Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 listopada 2010 r.
16:32
Edytuj ten wpis

Będzie remont i utrudnienia na ul. Związkowej w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 9 A A

Sporych utrudnień muszą spodziewać się kierowcy jadący ul. Związkową. Roboty przy remoncie jezdni zaczną się jutro i objąć mają odcinek od ronda przy ul. Choiny do skrzyżowania z ul. Bursaki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W czasie, gdy drogowcy będą usuwać stare i układać nowe krawężniki, jezdnia będzie zwężona, ale przejezdna. Większe problemy czekają na kierowców, gdy drogowcy zabiorą się za układanie nowego asfaltu.

Wtedy ul. Związkowa będzie drogą jednokierunkową i będzie można nią przejechać wyłącznie od al. Spółdzielczości Pracy w stronę Czechowa. W przeciwnym kierunku obowiązywać ma objazd przez Smorawińskiego i Spółdzielczości Pracy.

Kiedy drogowcy zaczną kłaść asfalt? Na razie nie wiadomo. – Nie umiem powiedzieć, czy będzie to jeszcze w tym roku, czy w przyszłym. Wszystko zależy od pogody – mówi Aleksander Klepka z Wydziału Dróg i Mostów w Urzędzie Miasta.

Przy okazji remontu w chodniku drogowcy wydzielą ścieżkę rowerową.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Cancer / 17 listopada 2010 o 18:05
niestety, straciłem ostatnią nadzieję na profesjonalne zarządzanie drogami w Lublinie.
Co jeszcze po robotach drogowych w zimie może wykombinować inżynier mechanik? Chyba jak w piosence "...tego nie wie nikt"
Remont Związkowej. Zgoda, ale nie w zimie i koniecznie na całej długości. jak można zostawić "kartoflisko" od ul. Bursaki do Al. Sp. Pracy.
Avatar
Pawel / 17 listopada 2010 o 15:41
Normalnie ręce opadają... OK, fajnie, że odświeżą nawierzchnie, ale nie tego tam potrzeba! SKRZYŻOWANIE ZWIAZKOWA-BURSAKI WYMAGA SYGNALIZACJI ŚWIETLNEJ!!
Avatar
haha / 17 listopada 2010 o 14:33
Niezle, nie mieli sie kiedy zabrac, tylko jesienia i zima. teraz przynajmniej jest wymowka, ze pogoda moze nie dopisac. i do wiosny bedziemy mieli korki w tym rejonie. pogratulowac myslenia!
Avatar
RF / 17 listopada 2010 o 12:27
[quote name='Michal' timestamp='1289990459' post='382717']
Skandal. Jak najszybciej zrobic tam dwupasmowke!
[/quote]

Jestem za. Tam jest miejsce na 4 pasy !!!
Avatar
Michal / 17 listopada 2010 o 11:40
Skandal. Jak najszybciej zrobic tam dwupasmowke!
Avatar
Gość / 17 listopada 2010 o 11:16
[quote name='Radosny' timestamp='1289983800' post='382614']
"Nie umiem powiedzieć......"cyt. Jakie szkoły kończył cytowany urzędnik?
[/quote]
a jak miał powiedziec??
Avatar
Hirek Norma / 17 listopada 2010 o 10:19
[quote name='gość' timestamp='1289984329' post='382625']
Jak tak bardzo chcą przerobić związkową to na odcinku od strony jagodowej a najlepiej aż od walecznych, asfaltu tam brak, dziury że brak słów zimą raczej nie da się przejechać
[/quote]

Nie ma szans. Przedłużenie Związkowej wyleciało z budżetu na 2011, więc zapomnijcie o tym. Będziecie jeździć tym ugorem jeszcze co najmniej przez kilka lat.
Avatar
gość / 17 listopada 2010 o 09:58
Jeżdżę tamtędy nieraz po kilkanaście razy dziennie i jakoś nie narzekam na stan nawierzchni, więc po jakiego ten remont? Jak tak bardzo chcą przerobić związkową to na odcinku od strony jagodowej a najlepiej aż od walecznych, asfaltu tam brak, dziury że brak słów zimą raczej nie da się przejechać, ale nie, trzeba utrudniać ludziom życie remontując do wiosny jeszcze dobrą ulicę. Decydentów zapraszam na oględziny wspomnianych przez mnie odcinków ulic.
Avatar
Radosny / 17 listopada 2010 o 09:50
"Nie umiem powiedzieć......"cyt. Jakie szkoły kończył cytowany urzędnik?
Avatar
Cancer / 17 listopada 2010 o 18:05
niestety, straciłem ostatnią nadzieję na profesjonalne zarządzanie drogami w Lublinie.
Co jeszcze po robotach drogowych w zimie może wykombinować inżynier mechanik? Chyba jak w piosence "...tego nie wie nikt"
Remont Związkowej. Zgoda, ale nie w zimie i koniecznie na całej długości. jak można zostawić "kartoflisko" od ul. Bursaki do Al. Sp. Pracy.
Avatar
Pawel / 17 listopada 2010 o 15:41
Normalnie ręce opadają... OK, fajnie, że odświeżą nawierzchnie, ale nie tego tam potrzeba! SKRZYŻOWANIE ZWIAZKOWA-BURSAKI WYMAGA SYGNALIZACJI ŚWIETLNEJ!!
Avatar
haha / 17 listopada 2010 o 14:33
Niezle, nie mieli sie kiedy zabrac, tylko jesienia i zima. teraz przynajmniej jest wymowka, ze pogoda moze nie dopisac. i do wiosny bedziemy mieli korki w tym rejonie. pogratulowac myslenia!
Avatar
RF / 17 listopada 2010 o 12:27
[quote name='Michal' timestamp='1289990459' post='382717']
Skandal. Jak najszybciej zrobic tam dwupasmowke!
[/quote]

Jestem za. Tam jest miejsce na 4 pasy !!!
Avatar
Michal / 17 listopada 2010 o 11:40
Skandal. Jak najszybciej zrobic tam dwupasmowke!
Avatar
Gość / 17 listopada 2010 o 11:16
[quote name='Radosny' timestamp='1289983800' post='382614']
"Nie umiem powiedzieć......"cyt. Jakie szkoły kończył cytowany urzędnik?
[/quote]
a jak miał powiedziec??
Avatar
Hirek Norma / 17 listopada 2010 o 10:19
[quote name='gość' timestamp='1289984329' post='382625']
Jak tak bardzo chcą przerobić związkową to na odcinku od strony jagodowej a najlepiej aż od walecznych, asfaltu tam brak, dziury że brak słów zimą raczej nie da się przejechać
[/quote]

Nie ma szans. Przedłużenie Związkowej wyleciało z budżetu na 2011, więc zapomnijcie o tym. Będziecie jeździć tym ugorem jeszcze co najmniej przez kilka lat.
Avatar
gość / 17 listopada 2010 o 09:58
Jeżdżę tamtędy nieraz po kilkanaście razy dziennie i jakoś nie narzekam na stan nawierzchni, więc po jakiego ten remont? Jak tak bardzo chcą przerobić związkową to na odcinku od strony jagodowej a najlepiej aż od walecznych, asfaltu tam brak, dziury że brak słów zimą raczej nie da się przejechać, ale nie, trzeba utrudniać ludziom życie remontując do wiosny jeszcze dobrą ulicę. Decydentów zapraszam na oględziny wspomnianych przez mnie odcinków ulic.
Avatar
Radosny / 17 listopada 2010 o 09:50
"Nie umiem powiedzieć......"cyt. Jakie szkoły kończył cytowany urzędnik?

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 0 0

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 6 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 9

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 11 9

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 4 2

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu

19-latek w audi zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu 12 5

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi!

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi! 13 3