niedziela, 18 lutego 2018 r.

Lublin

Będą wspominać Ojca Krąpca

  Edytuj ten wpis
Dodano: 4 maja 2010, 19:25
Autor: (mb)

Katedra Metafizyki KUL i Polskie Towarzystwo Tomasza z Akwinu zapraszają do udziału w spotkaniu poświęconym Ojcu Profesorowi Mieczysławowi A. Krąpcowi. Odbędzie się ono w najbliższy piątek.

O godz. 11 na cmentarzu przy ul. Lipowej rozpocznie się modlitwa przy grobie o. Krąpca. O godz. 12.15 w Kościele Akademickim KUL zostanie odprawiona msza święta w jego intencji.

Po południu zaplanowano "Wykłady Otwarte imienia Ojca Profesora Mieczysława A. Krąpca”. Rozpoczną się o godz. 13.15 w sali C-1031Collegium Jana Pawła II.

Spotkaniu ma towarzyszyć okolicznościowa wystawa pt. "O. prof. M. A. Krąpiec – Promotor kultury humanistycznej” (Gmach Główny KUL, przy Bibliotece Zakładowej Wydziału Filozofii, sala 30-31).
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
MEFISTO
kulove
Pan Od Maszyny
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

MEFISTO
MEFISTO (7 maja 2010 o 20:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
KUL-awe WSPOMINKI:

Nie da się ukryc, że wszyscy KUL-awi Intelektualnie, a więc pół[color="#FF0000"]ŚWIAT[/color]ek [color="#FF0000"]NAUKOWY[/color] ma co wspominac.
KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY
pozwoli sobie zauważyć, że czas rozgromienia Związku (KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ OGANISTÓW) pokrywa się z rektoratem wspominanego Ojca Krąpca, a wraz z nim wszelkie wulgaryzmy kierowane pod adresem Związku:
od 1980 r. Kler określał KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW jako [color="#FF0000"]„WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA” [/color](o JP 2 chodziło) – i to w Lublinie!
Nie wykluczone, że określenie to powstalo na KUL-awej uczelni pod wodzą Krąpca. Czas sobie leciał, Zwiazkowców zwolniono z etatów organistów parafialnych, powywalano z KUL-awej MuzyKULogii zapewniając im [color="#FF0000"]w ten sposób kopanie dołów na wieki wieków...[/color]
Biadolenie w mediach,że jest to AUTORYTET – KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pokazuje jakiego wymiaru był to Autorytet!
W świetle odbywających się JUVENALÓW dziwnie wyglądają [color="#FF0000"]przedszKULaki [/color]– czyli KUL-awi STUDENCI – [color="#FF0000"]prezentujący niebieskie balony – czy przypadkiem nie chcieli pokazać jak KUL-awy [/color]pół[color="#FF0000"]ŚWIAT[/color]ek [color="#FF0000"]NAUKOWY zrobił Ich w balona?[/color]Czy nie lepiej było ubrać Ich w [color="#FF0000"]habity KUL-o odporne, a czuliby się jak świeżo upieczeni Hab.([/color]itowcy)!
[color="#FF0000"]W międzyczasie (1994 r.) duchowieństwo zafundowało ncne napady znajomych księży na mieszkania i rodziny Związkowców, wprowadzili zakaz opalania budynków zimą i wymrozili małe dzieci – nie swoje, a Organistów!
W 2002 lub 03 pod adresem związku – tym razem już w internecie – poleciał KUL-ejny wulgaryzm z klawiatury jakiegoś watykańczyka („RUDY” lub „SK”) „JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIENIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC” - i jak widać NIE POMÓGŁ i NIE POMOŻE! - w tym przypadku jest to nowy DOGMAT, który się sprawdził.[/color]Dla ciekawskich:
więcej info ukaże sie po wpisaniu w GOOGLE hasła (koniecznie wielkimi literami) [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color]. - czytać należy wpisy pod artykułami opatrzone podpisem Związku.

[color="#FF0000"]Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.[/color]

Zostańcie z B(L)OGIEM

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.
www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPIASNO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Rozwiń
kulove
kulove (5 maja 2010 o 10:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Pan Od Maszyny napisał:
Katedra Metafizyki ?! To ichni odpowiednik socjologii ? Wiadomo, że na kulu jest niewiele konstruktywnych kierunków ale jak się znowu dowiem, że otrzymali kolejne dotacje to k....

jeśli już metafizyka ma byc jakimkolwiek odpowiednikiem to ontologii ignorancie
Rozwiń
Pan Od Maszyny
Pan Od Maszyny (5 maja 2010 o 08:28) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Katedra Metafizyki ?! To ichni odpowiednik socjologii ? Wiadomo, że na kulu jest niewiele konstruktywnych kierunków ale jak się znowu dowiem, że otrzymali kolejne dotacje to k....
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!