sobota, 29 kwietnia 2017 r.

Lublin

Drodzy Czytelnicy

Dodano: 2 maja 2002, 08:55

Już za tydzień otrzymacie wraz z Dziennikiem pierwsze strony atlasu turystyczno-krajoznawczego Polski. Na czytelnych i szczegółowych mapkach znajdziecie informacje o aktualnej sieci dróg, nazwy 49 tysięcy miejscowości z oznaczeniem miejsc o szczególnych walorach turystyczno-krajoznawczych.

Nad nowym projektem wydawniczym pracowaliśmy od wielu miesięcy, dlatego też nasz atlas nie będzie zbiorem luźnych, nieuporządkowanych kartek. 248 stron z mapkami i opisami miejscowości otrzymają Państwo w solidnej oprawie i wygodnym w użytkowaniu formacie.
Dodatkową korzyścią dla Czytelników będzie aktualny i ciekawy przewodnik po Polsce. Wydrukujemy go w odcinkach na łamach Dziennika. Pokażemy największe atrakcje turystyczno-krajoznawcze wszystkich regionów Polski. Odkryjemy miejsca mniej popularne, które warto poznać. Udzielimy cennych podpowiedzi.
Atlas i przewodnik po Polsce otwierają nową serię wydawniczą Dziennika. Cykl rozpoczynający się w przyszły piątek adresujemy nie tylko do Czytelników planujących wycieczki i letnie urlopy. Chcemy zaprosić Państwa do poznawania uroków naszego kraju. Wierzymy, że Dziennikowy atlas i przewodnik okażą się skuteczną ku temu zachętą. •
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24