niedziela, 18 marca 2018 r.

Lublin

Awaria wodociągu: Z Nadbystrzyckiej nie pojedziesz w ul. Narutowicza

Dodano: 13 sierpnia 2016, 10:20
Autor: Dominik Smaga

Z Nadbystrzyckiej nie można wyjechać na skrzyżowanie z Głęboką i Narutowicza, zaś z ul. Narutowicza nie będzie można pojechać na wprost w Nadbystrzycką. To efekt awarii wodociągu, który ma być naprawiany przez całą sobotę.

Wjazd na skrzyżowanie został mocno ograniczony w sobotę o godz. 6 rano. – Prace potrwają do późnych godzin nocnych z soboty na niedzielę – informuje Mariusz Szymański z firmy iKom odpowiedzialnej za organizację ruchu w trakcie usuwania awarii.

Przez całą sobotę niemożliwy będzie przejazd z Narutowicza na wprost w Nadbystrzycką, znaki będą nakazywać skręt w prawo w Głęboką. Możliwy będzie za to skręt w prawo z Głębokiej w Nadbystrzycką.

Z kolei samochody jadące ul. Nadbystrzycką w stronę centrum będą musiały skręcać w lewo w Glinianą. – Pojazdy poruszające się od strony Politechniki Lubelskiej będą kierowane przez ul. Glinianą i ul. Kazimierza Wielkiego do ul. Filaretów – zapowiada Karol Kieliszek z Urzędu Miasta.

Ograniczenia te nie będą jednak dotyczyły autobusów i trolejbusów, które nie zmienią swoich tras. – Pojazdy komunikacji miejskiej będą przejeżdżać przez skrzyżowanie wahadłowo – zapowiada Szymański.

Takie same utrudnienia mają być wprowadzone w sobotę, 20 sierpnia. – Oznakowanie robót zostanie zrealizowane na podobnych zasadach, jak w najbliższą sobotę – informuje Szymański. Utrudnienia będą podobne, ale nieco większe. - Niemożliwy będzie skręt z ul. Głębokiej w ul. Nadbystrzycką - dodaje Kieliszek. - Oznacza to, że w ul. Nadbystrzycką nie będą mogły wjechać żadne pojazdy poza pojazdami komunikacji miejskiej.

Czytaj więcej o: Lublin awaria
Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (13 sierpnia 2016 o 16:06) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Oznakowanie jest ignorowane przez cwaniaków i jeżdżą jak chcą przez skrzyżowanie. Po co wprowadzać ograniczenia jak to nie przynosi żadnego skutku, a policja ma to gdzieś.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!