Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 grudnia 2009 r.
10:28
Edytuj ten wpis

Bronowice: Zostawili otwarte okna i wyjechali na święta

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 10 A A

Niecodzienne zgłoszenie otrzymali w wigilijny poranek lubelscy strażacy. Ok. godz. 9.30 zadzwonił zarządca bloku przy ul. Puchacza, że jedna z mieszkających tam rodzin zostawiła otwarte okna i… wyjechała. Zdjęcia dostaliśmy od naszego Internauty pana Tomasza.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Strażacy musieli pojechać na miejsce z drabiną i wejść do środka mieszkania przez jedno z otwartych okien. Drzwi do domu były zamknięte.

– Chodziło o zabezpieczenie tego mieszkania – mówi kpt. Michał Badach z lubelskiej straży pożarnej. – W czasie intensywnego mrozu kaloryfery mogą zamarznąć. A wtedy ogrzewania nie mieliby też wszyscy pozostali mieszkańcy bloku.

Poza tym, przez otwarte okna ktoś mógł wrzucić coś niebezpiecznego do środka i np. spowodować pożar. – Dlatego zaniepokojony zarządca bloku zadzwonił do nas po pomoc – tłumaczy Badach.

Nie wiadomo, co dzieje się z nierozważną rodziną. Nie pojawili się w domu od wczoraj. Prawdopodobnie wyjechali gdzieś na święta.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Helen / 16 stycznia 2010 o 11:53
Nie przemądrzaj się! Właśnie, że PUCHACZA. Nie ma formy przymiotnikowej od "puchacz", tak jak jest od "kaczka" - "kaczy" (i stąd ul. Kacza). Ulica Puchacza jest wyjątkiem wśród podanych przez Ciebie ulic. Porównaj sobie na przykład z "Narutowicz" - ulica Narutowicza.
gosc22 napisał:
Nie przy ul. Puchacza tylko przy PUCHACZEJ !!! Tak jak przy Sowiej, Jastrzębiej, Łabędziej, Sokolej!
Avatar
kucia / 27 grudnia 2009 o 11:56
bronek napisał:
Tego ćwoka z tą jego rodzinną firmą należy przepędzić na cztery wiatry.Takiego hama to jeszcze na Bronkach nie było i proponuję solidarnie przyczynić się do wypowiedzenie tej Spółce umowy.


Nie ham ale cham, a że cham to prawda.
Avatar
bronek / 27 grudnia 2009 o 10:00
Właściciel napisał:
Oskarżę was o włamanie.
Wyjechałem na 2 dni a mieszkanie
wietrzyło sie po lakierowaniu parkietu.
Znałem dobrze prognozy pogody na najbliższe dni.
Temperatura dochodziła do 10 stopni.
Czy w lecie też każecie mi zamykać okna?
Panie Kołbuś popatrz Pan na to osiedle, tu nie widać gospodarza.


Tego ćwoka z tą jego rodzinną firmą należy przepędzić na cztery wiatry.Takiego hama to jeszcze na Bronkach nie było i proponuję solidarnie przyczynić się do wypowiedzenie tej Spółce umowy.


Tego ćwoka z tą jego rodzinną firmą należy przepędzić na cztery wiatry.Takiego hama to jeszcze na Bronkach nie było i proponuję solidarnie przyczynić się do wypowiedzenie tej Spółce umowy. rozwiń
Avatar
Właściciel / 26 grudnia 2009 o 22:37
Oskarżę was o włamanie.
Wyjechałem na 2 dni a mieszkanie
wietrzyło sie po lakierowaniu parkietu.
Znałem dobrze prognozy pogody na najbliższe dni.
Temperatura dochodziła do 10 stopni.
Czy w lecie też każecie mi zamykać okna?
Panie Kołbuś popatrz Pan na to osiedle, tu nie widać gospodarza.
Avatar
bronek / 26 grudnia 2009 o 08:01
Jotgie napisał:
Dobra informacja dla złodziei.


Ty złodziejem w pierwszym rzędzie jest Zarządca,czyli LUBKOM Sp. zoo Na Bronowicach szukają łatwych mieszkań,by je przekazać członkom swoich rodzin lub sprzedać na wolnym rynku i dobrze zarobić.Nie mam zaufania za grosz do tego co robi ten Zarządca i uważam,że trzeba się przyjrzeć tej firmie powstałej z układów ZNK i UM.
Avatar
Jotgie / 24 grudnia 2009 o 15:06
Dobra informacja dla złodziei.
Avatar
Gość / 24 grudnia 2009 o 12:33
Teraz wszyscy złodzieje wiedzą gdzie spędzić święta
Avatar
Gość / 24 grudnia 2009 o 12:13
pin napisał:
brawo! brawo Stanisław A.!

a to taki wasz cieć blokowy, ciekawe kto zapłaci za zniszczone drzwi, no bo jak zamknąć drzwi bez klucza?????
Avatar
gosc22 / 24 grudnia 2009 o 11:03
Nie przy ul. Puchacza tylko przy PUCHACZEJ !!! Tak jak przy Sowiej, Jastrzębiej, Łabędziej, Sokolej!
Avatar
pin / 24 grudnia 2009 o 10:49
brawo! brawo Stanisław A.!
Avatar
Helen / 16 stycznia 2010 o 11:53
Nie przemądrzaj się! Właśnie, że PUCHACZA. Nie ma formy przymiotnikowej od "puchacz", tak jak jest od "kaczka" - "kaczy" (i stąd ul. Kacza). Ulica Puchacza jest wyjątkiem wśród podanych przez Ciebie ulic. Porównaj sobie na przykład z "Narutowicz" - ulica Narutowicza.
gosc22 napisał:
Nie przy ul. Puchacza tylko przy PUCHACZEJ !!! Tak jak przy Sowiej, Jastrzębiej, Łabędziej, Sokolej!
Avatar
kucia / 27 grudnia 2009 o 11:56
bronek napisał:
Tego ćwoka z tą jego rodzinną firmą należy przepędzić na cztery wiatry.Takiego hama to jeszcze na Bronkach nie było i proponuję solidarnie przyczynić się do wypowiedzenie tej Spółce umowy.


Nie ham ale cham, a że cham to prawda.
Avatar
bronek / 27 grudnia 2009 o 10:00
Właściciel napisał:
Oskarżę was o włamanie.
Wyjechałem na 2 dni a mieszkanie
wietrzyło sie po lakierowaniu parkietu.
Znałem dobrze prognozy pogody na najbliższe dni.
Temperatura dochodziła do 10 stopni.
Czy w lecie też każecie mi zamykać okna?
Panie Kołbuś popatrz Pan na to osiedle, tu nie widać gospodarza.


Tego ćwoka z tą jego rodzinną firmą należy przepędzić na cztery wiatry.Takiego hama to jeszcze na Bronkach nie było i proponuję solidarnie przyczynić się do wypowiedzenie tej Spółce umowy.


Tego ćwoka z tą jego rodzinną firmą należy przepędzić na cztery wiatry.Takiego hama to jeszcze na Bronkach nie było i proponuję solidarnie przyczynić się do wypowiedzenie tej Spółce umowy. rozwiń
Avatar
Właściciel / 26 grudnia 2009 o 22:37
Oskarżę was o włamanie.
Wyjechałem na 2 dni a mieszkanie
wietrzyło sie po lakierowaniu parkietu.
Znałem dobrze prognozy pogody na najbliższe dni.
Temperatura dochodziła do 10 stopni.
Czy w lecie też każecie mi zamykać okna?
Panie Kołbuś popatrz Pan na to osiedle, tu nie widać gospodarza.
Avatar
bronek / 26 grudnia 2009 o 08:01
Jotgie napisał:
Dobra informacja dla złodziei.


Ty złodziejem w pierwszym rzędzie jest Zarządca,czyli LUBKOM Sp. zoo Na Bronowicach szukają łatwych mieszkań,by je przekazać członkom swoich rodzin lub sprzedać na wolnym rynku i dobrze zarobić.Nie mam zaufania za grosz do tego co robi ten Zarządca i uważam,że trzeba się przyjrzeć tej firmie powstałej z układów ZNK i UM.
Avatar
Jotgie / 24 grudnia 2009 o 15:06
Dobra informacja dla złodziei.
Avatar
Gość / 24 grudnia 2009 o 12:33
Teraz wszyscy złodzieje wiedzą gdzie spędzić święta
Avatar
Gość / 24 grudnia 2009 o 12:13
pin napisał:
brawo! brawo Stanisław A.!

a to taki wasz cieć blokowy, ciekawe kto zapłaci za zniszczone drzwi, no bo jak zamknąć drzwi bez klucza?????
Avatar
gosc22 / 24 grudnia 2009 o 11:03
Nie przy ul. Puchacza tylko przy PUCHACZEJ !!! Tak jak przy Sowiej, Jastrzębiej, Łabędziej, Sokolej!
Avatar
pin / 24 grudnia 2009 o 10:49
brawo! brawo Stanisław A.!
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 0 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 0 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 11 5

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS 0 7

Grzegorz Schetyna - przewodniczący Platformy Obywatelskiej, wicepremier w rządzie Donalda Tuska odwiedzi Wydział Politologii UMCS. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 24 maja.

Co wpływa na wysokość OC?

Co wpływa na wysokość OC? 0 0

Zbliża się termin wykupienia OC na kolejny rok? Sprawdź, co wpływa na wysokość składki. Jakie czynniki brane są pod uwagę. Czy znasz je wszystkie?

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć 0 1

Oczyszczalnia ścieków w Lubartowie w ostatnim czasie jest wyjątkowo uciążliwa dla mieszkańców. Ale już za kilka dni odpoczną: zaczyna się rozruch nowej, wyremontowanej części.

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec 0 1

23 maja w Opolu Lubelskim szykuje się niezwykły wyścig. Tego dnia w urzędzie będzie można składać papiery na 17 wakatów w projekcie „Ekologiczny dom w Gminie Opole Lubelskie – etap I”. Chodzi o montaż solarów i jednego pieca na biomasę. Podania będą przyjmowane według zasady: kto pierwszy, ten lepszy.

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 1 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim 14 3

Aż sześciokrotnie wzrosła w ubiegłym roku liczba zakażeń śmiertelnie niebezpieczną bakterią New Delhi. Coraz częściej dochodzi też do zakażeń bakterią wywołującą zapalenie jelita grubego i sepsy. Tymczasem lekarzy specjalistów brak.

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK
25 maja 2018, 20:00

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 20 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert duetu Syny, promujący ich drugą płytę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!