Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 marca 2012 r.
11:04
Edytuj ten wpis

Czat z prezesem Portu Lotniczego Lublin (relacja)

0 28 A A
Grzegorz Muszyński w naszej redakcji (Jacek Świerczyński)
Grzegorz Muszyński w naszej redakcji (Jacek Świerczyński)

Grzegorz Muszyński, prezes Portu Lotniczego Lublin pojawił się w naszej redakcji kilka minut przed godz. 11. Czat na naszym profilu na Facebooku potrwa do godz. 12. Zapraszamy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zapraszamy na naszą tablicę na Facebooku.

Pytanie od redakcji: Dokąd polecimy z lotniska?

Michał Sęczkowski dokladnie! czy loty np do Wroclawia beda ?

Prezes Muszyński:Z pewnością Wyspy Brytyjskie i Niemcy, no i oczywiście Polska.

Pytanie od redakcji: Czy będzie lot Lublin - Warszawa?

Bartek Mysiak: Czy Pan Prezes w swoim kontrakcie ma zagwarantowane równie wysokie premie za otwarcie lotniska, podobnie jak zarząd Stadionu Narodowego w Warszawie?

Prezes: Raczej nie, mogą być loty łączone. Z pewnością polecimy do Gdańska, Wrocławia i Poznania. Niewykluczone, że Kraków. Badania wskazują, że do Łodzi i Katowic nie polecimy.

Pytanie od czytelników: Od kiedy można będzie rezerwować bilety?

Prezes: Prawdopodobnie już jesienią.

Krzysztof Kisiel: Czy będą loty czarterowe, jeżeli tak to dokąd?

Prezes Planujemy współpracować z biurami podróży, szczególnie jeśli chodzi o loty w okolice basenu Morza Śródziemnego.

Pytanie od redakcji: Co z kierunkiem Azja? Połączeniem z Istabmułem?

Prezes: Prowadzimy rozmowy z liniami tureckimi

Adam Grzegorzczyk: Świetnie że będzie połączenie do Gdańska, w końcu nie będzie trzeba męczyć się 10 i więcej godzin w pociągu. A jak będzie z rozwojem infrastruktury komunikacyjnej miedzy Lublinem a Świdnikiem??

Prezes: Nie wiem, za to nie odpowiadam. Dojazd do lotniska będzie od strony Mełgwi. To mogę obiecać.

Pytanie od redakcji: Czy trzeba będzie dopłacać do tanich linii?

Prezes: O dopłatach do linii, z których korzysta na przykład Rzeszów, decyduje marszałek województwa. My na chwilę obecną nie planujemy dopłacać do tanich linii. Atutem lotniska jest potencjał województwa, czyli ponad dwa miliony pasażerów.

Andrzej Gołębiowski: Czy będzie bezpośrednie połączenie z Dortmundem?

Prezes: To połączenie jest prawdopodobne.

Pytanie od Czytelników: Czy lotnisko jest położone w Lublinie czy Świdniku?

Prezes:Lotnisko leży koło Lublina. Na pewno nie w Świdniku. Jeśli już to w Wólce. Przyjmujemy, że lotnisko jest w Lublinie. Tak samo, jak lotnisko w Monachium, które nie leży w Monachium, a w niemieckiej wiosce koło tego miasta.

Pytanie od czytelników: Kiedy rozpocznie się rekrutacja do portu lotniczego?

Prezes: Ruszy niebawem. Będziemy ogłaszać konkursy na poszczególne stanowiska.

Pytanie od czytelników: Dlaczego do tej pory nie było konkursów?

Prezes: Dlatego, że to bardzo wąska specjalizacja. Osób z takim wykształceniem brakuje w woj. lubelskim. Pozyskiwałem ich poprzez headhunterów.

Pytanie od redakcji: Na jakie stanowiska będą ogłaszane konkursy?

Prezes W pierwszej kolejności na komendanta lotniskowej straży pożarnej i służby ochrony lotniska. Ogłoszenia pojawią się na stronie internetowej portu, tam także będziemy przyjmować aplikacje. Będą także ogłoszenia w mediach.

Pytanie od czytelników: Czy będą etaty dla informatyków?

Prezes:Skłaniamy się w kierunku outsourcingu.

Pytanie od czytelnika: Kiedy rozpocznie się nabór do Lotniskowej Straży Pożarnej?

Prezes: LSP będzie budowane na bazie PSP. Nie zamierzamy szkolić nowych osób na strażaków.

Pytanie od redakcji: Kiedy planujecie rozpocząć przetargi na stanowiska usługowe na terenie lotniska?

Prezes:W czerwcu. Mamy do rozdysponowania około 2 tys. mkw powierzchni.

Pytanie od redakcji:. Czy były naciski w sprawie zatrudniania lub zwalniania pracowników. Przykład Andrzeja G

Prezes: Nikt nigdy nie wywierał na mnie żadnych nacisków związanych z zatrudnianiem czy zwalnianiem ludzi. Takie decyzje podejmuje zarząd.

Pytanie: To dlaczego zdecydował pan o zwolnieniu Andrzeja G. ?

Prezes:Klimat, jaki powstał wokół tej osoby nie mógł być kontynuowany. Wokół portu nie może być zamieszania. Spółka giełdowa wymaga spokoju.

Krzysztof Kaszyca: Jak nisko będą przelatywać samoloty nad Wrotkowem ? i jaki wielkościowo maksymalnie samolot będzie mógł wylądować?

Prezes:Bardzo wysoko:) Główne podejście do lądowania jest od strony Mełgwi. To nie jest moja decyzja, wszystko zależy od wiatru. Zaraz po starcie samoloty nie będą się kierować na Lublin.

Pytanie od czytelnika: Jaki największy samolot może wylądować na lotnisku?

Prezes: Boeing 737 - wszystkie typy, Airbus 319, 320, 321. Czyli najpopularniejsze.

Pytanie od czytelnika: Kiedy wykonano ostatnio analizę opłacalności portu?

Prezes: Takie analizy robione są na bieżąco. O sposobie pokrycia strat decydują akcjonariusze - czyli miasto i województwo.

Ela Czapka: Witam serdecznie, czy planujecie Państwo loty do Oslo?

Prezes: Badamy ten kierunek.

Michal Miszaqq: Czy ILS bedzie zainstalowany do konca 2012 ?

Prezes: Od początku funkcjonowania operacyjnego lotniska będzie ILS.

Pytanie od czytelników: Czy będzie dzień otwarty na lotnisku?

Prezes: W maju zrobimy piknik lotniczy. Atrakcje z pewnością będą.

Pytanie od czytelników: Kiedy będzie pierwszy lot?

Prezes:O tym decydują linie lotnicze, które ogłoszą to w czerwcu.

Pytanie od czytelników:Kiedy będzie oficjalne otwarcie lotniska?

Prezes: Medialne otwarcie będzie w październiku. Po rozmowach z prezydentem Krzysztofem Żukiem chcemy na to wydarzenie zaprosić prezydenta Polski.

Pytanie od czytelników: Czy inną drogą niż elektroniczna będą przyjmowane aplikacje, CV?

Prezes: Nie. Przewidujemy tylko drogę elektroniczną.

Pytanie od redakcji:Czy wchodzą w grę loty z Lublina do USA?

Prezes: Wchodzą, aczkolwiek, badania nie wskazują na to, że pierwszym roku działalności lotniska będzie takie połączenie.

Pytanie od redakcji: Jest Pan przedsiębiorcą. Jak Pan łączy obowiązki prezesa portu lotniczego z zarządzaniem biznesami prywatnymi?

Prezes:Nie prowadzę żadnej działalności operacyjnej. Pracuję tylko dla lotniska.

Pytanie od redakcji Czy będzie przetarg na limuzynę dla VIP-ów?

Prezes:Przetargu nie będzie. Planujemy wypożyczać samochody (przy okazji mała dygresja: na lotnisku będzie wypożyczalnia samochodów).

Pytanie od czytelników:Czy planowana jest górka spotterska?

Prezes Rzecznik portu Piotr Jankowski molestuje mnie o to :) Chyba... tak.

Pytanie od czytelników: Czy ma pan zagwarantowaną premię za otwarcie lotniska?

Prezes:Nie mam zagwarantowanej takiej premii.

Pytanie od redakcji:Czy Pan chciałby być prezesem po otwarciu lotniska?

Prezes:Będę prezesem tak długo, jak zdecyduje rada nadzorcza.

Jonatan Zet:MOŻE DRUKOWANYMI JAK NAPISZE TO ZAUWAŻYCIE..... CZY ZE ŚWIDNIKA BĘDĄ LATAĆ SAMOLOTY OLT EXPRESS ?? ?? ?? ??

Prezes:Rozmawiamy z OLT.

Mateusz Nurzyński: Jaki kod będzie miało nasze lotnisko, czy będzie to EPSW???

Prezes:Na pewno nie będzie to kod EPSW. Z pewnością będzie coś z "L".

Pytanie od czytelników:Jaki będzie adres lotniska?

Prezes: Portowa 1 ;) A tak serio: Ja nie ustalam nazw ulic. Wejście do terminalu jest od strony Świdnika.

Pytanie od redakcji: Czy coś może jeszcze opóźnić budowę lotniska?

Prezes: Nie mamy wpływu na wykonawców. Są kary umowne.

Pytanie od redakcji: Czy nałożyliście już kary umowne za opóźnienia?

Prezes:Oczywiście, że tak. Na firmę projektową.

Marcin Mularczyk: Czy konstrukcja terminala pozwala na późniejsze PODWYŻSZENIE o antresole?

Prezes:W budowanej aktualnie części terminala nie planujemy antresoli. Przy rozbudowie są takie plany.

Prezes:Dziękuję Zapraszamy naszych wspaniałych klientów do korzystania z usług Portu Lotniczego Lublin.

Co jeszcze powiedział prezes Muszyński? Czytaj w jutrzejszym Dzienniku Wschodnim

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wiola / 20 listopada 2012 o 08:19
Prose o loty Lublin-Edynburgh! jest wiele ludzi z tamtych okolic!
Avatar
edka / 22 października 2012 o 10:17
MOZEMY CZATOWAC ALE TYLKO PO POLSKU! Pan Prezes nie potrafi komunikowac sie w jezyku angielskim ma fatalne maniery i nie wiem jakim cudem jeszcze pracuje na tym stanowisku nie jest profesjonalny w tym co robi
Avatar
Anna F / 21 maja 2012 o 18:39
Czy będą loty z Lublina do Edynburga lub Glasgow Prastwik ?
Avatar
edynburg / 24 kwietnia 2012 o 12:28
Loty Lublin - Edynburg!!!!!! NIE POMIJAJMY SZKOCJI!!
Avatar
szkocja / 9 kwietnia 2012 o 11:08
By sie przydaly wkoncu jakies loty z edinburgha lub glasgow do lublina...
Avatar
lbn / 14 marca 2012 o 15:21
[quote name='Gość' timestamp='1331038347' post='606138']
" Czy trzeba będzie dopłacać do tanich linii ?
Prezes :
O dopłatach do linii, z których korzysta na przykład Rzeszów, decyduje marszałek województwa.
My na chwilę obecną nie planujemy dopłacać do tanich linii.
Atutem lotniska jest potencjał województwa, czyli ponad 2 miliony pasażerów "


[size="2"]... rozumiem, że WIZZ AIR i RYANAIR (dwaj najwięksi tani przewoźnicy) do nas nie zawitają. Super.[/size]
[/quote]
Wizz prowadzi rozmowy bardzo zaawansowane z poretm Lbn natomist Ryanair nie jest wogóle zainteresowane portem w lublinie. Więc najprawdopodobniej polecimy tylko Wizzair co wcale nie jest jeszcze wyklucxzone że ryanair też nie polecimy ponieważ jak zobaczą że port jest atrakcyjny to pewnie też będą się pchać.
[quote name='Gość' timestamp='1331038347' post='606138']
" Czy trzeba będzie dopłacać do tanich linii ?
Prezes :
O dopłatach do linii, z których korzysta na przykład Rzeszów, decyduje marszałek województwa.
My na chwilę obecną nie planujemy dopłacać do tanich linii.
Atutem lotniska jest potencjał województwa, czyli ponad 2 miliony pasażerów "


[size="2"]... rozumiem, że WIZZ AIR i RYANAIR (dwaj najwięksi tani przewoźnicy) do nas nie zawi... rozwiń
Avatar
lbn / 14 marca 2012 o 15:18
[quote name='za-lotnik' timestamp='1331309124' post='607577']
jak wynika z treści artykułu prezes jest kolejną osobą z "łapanki" i morduje się za grosze. gdyby tak jeszcze zaczął
rozróżniać samoloty- to dopiero byłby fachowiec od lotnictwa jeszcze lepszy niż sobczak. prezesie lotnisko znajduje się na terenie gniny WOlka Lubelska a nie w Wólce. Rozumiem,że w wyniku przepracowania na kilku etatach
[/quote]
Kolego nie ma takiej gminny jak wólka lubelska kiedyś była ale teraz jest to sama wólka więc zanim zaczniesz kogoś oczerniac to najpierw sam się zainteresuj tematem!!!
[quote name='za-lotnik' timestamp='1331309124' post='607577']
jak wynika z treści artykułu prezes jest kolejną osobą z "łapanki" i morduje się za grosze. gdyby tak jeszcze zaczął
rozróżniać samoloty- to dopiero byłby fachowiec od lotnictwa jeszcze lepszy niż sobczak. prezesie lotnisko znajduje się na terenie gniny WOlka Lubelska a nie w Wólce. Rozumiem,że w wyniku przepracowania na kilku etatach
[/quote]
Kolego nie ma takiej gminny jak wólka lubelska kiedyś była ale teraz jest to sama... rozwiń
Avatar
public access / 13 marca 2012 o 13:51
Nie jest tajemnica ze tzw. Polonia w USA to w wiekszosci prosta polska wies.
Rejony Nowego Jorku zamieszkuje wiele osob z rejonu Bilgoraja i Tomaszowa Lub.
Tak wiec jeden lot w miesiacu na trasie NYC-Lublin by sie przydal, albo przynajmniej polaczenie W-wa Lublin godzine po przylocie samolotu z USA.
Avatar
*** / 12 marca 2012 o 21:30
Tak jak lotnisko w Warszawie znajduje się w.... Okęciu, lotnisko w Krakowie znajduje się w.. Balicach, itp., itd. Skąd takich yakompleksionzch ludyi biora na prezesów... Ale rozumiem kompleksy. KRS w Świdniku, prezydentem Lublina świdniczanin i jeszcze dotego lotnisko Lublin w Świdniku. Wszyscy o tym wiedzą oprócz prezesa. Chłopie nie prostuj rzeczywistości. Miejmy nadzieję, że rada nadzorcza w porę wykona właściwy ruch...
Avatar
z Irlandii południowej / 10 marca 2012 o 18:07
prosimy o lot do CORK
Avatar
Wiola / 20 listopada 2012 o 08:19
Prose o loty Lublin-Edynburgh! jest wiele ludzi z tamtych okolic!
Avatar
edka / 22 października 2012 o 10:17
MOZEMY CZATOWAC ALE TYLKO PO POLSKU! Pan Prezes nie potrafi komunikowac sie w jezyku angielskim ma fatalne maniery i nie wiem jakim cudem jeszcze pracuje na tym stanowisku nie jest profesjonalny w tym co robi
Avatar
Anna F / 21 maja 2012 o 18:39
Czy będą loty z Lublina do Edynburga lub Glasgow Prastwik ?
Avatar
edynburg / 24 kwietnia 2012 o 12:28
Loty Lublin - Edynburg!!!!!! NIE POMIJAJMY SZKOCJI!!
Avatar
szkocja / 9 kwietnia 2012 o 11:08
By sie przydaly wkoncu jakies loty z edinburgha lub glasgow do lublina...
Avatar
lbn / 14 marca 2012 o 15:21
[quote name='Gość' timestamp='1331038347' post='606138']
" Czy trzeba będzie dopłacać do tanich linii ?
Prezes :
O dopłatach do linii, z których korzysta na przykład Rzeszów, decyduje marszałek województwa.
My na chwilę obecną nie planujemy dopłacać do tanich linii.
Atutem lotniska jest potencjał województwa, czyli ponad 2 miliony pasażerów "


[size="2"]... rozumiem, że WIZZ AIR i RYANAIR (dwaj najwięksi tani przewoźnicy) do nas nie zawitają. Super.[/size]
[/quote]
Wizz prowadzi rozmowy bardzo zaawansowane z poretm Lbn natomist Ryanair nie jest wogóle zainteresowane portem w lublinie. Więc najprawdopodobniej polecimy tylko Wizzair co wcale nie jest jeszcze wyklucxzone że ryanair też nie polecimy ponieważ jak zobaczą że port jest atrakcyjny to pewnie też będą się pchać.
[quote name='Gość' timestamp='1331038347' post='606138']
" Czy trzeba będzie dopłacać do tanich linii ?
Prezes :
O dopłatach do linii, z których korzysta na przykład Rzeszów, decyduje marszałek województwa.
My na chwilę obecną nie planujemy dopłacać do tanich linii.
Atutem lotniska jest potencjał województwa, czyli ponad 2 miliony pasażerów "


[size="2"]... rozumiem, że WIZZ AIR i RYANAIR (dwaj najwięksi tani przewoźnicy) do nas nie zawi... rozwiń
Avatar
lbn / 14 marca 2012 o 15:18
[quote name='za-lotnik' timestamp='1331309124' post='607577']
jak wynika z treści artykułu prezes jest kolejną osobą z "łapanki" i morduje się za grosze. gdyby tak jeszcze zaczął
rozróżniać samoloty- to dopiero byłby fachowiec od lotnictwa jeszcze lepszy niż sobczak. prezesie lotnisko znajduje się na terenie gniny WOlka Lubelska a nie w Wólce. Rozumiem,że w wyniku przepracowania na kilku etatach
[/quote]
Kolego nie ma takiej gminny jak wólka lubelska kiedyś była ale teraz jest to sama wólka więc zanim zaczniesz kogoś oczerniac to najpierw sam się zainteresuj tematem!!!
[quote name='za-lotnik' timestamp='1331309124' post='607577']
jak wynika z treści artykułu prezes jest kolejną osobą z "łapanki" i morduje się za grosze. gdyby tak jeszcze zaczął
rozróżniać samoloty- to dopiero byłby fachowiec od lotnictwa jeszcze lepszy niż sobczak. prezesie lotnisko znajduje się na terenie gniny WOlka Lubelska a nie w Wólce. Rozumiem,że w wyniku przepracowania na kilku etatach
[/quote]
Kolego nie ma takiej gminny jak wólka lubelska kiedyś była ale teraz jest to sama... rozwiń
Avatar
public access / 13 marca 2012 o 13:51
Nie jest tajemnica ze tzw. Polonia w USA to w wiekszosci prosta polska wies.
Rejony Nowego Jorku zamieszkuje wiele osob z rejonu Bilgoraja i Tomaszowa Lub.
Tak wiec jeden lot w miesiacu na trasie NYC-Lublin by sie przydal, albo przynajmniej polaczenie W-wa Lublin godzine po przylocie samolotu z USA.
Avatar
*** / 12 marca 2012 o 21:30
Tak jak lotnisko w Warszawie znajduje się w.... Okęciu, lotnisko w Krakowie znajduje się w.. Balicach, itp., itd. Skąd takich yakompleksionzch ludyi biora na prezesów... Ale rozumiem kompleksy. KRS w Świdniku, prezydentem Lublina świdniczanin i jeszcze dotego lotnisko Lublin w Świdniku. Wszyscy o tym wiedzą oprócz prezesa. Chłopie nie prostuj rzeczywistości. Miejmy nadzieję, że rada nadzorcza w porę wykona właściwy ruch...
Avatar
z Irlandii południowej / 10 marca 2012 o 18:07
prosimy o lot do CORK
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Międzyrzec Podlaski: Powstanie nowe przedszkole i żłobek

Międzyrzec Podlaski: Powstanie nowe przedszkole i żłobek 0 0

W Międzyrzecu Podlaskim powstanie nowe przedszkole i żłobek. Miasto właśnie ogłosiło przetarg na projekt budowlany. Obiekty mają powstać przy osiedlu wielorodzinnym Brzeska –Wyszyńskiego, które wciąż się rozbudowuje.

Lublin: Festiwal organowy w kościele na Czubach

Lublin: Festiwal organowy w kościele na Czubach 0 0

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości i 40 rocznica pontyfikatu Jana Pawła II to główne tematy XXII Międzynarodowego Festiwalu Organowego Lublin-Czuby. Cykl koncertów w kościele p.w. Św. Rodziny rozpocznie się 27 czerwca i potrwa do połowy października.

Dni Włodawy 2018: Koncert Beaty Kozidrak
30 czerwca 2018, 0:00

Dni Włodawy 2018: Koncert Beaty Kozidrak 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 30 czerwca - 1 lipca we Włodawie na Placu Targowym przy ul. Lubelskiej odbędzie się wielkie święto miasta - Dni Włodawy 2018. Obchody uświetni występ Beaty Kozidrak!

Koncert Garou na jublieusz w Lublinie
9 listopada 2018, 19:00

Koncert Garou na jublieusz w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W tym roku słynny Garou obchodzi jubileusz 20-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji Kanadyjczyk rusza w trasę koncertową po Polsce, w ramach której zawita również do Lublina. Koncert odbędzie się 9 listopada o godz. 19 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Jak podróżować bezpiecznie? Akcja na dworcu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Jak podróżować bezpiecznie? Akcja na dworcu w Lublinie [zdjęcia] 0 1

O zasadach bezpiecznego podróżowania przypominano na dworcu autobusowym w Lublinie. Dwugodzinną akcję z okazji rozpoczęcia wakacji zorganizowała zarządzająca obiektem spółka Lubelskie Dworce.

Spektakl „Zły” na Wirydarzu CK
25 czerwca 2018, 21:00

Spektakl „Zły” na Wirydarzu CK 1 0

W poniedziałek, wtorek i środę na Wirydarzu Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) spektakl, który swoją premierę miał już dziewięć lat temu, ale nadal cieszy się wielkim uznaniem nie tylko lubelskiej publiczności.

Wchodzili w nocy do mieszkań, byli bezwzględni dla ofiar. Czterej Ukraińcy zatrzymani
galeria

Wchodzili w nocy do mieszkań, byli bezwzględni dla ofiar. Czterej Ukraińcy zatrzymani 26 7

Nocą wchodzili do mieszkań, wiązali swoje ofiary i okradali z kosztowności. Policjanci zatrzymali czterech Ukraińców.

Leszek Bartnicki odchodzi z Motoru Lublin

Leszek Bartnicki odchodzi z Motoru Lublin 0 3

PIŁKARSKA III LIGA Leszek Bartnicki żegna się ze stanowiskiem prezesa Motoru Lublin. To efekt kolejnego nieudanego sezonu żółto-biało-niebieskich zakończonego kolejnym brakiem awansu do wyższej klasy rozgrywkowej

Zmiany w parafiach w woj. lubelskim. Gdzie będą nowi proboszczowie? [LISTA]

Zmiany w parafiach w woj. lubelskim. Gdzie będą nowi proboszczowie? [LISTA] 17 5

Proboszcz z Markuszowa (powiat puławski) pokieruje parafią w Fajsławicach (powiat krasnostawski). Zaś w podlubelskich Niemcach po przejściu na emeryturę ks. kan. Krzysztofa Galewskiego nowym gospodarzem parafii będzie ks. dr Mirosław Skałban. W niedzielę wierni parafii archidiecezji lubelskiej poznali szczegóły podjętych przez abpa Stanisława Budzika decyzji personalnych.

Lubelska premiera filmu "Czy czeka nas koniec?"
25 czerwca 2018, 19:00

Lubelska premiera filmu "Czy czeka nas koniec?" 2 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża zaprasza na premierę filmu Czy czeka nas koniec? w reżyserii Fishera Stevensa. Produkcję z Leonardo DiCaprio zobaczymy 25 czerwca o godz. 19 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12).

Pride of Poland 2018 i Summer Sale: Znamy listę koni na aukcję

Pride of Poland 2018 i Summer Sale: Znamy listę koni na aukcję 2 1

32 konie zostaną wystawione na aukcjach Pride of Poland i Summer Sale w Janowie Podlaskim. Właśnie odbyła się premiera aukcyjnego katalogu.

Ojciec podpalił kombajn i ciągnik synowi. Bo nie dogadywał się z wnuczkiem
galeria

Ojciec podpalił kombajn i ciągnik synowi. Bo nie dogadywał się z wnuczkiem 18 5

Policjanci zatrzymali 72-latka, który podpalił kombajn i ciągnik należący do jego syna. Straty? 80 tys. zł.

MUNDIAL 2018. Nawałka i Lewandowski tłumaczą się z klęski kadry
galeria

MUNDIAL 2018. Nawałka i Lewandowski tłumaczą się z klęski kadry 0 1

MUNDIAL 2018 Po wysokiej porażce z Kolumbią selekcjoner Adam Nawałka i kapitan kadry Robert Lewandowski spotkali się z dziennikarzami. Selekcjoner nie chciał powiedzieć czy po Mundialu pożegna się z kadrą i starał się wyjaśnić przyczyny dwóch porażek na turnieju w Rosji

Dźgnął kolegę nożem w okolice serca. Na ławie oskarżonych także siostra i matka

Dźgnął kolegę nożem w okolice serca. Na ławie oskarżonych także siostra i matka 4 3

Dawid poczuł szczypanie i dostrzegł spływającą krew. Dopiero po chwili zrozumiał, że został dźgnięty nożem w okolice serca. Ugodził go kolega, któremu teraz grozi nawet dożywocie. Na wyrok czeka także matka napastnika, która kazała mu wyrzucić narzędzie zbrodni oraz siostra, która umyła nóż.

Pięć zawodniczek MKS Perły Lublin zagrało przeciwko Japonii

Pięć zawodniczek MKS Perły Lublin zagrało przeciwko Japonii 0 0

Reprezentacja Polski przegrała dwa spotkania z Japonią. W konfrontacjach z Azjatkami wystąpiło aż 5 zawodniczek MKS Perła

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!