Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 grudnia 2013 r.
11:35
Edytuj ten wpis

Brutalny napad w centrum Lublina. Nastolatka chce dla siebie dwóch lat więzienia

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 14 A A
Pobicie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu
Pobicie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu

Latem napadła na parę młodych ludzi w centrum Lublina. Dziewczyna przyznała się do winy i chce dobrowolnie poddać się karze dwóch lat więzienia bez zawieszenia

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Robert / 5 grudnia 2013 o 09:09

Łatwo tak kogoś wsadzić do więzienia. Tylko że to nic nie da. Wyjdzie po dwóch latach..... bla bla bla

rozumiem, ze to ty bedziesz jej pilnowal?

za swoje pieniadze?

powodzenia zatem.....

Za twoje dużo większe pieniądze będą jej pinować w więzieniu.

Avatar
Robert / 5 grudnia 2013 o 09:07

A na jej utrzymanie w więzieniu to ile naszej kasy pójdzie ? I jaki z tego pożytek będzie ? Nie znam się ale są kuratorzy sądowi ale chyba i społeczni i można spróbować ją nawrócić na człowieka. A przy okazji może krzywdy odpracować. To sąd musi podjąć decyzję czy jest aż tak niebezpieczna dla otoczenia że konieczna jest izolacja. Młoda jest, całe życie przed nią, jest jeszcze szansa.

A swoją droga lepsi nie jesteście, tak samo brak u Was miłości do innych jak u niej. Tylko że ona może miała okropne dzieciństwo a Wy zajmujecie się konsumpcją tego wszystkiego, co ona nigdy nie mogła mieć jak nie ukradła.

A na jej utrzymanie w więzieniu to ile naszej kasy pójdzie ? I jaki z tego pożytek będzie ? Nie znam się ale są kuratorzy sądowi ale chyba i społeczni i można spróbować ją nawrócić na człowieka. A przy okazji może krzywdy odpracować. To sąd musi podjąć decyzję czy jest aż tak niebezpieczna dla otoczenia że konieczna jest izolacja. Młoda jest, całe życie przed nią, jest jeszcze szansa.

A swoją droga lepsi nie jesteście, tak samo brak u Was miłości do innych jak u niej. Tylko że ona może miała okropne dzieciństwo a Wy zajmujecie się... rozwiń

Avatar
xxx / 5 grudnia 2013 o 07:39

"Za rozbój grozi od 2 do 12 lat więzienia
– Prokurator wnioskuje o wymierzenie kary 2 lat pozbawienia wolności.

– Oskarżona chce dobrowolnie poddać się tej karze.

Biorąc pod uwagę jej młody wiek i orzecznictwo w podobnych sprawach, byłby to bardzo surowy wyrok.
Prawnicy ostrożnie komentują sprawę.

Przyznają jednak, że wyrok proponowany dla Karoliny K. jest dotkliwy.

– Jeśli sąd przychyli się do wniosku prokuratora, będzie to kara bardzo surowa, bo bez zawieszenia – ocenia mec. Maciej Chorągiewicz z Lublina."

... panie mecenasie, gdyby pan został na ulicy skopany jak pies to też uważałby pan karę 2 lat pierdla (realna odsiadka 1 rok)  za "dotkliwą" ???

A ta dziewucha i tak gdy wyjdzie będzie waliła w ryj i okradała ludzi dalej.

"Za rozbój grozi od 2 do 12 lat więzienia
– Prokurator wnioskuje o wymierzenie kary 2 lat pozbawienia wolności.

– Oskarżona chce dobrowolnie poddać się tej karze.

Biorąc pod uwagę jej młody wiek i orzecznictwo w podobnych sprawach, byłby to bardzo surowy wyrok.
Prawnicy ostrożnie komentują sprawę.

Przyznają jednak, że wyrok proponowany dla Karoliny K. jest dotkliwy.

– Jeśli sąd przychyli się do wniosku prokuratora, będzie to ... rozwiń

Avatar
Andy / 4 grudnia 2013 o 18:36

Łatwo tak kogoś wsadzić do więzienia. Tylko że to nic nie da. Wyjdzie po dwóch latach..... bla bla bla

rozumiem, ze to ty bedziesz jej pilnowal?

za swoje pieniadze?

powodzenia zatem.....

Avatar
Gość / 4 grudnia 2013 o 18:22

Łatwo tak kogoś wsadzić do więzienia. Tylko że to nic nie da. Wyjdzie po dwóch latach i będzie jeszcze gorsza. Ja bym dął jej szansę. Np ,odpracowanie kar w jakimś hospicjum albo domu opieki nad niedołężnymi, oczywiście pod ciągłym nadzorem.

Jakies przyczyny takiego zachowania są, pewnie w takim środowisku się wychowała.

będziesz ją pilnował, bo ja jako podatnik nie zgadzam się aby z moich podatków dano jej kogoś do pilnowania, bo ja mając 19 zapieprzałam na chleb a nie biłam i okradałam

będziesz ją pilnował, bo ja jako podatnik nie zgadzam się aby z moich podatków dano jej kogoś do pilnowania, bo ja mając 19 zapieprzałam na chleb a nie biłam i okradałam

rozwiń
Avatar
Gość / 4 grudnia 2013 o 17:48

Łatwo tak kogoś wsadzić do więzienia. Tylko że to nic nie da. Wyjdzie po dwóch latach i będzie jeszcze gorsza. Ja bym dął jej szansę. Np ,odpracowanie kar w jakimś hospicjum albo domu opieki nad niedołężnymi, oczywiście pod ciągłym nadzorem.
Jakies przyczyny takiego zachowania są, pewnie w takim środowisku się wychowała.

Przyczyna jest taka, ze to zwykła ściera, pijaczka, i złodziejka. Każdy ma swój rozum, i takie życie sama sobie wybrała wiec ch.. Jej w d..!
Przyczyna jest taka, ze to zwykła ściera, pijaczka, i złodziejka. Każdy ma swój rozum, i takie życie sama sobie wybrała wiec ch.. Jej w d..! rozwiń
Avatar
Gość / 4 grudnia 2013 o 17:44

Łatwo tak kogoś wsadzić do więzienia. Tylko że to nic nie da. Wyjdzie po dwóch latach i będzie jeszcze gorsza. Ja bym dął jej szansę. Np ,odpracowanie kar w jakimś hospicjum albo domu opieki nad niedołężnymi, oczywiście pod ciągłym nadzorem.

Jakies przyczyny takiego zachowania są, pewnie w takim środowisku się wychowała.

tak samo łatwo jak jej przychodziło z łatwością bić i okradać.

Z jednym się zgodzę, nic to nie da. Ale przynajmniej przez 2 lata nikt przez nią nie będzie pokrzywdzony.

tak samo łatwo jak jej przychodziło z łatwością bić i okradać.

Z jednym się zgodzę, nic to nie da. Ale przynajmniej przez 2 lata nikt przez nią nie będzie pokrzywdzony.

rozwiń
Avatar
Robert / 4 grudnia 2013 o 15:08

Łatwo tak kogoś wsadzić do więzienia. Tylko że to nic nie da. Wyjdzie po dwóch latach i będzie jeszcze gorsza. Ja bym dął jej szansę. Np ,odpracowanie kar w jakimś hospicjum albo domu opieki nad niedołężnymi, oczywiście pod ciągłym nadzorem.

Jakies przyczyny takiego zachowania są, pewnie w takim środowisku się wychowała.

Avatar
misza / 4 grudnia 2013 o 14:46

9 mm pigółka była by lepsza - po co utrzymywać chwasta

Avatar
Gość / 4 grudnia 2013 o 13:36

Brawa dla prokuratury za skuteczne zażalenie !

Avatar
Robert / 5 grudnia 2013 o 09:09

Łatwo tak kogoś wsadzić do więzienia. Tylko że to nic nie da. Wyjdzie po dwóch latach..... bla bla bla

rozumiem, ze to ty bedziesz jej pilnowal?

za swoje pieniadze?

powodzenia zatem.....

Za twoje dużo większe pieniądze będą jej pinować w więzieniu.

Avatar
Robert / 5 grudnia 2013 o 09:07

A na jej utrzymanie w więzieniu to ile naszej kasy pójdzie ? I jaki z tego pożytek będzie ? Nie znam się ale są kuratorzy sądowi ale chyba i społeczni i można spróbować ją nawrócić na człowieka. A przy okazji może krzywdy odpracować. To sąd musi podjąć decyzję czy jest aż tak niebezpieczna dla otoczenia że konieczna jest izolacja. Młoda jest, całe życie przed nią, jest jeszcze szansa.

A swoją droga lepsi nie jesteście, tak samo brak u Was miłości do innych jak u niej. Tylko że ona może miała okropne dzieciństwo a Wy zajmujecie się konsumpcją tego wszystkiego, co ona nigdy nie mogła mieć jak nie ukradła.

A na jej utrzymanie w więzieniu to ile naszej kasy pójdzie ? I jaki z tego pożytek będzie ? Nie znam się ale są kuratorzy sądowi ale chyba i społeczni i można spróbować ją nawrócić na człowieka. A przy okazji może krzywdy odpracować. To sąd musi podjąć decyzję czy jest aż tak niebezpieczna dla otoczenia że konieczna jest izolacja. Młoda jest, całe życie przed nią, jest jeszcze szansa.

A swoją droga lepsi nie jesteście, tak samo brak u Was miłości do innych jak u niej. Tylko że ona może miała okropne dzieciństwo a Wy zajmujecie się... rozwiń

Avatar
xxx / 5 grudnia 2013 o 07:39

"Za rozbój grozi od 2 do 12 lat więzienia
– Prokurator wnioskuje o wymierzenie kary 2 lat pozbawienia wolności.

– Oskarżona chce dobrowolnie poddać się tej karze.

Biorąc pod uwagę jej młody wiek i orzecznictwo w podobnych sprawach, byłby to bardzo surowy wyrok.
Prawnicy ostrożnie komentują sprawę.

Przyznają jednak, że wyrok proponowany dla Karoliny K. jest dotkliwy.

– Jeśli sąd przychyli się do wniosku prokuratora, będzie to kara bardzo surowa, bo bez zawieszenia – ocenia mec. Maciej Chorągiewicz z Lublina."

... panie mecenasie, gdyby pan został na ulicy skopany jak pies to też uważałby pan karę 2 lat pierdla (realna odsiadka 1 rok)  za "dotkliwą" ???

A ta dziewucha i tak gdy wyjdzie będzie waliła w ryj i okradała ludzi dalej.

"Za rozbój grozi od 2 do 12 lat więzienia
– Prokurator wnioskuje o wymierzenie kary 2 lat pozbawienia wolności.

– Oskarżona chce dobrowolnie poddać się tej karze.

Biorąc pod uwagę jej młody wiek i orzecznictwo w podobnych sprawach, byłby to bardzo surowy wyrok.
Prawnicy ostrożnie komentują sprawę.

Przyznają jednak, że wyrok proponowany dla Karoliny K. jest dotkliwy.

– Jeśli sąd przychyli się do wniosku prokuratora, będzie to ... rozwiń

Avatar
Andy / 4 grudnia 2013 o 18:36

Łatwo tak kogoś wsadzić do więzienia. Tylko że to nic nie da. Wyjdzie po dwóch latach..... bla bla bla

rozumiem, ze to ty bedziesz jej pilnowal?

za swoje pieniadze?

powodzenia zatem.....

Avatar
Gość / 4 grudnia 2013 o 18:22

Łatwo tak kogoś wsadzić do więzienia. Tylko że to nic nie da. Wyjdzie po dwóch latach i będzie jeszcze gorsza. Ja bym dął jej szansę. Np ,odpracowanie kar w jakimś hospicjum albo domu opieki nad niedołężnymi, oczywiście pod ciągłym nadzorem.

Jakies przyczyny takiego zachowania są, pewnie w takim środowisku się wychowała.

będziesz ją pilnował, bo ja jako podatnik nie zgadzam się aby z moich podatków dano jej kogoś do pilnowania, bo ja mając 19 zapieprzałam na chleb a nie biłam i okradałam

będziesz ją pilnował, bo ja jako podatnik nie zgadzam się aby z moich podatków dano jej kogoś do pilnowania, bo ja mając 19 zapieprzałam na chleb a nie biłam i okradałam

rozwiń
Avatar
Gość / 4 grudnia 2013 o 17:48

Łatwo tak kogoś wsadzić do więzienia. Tylko że to nic nie da. Wyjdzie po dwóch latach i będzie jeszcze gorsza. Ja bym dął jej szansę. Np ,odpracowanie kar w jakimś hospicjum albo domu opieki nad niedołężnymi, oczywiście pod ciągłym nadzorem.
Jakies przyczyny takiego zachowania są, pewnie w takim środowisku się wychowała.

Przyczyna jest taka, ze to zwykła ściera, pijaczka, i złodziejka. Każdy ma swój rozum, i takie życie sama sobie wybrała wiec ch.. Jej w d..!
Przyczyna jest taka, ze to zwykła ściera, pijaczka, i złodziejka. Każdy ma swój rozum, i takie życie sama sobie wybrała wiec ch.. Jej w d..! rozwiń
Avatar
Gość / 4 grudnia 2013 o 17:44

Łatwo tak kogoś wsadzić do więzienia. Tylko że to nic nie da. Wyjdzie po dwóch latach i będzie jeszcze gorsza. Ja bym dął jej szansę. Np ,odpracowanie kar w jakimś hospicjum albo domu opieki nad niedołężnymi, oczywiście pod ciągłym nadzorem.

Jakies przyczyny takiego zachowania są, pewnie w takim środowisku się wychowała.

tak samo łatwo jak jej przychodziło z łatwością bić i okradać.

Z jednym się zgodzę, nic to nie da. Ale przynajmniej przez 2 lata nikt przez nią nie będzie pokrzywdzony.

tak samo łatwo jak jej przychodziło z łatwością bić i okradać.

Z jednym się zgodzę, nic to nie da. Ale przynajmniej przez 2 lata nikt przez nią nie będzie pokrzywdzony.

rozwiń
Avatar
Robert / 4 grudnia 2013 o 15:08

Łatwo tak kogoś wsadzić do więzienia. Tylko że to nic nie da. Wyjdzie po dwóch latach i będzie jeszcze gorsza. Ja bym dął jej szansę. Np ,odpracowanie kar w jakimś hospicjum albo domu opieki nad niedołężnymi, oczywiście pod ciągłym nadzorem.

Jakies przyczyny takiego zachowania są, pewnie w takim środowisku się wychowała.

Avatar
misza / 4 grudnia 2013 o 14:46

9 mm pigółka była by lepsza - po co utrzymywać chwasta

Avatar
Gość / 4 grudnia 2013 o 13:36

Brawa dla prokuratury za skuteczne zażalenie !