Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 lipca 2008 r.
22:05
Edytuj ten wpis

Do wygrania jest 50 milionów! (wideo)

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 13 A A

Bogdan Hruzewicz postawił wczoraj tarota. Karty powiedziały mu, że nikt dzisiaj nie zgarnie 35 milionów złotych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Bogdan Hruzewicz postawił wczoraj tarota. Karty powiedziały mu, że nikt dzisiaj nie zgarnie 35 milionów złotych. Ale rekordowa wygrana padnie jeszcze w tym tygodniu. Ma być znacznie większa.

- Kumulacja sięgnie 50 milionów złotych! - mówi Bogdan Hruzewicz, stawiając tarota. Jego zdaniem, wygrana padnie dopiero w kolejnych losowaniach, w czwartek lub sobotę. - Zgarnie ją kobieta z północno-zachodniej Polski. W grę wchodzi Szczecin, Koszalin, Zielona Góra. Szóstek jednak może być kilka.

Hruzewicz, wbrew temu co mówią karty, też zagra. - Metodą na chybił trafił, za dwa złote - deklaruje. - Ludzie w tych dniach oszaleją na punkcie Dużego Lotka. I o to Totalizatorowi Sportowemu chodzi.



Tymczasem w kolekturach trwa ożywiony ruch. - Najciężej będzie jutro. Na pewno do kolektur ustawią się kolejki - mówiła wczoraj Elżbieta Iwaniak z kolektury nr 96 przy ulicy Lubartowskiej w Lublinie. - Ludzie wykupują zwykle dwa, trzy zakłady. Zdarzają się jednak i bogaci gracze. Najwyższy dzisiejszy zakład został wykupiony za 420 złotych.

- Szczęściu trzeba dać szansę - mówi Krzysztof Rogalski z Elbląga, który w naszym regionie spędza wakacje. - Trochę mnie martwi ta wróżba. Trzeba jednak próbować.
Sławni lublinianie nie mają zamiaru przepuścić szansy wygrania 35 milionów złotych. - Proszę, aby nikt nie szedł do kolektur. Wtedy wzrosną moje szanse. Numery, które typuję to: 1, 2, 3, 4, 5 i 7. Tylko proszę, aby nikt ich nie powielał - mówi Marcin Wójcik z lubelskiego kabaretu Ani Mru-Mru.

- Dzisiaj będziemy pracować do oporu, to jest do godz. 21.53. Potem następuje blokada i nie można zawierać zakładów - kończy E. Iwaniak.

Nie wszyscy jednak chcą tej fortuny. - Ja tam nie będę grać. Chcę spokojnie żyć - dodaje Tadeusz, który wzbraniał się przed wejściem do kolektury.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
max / 30 lipca 2008 o 10:07
Na pewno znajdzie jakieś wytłumaczenie. Może jakaś żyła wodna... Zła aura... hehe
Avatar
hah / 30 lipca 2008 o 09:32
No tarocisto twa kariera skończona i nie kłam juz tymi kartami nikogo!
Avatar
Anakin / 30 lipca 2008 o 08:55
No i się gość zbłaźnił. Ale jeszcze bardziej zbłaźnił się Dziennik - czemu promujecie ciemnogród??? Powinniście promować rozsądek, myślenie, naukę, a nie takich oszołomów!!! Co z was za dziennikarze!. Chyba prezentujecie taki poziom jak pan od tarota......
Avatar
Janek z działek / 30 lipca 2008 o 08:15
zXC napisał:
Zielona Góra leży 12 kilometrów od Stargardu Szczecińskiego

Jasne , Białystok również , tam tez padła wygrana
Avatar
adam / 29 lipca 2008 o 14:20
~tom~ napisał:
Powie że ktoś mu podmienił talię kart- Mongoł jeden. Szkoda że nie postawił sam tarota jakie maja paść liczby- wtedy by dopiero sie zbłaźnił

Nie wiem co powie- muszę najpierw postawić tarota to ci powiem
Avatar
~tom~ / 29 lipca 2008 o 14:19
max napisał:
Ciekawe co powie jak ktoś dziś trafi 6... Że tarot kłamie???!!!

Powie że ktoś mu podmienił talię kart- Mongoł jeden. Szkoda że nie postawił sam tarota jakie maja paść liczby- wtedy by dopiero sie zbłaźnił
Avatar
zXC / 29 lipca 2008 o 14:12
Zielona Góra leży 12 kilometrów od Stargardu Szczecińskiego
Avatar
scan / 29 lipca 2008 o 14:01
Ten kolo jest w błędzie, dzisiaj zgarniam 35mln
Avatar
max / 29 lipca 2008 o 12:59
Ciekawe co powie jak ktoś dziś trafi 6... Że tarot kłamie???!!!
Avatar
nikoś / 29 lipca 2008 o 07:47
Brak słów. Normalnie średniowiecze i ciemnogród czy coś takiego. Myślałem, że DW to nie SuperExpres.
Avatar
max / 30 lipca 2008 o 10:07
Na pewno znajdzie jakieś wytłumaczenie. Może jakaś żyła wodna... Zła aura... hehe
Avatar
hah / 30 lipca 2008 o 09:32
No tarocisto twa kariera skończona i nie kłam juz tymi kartami nikogo!
Avatar
Anakin / 30 lipca 2008 o 08:55
No i się gość zbłaźnił. Ale jeszcze bardziej zbłaźnił się Dziennik - czemu promujecie ciemnogród??? Powinniście promować rozsądek, myślenie, naukę, a nie takich oszołomów!!! Co z was za dziennikarze!. Chyba prezentujecie taki poziom jak pan od tarota......
Avatar
Janek z działek / 30 lipca 2008 o 08:15
zXC napisał:
Zielona Góra leży 12 kilometrów od Stargardu Szczecińskiego

Jasne , Białystok również , tam tez padła wygrana
Avatar
adam / 29 lipca 2008 o 14:20
~tom~ napisał:
Powie że ktoś mu podmienił talię kart- Mongoł jeden. Szkoda że nie postawił sam tarota jakie maja paść liczby- wtedy by dopiero sie zbłaźnił

Nie wiem co powie- muszę najpierw postawić tarota to ci powiem
Avatar
~tom~ / 29 lipca 2008 o 14:19
max napisał:
Ciekawe co powie jak ktoś dziś trafi 6... Że tarot kłamie???!!!

Powie że ktoś mu podmienił talię kart- Mongoł jeden. Szkoda że nie postawił sam tarota jakie maja paść liczby- wtedy by dopiero sie zbłaźnił
Avatar
zXC / 29 lipca 2008 o 14:12
Zielona Góra leży 12 kilometrów od Stargardu Szczecińskiego
Avatar
scan / 29 lipca 2008 o 14:01
Ten kolo jest w błędzie, dzisiaj zgarniam 35mln
Avatar
max / 29 lipca 2008 o 12:59
Ciekawe co powie jak ktoś dziś trafi 6... Że tarot kłamie???!!!
Avatar
nikoś / 29 lipca 2008 o 07:47
Brak słów. Normalnie średniowiecze i ciemnogród czy coś takiego. Myślałem, że DW to nie SuperExpres.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 0 0

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 0 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 7 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 15 1

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 36 8

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 17 1

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 27 10

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 34 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 330 11

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 7 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 11

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!