Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 maja 2009 r.
17:09
Edytuj ten wpis

Borowski obiecuje datki z diety europosła

0 11 A A

Marek Borowski zapowiedział dzisiaj, że jeśli zostanie wybrany do Parlamentu Europejskiego to co miesiąc przeznaczy 25 proc. wynagrodzenia na pomoc utalentowanym dzieciom z lubelskich wsi i miasteczek

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Unijni posłowie dostaną miesięcznie 7,6 tys. euro.

- W przeszłości moja fundacja ufundowała pracownie komputerowe dla 50 szkół w okolicach Piły. Tutaj też chcę założyć fundację "Najlepsi w Europie”. Liczę, że dołączą inni sponsorzy - mówił Borowski podczas dzisiejszej konferencji prasowej.

Jako europoseł zamierza również otworzyć 8-10 biur na Lubelszczyźnie żeby mieć dobry kontakt z mieszkańcami.
(rp)

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kig / 25 maja 2009 o 22:18
ta prostota i antysemityzm mnie po prostu dobijają;/ no ale w końcu "demokracja to władza ogółu a ogól to zazwyczaj idioci"

cóż cóż cóż^^ Ale zawsze można się przylansic na forum na wiejskiego filozofa pieprzącego populizmy i nie mającego pojęcia o niczym. bomba o_O

jak dla mnie najbardziej sensowny kandydat w tych wyborach i tego się będę trzymał, mam nadzieje że wywalczy mandat:)
Avatar
Gość / 25 maja 2009 o 00:28
Lepszego kandydata Lubelskie nie bedzie mialo;)))))) Borowski jest zajebisty...
Avatar
mira / 12 maja 2009 o 11:35
Szkoda,że tak celne komentarze w sprawie Borowieckiego zostały ocenzurowane.Jak się chce startować w wyborach,to trzeba powiedzieć wyborcom
kim się jest naprawdę i wtedy poddać się ocenie.To jest ŻYDEM to już pewnie wszyscy wiedzą,a my żydów tutaj nie chcemy!
Avatar
lutek / 12 maja 2009 o 09:49
Czego ten żydowina szuka w Lublinie.Tacy jak on za swoją przeszłość powinni mieć sądowy zakaż pełniennia funkcji publicznych i parę latek więzienia - też by się przydało.
Avatar
gamoń / 12 maja 2009 o 09:25
borowski daje da datki ale na Gminę Żydowską w Warszawie, przecież jest bratankiem Jakuba Bermana - tego od ministerstwa bezpieczeństwa publicznego- a nam pokaże palec
Avatar
Laskowy / 12 maja 2009 o 09:15
Ludzie jestem obibok i mieszacz powietrza.Dawajcie mi co miesiąc 20 tyś a obiecuje że będę wam z tego oddawał 5tyś.I tak wyjdę na tym interesie do przodu.
Avatar
gama / 12 maja 2009 o 08:37
Obiecuje datki tylko mnie wybierzcie - zenada! Tylko dlaczego to sie przydarzac musi w Lublinie?
Avatar
jan / 12 maja 2009 o 08:31
Borowski: "Nikt wam tyle nie da ile ja wam obiecam!" [url="http://www.janostrzyca.bloog.pl"]Odwiedź moją stronę[/url]
Avatar
znajomy / 12 maja 2009 o 04:38
[size="5"][/size]A co zrobil z Bankiem Slaskim jak byl ministrem finansow. Czy tacy ludzie maja nas reprezentowac?
Avatar
ania o. / 12 maja 2009 o 00:56
A ja mu wierzę. To porządny gość !
Avatar
kig / 25 maja 2009 o 22:18
ta prostota i antysemityzm mnie po prostu dobijają;/ no ale w końcu "demokracja to władza ogółu a ogól to zazwyczaj idioci"

cóż cóż cóż^^ Ale zawsze można się przylansic na forum na wiejskiego filozofa pieprzącego populizmy i nie mającego pojęcia o niczym. bomba o_O

jak dla mnie najbardziej sensowny kandydat w tych wyborach i tego się będę trzymał, mam nadzieje że wywalczy mandat:)
Avatar
Gość / 25 maja 2009 o 00:28
Lepszego kandydata Lubelskie nie bedzie mialo;)))))) Borowski jest zajebisty...
Avatar
mira / 12 maja 2009 o 11:35
Szkoda,że tak celne komentarze w sprawie Borowieckiego zostały ocenzurowane.Jak się chce startować w wyborach,to trzeba powiedzieć wyborcom
kim się jest naprawdę i wtedy poddać się ocenie.To jest ŻYDEM to już pewnie wszyscy wiedzą,a my żydów tutaj nie chcemy!
Avatar
lutek / 12 maja 2009 o 09:49
Czego ten żydowina szuka w Lublinie.Tacy jak on za swoją przeszłość powinni mieć sądowy zakaż pełniennia funkcji publicznych i parę latek więzienia - też by się przydało.
Avatar
gamoń / 12 maja 2009 o 09:25
borowski daje da datki ale na Gminę Żydowską w Warszawie, przecież jest bratankiem Jakuba Bermana - tego od ministerstwa bezpieczeństwa publicznego- a nam pokaże palec
Avatar
Laskowy / 12 maja 2009 o 09:15
Ludzie jestem obibok i mieszacz powietrza.Dawajcie mi co miesiąc 20 tyś a obiecuje że będę wam z tego oddawał 5tyś.I tak wyjdę na tym interesie do przodu.
Avatar
gama / 12 maja 2009 o 08:37
Obiecuje datki tylko mnie wybierzcie - zenada! Tylko dlaczego to sie przydarzac musi w Lublinie?
Avatar
jan / 12 maja 2009 o 08:31
Borowski: "Nikt wam tyle nie da ile ja wam obiecam!" [url="http://www.janostrzyca.bloog.pl"]Odwiedź moją stronę[/url]
Avatar
znajomy / 12 maja 2009 o 04:38
[size="5"][/size]A co zrobil z Bankiem Slaskim jak byl ministrem finansow. Czy tacy ludzie maja nas reprezentowac?
Avatar
ania o. / 12 maja 2009 o 00:56
A ja mu wierzę. To porządny gość !
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 35 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 17 13

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 4 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 28 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 5 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra