Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 lipca 2010 r.
21:13
Edytuj ten wpis

Czerwona kropka w Carrefour: Toaleta dla pracowników tylko, jak staną w kolejce

0 103 A A

Kropka w Carrefour. Aby skorzystać z toalety albo zjeść drugie śniadanie, pracownicy Carrefoura muszą stanąć na czerwonej kropce. Tam czekają na kierownika, który zdecyduje, czy mogą mieć przerwę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację o tych praktykach otrzymaliśmy wczoraj na Alarm24. Chodzi o sklep sieci Carrefour przy ul. Andersa w Lublinie. Czytelnik napisał, że nowe zasady obowiązują od początku tygodnia.

– Tego się nie da opisać słowami, to trzeba zobaczyć. Bardziej się nie da poniżyć człowieka – żali się. – Aby załatwić potrzeby fizjologiczne, pracownicy muszą ustawić się na czerwonej kropce namalowanej na podłodze! Stają się pośmiewiskiem w oczach klientów. Kojarzy się to z obozem czy z więzieniem.

W Carrefour przy Andersa czerwoną kropkę naklejono na podłodze przy stoisku z wędlinami i serami.

Pracownicy nie chcą oficjalnie mówić o nowych zarządzeniach. Tym, do których udało nam się dotrzeć, pomysł się nie podoba.

– Do tej pory, jak chciałam skorzystać z toalety, to zamykałam kasę i szłam zgłosić przerwę głównej kasjerce. Zajmowało mi to kilka minut. Teraz muszę stawać na kropce i czekać na kierownika – mówi jedna z pracownic.

– To, że musimy sterczeć na tej kropce na oczach klientów, jest upokarzające. Wcześniej odbywało się to w dyskretniejszy sposób – dodaje inna.

Ale nawet jeśli pracownicy czekają w wyznaczonym miejscu, nie zawsze ich przełożony reaguje.

– Ostatnio czekałam "na kropce” prawie pięć minut. Kierownik nie przyszedł, bo przecież też ma swoje obowiązki. Wróciłam do swojej pracy – opowiada pracownica lubelskiego Carrefoura.

W innym lubelskim hipermarkecie sieci Carrefour, przy al. Witosa, są dwie kropki – na podłodze przy stoisku ze słodyczami i artykułami gospodarstwa domowego. Tu jeden z pracowników wyjaśnił nam, że kropki służą do spotkań z kierownikiem. Przekazywane są tu również informacje dotyczące pracy poszczególnych zmian.

Kropka w Carrefour to mobbing?



Sytuacją zbulwersowani są członkowie stowarzyszenia zrzeszającego byłych pracowników marketów.

– To ewidentne naruszenie praw człowieka i mobbing w pracy – stwierdza Jan Bartoszewski, sekretarz Ogólnopolskiego Stowarzyszenie Pracowników Sieci Handlowych "Sieciowcy”. – Kiedy byłem kierownikiem Kauflandu w Rudzie Śląskiej nigdy nie dopuszczałem do tego, aby pracownica musiała mi zgłaszać wyjście do toalety.

Sprawą zainteresowaliśmy lubelską inspekcję pracy. – Coś jest nie tak z organizacją pracy. Wskazywanie takich stref pracownikowi jest niepojęte. Sprawdzimy te informacje – zapewnia Krzysztof Sudoł, zastępca okręgowego inspektora pracy w Lublinie.

Przedstawiciele biura prasowego Carrefour zapytani o komentarz poprosili o przesłanie pytań e-mailem. Stanowisko sieci mamy poznać dziś – wczoraj nie udało im się zebrać wszystkich potrzebnych informacji. Do sprawy wrócimy.

Inne artykuły na temat hipermarketów sieci Carrefour:

Były pracownik Carrefoura: Zwolnili mnie z pracy, bo walczyłem o swoje

Po wizycie sanepidu, pracownicy Carrefoura sprzątali sklep przez całą noc




Komentarze 103

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
majka / 28 lutego 2012 o 19:37
witam chciałabym powiedzieć o carrefour w Stalowej Woli pracowałam tam kiedyś i wiem że pracownicy muszą zgłaszać(prosić o zgode) na wyjście do toalety i na przerwe .Wyjścia do toalety są liczone i komentowane trzeba się tłumaczyć że np.masz okres.A na przerwe można iśc jak nie ma towaru do rozkładania i nie ważne że pracujesz już 5-6 godzin
Avatar
Dariush / 12 lutego 2011 o 17:05
Za dabile kierownicy jeśli zabraniano korzystania pracownikom z toalet,żyjemy Uni Europejskiej ,oraz w cywilizowanej Polsce a nie ....
Avatar
..................... / 2 grudnia 2010 o 09:18
dajcie już sobie spokoj tą czerwoną kropką...lepiej zainteresowaliby się jaka temperatura jest na magazynie w jakiej pracownicy muszą pracować
Avatar
bonus7 / 27 września 2010 o 20:48
Oglądnij film o CZERWONYCH KROPKACH !!!!!
Widziałem wiele filmów co się dzieje z ludźmi..... oj Masakra , oglądaj dokładnie na www.extraplay.pl i dowiedz się jak nie stawać w sklepie, szkoda naszego czasu, na www.extraplay.pl zobaczysz absurdalne przykłady nie tylko z polski.[url="http://extraplay.pl"]WŁĄCZ FILM[/url]
Avatar
zyczliwy / 30 lipca 2010 o 23:24
zapraszam 31,07,2010 do sklepu Carrefour mam pierwszą zmiane mamy tani schab z czerwonej kropki
Avatar
piotr / 30 lipca 2010 o 23:09
chciałem nadmienić co do sieci sklepów Carrefour w lublinie że czerwone kropki powinni nakleić w redakcji Dziennika Wschodniego aby życzliwi reporterzy stali na nich to może nie pisali by o takich głupotach których nigdy na oczy nie widzieli a tylko z opowieści jakiegoś pracownika który umiejętnie zapytany musiał coś powiedzieć czemu ktoś nie przyjdzie nie zapyta dyrektora o takie żeczy tylko pracowników Były Mole teraz są CZERWONE KROPKI.
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 o 19:14
Gość napisał:
już wiem kim jesteś - KROPKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ciekawe skąd mozesz wiedziec? lol jasnowidz sie znalazl


małe sprostowanie: nie odwiedzam takich małych markecików jak TWOJ.
a jeżeli juz to bardzo rzadko,nie ma czego oglądac tam.



ciekawe skąd mozesz wiedziec? lol jasnowidz sie znalazl


małe sprostowanie: nie odwiedzam takich małych markecików jak TWOJ.
a jeżeli juz to bardzo rzadko,nie ma czego oglądac tam.

rozwiń
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 o 19:12
Carrefour Abait Maht Frey napisał:
Witam jestem pracownikiem Carrefour Market w woj. łódzkim to prawda z tą kropką co prawda przyszło z centrali sprostowanie co do w/w kropki że służy ona jedynie do spotkań kierownika z pracownikiem. Ale czy jest tak naprawdę, o tuż nie jest na przerwę nie wolno chodzić wcześniej niż o godzinie 10 jeśli ma się ranną zmianę,nie ważne czy jesteś głodny czy nie. Kiedyś to Biedronki były napiętnowane jeśli chodzi o wyzysk pracowników teraz jest Carrefour. Praca w Carrefour to naprawdę ciężki kawałek chleba płacą grosze ba to prawie jałmużna paletę mamy rozłożyć w ciągu 30 minut to jest przecież niewykonalne. Kiedy pracownik narzeka to słyszy " Nie pasuje to się zwolnij ja ci chętnie podpiszę wypowiedzenie..." Spytacie czemu sie nie walczy o swoje ja wam powiem czemu. Kiedy walczyłem o to by na naszym sklepie był paleciak elektryczny potocznie zwany "pieskiem" usłyszałem nie ma pieniędzy na zakup nowego a tym bardziej naprawę starego...a kiedy wspomniałem o inspekcji pracy i naruszaniu zasad BHP zakomunikowano mi żebym nie pyskował bo dostanę wypowiedzenie i wilczy bilet. A więc drogi kliencie jeśli robisz zakupy w Carrefour pomyśl czemu pracownicy tak rzadko się uśmiechają.


wreszcie jakiś mądry tekst!

małe sprostowanie nie wszedzie kropka jest taka zła,u nas naprawde nie trzeba na niej stawac jak chce sie siku,a z chodzeniem na przerwe,moge isc kiedy chce.
ale to zalezy od hipermarketu ,od kierownictwa!bo wszystko jest zalezne od ludZi!


wreszcie jakiś mądry tekst!

małe sprostowanie nie wszedzie kropka jest taka zła,u nas naprawde nie trzeba na niej stawac jak chce sie siku,a z chodzeniem na przerwe,moge isc kiedy chce.
ale to zalezy od hipermarketu ,od kierownictwa!bo wszystko jest zalezne od ludZi! rozwiń
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 o 19:09
Gość napisał:
Myśli że możesz obrażać ludzi ze wsi.? To jesteś w wielkim błędzie. I świnia to może jesteś ty, która trzeba napaść kultura do ludzi ze wsi!!!!! Zastawów się nad tym co napisałeś bo w miastach jest wiele ludzi ze wsi!!! I w supermarketach jest przyjętych wiele taki ludzi. Jeśli nie masz poszanowania dla ludzi ze wsi to jesteś taki sam jak kierownicy z carrefoura przy ul. Andersa i Wolskiej. Kto mądry by poniżył tak innych. Miło by Ci było jakby tobie ktoś przykleił taką kropkę w domu przy WC i zamontował kamery żeby obserwować cię czy nie robisz czegoś czego Ci nie wolno i żeby Cię widziano czy nie korzystasz z toalety bez pozwolenia albo coś zjadł bo jesteś głodny również bez pozwolenia!!??



nadinterpretacja tematu.



nadinterpretacja tematu. rozwiń
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 o 19:08
skandal napisał:
Nie zatrudniajcie się w tym kołchozie! Przyjmując się do Carrefoura przeszedłem okropne szkolenie którego nie polecalbym nikomu ale mniejsza... Wyobrazcie sobie ze przechodzicie szkolenie na poczatku pracy, ktore trwa 2x8 godzin bitego siedzenia w sali i przypomina sztukę/film "Metoda" i w srodku szkolenia dostajecie do podpisu papier - umowe...jezeli zwolnisz sie sam w ciagu 2 lat od przyjecia lub jesli oni Cie zwolnia - w kazdym wypadku, placisz bodajze 1700 zł zwrotu kosztów szkolenia (!!!) ktore juz do cholery trwa, a nikt nic nie mowil o zadnych kosztach... wiec wydygany podpisujesz zeby nie zabulic... sredni czas pracy pracownika carrefour to wlasnie 2 lata! przy czym jesli faktycznie sie zwolnisz to sprawy nie ma w ogole...to zwykly chwyt psychologiczny zeby "zmiekczyc" czlowieka...w markecie mozna sie spotkac z agresją i oziębłościa, ludzie wygladaja jakby mieli wyprane mózgi.... nie polecam tego "sklepu"... [powielam ten post na wielu stronach]


napisz gdzie tak jest bo to czyste oszczerstwo!
pracuje w C4 juz 7 lat i o BOGA nigdy czegoś takiego nie widziałam !
Wklej foto z takim oto tekstem,kary pienieznej...
z checia to zobacze!!!!!


napisz gdzie tak jest bo to czyste oszczerstwo!
pracuje w C4 juz 7 lat i o BOGA nigdy czegoś takiego nie widziałam !
Wklej foto z takim oto tekstem,kary pienieznej...
z checia to zobacze!!!!! rozwiń
Avatar
majka / 28 lutego 2012 o 19:37
witam chciałabym powiedzieć o carrefour w Stalowej Woli pracowałam tam kiedyś i wiem że pracownicy muszą zgłaszać(prosić o zgode) na wyjście do toalety i na przerwe .Wyjścia do toalety są liczone i komentowane trzeba się tłumaczyć że np.masz okres.A na przerwe można iśc jak nie ma towaru do rozkładania i nie ważne że pracujesz już 5-6 godzin
Avatar
Dariush / 12 lutego 2011 o 17:05
Za dabile kierownicy jeśli zabraniano korzystania pracownikom z toalet,żyjemy Uni Europejskiej ,oraz w cywilizowanej Polsce a nie ....
Avatar
..................... / 2 grudnia 2010 o 09:18
dajcie już sobie spokoj tą czerwoną kropką...lepiej zainteresowaliby się jaka temperatura jest na magazynie w jakiej pracownicy muszą pracować
Avatar
bonus7 / 27 września 2010 o 20:48
Oglądnij film o CZERWONYCH KROPKACH !!!!!
Widziałem wiele filmów co się dzieje z ludźmi..... oj Masakra , oglądaj dokładnie na www.extraplay.pl i dowiedz się jak nie stawać w sklepie, szkoda naszego czasu, na www.extraplay.pl zobaczysz absurdalne przykłady nie tylko z polski.[url="http://extraplay.pl"]WŁĄCZ FILM[/url]
Avatar
zyczliwy / 30 lipca 2010 o 23:24
zapraszam 31,07,2010 do sklepu Carrefour mam pierwszą zmiane mamy tani schab z czerwonej kropki
Avatar
piotr / 30 lipca 2010 o 23:09
chciałem nadmienić co do sieci sklepów Carrefour w lublinie że czerwone kropki powinni nakleić w redakcji Dziennika Wschodniego aby życzliwi reporterzy stali na nich to może nie pisali by o takich głupotach których nigdy na oczy nie widzieli a tylko z opowieści jakiegoś pracownika który umiejętnie zapytany musiał coś powiedzieć czemu ktoś nie przyjdzie nie zapyta dyrektora o takie żeczy tylko pracowników Były Mole teraz są CZERWONE KROPKI.
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 o 19:14
Gość napisał:
już wiem kim jesteś - KROPKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ciekawe skąd mozesz wiedziec? lol jasnowidz sie znalazl


małe sprostowanie: nie odwiedzam takich małych markecików jak TWOJ.
a jeżeli juz to bardzo rzadko,nie ma czego oglądac tam.



ciekawe skąd mozesz wiedziec? lol jasnowidz sie znalazl


małe sprostowanie: nie odwiedzam takich małych markecików jak TWOJ.
a jeżeli juz to bardzo rzadko,nie ma czego oglądac tam.

rozwiń
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 o 19:12
Carrefour Abait Maht Frey napisał:
Witam jestem pracownikiem Carrefour Market w woj. łódzkim to prawda z tą kropką co prawda przyszło z centrali sprostowanie co do w/w kropki że służy ona jedynie do spotkań kierownika z pracownikiem. Ale czy jest tak naprawdę, o tuż nie jest na przerwę nie wolno chodzić wcześniej niż o godzinie 10 jeśli ma się ranną zmianę,nie ważne czy jesteś głodny czy nie. Kiedyś to Biedronki były napiętnowane jeśli chodzi o wyzysk pracowników teraz jest Carrefour. Praca w Carrefour to naprawdę ciężki kawałek chleba płacą grosze ba to prawie jałmużna paletę mamy rozłożyć w ciągu 30 minut to jest przecież niewykonalne. Kiedy pracownik narzeka to słyszy " Nie pasuje to się zwolnij ja ci chętnie podpiszę wypowiedzenie..." Spytacie czemu sie nie walczy o swoje ja wam powiem czemu. Kiedy walczyłem o to by na naszym sklepie był paleciak elektryczny potocznie zwany "pieskiem" usłyszałem nie ma pieniędzy na zakup nowego a tym bardziej naprawę starego...a kiedy wspomniałem o inspekcji pracy i naruszaniu zasad BHP zakomunikowano mi żebym nie pyskował bo dostanę wypowiedzenie i wilczy bilet. A więc drogi kliencie jeśli robisz zakupy w Carrefour pomyśl czemu pracownicy tak rzadko się uśmiechają.


wreszcie jakiś mądry tekst!

małe sprostowanie nie wszedzie kropka jest taka zła,u nas naprawde nie trzeba na niej stawac jak chce sie siku,a z chodzeniem na przerwe,moge isc kiedy chce.
ale to zalezy od hipermarketu ,od kierownictwa!bo wszystko jest zalezne od ludZi!


wreszcie jakiś mądry tekst!

małe sprostowanie nie wszedzie kropka jest taka zła,u nas naprawde nie trzeba na niej stawac jak chce sie siku,a z chodzeniem na przerwe,moge isc kiedy chce.
ale to zalezy od hipermarketu ,od kierownictwa!bo wszystko jest zalezne od ludZi! rozwiń
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 o 19:09
Gość napisał:
Myśli że możesz obrażać ludzi ze wsi.? To jesteś w wielkim błędzie. I świnia to może jesteś ty, która trzeba napaść kultura do ludzi ze wsi!!!!! Zastawów się nad tym co napisałeś bo w miastach jest wiele ludzi ze wsi!!! I w supermarketach jest przyjętych wiele taki ludzi. Jeśli nie masz poszanowania dla ludzi ze wsi to jesteś taki sam jak kierownicy z carrefoura przy ul. Andersa i Wolskiej. Kto mądry by poniżył tak innych. Miło by Ci było jakby tobie ktoś przykleił taką kropkę w domu przy WC i zamontował kamery żeby obserwować cię czy nie robisz czegoś czego Ci nie wolno i żeby Cię widziano czy nie korzystasz z toalety bez pozwolenia albo coś zjadł bo jesteś głodny również bez pozwolenia!!??



nadinterpretacja tematu.



nadinterpretacja tematu. rozwiń
Avatar
lubliniec / 16 lipca 2010 o 19:08
skandal napisał:
Nie zatrudniajcie się w tym kołchozie! Przyjmując się do Carrefoura przeszedłem okropne szkolenie którego nie polecalbym nikomu ale mniejsza... Wyobrazcie sobie ze przechodzicie szkolenie na poczatku pracy, ktore trwa 2x8 godzin bitego siedzenia w sali i przypomina sztukę/film "Metoda" i w srodku szkolenia dostajecie do podpisu papier - umowe...jezeli zwolnisz sie sam w ciagu 2 lat od przyjecia lub jesli oni Cie zwolnia - w kazdym wypadku, placisz bodajze 1700 zł zwrotu kosztów szkolenia (!!!) ktore juz do cholery trwa, a nikt nic nie mowil o zadnych kosztach... wiec wydygany podpisujesz zeby nie zabulic... sredni czas pracy pracownika carrefour to wlasnie 2 lata! przy czym jesli faktycznie sie zwolnisz to sprawy nie ma w ogole...to zwykly chwyt psychologiczny zeby "zmiekczyc" czlowieka...w markecie mozna sie spotkac z agresją i oziębłościa, ludzie wygladaja jakby mieli wyprane mózgi.... nie polecam tego "sklepu"... [powielam ten post na wielu stronach]


napisz gdzie tak jest bo to czyste oszczerstwo!
pracuje w C4 juz 7 lat i o BOGA nigdy czegoś takiego nie widziałam !
Wklej foto z takim oto tekstem,kary pienieznej...
z checia to zobacze!!!!!


napisz gdzie tak jest bo to czyste oszczerstwo!
pracuje w C4 juz 7 lat i o BOGA nigdy czegoś takiego nie widziałam !
Wklej foto z takim oto tekstem,kary pienieznej...
z checia to zobacze!!!!! rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 103

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 3

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 16

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 43

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!