Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 grudnia 2011 r.
18:37
Edytuj ten wpis

Czytelnik o Lidlu: Dostałem kupon na bajki, które się skończyły

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 24 A A
Nasz Czytelnik robił zakupy w  Lidlu przy ul. Koncertowej w Lublinie. (Jacek Świerczyński/ Archiwum)
Nasz Czytelnik robił zakupy w Lidlu przy ul. Koncertowej w Lublinie. (Jacek Świerczyński/ Archiwum)

Miał być prezent do zakupów, ale okazało się, że promocja była do wyczerpania zapasów. Mimo to nasz Czytelnik dostał kupon promocyjny, uprawiający do czegoś, co już się skończyło.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- To jakiś absurd – skarży się klient nowo otwartego sklepu Lidl w Lublinie. Sieć odpowiada, że kupony drukowane są automatycznie z paragonem. Bajkę można dostać jednak w innym sklepie.

– Robiłem dziś zakupy w nowo otwartym Lidlu przy ul. Koncertowej w Lublinie. Jest teraz promocja, że za wydanie określonej sumy pieniędzy można otrzymać bajkę dla dzieci na DVD – pisze na alarm24@dziennikwschodni.pl pan Tomasz.

– OK. Ponieważ miałem już taki kupon zapytałam kasjerkę, jak mogę odebrać ten film. Pani mi powiedziała, że niestety filmów już nie ma, bo promocja była do wyczerpania zapasów. OK. Zapłaciłem pani za kolejne zakupy i oprócz paragonu otrzymałem.....kupon promocyjny, który uprawnia do odebrania bajki na DVD! Zdębiałem. Kupony promocyjne drukuje się i wydaje klientom już po zakończeniu tej promocji. To jakaś paranoja.

Nasz Czytelnik żali się, że dzwonił na infolinię, ale nie odpowiedzi nie uzyskał. Czeka na telefon w tej sprawie.

– Już skontaktowaliśmy się z klientem – zapewnia Anna Biskup, reprezentująca sieć sklepów Lidl. – Powiadomiliśmy go, że zgodnie z regulaminem promocji dostępnym zarówno w placówce naszej sieci jak i na stronie internetowej www.lidl.pl ramy czasowe promocji mogą ulec skróceniu, jeśli nakład bajek zostanie uprzednio wyczerpany.

Przedstawicielka sieci tłumaczy również, że klienci otrzymują kupony każdorazowo za zakupy o wartości min. 50 zł. Można je wymienić na płytę z bajkami.

– Kupony drukowane są automatycznie wraz z paragonem – dodaje Biskup. – Obowiązkiem pracownika sklepu jest wydanie kuponu niezależnie od tego, czy nakład bajek w danej placówce został wyczerpany czy też nie. Można je, bowiem wymienić na płytę w dowolnym sklepie Lidl.

Ostatecznie pan Tomasz płytę otrzyma. – W piątek w sklepie Lidl w Lublinie przy ulicy Koncertowej do odbioru możliwe będą płyty z bajkami oferowane w ramach promocji – obiecuje przedstawicielka Lidla.


Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marek / 23 grudnia 2011 o 11:00
A potem powstaną "Trudne sprawy" o tym
Avatar
Gość / 23 grudnia 2011 o 10:50
[quote name='MICHAŁ' timestamp='1324632599' post='574427']
Brawa dla tego pana! Dostanie wymarzona! A na powaznie, to jak mozna z czegos takiego robic taki problem?
Ogladal ktos Panorame Lubelska? Bylo cos o tym? Trzeba obejrzec Interwencje i Uwage dzisiaj. Moze bedzie wiecej szczegolow :-)
[/quote]

prawdopodobnie sprawa będzie miała finał u Jaworowicz w "Sprawie dla Reportera"
Avatar
MICHAŁ / 23 grudnia 2011 o 10:31
^^ "wymarzona bajke" mialo byc
Avatar
MICHAŁ / 23 grudnia 2011 o 10:29
Brawa dla tego pana! Dostanie wymarzona! A na powaznie, to jak mozna z czegos takiego robic taki problem?
Ogladal ktos Panorame Lubelska? Bylo cos o tym? Trzeba obejrzec Interwencje i Uwage dzisiaj. Moze bedzie wiecej szczegolow :-)
Avatar
Gość / 23 grudnia 2011 o 09:28
człowieku, kupił byś dziecku książkę i sam mu przeczytał a nie wysługiwał się wątpliwej wartości bajkami na cd.

Po drugie zrozum że te promocje są nie po to żebyś dostał bajkę na cd tylko żebyś zrobił zakupy.
Avatar
Marek / 23 grudnia 2011 o 09:25
Co do reklamacji w Lidlu - nigdy nie miałem problemów. Jak coś jest zepsute to oddają kasę, jak kupisz zły rozmiar ciuchów to można wymienić jeśli mają na stanie.

A bajki wczoraj wieczorem dawali na Lwowskiej, czyli generalnie jeszcze są.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2011 o 09:24
niektórzy to mają za dużo wolnego czas i bardzo im się nudzi.
Avatar
pin / 23 grudnia 2011 o 09:14
Ja nie rozumiem takich ludzi i tępię ich jak tylko mogę. A chamstwa w narodzie nie brakuje. Ostatnio stałem w Carefourze przy Jana Pawła w kolejce po śledzie. Wędliny, ryby i sery obsługiwała jedna dziewczyna. deb*** jakiś jej kierownik, bo nie umie zorganizować odpowiednio pracy, no ale cóż. A w kolejce stoi facet i ma pretensje do tej bidnej dziewczyny, która na zakrętach nie wyrabia. Nie ma to jak się dowartościować, bo gdy się samemu w robocie po du*** dostaje, to w kolejce jest się panisko. Co nie zmienia faktu, że i tak największe chamy stoją zawsze w kolejce w McDonaldsie
Ja nie rozumiem takich ludzi i tępię ich jak tylko mogę. A chamstwa w narodzie nie brakuje. Ostatnio stałem w Carefourze przy Jana Pawła w kolejce po śledzie. Wędliny, ryby i sery obsługiwała jedna dziewczyna. deb*** jakiś jej kierownik, bo nie umie zorganizować odpowiednio pracy, no ale cóż. A w kolejce stoi facet i ma pretensje do tej bidnej dziewczyny, która na zakrętach nie wyrabia. Nie ma to jak się dowartościować, bo gdy się samemu w robocie po du*** dostaje, to w kolejce jest się panisko. Co nie zmienia faktu, że i tak największe cham... rozwiń
Avatar
ak / 23 grudnia 2011 o 09:05
obstawiam ze nawet ich nie odpali. To był klient który darł gębę na kasjerkę "dla zasady"
Avatar
Geralt / 23 grudnia 2011 o 08:41
To nie filmy tylko audiobooki. Może się awanturnik zdziwić jak włoży do odtwarzacza dvd
Avatar
Marek / 23 grudnia 2011 o 11:00
A potem powstaną "Trudne sprawy" o tym
Avatar
Gość / 23 grudnia 2011 o 10:50
[quote name='MICHAŁ' timestamp='1324632599' post='574427']
Brawa dla tego pana! Dostanie wymarzona! A na powaznie, to jak mozna z czegos takiego robic taki problem?
Ogladal ktos Panorame Lubelska? Bylo cos o tym? Trzeba obejrzec Interwencje i Uwage dzisiaj. Moze bedzie wiecej szczegolow :-)
[/quote]

prawdopodobnie sprawa będzie miała finał u Jaworowicz w "Sprawie dla Reportera"
Avatar
MICHAŁ / 23 grudnia 2011 o 10:31
^^ "wymarzona bajke" mialo byc
Avatar
MICHAŁ / 23 grudnia 2011 o 10:29
Brawa dla tego pana! Dostanie wymarzona! A na powaznie, to jak mozna z czegos takiego robic taki problem?
Ogladal ktos Panorame Lubelska? Bylo cos o tym? Trzeba obejrzec Interwencje i Uwage dzisiaj. Moze bedzie wiecej szczegolow :-)
Avatar
Gość / 23 grudnia 2011 o 09:28
człowieku, kupił byś dziecku książkę i sam mu przeczytał a nie wysługiwał się wątpliwej wartości bajkami na cd.

Po drugie zrozum że te promocje są nie po to żebyś dostał bajkę na cd tylko żebyś zrobił zakupy.
Avatar
Marek / 23 grudnia 2011 o 09:25
Co do reklamacji w Lidlu - nigdy nie miałem problemów. Jak coś jest zepsute to oddają kasę, jak kupisz zły rozmiar ciuchów to można wymienić jeśli mają na stanie.

A bajki wczoraj wieczorem dawali na Lwowskiej, czyli generalnie jeszcze są.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2011 o 09:24
niektórzy to mają za dużo wolnego czas i bardzo im się nudzi.
Avatar
pin / 23 grudnia 2011 o 09:14
Ja nie rozumiem takich ludzi i tępię ich jak tylko mogę. A chamstwa w narodzie nie brakuje. Ostatnio stałem w Carefourze przy Jana Pawła w kolejce po śledzie. Wędliny, ryby i sery obsługiwała jedna dziewczyna. deb*** jakiś jej kierownik, bo nie umie zorganizować odpowiednio pracy, no ale cóż. A w kolejce stoi facet i ma pretensje do tej bidnej dziewczyny, która na zakrętach nie wyrabia. Nie ma to jak się dowartościować, bo gdy się samemu w robocie po du*** dostaje, to w kolejce jest się panisko. Co nie zmienia faktu, że i tak największe chamy stoją zawsze w kolejce w McDonaldsie
Ja nie rozumiem takich ludzi i tępię ich jak tylko mogę. A chamstwa w narodzie nie brakuje. Ostatnio stałem w Carefourze przy Jana Pawła w kolejce po śledzie. Wędliny, ryby i sery obsługiwała jedna dziewczyna. deb*** jakiś jej kierownik, bo nie umie zorganizować odpowiednio pracy, no ale cóż. A w kolejce stoi facet i ma pretensje do tej bidnej dziewczyny, która na zakrętach nie wyrabia. Nie ma to jak się dowartościować, bo gdy się samemu w robocie po du*** dostaje, to w kolejce jest się panisko. Co nie zmienia faktu, że i tak największe cham... rozwiń
Avatar
ak / 23 grudnia 2011 o 09:05
obstawiam ze nawet ich nie odpali. To był klient który darł gębę na kasjerkę "dla zasady"
Avatar
Geralt / 23 grudnia 2011 o 08:41
To nie filmy tylko audiobooki. Może się awanturnik zdziwić jak włoży do odtwarzacza dvd
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 0

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 1 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 1

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć 0 2

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 0 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 10 3

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 19 7

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 28 61

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 10 22

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem
film

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem 0 13

- Mamy do czynienia z dramatycznym rozjechaniem się obietnic wyborczych - powiedział w środę podczas konferencji prasowej poseł PO Włodzimierz Karpiński.

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 14 7

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 7 2

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!