poszła pod dywan, niech się komendant z Lublina pochwali jak ją załatwił, czyżby się pogadali? rozwiń
Avatar
Kylie / 6 grudnia 2009 o 13:20
~tofik~ napisał:
pewnie robisz loda.... ha..ha..

Poziom inteligencji społeczeństwa jest zatrważająco niski...Ale nie ma co sie dziwić skoro myślisz fiu... bo zamiast szarych komórek masz wiórki kokosowe!!!
Avatar
fox / 6 grudnia 2009 o 12:59
mari napisał:
co po tych mandatach jak i tak sobie je z anulują !!!!!!!hahahhahah

pewnie ze je anuluja w sadzie poniewaz jak samochod stoi na parkingu czy w innym miejscu nie musi miec naklejki kontrolnej . ten koles ktory dostał mamdat od policjanta byl w ruchu i tylko dlatego dostał MKK , w taryfitatorze jasno jest napisane : " kierowanie pojazdem pomimo braku dopuszczenia do ruchu " ( w tym wypadku brak nakleji kontrolnej ) art 94 kw w zw. z art 71 prd Ja napewno bym nie przyja mandatu dlatego ze pojazd stoi bez naklejki i jestem pewien ze zaden policjant nie zaproponuje mandatu za to wykroczenie jezeli pojazd nie jest w ruchu .
A to ze policjantom takie mandaty proponuja ......... to tylko pogratulowac im przełożonym ktorzy czepiaja sie ich z byle powodu zamiast zacząc od siebie i w koncu zachowywac sie jak przełożony a nie jak kolesie ktorzy przeczytali troche ksiazek dostali stopnie oficerski i mysla ze wszystko wiedza....
a polijanci nawet jak juz przyjeli te mandaty powinni isc z tym do sadu ktory orzeknie czy slusznie zostali ukarani ... ja jestem pewien ze nie poniewaz pojazdy tych policjantow nie byly w ruchu czyli wykroczenia NIE BYŁO !!!

pewnie ze je anuluja w sadzie poniewaz jak samochod stoi na parkingu czy w innym miejscu nie musi miec naklejki kontrolnej . ten koles ktory dostał mamdat od policjanta byl w ruchu i tylko dlatego dostał MKK , w taryfitatorze jasno jest napisane : " kierowanie pojazdem pomimo braku dopuszczenia do ruchu " ( w tym wypadku brak nakleji kontrolnej ) art 94 kw w zw. z art 71 prd Ja napewno bym nie przyja mandatu dlatego ze pojazd stoi bez naklejki i jestem pewien ze zaden policjant nie zaproponuje mandatu za to wy... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 79

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów?

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów? 0 0

W szpitalu klinicznym przy ul. Staszica w Lublinie około stu pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Chcą zarabiać więcej. W ich ślady idą koleżanki ze szpitala klinicznego przy ul. Jaczewskiego.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 0 0

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 0 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 0

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 0 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 0 1

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty
film

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty 0 1

Plejadę związanych z Lublinem gwiazd zobaczymy w wideoklipie do utworu „Home” lubelskiego muzyka występującego pod pseudonimem Yankee. Premiera teledysku już dzisiaj

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy"

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy" 0 13

Na zdjęciu umieszczonym w popularnym portalu społecznościowym widać, jak po sałacie chodzi robak. Szpital tłumaczy, że to „incydentalny przypadek”. A sanepid uspokaja, że to gąsienica błyszczki jarzeniówki – niegroźna dla ludzi.

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU 0 0

Stanbest jest nowoczesną firmą, która oferuje usługi kompleksowego utrzymania czystości dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeden z punktów obsługi klienta działa na terenie Lublina i okolic.

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach!

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach! 0 0

Lato to najlepszy czas na wypoczynek i warto wykorzystać go tyle, ile tylko się da. Jeśli do urlopu jeszcze daleko, a mamy możliwość spędzenia weekendu w tak pięknych miejscach, jak polskie góry czy morze, to koniecznie trzeba z tego korzystać. Ile kosztuje taki weekend i co warto wybrać na swoją bazę wypoczynkową?

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko 0 1

Koszykówka uliczna W sobotę w Lublinie odbył się Alco Cup 11. W imprezie rywalizowało blisko 100 zawodników. Zawody odbyły się pod patronatem Dziennika Wschodniego

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat 0 0

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, który w Klikawie (pow. puławski) zderzył się z samochodem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym
21 czerwca 2018, 18:00

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym 0 0

Co Gdzie Kiedy. Światowa literatura i intymne, osobiste opowieści. Polski, włoski i francuski, bo „prawdziwa opowieść jest możliwa tylko w języku ojczystym”. Od czwartku do niedzieli „Spotkania z opowiadaczami świata”.

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo]
film

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo] 0 0

Maria Romanek, jako druga w historii "Milionerów", wygrała milion. Jak jej się to udało? - Najważniejsze jest szczęście - powiedziała. Jak przygotowywała się do programu?

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim 0 0

Od wczoraj w muzealnych salach można oglądać obrazy do tej pory zdobiące prywatne mieszkanie. Cenną kolekcję, z zastrzeżeniem by była udostępniona na ekspozycji, przekazali Muzeum Lubelskiemu państwo Iwona i Ireneusz Hofmanowie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!