Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 lutego 2013 r.
20:22
Edytuj ten wpis

Bliżej do budowy nowoczesnego dworca PKS w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 5 A A
Dworzec miałby powstać w rejonie ul. Gazowej, Dworcowej i Młyńskiej
Dworzec miałby powstać w rejonie ul. Gazowej, Dworcowej i Młyńskiej

Jest krok w stronę budowy nowoczesnego dworca autobusowego w pobliżu Dworca Głównego PKP. Prezydent dostał od Rady Miasta zgodę na rozpoczęcie negocjacji z samorządem województwa w sprawie przejęcie prawa użytkowania wieczystego gruntu od podległej marszałkowi spółki PKS Wschód.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Spółka już wcześniej wystawiała teren na przetarg z ceną wywoławczą 2,6 mln zł. Nie było chętnych.

Dopiero po otrzymaniu zgody na pozyskanie nieruchomości miasto może zlecić wycenę działki. Ratusz zapowiada, że po jej uzyskaniu przystąpi do negocjacji.

Na działce leżącej w pobliżu ul. Młyńskiej, Gazowej i Dworcowej zbudować wielki dworzec autobusowy. Gmach miałby trzy kondygnacje naziemne i jedną podziemną, zabudowa zajęłaby 6,7 tys. mkw. działki, a kubatura budowli przekraczałaby 100 tys. mkw. Wewnątrz byłyby też sklepy (ale nie duże markety) i punkty usługowe. Mowa też o pętli autobusowo-trolejbusowej, zadaszonych przejściach, parkingach i systemie informacji.

Dworzec znalazł się w zaprezentowanym niedawno przez Ratusz wykazie inwestycji, na które miasto chce pozyskać unijne fundusze w latach 2014-20. Wartość całego projektu oszacowana jest tam na 371 milionów zł. Miasto zakłada, że po budowie nowego dworca z Podzamcza wyprowadzony zostałby główny dworzec autobusowy, a pozostałby jedynie punkt przesiadkowy.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pip / 1 marca 2013 o 09:00
@
S Y L W E S T E R


Sylwek, fajnie tak po szkole dorwać się klawiatury i popisać pierdoły, no nie? Tylko uważaj, bo nauczycielka od polskiego też tu czasem zagląda i będziesz musiał zostać w kozie za byki, które robisz
Avatar
Josef / 1 marca 2013 o 08:34
To jest chory pomył,ale godny obecnych władz miasta.A może by tak Żuk wybudował dworzec w Mętowie i postawił tam autobusy do Lubartowa,Kocka ,Radzynia i Białej Podlaskiej.Z kolei zbudował w Elizówce dla pasażerow z Biłgoraja ,Rzeszowa ,czy Przemyśla.Taki pomyśł byłby już ukoronowaniem obecnej władzy hazardzistow i gumo filcowycj w mieście Lublinie.A może by tak pomyślał/były wiceminister/jak dla miasta zarabiać pieniądze i tworzyc miejsca pracy,a nie tylko wydawać i ludzi zwalniać.Tego to nawet głupca nie trzeba uczyć.Wystarczy realizować politykę swoich mocodaców,ktorym zależy oddanie Polski bez wystrzału.Ale jeszcze komu? Przyjaciołom Nikemcom!!!
To jest chory pomył,ale godny obecnych władz miasta.A może by tak Żuk wybudował dworzec w Mętowie i postawił tam autobusy do Lubartowa,Kocka ,Radzynia i Białej Podlaskiej.Z kolei zbudował w Elizówce dla pasażerow z Biłgoraja ,Rzeszowa ,czy Przemyśla.Taki pomyśł byłby już ukoronowaniem obecnej władzy hazardzistow i gumo filcowycj w mieście Lublinie.A może by tak pomyślał/były wiceminister/jak dla miasta zarabiać pieniądze i tworzyc miejsca pracy,a nie tylko wydawać i ludzi zwalniać.Tego to nawet głupca nie trzeba uczyć.Wystarczy realizować po... rozwiń
Avatar
aron / 1 marca 2013 o 06:21
dworzec powinien być tam gdzie jest czyli blisko centrum a nie na klinie
Avatar
S Y L W E S T E R / 1 marca 2013 o 00:58
-------------------------ALO ! REDAKCJA ! GDZIE SĄ KOMENTARZE NA TEN TEMAT ?---------------Re dakcje prasowe są do tego aby służyć informacjami Czytelników Mieszkańców Lublina !!! a nie pi lotować nadużycia i korupcje kontrowersyjnych władz miejskich i wojewódzkich !!!. Kupując gazety płacimy za Waszą pracę dla Nas !. WSTYD I HAŃBA DLA REDAKCJI "DZIENNIK WSCHODNI" ZA OKŁAMYWANIE I PONIŻANIE CZYTELNIKÓW MIESZKAŃCÓW LUBLINA !!!. O Redakcji "Kurier Nielubelski" w ogle szkoda pisać, bo już od dawna to nie jest gazeta dla Mieszkańców Lublina, tylko jest gazetą tzw. "Tubą Prezydenta Zuka" . Ale pełni wiary i zaufania myśleliśmy, że choć "Dziennik Wschodni" jest gazetą patriotyczną , uczciwą i służącą interesom Lublina i Jego Mieszkańcom (?). NIESTETY ! Bierzecie czynny udział w okradaniu i korupcji Mieszkańców Lublina i województwa lubelskiego !!!. WSTYD ! i HAŃBA DLA WAS ! . Co ?, udajecie "ślepych i głuchych" ? . Nie widzicie, że mamy Prezydenta Lublina Zuka który dopuszcza się korupcji i nadłużyć ? Z ostatnich tylko chwil powinien zostać przesłuchany przez Agentów "CBA" i Prokurature . Po cukrowni BAGNO kupił z budżetu od "kolesia" który nic nie mógł z tym BAGNEM zrobić za Nasze 10 milionów (sic?). Komu kupował to BAGNO i po co? . Teraz ratując się , chce na tym BAGNIE za 10 milionów budować "stadion kurnik" znowu za Nasze uwaga... 140 milionów (sic?). Nasze 140 milionów chce uparty Prezydent utopić w BAGNIE, bo aby na BAGNIE można było postawić stadion, należy 160 kilometrów betonowych pali wbić w BAGNO i dopiero na tych wbitych palach stawiać stadion (horror). Nadzieja , że Prokuratura , CBA lub NIK nie wyrażą zgody na ten stadion na BAGNIE . Jeszcze trwa afera ze stadionem a już w tym samym Regionie Lublina , "uparty" Prezydent znowu za Nasze z budżetu pieniądze chce odkupić teren przy ul. Młyńskiej od PKS Wschód gdyż PKS Wschód kilkakrotnie organizował wyprzedaż tego terenu i ... w całym Lub linie nie ma chętnych aby ten teren kupić (sic?). Teren nie jest atrakcyjny na Inwestycje dlatego PKS Wschód ma kłopoty z pozbyciem się tego terenu . Ale uparty Prezydent Zuk znowu, za Na sze z podatków pieniądze chce "wyzwolić" z kłopotu PKS Wschód i chce kupić ten nieatrakcyjny te ren (sic?). Zeby Prezydentowi Lublinianie do "gardła" nie skoczyli to dla pewności... nie podaje ile weżmie z Naszych podatków milionów aby ten nieatrakcyjny teren kupić . Czy nie jest to już nadłu życie, układać plany pobrania milionów as jednocześnie nie mówić ILE WEŻMIE (?) . Mało tego już "nieudacznik" Prezydent ogłasza że z Naszych podatków weżmie ponad 370 milionów na... budowe nowego Dworca PKS na tym terenie . Znów tak jak wziął z Naszych podatków na lotni sko , nie konsultuje się z Mieszkańcami czy My w ogle wyrażamy zgode aby Prezydent samowolnie brał miliony na kontrowersyjną budowę i w dodatku bez akceptacji Mieszkańców Lublina (sic?). To że Prezydent Zuk jest z "Platformy Oszustów" (PO) nie upoważnia na dowolne dysponowanie Naszymi pieniędzmi !. Właśnie dzisiejsze patriotyczne FORUM było na ten temat i... Redakcja "Dz W" po prostu wydaliła wszystkie Komentarze , które były pisane z troską nie tylko o Lublin ale i o pie niądze z budżetu miejskiego . Takich pełnych troski Komentarzy dawno nie czytałem . Ja w swoim Komentarzu napisałem między innymi, że pomijając już głupi pomysł ZABLOKOWANIA autobusami te go Regionu Lublina to Dworzec PKS w proponowanym miejscu będzie wielkim HORROREM gdyż chyba Prezydent może sobie wyobrazić tłumy ludzi wsiadających do autobusów , tłumy ludzi przy wysiadaniu z autobusów i tłumy ludzi w kolejkach do kas PKS po bilety . Dlatego tłumaczyłem "nie udacznikowi" Prezydentowi , że tamten teren nie tylko zablokują autobusy PKS ale także ...Piesi ! . Nie ma innej możliwości tylko trzeba wydać około pół miliarda euro aby zrobić przejścia podziemne do Dworca PKP , do przystanków MPK i TAXI od tego Dworca PKS . Przecież to bezmyślna PARAN JA kupować taki teren za miliony i znowu jak ze stadionem , wydawać miiony aby go zagospoda rować (sic?). Zatrzymajcie tego Prezydenta "kasjera" publicznych pieniędzy !!!. STOP !.
-------------------------ALO ! REDAKCJA ! GDZIE SĄ KOMENTARZE NA TEN TEMAT ?---------------Re dakcje prasowe są do tego aby służyć informacjami Czytelników Mieszkańców Lublina !!! a nie pi lotować nadużycia i korupcje kontrowersyjnych władz miejskich i wojewódzkich !!!. Kupując gazety płacimy za Waszą pracę dla Nas !. WSTYD I HAŃBA DLA REDAKCJI "DZIENNIK WSCHODNI" ZA OKŁAMYWANIE I PONIŻANIE CZYTELNIKÓW MIESZKAŃCÓW LUBLINA !!!. O Red... rozwiń
Avatar
pasażer / 28 lutego 2013 o 22:51
Znając rzeczywistość i operatywność naszych urzędasów to będzie za 50 lat. Przez ten czas zmieniać będą koncepcje po 20 razy.
Avatar
pip / 1 marca 2013 o 09:00
@
S Y L W E S T E R


Sylwek, fajnie tak po szkole dorwać się klawiatury i popisać pierdoły, no nie? Tylko uważaj, bo nauczycielka od polskiego też tu czasem zagląda i będziesz musiał zostać w kozie za byki, które robisz
Avatar
Josef / 1 marca 2013 o 08:34
To jest chory pomył,ale godny obecnych władz miasta.A może by tak Żuk wybudował dworzec w Mętowie i postawił tam autobusy do Lubartowa,Kocka ,Radzynia i Białej Podlaskiej.Z kolei zbudował w Elizówce dla pasażerow z Biłgoraja ,Rzeszowa ,czy Przemyśla.Taki pomyśł byłby już ukoronowaniem obecnej władzy hazardzistow i gumo filcowycj w mieście Lublinie.A może by tak pomyślał/były wiceminister/jak dla miasta zarabiać pieniądze i tworzyc miejsca pracy,a nie tylko wydawać i ludzi zwalniać.Tego to nawet głupca nie trzeba uczyć.Wystarczy realizować politykę swoich mocodaców,ktorym zależy oddanie Polski bez wystrzału.Ale jeszcze komu? Przyjaciołom Nikemcom!!!
To jest chory pomył,ale godny obecnych władz miasta.A może by tak Żuk wybudował dworzec w Mętowie i postawił tam autobusy do Lubartowa,Kocka ,Radzynia i Białej Podlaskiej.Z kolei zbudował w Elizówce dla pasażerow z Biłgoraja ,Rzeszowa ,czy Przemyśla.Taki pomyśł byłby już ukoronowaniem obecnej władzy hazardzistow i gumo filcowycj w mieście Lublinie.A może by tak pomyślał/były wiceminister/jak dla miasta zarabiać pieniądze i tworzyc miejsca pracy,a nie tylko wydawać i ludzi zwalniać.Tego to nawet głupca nie trzeba uczyć.Wystarczy realizować po... rozwiń
Avatar
aron / 1 marca 2013 o 06:21
dworzec powinien być tam gdzie jest czyli blisko centrum a nie na klinie
Avatar
S Y L W E S T E R / 1 marca 2013 o 00:58
-------------------------ALO ! REDAKCJA ! GDZIE SĄ KOMENTARZE NA TEN TEMAT ?---------------Re dakcje prasowe są do tego aby służyć informacjami Czytelników Mieszkańców Lublina !!! a nie pi lotować nadużycia i korupcje kontrowersyjnych władz miejskich i wojewódzkich !!!. Kupując gazety płacimy za Waszą pracę dla Nas !. WSTYD I HAŃBA DLA REDAKCJI "DZIENNIK WSCHODNI" ZA OKŁAMYWANIE I PONIŻANIE CZYTELNIKÓW MIESZKAŃCÓW LUBLINA !!!. O Redakcji "Kurier Nielubelski" w ogle szkoda pisać, bo już od dawna to nie jest gazeta dla Mieszkańców Lublina, tylko jest gazetą tzw. "Tubą Prezydenta Zuka" . Ale pełni wiary i zaufania myśleliśmy, że choć "Dziennik Wschodni" jest gazetą patriotyczną , uczciwą i służącą interesom Lublina i Jego Mieszkańcom (?). NIESTETY ! Bierzecie czynny udział w okradaniu i korupcji Mieszkańców Lublina i województwa lubelskiego !!!. WSTYD ! i HAŃBA DLA WAS ! . Co ?, udajecie "ślepych i głuchych" ? . Nie widzicie, że mamy Prezydenta Lublina Zuka który dopuszcza się korupcji i nadłużyć ? Z ostatnich tylko chwil powinien zostać przesłuchany przez Agentów "CBA" i Prokurature . Po cukrowni BAGNO kupił z budżetu od "kolesia" który nic nie mógł z tym BAGNEM zrobić za Nasze 10 milionów (sic?). Komu kupował to BAGNO i po co? . Teraz ratując się , chce na tym BAGNIE za 10 milionów budować "stadion kurnik" znowu za Nasze uwaga... 140 milionów (sic?). Nasze 140 milionów chce uparty Prezydent utopić w BAGNIE, bo aby na BAGNIE można było postawić stadion, należy 160 kilometrów betonowych pali wbić w BAGNO i dopiero na tych wbitych palach stawiać stadion (horror). Nadzieja , że Prokuratura , CBA lub NIK nie wyrażą zgody na ten stadion na BAGNIE . Jeszcze trwa afera ze stadionem a już w tym samym Regionie Lublina , "uparty" Prezydent znowu za Nasze z budżetu pieniądze chce odkupić teren przy ul. Młyńskiej od PKS Wschód gdyż PKS Wschód kilkakrotnie organizował wyprzedaż tego terenu i ... w całym Lub linie nie ma chętnych aby ten teren kupić (sic?). Teren nie jest atrakcyjny na Inwestycje dlatego PKS Wschód ma kłopoty z pozbyciem się tego terenu . Ale uparty Prezydent Zuk znowu, za Na sze z podatków pieniądze chce "wyzwolić" z kłopotu PKS Wschód i chce kupić ten nieatrakcyjny te ren (sic?). Zeby Prezydentowi Lublinianie do "gardła" nie skoczyli to dla pewności... nie podaje ile weżmie z Naszych podatków milionów aby ten nieatrakcyjny teren kupić . Czy nie jest to już nadłu życie, układać plany pobrania milionów as jednocześnie nie mówić ILE WEŻMIE (?) . Mało tego już "nieudacznik" Prezydent ogłasza że z Naszych podatków weżmie ponad 370 milionów na... budowe nowego Dworca PKS na tym terenie . Znów tak jak wziął z Naszych podatków na lotni sko , nie konsultuje się z Mieszkańcami czy My w ogle wyrażamy zgode aby Prezydent samowolnie brał miliony na kontrowersyjną budowę i w dodatku bez akceptacji Mieszkańców Lublina (sic?). To że Prezydent Zuk jest z "Platformy Oszustów" (PO) nie upoważnia na dowolne dysponowanie Naszymi pieniędzmi !. Właśnie dzisiejsze patriotyczne FORUM było na ten temat i... Redakcja "Dz W" po prostu wydaliła wszystkie Komentarze , które były pisane z troską nie tylko o Lublin ale i o pie niądze z budżetu miejskiego . Takich pełnych troski Komentarzy dawno nie czytałem . Ja w swoim Komentarzu napisałem między innymi, że pomijając już głupi pomysł ZABLOKOWANIA autobusami te go Regionu Lublina to Dworzec PKS w proponowanym miejscu będzie wielkim HORROREM gdyż chyba Prezydent może sobie wyobrazić tłumy ludzi wsiadających do autobusów , tłumy ludzi przy wysiadaniu z autobusów i tłumy ludzi w kolejkach do kas PKS po bilety . Dlatego tłumaczyłem "nie udacznikowi" Prezydentowi , że tamten teren nie tylko zablokują autobusy PKS ale także ...Piesi ! . Nie ma innej możliwości tylko trzeba wydać około pół miliarda euro aby zrobić przejścia podziemne do Dworca PKP , do przystanków MPK i TAXI od tego Dworca PKS . Przecież to bezmyślna PARAN JA kupować taki teren za miliony i znowu jak ze stadionem , wydawać miiony aby go zagospoda rować (sic?). Zatrzymajcie tego Prezydenta "kasjera" publicznych pieniędzy !!!. STOP !.
-------------------------ALO ! REDAKCJA ! GDZIE SĄ KOMENTARZE NA TEN TEMAT ?---------------Re dakcje prasowe są do tego aby służyć informacjami Czytelników Mieszkańców Lublina !!! a nie pi lotować nadużycia i korupcje kontrowersyjnych władz miejskich i wojewódzkich !!!. Kupując gazety płacimy za Waszą pracę dla Nas !. WSTYD I HAŃBA DLA REDAKCJI "DZIENNIK WSCHODNI" ZA OKŁAMYWANIE I PONIŻANIE CZYTELNIKÓW MIESZKAŃCÓW LUBLINA !!!. O Red... rozwiń
Avatar
pasażer / 28 lutego 2013 o 22:51
Znając rzeczywistość i operatywność naszych urzędasów to będzie za 50 lat. Przez ten czas zmieniać będą koncepcje po 20 razy.
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 236 52

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 62 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!