Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 marca 2010 r.
20:14
Edytuj ten wpis

Dlatego warto jeździć w kasku. Rowerzysta wyrżnął głową w chodnik (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 26 A A

"Widzicie co znaczy kask? Już by szczęki nie miał" - padają pierwsze słowa po tym jak lubelski rowerzysta ląduje na chodniku. Chwilę wcześniej chciał się popisać efektownym zjazdem na rowerze po schodach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Film najprawdopodobniej był kręcony w niedzielę przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Zamieścił go na swoim blogu macrainbow, jeden z użytkowników portalu MM Lublin.

W amatorskim materiale kilku rowerzystów pokonuje w szybkim tempie długie schody prowadzące z osiedla w kierunku jezdni. Nie wszyscy mają na głowie kask. Na szczęście ten jeden pechowiec miał ochronioną głowę. Inaczej wszystko mogłoby skończyć się znacznie gorzej.


Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
malizna / 24 marca 2010 o 21:22
O boze to juz niemozna sie przewrucic na rowerze?
Niech tylko otworzą BikePark na Janowskiej to co dziennie bedzie podobny filmik do tego.
hehe jestesmy w gazecie, mocne wejscie
Avatar
macrainbow / 23 marca 2010 o 20:57
moim zdaniem powinno sie zakazac chodzenia do kosciola ...
Avatar
Gość / 23 marca 2010 o 16:29
Po mojemu,stanowczo lepiej uprawiać jakieś sporty niż siedzieć na ławce,pić alkohol i szukać awantur potem.. czepiacie się młodzieży która ma jakąś pasję a na prawdziwych przestępców to nie zwracacie uwagi.. dlaczego? to chyba proste bo się boicie.. do rowerzysty każdy się przywali ale do jakiegoś typa co rozwala przystanek to już nie.
Avatar
Gość / 23 marca 2010 o 15:09
helmet napisał:
durnie jak wprowadza w zycie przez takich palan.....w nakaz jezdzenia w kaskach to osobiscie takiemu zaj...e kask z glowy bo nie mam zamiaru kupowac ,,,,,,



Proszę bardzo, możesz już wpadać wziąć mój kask (biało czarno złoty), jak jest pogoda to jeżdżę codziennie na górkach czechowskich. Z nad klawiatury widzę, że niezły kozaczek z Ciebie. Jestem na 10000% pewien, że tylko tak piszesz bo chciałeś poszpanować i nigdy się nie spotkamy. Nie pisz też dużymi literami, bo to oznacza krzyk, a nikt tu nie musi krzyczeć.


Śmiać mi się też chce jak czytam co tu ludzie piszą, nie mają bladego pojęcia o co chodziło a się wypowiadają.. Ten film nie miał trafić do tego żenującego artykułu, a że tak się stało, aby wzbudzić sensację, to co innego.



Proszę bardzo, możesz już wpadać wziąć mój kask (biało czarno złoty), jak jest pogoda to jeżdżę codziennie na górkach czechowskich. Z nad klawiatury widzę, że niezły kozaczek z Ciebie. Jestem na 10000% pewien, że tylko tak piszesz bo chciałeś poszpanować i nigdy się nie spotkamy. Nie pisz też dużymi literami, bo to oznacza krzyk, a nikt tu nie musi krzyczeć.


Śmiać mi się też chce jak czytam co tu ludzie piszą, nie mają bladego pojęcia o co chodziło a się wypowiadają.. Ten film nie miał t... rozwiń
Avatar
HELMET / 23 marca 2010 o 12:20
Egon napisał:
Widać, że chłopakom brakuje trochę skillu, ale trzeba się gdzieś uczyć Dobrze, że mają zajęcie i pasję..ja też w tym tygodniu przesiadam się z puszki na rower w końcu.

Co do jazdy w kaskach..jeśli ktoś nie chce to niech nie jeździ. Ja w swoim krótkim życiu rozwaliłem już dwa. Chwilowo będę jeździł bez bo mnie nie stać na porządny full face..ale jak złapię trochę kasy to na pewno kupię. Nikt nikogo ni będzie przekonywał..walnij się młotkiem w łeb i walnij się młotkiem w kask..poczujesz różnicę.





A CO JUZ SIE WALILES MLOTKIEM FAJNIE BYLO ,CIEKAWE W JAKI SPOSOB ROZWALILES TE KASKI JADAC NORMALNIE SCIEZKA NAD ZALEW CZY SKACZAC PO MURKACH DODAJ TO BO WATPIE ZE JESTES TAKIM KALEKA ZE SIE WYWRACASZ JADAC NA ROWERZE PO PROSTEJ DRODZE
ES TE KASKI JADAC NORMALNIE SCIEZKA NAD ZALEW CZY SKACZAC PO MURKACH DODAJ TO BO WATPIE ZE JESTES TAKIM KALEKA ZE SIE WYWRACASZ JADAC NA ROWERZE PO PROSTEJ DRODZE rozwiń
Avatar
helmet / 23 marca 2010 o 12:13
durnie jak wprowadza w zycie przez takich palan.....w nakaz jezdzenia w kaskach to osobiscie takiemu zaj...e kask z glowy bo nie mam zamiaru kupowac ,,,,,, a co do jazdy po mokrym chodniku i piasku to moze pomysl o zimie ze zima moze powinnismy nosic tez kaski na glowie chodzac po chodniku zeby sobie czachy nie rozwalic
Avatar
Lubelak / 23 marca 2010 o 12:04
A jakby tędy przechodziła wasza matka?:-) Szybkości takie sobie, ale adrenaliny dawały im chyba murki z obu stron, szkoda jeszcze że nienajeżone kolcami. Ma gostek szczęście że go nie zakręciło wyżej i nie przeleciał ze dwóch poziomów koziołkując, to by wylądował na ratunkowym. Tylko dlaczego jego leczenie z tego powodu mieliby finansować inni z NFZ-tu bo zapewne panowie nie mają dobrego ubezpieczenia w tym zakresie?
Avatar
~gosc~ / 23 marca 2010 o 10:58
Na całe 60 sekund tego filmu pada 4 może 5 wyrazów (w tym jeden w miarę normalny: ryba). Czy tak trudno obok umiejętności akrobatycznych popracować w domu nawet godzinkę, nad swoim językiem?

Panowie za parę lat upodobnicie się do małpek, które za banana wykonają efektowny przewrót w tył i co dalej???

Błagam przeczytajcie raz na pół roku jakąs książkę. Pomyslcie samodzielnie dla treningu, to naprawdę nie boli i może przynieść sporo satysfakcji.
Avatar
Egon / 23 marca 2010 o 08:12
Widać, że chłopakom brakuje trochę skillu, ale trzeba się gdzieś uczyć Dobrze, że mają zajęcie i pasję..ja też w tym tygodniu przesiadam się z puszki na rower w końcu.

Co do jazdy w kaskach..jeśli ktoś nie chce to niech nie jeździ. Ja w swoim krótkim życiu rozwaliłem już dwa. Chwilowo będę jeździł bez bo mnie nie stać na porządny full face..ale jak złapię trochę kasy to na pewno kupię. Nikt nikogo ni będzie przekonywał..walnij się młotkiem w łeb i walnij się młotkiem w kask..poczujesz różnicę.
Widać, że chłopakom brakuje trochę skillu, ale trzeba się gdzieś uczyć Dobrze, że mają zajęcie i pasję..ja też w tym tygodniu przesiadam się z puszki na rower w końcu.

Co do jazdy w kaskach..jeśli ktoś nie chce to niech nie jeździ. Ja w swoim krótkim życiu rozwaliłem już dwa. Chwilowo będę jeździł bez bo mnie nie stać na porządny full face..ale jak złapię trochę kasy to na pewno kupię. Nikt nikogo ni będzie przekonywał..walnij się młotkiem w łeb i walnij się młotkiem w kask..poczujesz różnicę. rozwiń
Avatar
zxw / 23 marca 2010 o 07:46
Maria napisał:
Tylko idioci zjeżdżają rowerami po stromych schodach. Schody są dla pieszych i taki rowerzysta powinien być srogo za to ukarany.


Idź Se Mario weź nie przeczyszczenie !
Avatar
malizna / 24 marca 2010 o 21:22
O boze to juz niemozna sie przewrucic na rowerze?
Niech tylko otworzą BikePark na Janowskiej to co dziennie bedzie podobny filmik do tego.
hehe jestesmy w gazecie, mocne wejscie
Avatar
macrainbow / 23 marca 2010 o 20:57
moim zdaniem powinno sie zakazac chodzenia do kosciola ...
Avatar
Gość / 23 marca 2010 o 16:29
Po mojemu,stanowczo lepiej uprawiać jakieś sporty niż siedzieć na ławce,pić alkohol i szukać awantur potem.. czepiacie się młodzieży która ma jakąś pasję a na prawdziwych przestępców to nie zwracacie uwagi.. dlaczego? to chyba proste bo się boicie.. do rowerzysty każdy się przywali ale do jakiegoś typa co rozwala przystanek to już nie.
Avatar
Gość / 23 marca 2010 o 15:09
helmet napisał:
durnie jak wprowadza w zycie przez takich palan.....w nakaz jezdzenia w kaskach to osobiscie takiemu zaj...e kask z glowy bo nie mam zamiaru kupowac ,,,,,,



Proszę bardzo, możesz już wpadać wziąć mój kask (biało czarno złoty), jak jest pogoda to jeżdżę codziennie na górkach czechowskich. Z nad klawiatury widzę, że niezły kozaczek z Ciebie. Jestem na 10000% pewien, że tylko tak piszesz bo chciałeś poszpanować i nigdy się nie spotkamy. Nie pisz też dużymi literami, bo to oznacza krzyk, a nikt tu nie musi krzyczeć.


Śmiać mi się też chce jak czytam co tu ludzie piszą, nie mają bladego pojęcia o co chodziło a się wypowiadają.. Ten film nie miał trafić do tego żenującego artykułu, a że tak się stało, aby wzbudzić sensację, to co innego.



Proszę bardzo, możesz już wpadać wziąć mój kask (biało czarno złoty), jak jest pogoda to jeżdżę codziennie na górkach czechowskich. Z nad klawiatury widzę, że niezły kozaczek z Ciebie. Jestem na 10000% pewien, że tylko tak piszesz bo chciałeś poszpanować i nigdy się nie spotkamy. Nie pisz też dużymi literami, bo to oznacza krzyk, a nikt tu nie musi krzyczeć.


Śmiać mi się też chce jak czytam co tu ludzie piszą, nie mają bladego pojęcia o co chodziło a się wypowiadają.. Ten film nie miał t... rozwiń
Avatar
HELMET / 23 marca 2010 o 12:20
Egon napisał:
Widać, że chłopakom brakuje trochę skillu, ale trzeba się gdzieś uczyć Dobrze, że mają zajęcie i pasję..ja też w tym tygodniu przesiadam się z puszki na rower w końcu.

Co do jazdy w kaskach..jeśli ktoś nie chce to niech nie jeździ. Ja w swoim krótkim życiu rozwaliłem już dwa. Chwilowo będę jeździł bez bo mnie nie stać na porządny full face..ale jak złapię trochę kasy to na pewno kupię. Nikt nikogo ni będzie przekonywał..walnij się młotkiem w łeb i walnij się młotkiem w kask..poczujesz różnicę.





A CO JUZ SIE WALILES MLOTKIEM FAJNIE BYLO ,CIEKAWE W JAKI SPOSOB ROZWALILES TE KASKI JADAC NORMALNIE SCIEZKA NAD ZALEW CZY SKACZAC PO MURKACH DODAJ TO BO WATPIE ZE JESTES TAKIM KALEKA ZE SIE WYWRACASZ JADAC NA ROWERZE PO PROSTEJ DRODZE
ES TE KASKI JADAC NORMALNIE SCIEZKA NAD ZALEW CZY SKACZAC PO MURKACH DODAJ TO BO WATPIE ZE JESTES TAKIM KALEKA ZE SIE WYWRACASZ JADAC NA ROWERZE PO PROSTEJ DRODZE rozwiń
Avatar
helmet / 23 marca 2010 o 12:13
durnie jak wprowadza w zycie przez takich palan.....w nakaz jezdzenia w kaskach to osobiscie takiemu zaj...e kask z glowy bo nie mam zamiaru kupowac ,,,,,, a co do jazdy po mokrym chodniku i piasku to moze pomysl o zimie ze zima moze powinnismy nosic tez kaski na glowie chodzac po chodniku zeby sobie czachy nie rozwalic
Avatar
Lubelak / 23 marca 2010 o 12:04
A jakby tędy przechodziła wasza matka?:-) Szybkości takie sobie, ale adrenaliny dawały im chyba murki z obu stron, szkoda jeszcze że nienajeżone kolcami. Ma gostek szczęście że go nie zakręciło wyżej i nie przeleciał ze dwóch poziomów koziołkując, to by wylądował na ratunkowym. Tylko dlaczego jego leczenie z tego powodu mieliby finansować inni z NFZ-tu bo zapewne panowie nie mają dobrego ubezpieczenia w tym zakresie?
Avatar
~gosc~ / 23 marca 2010 o 10:58
Na całe 60 sekund tego filmu pada 4 może 5 wyrazów (w tym jeden w miarę normalny: ryba). Czy tak trudno obok umiejętności akrobatycznych popracować w domu nawet godzinkę, nad swoim językiem?

Panowie za parę lat upodobnicie się do małpek, które za banana wykonają efektowny przewrót w tył i co dalej???

Błagam przeczytajcie raz na pół roku jakąs książkę. Pomyslcie samodzielnie dla treningu, to naprawdę nie boli i może przynieść sporo satysfakcji.
Avatar
Egon / 23 marca 2010 o 08:12
Widać, że chłopakom brakuje trochę skillu, ale trzeba się gdzieś uczyć Dobrze, że mają zajęcie i pasję..ja też w tym tygodniu przesiadam się z puszki na rower w końcu.

Co do jazdy w kaskach..jeśli ktoś nie chce to niech nie jeździ. Ja w swoim krótkim życiu rozwaliłem już dwa. Chwilowo będę jeździł bez bo mnie nie stać na porządny full face..ale jak złapię trochę kasy to na pewno kupię. Nikt nikogo ni będzie przekonywał..walnij się młotkiem w łeb i walnij się młotkiem w kask..poczujesz różnicę.
Widać, że chłopakom brakuje trochę skillu, ale trzeba się gdzieś uczyć Dobrze, że mają zajęcie i pasję..ja też w tym tygodniu przesiadam się z puszki na rower w końcu.

Co do jazdy w kaskach..jeśli ktoś nie chce to niech nie jeździ. Ja w swoim krótkim życiu rozwaliłem już dwa. Chwilowo będę jeździł bez bo mnie nie stać na porządny full face..ale jak złapię trochę kasy to na pewno kupię. Nikt nikogo ni będzie przekonywał..walnij się młotkiem w łeb i walnij się młotkiem w kask..poczujesz różnicę. rozwiń
Avatar
zxw / 23 marca 2010 o 07:46
Maria napisał:
Tylko idioci zjeżdżają rowerami po stromych schodach. Schody są dla pieszych i taki rowerzysta powinien być srogo za to ukarany.


Idź Se Mario weź nie przeczyszczenie !
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 2 6

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 2

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 8

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 74 4

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 6 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 13 27

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria