Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 marca 2010 r.
17:27
Edytuj ten wpis

Casting do programu TVN "Mam Talent" także w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 6 A A

Przygotowania do trzeciej edycji "Mam Talent” trwają. W tym roku szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności będą mieli również mieszkańcy Lublina i okolic.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W pierwszej połowie kwietnia odbędzie się pierwszy precasting do programu w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Potem ekipa "Mam Talent” będzie łowić talenty w kolejnych miastach: Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Warszawie.

Twórcy programu postanowili poszerzyć jednak zasięg swoich poszukiwań o trzy dodatkowe miasta, dając tym samym szansę na zaprezentowanie swoich talentów mieszkańcom okolic: Szczecina, Białegostoku i Lublina.

W Lublinie jury w składzie Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki pojawi się 25 maja. Eliminacje do programu zostaną przeprowadzone w Hotelu Europa. Już teraz można się zarejestrować na stronie www.plejada.pl/mamtalent

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dominika Brylant / 25 lutego 2011 o 18:23
[size="5"][size="7"][size="6"]ciesze sie enisamowicie , , nareszcie bede miala okazje uslyszec cos od profesjionalistow , ja tam nie wiem czy umiem spiewac czy nie , ale chce uslyszec to od profesjonalistow.. :]][/size][/size][/size]
Avatar
Dominika Brylant / 25 lutego 2011 o 18:21
Heey , Nareszcie w lublinie . Czekalam na to . !!!
Nie mam talentu do spiewania , tak mi sie zdaje , ale fajnie ebdzie uslyszec szczere zdanie od profesjonalistow . :]]
Avatar
ZAQ1234 / 23 marca 2010 o 15:59
[size=7]NIESTETY W LUBLINIE SĄ PRECASTINGI ;( NA CASTING TRZEBA POJECHAĆ DO WAWY ;([/size]
Avatar
hehehe / 22 marca 2010 o 12:23
Ciekawe czy Krzysio Łątka pokazał swój rudy ryj oraz talent do wydawania pieniędzy z naszych podatków na podróże na Ukrainę i na komórki??
Avatar
~Krzysiek~ / 22 marca 2010 o 08:06
Ja też mam talent, np. mogę pokazać jak się bawi świnia.
Avatar
kylan / 22 marca 2010 o 04:18
Och, jak dobrze sie sklada, nareszcie moge zaprezentowac swoj talent innym i wygrac ten program.
Avatar
dominika Brylant / 25 lutego 2011 o 18:23
[size="5"][size="7"][size="6"]ciesze sie enisamowicie , , nareszcie bede miala okazje uslyszec cos od profesjionalistow , ja tam nie wiem czy umiem spiewac czy nie , ale chce uslyszec to od profesjonalistow.. :]][/size][/size][/size]
Avatar
Dominika Brylant / 25 lutego 2011 o 18:21
Heey , Nareszcie w lublinie . Czekalam na to . !!!
Nie mam talentu do spiewania , tak mi sie zdaje , ale fajnie ebdzie uslyszec szczere zdanie od profesjonalistow . :]]
Avatar
ZAQ1234 / 23 marca 2010 o 15:59
[size=7]NIESTETY W LUBLINIE SĄ PRECASTINGI ;( NA CASTING TRZEBA POJECHAĆ DO WAWY ;([/size]
Avatar
hehehe / 22 marca 2010 o 12:23
Ciekawe czy Krzysio Łątka pokazał swój rudy ryj oraz talent do wydawania pieniędzy z naszych podatków na podróże na Ukrainę i na komórki??
Avatar
~Krzysiek~ / 22 marca 2010 o 08:06
Ja też mam talent, np. mogę pokazać jak się bawi świnia.
Avatar
kylan / 22 marca 2010 o 04:18
Och, jak dobrze sie sklada, nareszcie moge zaprezentowac swoj talent innym i wygrac ten program.
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 5 0

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Puław podzieliła się punktami z Radomiakiem. Niestety, zdobyty w Radomiu punkt ma gorzki smak bo puławianie w przyszłym sezonie grać będą o szczebel niżej.

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 6

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 37 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 216 47

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 15

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 59 61

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 19 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!