Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 marca 2017 r.
14:54

Biały proszek wysypał się z koperty, którą ktoś wysłał do sądu. Akcja strażaków

45 13 A A
(fot. Czytelnik / alarm24)

W piątek przed południem z jednej z kopert na terenie centrum logistycznego Poczty Polskiej przy ul. Moritza w Lublinie wysypał się biały proszek. Interweniowali strażacy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Przed godziną 12 otrzymaliśmy zgłoszenie, że z jednej z kopert na terenie hali węzła ekspedycyjno-rozdzielczego Poczty Polskiej przy ulicy Moritza w Lublinie wysypał się biały proszek. Na miejscu interweniowało pięć zastępów straży pożarnej, w tym specjalistyczna grupa ratownictwa chemiczno-ekologicznego - mówi Andrzej Szacoń, oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Lublinie.

Strażacy wynieśli przesyłkę na zewnątrz i oddzielili od niej pracowników. Ustalili, że przesyłka była adresowana do jednego z lubelskich sądów.

- Na miejsce przyjechało kilka wozów strażackich. Nie możemy wyjść z budynku. Nikt nie może też do niego wejść - mówi nam jeden z pracowników sortowni.

- Testy nie wykazały, żeby substancja była niebezpieczna, ale trafi ona do laboratorium kryminalistycznego KWP w Lublinie. Na miejscu pracowała też Państwowa Inspekcja Sanitarna MSWiA - dodaje Szacoń.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 marca 2017 o 19:20
I tu sie kolego mylisz...noze w kopertach tez sa
Avatar
Gość / 19 marca 2017 o 14:50
Zawsze jak coś się stanie to na pracowników że nie szanują przesyłek a ja pytam jak Wy mili nadawcy ich nadajecie? Szkoda że noży nie wysyłacie w zwykłej kopercie i ma być ok?
Avatar
Gość / 18 marca 2017 o 08:41
Tak Poczta Polska szanuje przesyłki...
Avatar
Gość / 18 marca 2017 o 05:48
Ktoś przycwaniakował, mam nadzieję że go złamią i zapłaci za cała akcję. W czwartek protest szkodników, a w piątek alarm bombowy, nasuwa się podejrzenie samo że może jest to w jakiś tam sposób powiązane.
Avatar
fsfs / 18 marca 2017 o 03:51
No i co z tego. 100 razy może być fejk, a 101 okaże się że faktycznie był to wąglik albo coś w ten deseń.. Kilkadziesiąt ludzi by umarło i dopiero byłaby afera.. Nikt nie może sobie na takie coś pozwolić i każde takie zgłoszenie musi być traktowane poważnie.
Avatar
Gość / 18 marca 2017 o 00:55
Ekspedycja stanęła, kierowcy stanęli i cala Poczta zamarła. To dobry przedsmak jak zarządem wstrząśnie strajk który nadciąga wielkimi krokami. Wszystkich nas nie zwolnicie, zarząd do roboty za 1500 złotych!!!
Avatar
Gość / 17 marca 2017 o 23:13
Do tej jednej koperty przyjechało tyle jednostek straży??? Ale,że co,niby ten proszek miałby mieć taką siłę rażenia?Kabaret :))))
Avatar
Gość / 17 marca 2017 o 19:49
Ale zwas cwaniaki a pomysleliscie o innych co musza byc teraz w szpitalu na badaniach
Avatar
Gość / 17 marca 2017 o 18:00
To który odważny żeby sprawdzić organoleptycznie czy to skrobia czy nie ? Śmiech to będzie miał nadawca jak go służby znajdą i wystawią rachunek za akcję. Ktoś może teraz potrzebować ich pomocy a są być może niepotrzebnie zaangażowani w kolejny głupi żart. Jak będziesz leciał samolotem i obsługa znajdzie biały proszek to też będzie żart czy będziecie zdrowaśki klepać żeby była to skrobia ?
Avatar
Gość / 17 marca 2017 o 17:26
ZIEMNIACZANA SKROBIA BYŁA WYSYŁANA DO PROKURATURY W ZAMOŚCIU.
Avatar
Gość / 19 marca 2017 o 19:20
I tu sie kolego mylisz...noze w kopertach tez sa
Avatar
Gość / 19 marca 2017 o 14:50
Zawsze jak coś się stanie to na pracowników że nie szanują przesyłek a ja pytam jak Wy mili nadawcy ich nadajecie? Szkoda że noży nie wysyłacie w zwykłej kopercie i ma być ok?
Avatar
Gość / 18 marca 2017 o 08:41
Tak Poczta Polska szanuje przesyłki...
Avatar
Gość / 18 marca 2017 o 05:48
Ktoś przycwaniakował, mam nadzieję że go złamią i zapłaci za cała akcję. W czwartek protest szkodników, a w piątek alarm bombowy, nasuwa się podejrzenie samo że może jest to w jakiś tam sposób powiązane.
Avatar
fsfs / 18 marca 2017 o 03:51
No i co z tego. 100 razy może być fejk, a 101 okaże się że faktycznie był to wąglik albo coś w ten deseń.. Kilkadziesiąt ludzi by umarło i dopiero byłaby afera.. Nikt nie może sobie na takie coś pozwolić i każde takie zgłoszenie musi być traktowane poważnie.
Avatar
Gość / 18 marca 2017 o 00:55
Ekspedycja stanęła, kierowcy stanęli i cala Poczta zamarła. To dobry przedsmak jak zarządem wstrząśnie strajk który nadciąga wielkimi krokami. Wszystkich nas nie zwolnicie, zarząd do roboty za 1500 złotych!!!
Avatar
Gość / 17 marca 2017 o 23:13
Do tej jednej koperty przyjechało tyle jednostek straży??? Ale,że co,niby ten proszek miałby mieć taką siłę rażenia?Kabaret :))))
Avatar
Gość / 17 marca 2017 o 19:49
Ale zwas cwaniaki a pomysleliscie o innych co musza byc teraz w szpitalu na badaniach
Avatar
Gość / 17 marca 2017 o 18:00
To który odważny żeby sprawdzić organoleptycznie czy to skrobia czy nie ? Śmiech to będzie miał nadawca jak go służby znajdą i wystawią rachunek za akcję. Ktoś może teraz potrzebować ich pomocy a są być może niepotrzebnie zaangażowani w kolejny głupi żart. Jak będziesz leciał samolotem i obsługa znajdzie biały proszek to też będzie żart czy będziecie zdrowaśki klepać żeby była to skrobia ?
Avatar
Gość / 17 marca 2017 o 17:26
ZIEMNIACZANA SKROBIA BYŁA WYSYŁANA DO PROKURATURY W ZAMOŚCIU.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 35 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 17 14

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 4 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 28 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 5 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra