Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 grudnia 2012 r.
17:22
Edytuj ten wpis

Do Świdnika nowym wjazdem: al. Jana Pawła II

Autor: Zdjęcie autora (PP)
0 46 A A
 (Dorota Awiorko-Klimek/ Archiwum)
(Dorota Awiorko-Klimek/ Archiwum)

Dziś o godz. 17 otworzono nowy wjazd do Świdnika, tzw. drogę przy lesie. Kierowcy odetchnęli z ulgą po kilkunastu miesiącach stania w korkach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nowy wjazd do Świdnika, al. Jana Pawła II (pierwotnie miała to być al. Solidarności), zdecydowanie ułatwi życie kierowcom i pasażerom komunikacji publicznej.

– To chyba najlepsza wiadomość przed świętami. W końcu do i z Lublina będzie można dojechać bez stania w korku – mówi Jerzy Matusiak, kierowca z Świdnika.

Nowa droga łączy dwupasmową Witosa – poprzez ślimak przy salonie Skody – z rondem na alei Lotników Polskich w Świdniku.

W miniony czwartek podczas sesji Rady Miasta Świdnik odbywało się głosowanie nad nazwą tej ulicy. Radni zdecydowali, że będzie nosić imię Jana Pawła II.

– Ta nowoczesna, bezpieczna i ładnie poprowadzona droga przy lesie. Otworzenie tego połączenia jest niezwykle ważne dla kilkudziesięciu tysięcy kierowców, którzy codziennie pokonują trasę pomiędzy Lublinem a Świdnikiem – mówi Artur Soboń, rzecznik świdnickiego magistratu. – To najlepszy prezent pod choinkę.

Komentarze 46

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 grudnia 2012 o 09:03
Ludzie! ale wy jesteście deb***ami, tylko narzekać potraficie, jakby każdy z was dostał po milion zł to byście narzekali że nie w takich nominałach, żenada.
Avatar
lubelski full / 22 grudnia 2012 o 22:33
najwieksze osiągnięcia lubelszczyzny to lotnisko lublin w ŚWIDNIKU !!!!! i wkrótce obwodnica lublina aby to miasto omijać tyle....
Avatar
Gość / 22 grudnia 2012 o 19:45
[quote name='Świdniczanin' timestamp='1356123342' post='712635']
Dla wszystkich i tak będzie to aleja NSZZ Solidarność!!!!
[/quote] nie dla wszystkich dla mnie to al. Kubusia Puchatka I Dzikiej Świni czyli Prosiaczka po wojsku
Avatar
erkaes / 22 grudnia 2012 o 17:50
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
[/quote]

nie muszą tego pisać, to jest fakt bardzo dawno temu stwierdzony. ludzie ze świdnika są najczęściej na kierowniczych stanowiskach, w olimpiadach zajmują najwyższe miejsca, szkoły w świdniku są najlepsze w rankingach. nie bez powodu metr ziemi kosztuje w świdniku 2x tyle co w lublinie. a lublin? niech wypowiedzą się pracodawcy co to znaczy zatrudnić "lubelaka" - jest to synonim nieróbstwa, wiecznie skrzywiona buzia, najczęściej katol z kompleksami, który nigdy nic nie osiągnie za to na wszystko narzeka i wszędzie widzi drugie dno. LU wśród kierowców w całej polsce uchodzi za "uwaga burak za kierownicą", a co ciekawe 3/4 LU to właśnie przyjezdne burki z okolicy o wsiowych korzeniach, które po 1 jednym pokoleniu "fsc" nagle stało się "prawdziwymi lubelakami". wystarczy teraz spojrzeć przez okno na parkingi w naszym kochanym mieście - ponad 50% miejsce wolnych praktycznie wszędzie. Za to te wsioki najbardziej piłują mordki na innych, że są burakami xD
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
[/quote]

nie muszą tego pisać, to jest fakt bardzo dawno temu stwierdzony. ludzie ze świdnika są najczęściej na kierowniczych stanowiskach, w olimpiadach zajmują najwyższe miejsca, szkoły w świdniku są najlepsze w rankingach. nie bez powodu metr ziemi kosztuje w świ... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2012 o 17:13
[quote name='krzoy' timestamp='1356176898' post='712752']
Lusterko ci upierniczy jak będziesz jechał zapładniać moje krowy w mojej oborze to w czym będziesz się przeglądał przed spotkaniem z moimi krowami...? Tak poważnie tobie też nie raz przyjdzie korzystać z tych "serwisówek" to zobaczysz, o co mi chodzi! Nie chce "autostrady" ale drogi o normalnej szerokości!
[/quote] Po tych wąskich serwisówkach chodzą ludzie, dzieci muszą dostać się na busa i do szkoły! Ktoś kto to zaprojektował to o ,,premii własnej '' chyba myslał - bo na pewno nie o bezpieczeństwie!
[quote name='krzoy' timestamp='1356176898' post='712752']
Lusterko ci upierniczy jak będziesz jechał zapładniać moje krowy w mojej oborze to w czym będziesz się przeglądał przed spotkaniem z moimi krowami...? Tak poważnie tobie też nie raz przyjdzie korzystać z tych "serwisówek" to zobaczysz, o co mi chodzi! Nie chce "autostrady" ale drogi o normalnej szerokości!
[/quote] Po tych wąskich serwisówkach chodzą ludzie, dzieci muszą dostać się na busa i do szkoły! Ktoś kto to zap... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2012 o 17:05
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
O co tyle pisku ? O ten Świdnik? o kierowców stamtąd? Proszę was. dlaczego nikt nie lamentuje o kierowcach z Nałęczowa, Poniatowej, czy Bychawy, którzy też stoją w korkach na dolotówkach do Lublina. W czym Świdniczanie są lepsi lub ważniejsi od innych, he?
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
[/quote] - genialne i jakie prawdziwe a Soboń to kasy juz chyba nie może się doliczyć z tych rad nadzorczych dlatego liczba samochodow mu sie pomylila.
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
O co tyle pisku ? O ten Świdnik? o kierowców stamtąd? Proszę was. dlaczego nikt nie lamentuje o kierowcach z Nałęczowa, Poniatowej, czy Bychawy, którzy też stoją w korkach na dolotówkach do Lublina. W czym Świdniczanie są lepsi lub ważniejsi od innych, he?
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
rozwiń
Avatar
Gość / 22 grudnia 2012 o 16:55
[quote name='leon' timestamp='1356185655' post='712772']
donosicielstwo to nie jest ( jak sobie wyobrażasz ) produkt sowieckiej władzy. istniało wcześniej.
skąd np. w 1939 roku Niemcy , jak , przyjechali do wsi, z góry wiedzieli u kogo szukać pistoletu albo innej broni ?
[/quote]
Leon tu nie chodzi o donosicielstwo, ale o szczególny typ człowieka - gównojada (malkontenta, antyklerykała, zielonego, politycznie poprawnego, zawistnika, sprzedawczyka i cichego zwolennika sowietów). Patrz też hasło: pożyteczny idiota
Avatar
chlopakZsasiedztwa / 22 grudnia 2012 o 16:54
[quote name='iha' timestamp='1356185293' post='712771']
Strasznie dużo do powiedzenia masz łajzo na temat tego miasta. Ja się nie wypowiadam na tematy, które mnie nie dotyczą, Tobie radze to samo bo póki co jesteś zwylym ujadającym kundlem na forum internetowym. Pewnie ciężko masz w życiu więc odreagowujesz w internecie
[/quote]

Ale mi pojechałeś... uhuhuuuu. Dlaczego uważasz, że to tematy które mnie nie dotyczą? Może tez będę korzystał z tej drogi? Jakoś potrafiłem zacisnąć zęby na te półtora roku remontu drogi do Piask i nie marudziłem (a korzystałem z drogi kilka razy w tygodniu). To, co się działo wówczas na forach można uznać za coś, co Ty nazwałeś ujadaniem kundli. I to właśnie to marudzenie Twoich sąsiadów (bo po tonie Twojej wypowiedzi można wywnioskować, ze jesteś LSW) można nazwać ujadaniem kundli (chociaż ja bym zwierząt nie obrażał). To samo w kwestii lotniska LUZ. Cały czas się stawiacie, że to lotnisko Świdnik. Gucio prawda - jest to "Lotnisko Lublin". Bez Lublina Świdnik mógłby mieć co najwyżej plac startowy dla śmigłowców. Tyle w temacie - ale jak to zwykle bywa, prawda w oczy kole, wiec zaraz jakiś LSW odpyszczy.
[quote name='iha' timestamp='1356185293' post='712771']
Strasznie dużo do powiedzenia masz łajzo na temat tego miasta. Ja się nie wypowiadam na tematy, które mnie nie dotyczą, Tobie radze to samo bo póki co jesteś zwylym ujadającym kundlem na forum internetowym. Pewnie ciężko masz w życiu więc odreagowujesz w internecie
[/quote]

Ale mi pojechałeś... uhuhuuuu. Dlaczego uważasz, że to tematy które mnie nie dotyczą? Może tez będę korzystał z tej drogi? Jakoś potrafiłem zacisnąć zęby na te półtora... rozwiń
Avatar
leon / 22 grudnia 2012 o 15:14
[quote name='Gość' timestamp='1356125504' post='712653']
Gównojad - obywatel wolnego świata, kategorii, najbardziej ze wszystkich obrzydliwej. Określenie dotyczyło członków wszelkiej maści Towarzystw Przyjaźni ze Związkiem Radzieckim, działaczy pacyfistycznych, antykościelnych, Zielonych i innych radykałów.

Pogarda, jaką oficerowie GRU i KGB żywili wobec takich osobników, nie oznaczała naturalnie, że nie wykorzystywali ich gdzie i jak się dało, i to absolutnie nie zważając na ich bezpieczeństwo (w przeciwieństwie do bezpieczeństwa agentów).
Nikt ich nie werbował, bo i po co - i tak robili, co im się kazało. Zwykle chodziło o jakieś drobiazgi: donosy o sąsiadach, współpracownikach czy znajomych, Potem oficjalnie takiemu się dziękowało i kazało zapomnieć o wszystkim.
[/quote]
donosicielstwo to nie jest ( jak sobie wyobrażasz ) produkt sowieckiej władzy. istniało wcześniej.
skąd np. w 1939 roku Niemcy , jak , przyjechali do wsi, z góry wiedzieli u kogo szukać pistoletu albo innej broni ?
[quote name='Gość' timestamp='1356125504' post='712653']
Gównojad - obywatel wolnego świata, kategorii, najbardziej ze wszystkich obrzydliwej. Określenie dotyczyło członków wszelkiej maści Towarzystw Przyjaźni ze Związkiem Radzieckim, działaczy pacyfistycznych, antykościelnych, Zielonych i innych radykałów.

Pogarda, jaką oficerowie GRU i KGB żywili wobec takich osobników, nie oznaczała naturalnie, że nie wykorzystywali ich gdzie i jak się dało, i to absolutnie nie z... rozwiń
Avatar
iha / 22 grudnia 2012 o 15:08
[quote name='chlopakZsasiedztwa' timestamp='1356176739' post='712751']
O tym samym pomyślałem - niezłego zonka im strzelili... Ciężko im się będzie przyzwyczaić, może trzeba będzie niedługo przebudować skrzyżowanie, bo biedaczyska w Piaskach się zorientują, że coś nie tak Ale zauważcie jedno - tym pieniaczom z [s]miasta[/s] tfu,.. [s]wsi [/s]tfu oj niech będzie - "miasteczka" nic nie podpasuje. Zrobią im to oświetlenie, o które tak się pienią - okaże się że barwa światła za zimna/ciepła. Zmienia - okaże się, że coś jest nie tak, bo ćmy lecą... itd. Tym ludziom nie dogodzisz.
[/quote]

Strasznie dużo do powiedzenia masz łajzo na temat tego miasta. Ja się nie wypowiadam na tematy, które mnie nie dotyczą, Tobie radze to samo bo póki co jesteś zwylym ujadającym kundlem na forum internetowym. Pewnie ciężko masz w życiu więc odreagowujesz w internecie
[quote name='chlopakZsasiedztwa' timestamp='1356176739' post='712751']
O tym samym pomyślałem - niezłego zonka im strzelili... Ciężko im się będzie przyzwyczaić, może trzeba będzie niedługo przebudować skrzyżowanie, bo biedaczyska w Piaskach się zorientują, że coś nie tak Ale zauważcie jedno - tym pieniaczom z [s]miasta[/s] tfu,.. [s]wsi [/s]tfu oj niech będzie - "miasteczka" nic nie podpasuje. Zrobią im to oświetlenie, o które tak się pienią - okaże się że barwa światła za zimna/ciepła. Zmienia - oka... rozwiń
Avatar
Gość / 27 grudnia 2012 o 09:03
Ludzie! ale wy jesteście deb***ami, tylko narzekać potraficie, jakby każdy z was dostał po milion zł to byście narzekali że nie w takich nominałach, żenada.
Avatar
lubelski full / 22 grudnia 2012 o 22:33
najwieksze osiągnięcia lubelszczyzny to lotnisko lublin w ŚWIDNIKU !!!!! i wkrótce obwodnica lublina aby to miasto omijać tyle....
Avatar
Gość / 22 grudnia 2012 o 19:45
[quote name='Świdniczanin' timestamp='1356123342' post='712635']
Dla wszystkich i tak będzie to aleja NSZZ Solidarność!!!!
[/quote] nie dla wszystkich dla mnie to al. Kubusia Puchatka I Dzikiej Świni czyli Prosiaczka po wojsku
Avatar
erkaes / 22 grudnia 2012 o 17:50
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
[/quote]

nie muszą tego pisać, to jest fakt bardzo dawno temu stwierdzony. ludzie ze świdnika są najczęściej na kierowniczych stanowiskach, w olimpiadach zajmują najwyższe miejsca, szkoły w świdniku są najlepsze w rankingach. nie bez powodu metr ziemi kosztuje w świdniku 2x tyle co w lublinie. a lublin? niech wypowiedzą się pracodawcy co to znaczy zatrudnić "lubelaka" - jest to synonim nieróbstwa, wiecznie skrzywiona buzia, najczęściej katol z kompleksami, który nigdy nic nie osiągnie za to na wszystko narzeka i wszędzie widzi drugie dno. LU wśród kierowców w całej polsce uchodzi za "uwaga burak za kierownicą", a co ciekawe 3/4 LU to właśnie przyjezdne burki z okolicy o wsiowych korzeniach, które po 1 jednym pokoleniu "fsc" nagle stało się "prawdziwymi lubelakami". wystarczy teraz spojrzeć przez okno na parkingi w naszym kochanym mieście - ponad 50% miejsce wolnych praktycznie wszędzie. Za to te wsioki najbardziej piłują mordki na innych, że są burakami xD
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
[/quote]

nie muszą tego pisać, to jest fakt bardzo dawno temu stwierdzony. ludzie ze świdnika są najczęściej na kierowniczych stanowiskach, w olimpiadach zajmują najwyższe miejsca, szkoły w świdniku są najlepsze w rankingach. nie bez powodu metr ziemi kosztuje w świ... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2012 o 17:13
[quote name='krzoy' timestamp='1356176898' post='712752']
Lusterko ci upierniczy jak będziesz jechał zapładniać moje krowy w mojej oborze to w czym będziesz się przeglądał przed spotkaniem z moimi krowami...? Tak poważnie tobie też nie raz przyjdzie korzystać z tych "serwisówek" to zobaczysz, o co mi chodzi! Nie chce "autostrady" ale drogi o normalnej szerokości!
[/quote] Po tych wąskich serwisówkach chodzą ludzie, dzieci muszą dostać się na busa i do szkoły! Ktoś kto to zaprojektował to o ,,premii własnej '' chyba myslał - bo na pewno nie o bezpieczeństwie!
[quote name='krzoy' timestamp='1356176898' post='712752']
Lusterko ci upierniczy jak będziesz jechał zapładniać moje krowy w mojej oborze to w czym będziesz się przeglądał przed spotkaniem z moimi krowami...? Tak poważnie tobie też nie raz przyjdzie korzystać z tych "serwisówek" to zobaczysz, o co mi chodzi! Nie chce "autostrady" ale drogi o normalnej szerokości!
[/quote] Po tych wąskich serwisówkach chodzą ludzie, dzieci muszą dostać się na busa i do szkoły! Ktoś kto to zap... rozwiń
Avatar
gość / 22 grudnia 2012 o 17:05
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
O co tyle pisku ? O ten Świdnik? o kierowców stamtąd? Proszę was. dlaczego nikt nie lamentuje o kierowcach z Nałęczowa, Poniatowej, czy Bychawy, którzy też stoją w korkach na dolotówkach do Lublina. W czym Świdniczanie są lepsi lub ważniejsi od innych, he?
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
[/quote] - genialne i jakie prawdziwe a Soboń to kasy juz chyba nie może się doliczyć z tych rad nadzorczych dlatego liczba samochodow mu sie pomylila.
[quote name='karolinka_FITNESS' timestamp='1356111341' post='712559']
O co tyle pisku ? O ten Świdnik? o kierowców stamtąd? Proszę was. dlaczego nikt nie lamentuje o kierowcach z Nałęczowa, Poniatowej, czy Bychawy, którzy też stoją w korkach na dolotówkach do Lublina. W czym Świdniczanie są lepsi lub ważniejsi od innych, he?
Proszę was tylko, żebyście nie pisali o tej niespotykanej inteligencji mieszkańców Świdnika, litości, prima aprilis dopiero za kilka miesięcy...
rozwiń
Avatar
Gość / 22 grudnia 2012 o 16:55
[quote name='leon' timestamp='1356185655' post='712772']
donosicielstwo to nie jest ( jak sobie wyobrażasz ) produkt sowieckiej władzy. istniało wcześniej.
skąd np. w 1939 roku Niemcy , jak , przyjechali do wsi, z góry wiedzieli u kogo szukać pistoletu albo innej broni ?
[/quote]
Leon tu nie chodzi o donosicielstwo, ale o szczególny typ człowieka - gównojada (malkontenta, antyklerykała, zielonego, politycznie poprawnego, zawistnika, sprzedawczyka i cichego zwolennika sowietów). Patrz też hasło: pożyteczny idiota
Avatar
chlopakZsasiedztwa / 22 grudnia 2012 o 16:54
[quote name='iha' timestamp='1356185293' post='712771']
Strasznie dużo do powiedzenia masz łajzo na temat tego miasta. Ja się nie wypowiadam na tematy, które mnie nie dotyczą, Tobie radze to samo bo póki co jesteś zwylym ujadającym kundlem na forum internetowym. Pewnie ciężko masz w życiu więc odreagowujesz w internecie
[/quote]

Ale mi pojechałeś... uhuhuuuu. Dlaczego uważasz, że to tematy które mnie nie dotyczą? Może tez będę korzystał z tej drogi? Jakoś potrafiłem zacisnąć zęby na te półtora roku remontu drogi do Piask i nie marudziłem (a korzystałem z drogi kilka razy w tygodniu). To, co się działo wówczas na forach można uznać za coś, co Ty nazwałeś ujadaniem kundli. I to właśnie to marudzenie Twoich sąsiadów (bo po tonie Twojej wypowiedzi można wywnioskować, ze jesteś LSW) można nazwać ujadaniem kundli (chociaż ja bym zwierząt nie obrażał). To samo w kwestii lotniska LUZ. Cały czas się stawiacie, że to lotnisko Świdnik. Gucio prawda - jest to "Lotnisko Lublin". Bez Lublina Świdnik mógłby mieć co najwyżej plac startowy dla śmigłowców. Tyle w temacie - ale jak to zwykle bywa, prawda w oczy kole, wiec zaraz jakiś LSW odpyszczy.
[quote name='iha' timestamp='1356185293' post='712771']
Strasznie dużo do powiedzenia masz łajzo na temat tego miasta. Ja się nie wypowiadam na tematy, które mnie nie dotyczą, Tobie radze to samo bo póki co jesteś zwylym ujadającym kundlem na forum internetowym. Pewnie ciężko masz w życiu więc odreagowujesz w internecie
[/quote]

Ale mi pojechałeś... uhuhuuuu. Dlaczego uważasz, że to tematy które mnie nie dotyczą? Może tez będę korzystał z tej drogi? Jakoś potrafiłem zacisnąć zęby na te półtora... rozwiń
Avatar
leon / 22 grudnia 2012 o 15:14
[quote name='Gość' timestamp='1356125504' post='712653']
Gównojad - obywatel wolnego świata, kategorii, najbardziej ze wszystkich obrzydliwej. Określenie dotyczyło członków wszelkiej maści Towarzystw Przyjaźni ze Związkiem Radzieckim, działaczy pacyfistycznych, antykościelnych, Zielonych i innych radykałów.

Pogarda, jaką oficerowie GRU i KGB żywili wobec takich osobników, nie oznaczała naturalnie, że nie wykorzystywali ich gdzie i jak się dało, i to absolutnie nie zważając na ich bezpieczeństwo (w przeciwieństwie do bezpieczeństwa agentów).
Nikt ich nie werbował, bo i po co - i tak robili, co im się kazało. Zwykle chodziło o jakieś drobiazgi: donosy o sąsiadach, współpracownikach czy znajomych, Potem oficjalnie takiemu się dziękowało i kazało zapomnieć o wszystkim.
[/quote]
donosicielstwo to nie jest ( jak sobie wyobrażasz ) produkt sowieckiej władzy. istniało wcześniej.
skąd np. w 1939 roku Niemcy , jak , przyjechali do wsi, z góry wiedzieli u kogo szukać pistoletu albo innej broni ?
[quote name='Gość' timestamp='1356125504' post='712653']
Gównojad - obywatel wolnego świata, kategorii, najbardziej ze wszystkich obrzydliwej. Określenie dotyczyło członków wszelkiej maści Towarzystw Przyjaźni ze Związkiem Radzieckim, działaczy pacyfistycznych, antykościelnych, Zielonych i innych radykałów.

Pogarda, jaką oficerowie GRU i KGB żywili wobec takich osobników, nie oznaczała naturalnie, że nie wykorzystywali ich gdzie i jak się dało, i to absolutnie nie z... rozwiń
Avatar
iha / 22 grudnia 2012 o 15:08
[quote name='chlopakZsasiedztwa' timestamp='1356176739' post='712751']
O tym samym pomyślałem - niezłego zonka im strzelili... Ciężko im się będzie przyzwyczaić, może trzeba będzie niedługo przebudować skrzyżowanie, bo biedaczyska w Piaskach się zorientują, że coś nie tak Ale zauważcie jedno - tym pieniaczom z [s]miasta[/s] tfu,.. [s]wsi [/s]tfu oj niech będzie - "miasteczka" nic nie podpasuje. Zrobią im to oświetlenie, o które tak się pienią - okaże się że barwa światła za zimna/ciepła. Zmienia - okaże się, że coś jest nie tak, bo ćmy lecą... itd. Tym ludziom nie dogodzisz.
[/quote]

Strasznie dużo do powiedzenia masz łajzo na temat tego miasta. Ja się nie wypowiadam na tematy, które mnie nie dotyczą, Tobie radze to samo bo póki co jesteś zwylym ujadającym kundlem na forum internetowym. Pewnie ciężko masz w życiu więc odreagowujesz w internecie
[quote name='chlopakZsasiedztwa' timestamp='1356176739' post='712751']
O tym samym pomyślałem - niezłego zonka im strzelili... Ciężko im się będzie przyzwyczaić, może trzeba będzie niedługo przebudować skrzyżowanie, bo biedaczyska w Piaskach się zorientują, że coś nie tak Ale zauważcie jedno - tym pieniaczom z [s]miasta[/s] tfu,.. [s]wsi [/s]tfu oj niech będzie - "miasteczka" nic nie podpasuje. Zrobią im to oświetlenie, o które tak się pienią - okaże się że barwa światła za zimna/ciepła. Zmienia - oka... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 46

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pokazy młodych tancerzy z Lublina

Pokazy młodych tancerzy z Lublina 0 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na pokaz młodych tancerzy z Lublina i regionu, który odbędzie się 28 kwietnia o godz. 17.

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin
25 kwietnia 2018, 18:00

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu T1A Dzielnicowego Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) w kwietniu zobaczymy aż cztery monodramy w wykonaniu różnych artystów. Poszczególne spektakl odbędą się 25 kwietnia o godz. 18 i 19 oraz 26 kwietnia o godz. 18 i 19.15.

S17: Konstrukcja mostu już gotowa

S17: Konstrukcja mostu już gotowa 0 0

6 belek, każda o masie 66 ton, leży na swoim miejscu. Tak wygląda gotowa konstrukcja nowego mostu na Wieprzu, w ciągu S17 w miejscowości Kośmin (gmina Żyrzyn)

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem
galeria

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem 2 2

W poniedziałek wręczono doroczne „Laury konserwatorskie” – nagrody za najlepiej odrestaurowane zabytki.

Ciało kobiety znaleziono w rzece

Ciało kobiety znaleziono w rzece 4 0

Nie żyje 46-latka z gm. Bełżyce. Jej ciało wyłowiono w poniedziałek rano z rzeki, w miejscowości Chmielnik. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta utonęła

Rowerzystka przejeżdżała przez przejście. Potrącił ją samochód

Rowerzystka przejeżdżała przez przejście. Potrącił ją samochód 2 5

72-letnia rowerzystka trafiła do szpitala po tym, jak w Puławach potrącił ją samochód.

Miasto movie: "Manifesto" w Warsztatach Kultury
25 kwietnia 2018, 19:00

Miasto movie: "Manifesto" w Warsztatach Kultury 1 0

Co Gdzie Kiedy. Artystyczną produkcję filmową Manifesto z udziałem Cate Blanchett zobaczą goście Warsztatów Kultury w ramach cyklu Miasto movie w środę, 25 kwietnia o godz. 19.

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem 1 0

Zawodnicy AZS UMCS Lublin w ostatnim meczu w tym sezonie przegrali z liderem tabeli KS Acaną Orzeł-Jelcz Laskowice 0:5. „Dziki” zakończyły sezon na ósmym miejscu, a zespół z Laskowic może cieszyć się z awansu do Ekstraklasy

Student KUL będzie reprezentował Polskę na najstarszym męskim konkursie piękności [zdjęcia]
galeria

Student KUL będzie reprezentował Polskę na najstarszym męskim konkursie piękności [zdjęcia] 46 0

Ma 186 cm wzrostu, studiował prawo kanoniczne, jest modelem i pasjonatem motoryzacji. 26-letni Patryk Tomaszewski, student KUL będzie reprezentował Polskę na Manhunt International, najstarszym międzynarodowym męskim konkursie piękności.

Czy zdasz egzamin teoretyczny na operatora drona? QUIZ

Czy zdasz egzamin teoretyczny na operatora drona? QUIZ 16 0

Drony stały się bardzo popularnym prezentem. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że loty tymi statkami powietrznymi podlegają prawu. Sprawdź, czy zdał(a)byś egzamin teoretyczny na operatora drona

Będą odcięci od wjazdu na ekspresówkę. Mieszkańcy chcą zmian w projekcie S12

Będą odcięci od wjazdu na ekspresówkę. Mieszkańcy chcą zmian w projekcie S12 12 5

Trwają konsultacje w sprawie projektowanej drogi ekspresowej S12 w kierunku Radomia. Najwięcej obaw wzbudza planowane zamknięcie możliwości wjazdu na drogę ekspresową pomiędzy Zarzeczem i Anielinem.

Varsovia Warszawa – AZS UMCS Lublin 29:23. Nie podjęły walki

Varsovia Warszawa – AZS UMCS Lublin 29:23. Nie podjęły walki 2 0

I liga piłkarek ręcznych AZS UMCS Lublin przegrał 23:29 z UKS Varsovia Warszawa. Do zakończenia sezonu pozostał już tylko jeden mecz

Dwie organizacje pomagają zwierzętom. Awantura o transparentność

Dwie organizacje pomagają zwierzętom. Awantura o transparentność 1 7

W Puławach nie brakuje miłośników zwierząt. Ci z „Przyjaznej Łapy” przez ostatnie miesiące obserwowali działalność nowego podmiotu „Uszy do góry”. We wtorek zarzucili jego założycielom prowadzenie zbiórek bez rejestracji w KRS. Dzień później wpis się pojawił.

Pojechał tylko na zakupy i zaginął. Gdzie jest Jarek? Rodzina szuka wszędzie
Udostępnij

Pojechał tylko na zakupy i zaginął. Gdzie jest Jarek? Rodzina szuka wszędzie 128 0

Przeczesują okolice, sprawdzają zapisy kamer monitoringu, rozwieszają zdjęcia. Rodzina, przyjaciele i mundurowi szukają 23-latka z gminy Końskowola. Jarek Kowalik w piątek wyjechał z domu i zniknął. Jego ojciec sprawdza każdy trop.

Spotkanie z książką dla dzieci w Pracowniach Kultury Tatary
24 kwietnia 2018, 18:00

Spotkanie z książką dla dzieci w Pracowniach Kultury Tatary 1 0

Co Gdzie Kiedy. Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, Pracownie Kultury Tatary (ul. Hutnicza 28a) zapraszają na spotkanie z książką dla dzieci. Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia o godz. 18.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!