Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 listopada 2008 r.
19:04
Edytuj ten wpis

Był nakłaniany do samobójstwa?

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 11 A A

Desperat, który zastrzelił się w centrum handlowym przy hipermarkecie Real w Lublinie, mógł być nakłaniany do samobójstwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
To jedna z wersji przyjętych przez prokuraturę.

Do tragedii doszło dokładnie tydzień temu w restauracji centrum handlowego na ul. Chodźki w Lublinie, przy hipermarkecie Real. Przed południem 67-letni Przemysław E. przyjechał przed centrum i poszedł do restauracji na spotkanie ze swoją trzydziestokilkuletnią żoną, Agnieszką E. Po rozmowie pozostał przy stoliku.

W pewnym momencie wyciągnął pistolet i strzelił sobie w głowę. Zginął na miejscu.



Samobójstwo w hipermarkecie. Materiał archiwalny Dziennika Wschodniego


- Śledztwo prowadzimy w dwóch kierunkach: nieumyślnego spowodowania śmierci i nakłaniania do popełnienia samobójstwa - informuje Marek Zych, wiceszef Prokuratury Rejonowej Lublin-Północ. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że sygnały o tym, że 67-letni majętny przedsiębiorca może odebrać sobie życie pojawiały się już w trakcie innego śledztwa prowadzonego w Lubartowie. Śledztwo to zakończyło się zaledwie pięć dni przed tragedią aktem oskarżenia przeciw Agnieszce E.

- Kobieta została oskarżona o zabór mienia męża - mówi Małgorzata Duszyńska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Lubartowie. - Chodzi o pieniądze i biżuterię o łącznej wartości ponad 50 tys. złotych - dodaje.

Agnieszka E. - jak wynika z naszych informacji - miała podmienić mężowi karty płatnicze w portfelu, wkładając karty już nieaktualne. Potem posługując się ważnymi miała wypłacić pieniądze z konta. Sprawa trafiła do prokuratury, bo małżonkowie mieli rozdzielność majątkową.

Prokuratorzy wyjaśniający sprawę samobójstwa wystąpili już do lubartowskiej prokuratury o informacje na temat tamtego śledztwa. Zarówno lubelscy, jak i lubartowscy śledczy nie chcą udzielać szerszych informacji o zakończonej już sprawie. Tłumaczą, że nie chcą zaszkodzić w ten sposób dochodzeniu. Wcześniej planują też zapoznać się z materiałem zgromadzonym w Lubartowie po doniesieniu złożonym przez Agnieszkę E., która zarzucała mężowi, że się nad nią znęcał.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 listopada 2008 o 22:47
mam nadzieje ze poniosą konsekwencje swojego postepowania.....tego im naprawde życze...
Avatar
Gość / 20 listopada 2008 o 22:19
ha ha ha po co jej szkoła....................... Mało kobiet potrafi zdać tak poważny egzamin w życiu . Gratuluję panu który zainteresował się podupadłą księżniczką. Może razem spędzą resztę życia ................mam nadzieje że nie na salonach?? ? ? Za nakłanianie do samobójstwa powinni odpowiedzieć oboje.
Avatar
A04 / 20 listopada 2008 o 22:05
Jakby ją wysłał dalej do szkoły to może by się życia nauczyła, szkoła którą skończyła była za krótka bo w systemie eksternistycznym. Mam nadzieję że aktualny pan zadba o dalsze wykształcenie wybranki. Chyba że wcześniej sobie w pusty.......... strzeli.
Avatar
julka / 12 listopada 2008 o 13:18
sami sobie winni, wystarczy poczytac na sympatii, 60 latek który dobrze wygląda szuka sobie babki nie starsze niz 40 lat. Jeden taki mądry co ma 67, napisał do mojej mamy(59lat) fajnie wygłąda ale jest dla niego za stara, jak by miala najwyżej o 10 lat mniej chętnie by z nią spotkał sie
Avatar
Michał23 / 12 listopada 2008 o 11:59
Takich ludzi którzy odbierają sobie życie,nigdy nie żałuję.
Avatar
Gość / 12 listopada 2008 o 08:53
Niestety, tak właśnie kończą się mżonki dojrzałych mężczyzn biorących sobie za żony kobiety, które mogłyby być ich córkami a niekiedy nawet wnuczkami. Szkoda człowieka, że skończył w ten sposób. Jeśli potwierdzą się informacje o nakłanianiu starszego mężczyzny do samobójstwa, to kobieta powinna trafić do więzienia. Takie jest prawo.
Avatar
Izabela / 12 listopada 2008 o 08:52
Kto to jest? Wpada w oko, rani serce, dziurawi kieszeń i wychodzi bokiem. Wiadomo - kobieta. Tak było zapewne i w tym przypadku. Może ten incydent będzie przestrogą dla Panów po 60-tce , którzy szukają Pań młodych i atrakcyjnych bo taka po 50-tce to już "do niczego"... No i są atrakcje, ale potem...
Avatar
gabrys / 12 listopada 2008 o 08:36
On sie nad nia znecal ? A to dobre ! Poslal tego tłuka do szkoły bo tylko zawodowke miala, jak skonczyla- kupil jej piekny samochod, przepisal caly majatek na nia, wprowadzil na salony, ubral od stop wyzej i traktowal jak ksiezniczke ! Kochal ja i do konca walczyl, aby do niego wrocila. Ona z kochankiem gnebili tego czlowieka wysylajac podle smsy, wyzywajac go i szydzac z jego staran. Podlosc !
Avatar
ważniak / 12 listopada 2008 o 08:24
On kochał ją a ona jego pieniądze. Kobiety tylko to potrafią, mówią jak bardzo kochają swoich mężczyzn, ale niech tylko zabraknie im pieniędzy, to pokazują swoje prawdziwe oblicze. Powinno się wszystkie kobiety na pszeszkolenie do Afganistanu wysłać tak na dwa lata, to by sodowa nie udeżała do głowy.
Avatar
~tom~ / 12 listopada 2008 o 08:19
stefan napisał:
To na 100 % było małżeństwo z wielkiej miłości, 67-latek i 30-parolatka, to jest chore.

Oczywiście- miłości do pieniędzy
Avatar
Gość / 25 listopada 2008 o 22:47
mam nadzieje ze poniosą konsekwencje swojego postepowania.....tego im naprawde życze...
Avatar
Gość / 20 listopada 2008 o 22:19
ha ha ha po co jej szkoła....................... Mało kobiet potrafi zdać tak poważny egzamin w życiu . Gratuluję panu który zainteresował się podupadłą księżniczką. Może razem spędzą resztę życia ................mam nadzieje że nie na salonach?? ? ? Za nakłanianie do samobójstwa powinni odpowiedzieć oboje.
Avatar
A04 / 20 listopada 2008 o 22:05
Jakby ją wysłał dalej do szkoły to może by się życia nauczyła, szkoła którą skończyła była za krótka bo w systemie eksternistycznym. Mam nadzieję że aktualny pan zadba o dalsze wykształcenie wybranki. Chyba że wcześniej sobie w pusty.......... strzeli.
Avatar
julka / 12 listopada 2008 o 13:18
sami sobie winni, wystarczy poczytac na sympatii, 60 latek który dobrze wygląda szuka sobie babki nie starsze niz 40 lat. Jeden taki mądry co ma 67, napisał do mojej mamy(59lat) fajnie wygłąda ale jest dla niego za stara, jak by miala najwyżej o 10 lat mniej chętnie by z nią spotkał sie
Avatar
Michał23 / 12 listopada 2008 o 11:59
Takich ludzi którzy odbierają sobie życie,nigdy nie żałuję.
Avatar
Gość / 12 listopada 2008 o 08:53
Niestety, tak właśnie kończą się mżonki dojrzałych mężczyzn biorących sobie za żony kobiety, które mogłyby być ich córkami a niekiedy nawet wnuczkami. Szkoda człowieka, że skończył w ten sposób. Jeśli potwierdzą się informacje o nakłanianiu starszego mężczyzny do samobójstwa, to kobieta powinna trafić do więzienia. Takie jest prawo.
Avatar
Izabela / 12 listopada 2008 o 08:52
Kto to jest? Wpada w oko, rani serce, dziurawi kieszeń i wychodzi bokiem. Wiadomo - kobieta. Tak było zapewne i w tym przypadku. Może ten incydent będzie przestrogą dla Panów po 60-tce , którzy szukają Pań młodych i atrakcyjnych bo taka po 50-tce to już "do niczego"... No i są atrakcje, ale potem...
Avatar
gabrys / 12 listopada 2008 o 08:36
On sie nad nia znecal ? A to dobre ! Poslal tego tłuka do szkoły bo tylko zawodowke miala, jak skonczyla- kupil jej piekny samochod, przepisal caly majatek na nia, wprowadzil na salony, ubral od stop wyzej i traktowal jak ksiezniczke ! Kochal ja i do konca walczyl, aby do niego wrocila. Ona z kochankiem gnebili tego czlowieka wysylajac podle smsy, wyzywajac go i szydzac z jego staran. Podlosc !
Avatar
ważniak / 12 listopada 2008 o 08:24
On kochał ją a ona jego pieniądze. Kobiety tylko to potrafią, mówią jak bardzo kochają swoich mężczyzn, ale niech tylko zabraknie im pieniędzy, to pokazują swoje prawdziwe oblicze. Powinno się wszystkie kobiety na pszeszkolenie do Afganistanu wysłać tak na dwa lata, to by sodowa nie udeżała do głowy.
Avatar
~tom~ / 12 listopada 2008 o 08:19
stefan napisał:
To na 100 % było małżeństwo z wielkiej miłości, 67-latek i 30-parolatka, to jest chore.

Oczywiście- miłości do pieniędzy