Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 maja 2009 r.
8:07
Edytuj ten wpis

Dwa lata za zabicie noworodka znalezionego w śmietniku

0 11 A A

Choć prokurator żądał 14 lat więzienia, lubelski sąd skazał Agnieszkę W. na dwa lata. Dzięki opinii psychiatrów kobieta jest już na wolności.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Proces toczył się za zamkniętymi drzwiami. Kobieta była oskarżona o zabójstwo swojego nowonarodzonego dziecka. Groziło jej co najmniej 8 lat więzienia. Na ostatniej rozprawie, przed tygodniem, prokurator zażądał dużo więcej - 14 lat pozbawienia wolności. Ale już wtedy sąd wydał zaskakujący werdykt: wypuścił Agnieszkę W. z aresztu. A wczoraj ogłosił równie zaskakujący łagodnością wyrok: dwa lata więzienia.

Sprawa zabójstwa noworodka ma swój początek w sierpniu 2007 r. Agnieszka W. zgłosiła się wówczas na oddział ginekologiczny szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie z krwotokiem z dróg rodnych. Lekarz nie miał najmniejszych wątpliwości, że pacjentka jest tuż po porodzie. Nie potrafiła odpowiedzieć, gdzie jest dziecko.

Niedługo potem policjanci odkryli zwłoki noworodka w kontenerze na śmieci przy ul. Herbowej. Biegli nie mieli wątpliwości, że dziecko urodziło się żywe. Dzieciobójczyni została aresztowana.

- Po zawinięciu w ręcznik umieściła noworodka płci żeńskiej w czterech plastikowych torbach. Dwie zawiązała na podwójne węzły, uniemożliwiając dopływ tlenu - przypominał wczoraj makabryczne okoliczności sędzia Jarosław Kowalski.

Dlaczego sąd wymierzył karę tak wyraźnie odbiegającą od oczekiwań prokuratury? Uznał bowiem, że kobieta działała pod wpływem szoku porodowego. A za zabicie dziecka w takim stanie grozi najwyżej pięć lat więzienia.

Co więcej - na niski wymiar kary miało wpływ też to, że dzieciobójczyni była częściowo niepoczytalna. Taką opinię wydali biegli psychiatrzy z Pruszkowa. Takie stanowisko to rzadkość. Zwykle lekarze dochodzą do wniosku, że poród nie ma wpływu na zachowanie matek, które zabiły nowonarodzone dzieci.

Prokuratura najprawdopodobniej odwoła się od wyroku, ale Agnieszka W. - jeśli dojdzie do nowego procesu - będzie już odpowiadać z wolnej stopy.

Po każdym przypadku śmierci noworodka lekarze przypominają, że kobieta bez najmniejszych konsekwencji może zostawić dziecko w specjalnym łóżeczku, które szpitale przygotowały dla niechcianych dzieci.

- Nie zdarzyło się jeszcze, żeby jakaś matka to zrobiła - mówi doktor Andrzej Jarząbek z oddziału położniczego szpitala im. Jana Bożego w Lublinie. - Jednak gdyby taki przypadek się trafił, maluch trafiłby natychmiast pod opiekę lekarzy, a potem do adopcji.

Innym rozwiązaniem są prowadzone przez zakonnice tzw. Okna życia - miejsca przy Caritasie, gdzie anonimowo można zostawić noworodka. Jeszcze w maju pierwsze takie "okno” powstanie w naszym regionie. W siedzibie Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryi przy ul. Zdanowskiej w Zamościu.

(TOM)

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zmc / 3 września 2012 o 22:59
Kolejna Super-MAMA !!!
Avatar
KK / 5 maja 2009 o 16:34
asd napisał:
Drogi (droga) KK, Twoje "europejskie standardy" to jakaś kpina. Nie jestem "fanatykiem religijnym" bo brzydzę się fanatyzmem, a fanatyzm przebija z Twojej wypowiedzi ale nie jestem również MORDERCĄ i nie chciałbym się nim stać zabijając swoje NIENARODZONE dziecko. Jakim prawem przeciwstawisz swoje przyzwolenie na mordowanie dzieci podczas ciąży z tym co zrobiła ta kobieta czyli z morderstwem po narodzinach dziecka? Przecież to DOKŁADNIE TO SAMO... I z jakiej właściwie racji Europa kojarzy ci się z tanimi lekami antykoncepcyjnymi, lekami poronnymi i przerywaniem ciąży? Z brakiem poszanowania do ludzkiego życia kojarzą mi się bardziej np. Chiny czy działania Izraela w Palestynie...

DROGI asd MOŻESZ SOBIE PANIE SZANOWNY ŻYĆ WEDŁUG WSKAZAŃ SWOJEGO KOŚCIOŁA ALE JA I MILIONY NIE WIERZĄCYCH NIE MUSZĄ .
TO W ZACHODNIEJ EUROPIE WIEDZĄ DAWNO I NIKT NIE NARZUCA NIKOMU NIC NA SIŁĘ JAK TO SIĘ DZIEJE W TYM CIEMNYM TALIBSKIM PAŃSTWIE.

DROGI asd MOŻESZ SOBIE PANIE SZANOWNY ŻYĆ WEDŁUG WSKAZAŃ SWOJEGO KOŚCIOŁA ALE JA I MILIONY NIE WIERZĄCYCH NIE MUSZĄ .
TO W ZACHODNIEJ EUROPIE WIEDZĄ DAWNO I NIKT NIE NARZUCA NIKOMU NIC NA SIŁĘ JAK TO SIĘ DZIEJE W TYM CIEMNYM TALIBSKIM PAŃSTWIE. rozwiń
Avatar
tępa / 5 maja 2009 o 16:12
CZY ONA ZAMORDOWAŁA NOWORODKA ,KTÓREGO ZNALAZŁA NA ŚMIETNIKU BO TAK WYNIKA Z TYTUŁU ????????????
Avatar
CodeZero / 5 maja 2009 o 12:56
remek napisał:
MAM NADZIEJĘ ŻE SPRAWIEDLIWOŚC BOSKA JĄ NIE OMINIE I BESTIA PONIESIE KARE.


To się mylisz, sprawiedliwość jest tylko tu na ziemi i to też ograniczona
Avatar
asd / 5 maja 2009 o 12:07
KK napisał:
I TU SIĘ KŁANIA BRAK UŚWIADOMIENIA ,BRAK TANICH LEKÓW ANTYKONCEPCYJNYCH ,BRAK DOSTĘPU DO LEKÓW PORONNYCH A W KOŃCU ZAKAZ PRZERWANIA CIĄŻY ALE W KRAJU FANATYKÓW KATOLICKICH TO NORMALKA I ŚMIETNIKI Z NOWORODKAMI TO JAK WIDAĆ OD LAT TO STANDARD,W EUROPIE TO MY JESTEŚMY ALE TYLKO GEOGRAFICZNIE


Drogi (droga) KK, Twoje "europejskie standardy" to jakaś kpina. Nie jestem "fanatykiem religijnym" bo brzydzę się fanatyzmem, a fanatyzm przebija z Twojej wypowiedzi ale nie jestem również MORDERCĄ i nie chciałbym się nim stać zabijając swoje NIENARODZONE dziecko. Jakim prawem przeciwstawisz swoje przyzwolenie na mordowanie dzieci podczas ciąży z tym co zrobiła ta kobieta czyli z morderstwem po narodzinach dziecka? Przecież to DOKŁADNIE TO SAMO... I z jakiej właściwie racji Europa kojarzy ci się z tanimi lekami antykoncepcyjnymi, lekami poronnymi i przerywaniem ciąży? Z brakiem poszanowania do ludzkiego życia kojarzą mi się bardziej np. Chiny czy działania Izraela w Palestynie...


Drogi (droga) KK, Twoje "europejskie standardy" to jakaś kpina. Nie jestem "fanatykiem religijnym" bo brzydzę się fanatyzmem, a fanatyzm przebija z Twojej wypowiedzi ale nie jestem również MORDERCĄ i nie chciałbym się nim stać zabijając swoje NIENARODZONE dziecko. Jakim prawem przeciwstawisz swoje przyzwolenie na mordowanie dzieci podczas ciąży z tym co zrobiła ta kobieta czyli z morderstwem po narodzinach dziecka? Przecież to DOKŁADNIE TO SAMO... I z jakiej właściwie racji Euro... rozwiń
Avatar
marla / 5 maja 2009 o 10:08
Oczywiście szok poporodowy i depresja poporodowa są fizjologiczne, nie zabijanie noworodka.
Avatar
marla / 5 maja 2009 o 10:06
Wyrok jaki jest taki jest, zadecydował o tym sąd.
Wiem, że wszystko zależy od okoliczności i kwalifikacji czynów, ale czy kobieta, która zabija swoje nowonarodzone dziecko będąc w szoku poporodowym, co jest w wielu przypadkach reakcją wręcz fizjologiczną - powinna dostać 14 lat do odsiadki, tyle samo co koleś, który po pijaku siada za kierownicę i zabija 4 młodych ludzi?!
Okno życia dopiero powstanie, o łóżeczku w szpitalu, w którym można zostawić dziecko sama słyszę po raz pierwszy!

Może tak jednak jakaś kampania uświadamiająca?
A nie lincz za to jak państwo wychowuje sobie przyszłe świadome matki!
Wyrok jaki jest taki jest, zadecydował o tym sąd.
Wiem, że wszystko zależy od okoliczności i kwalifikacji czynów, ale czy kobieta, która zabija swoje nowonarodzone dziecko będąc w szoku poporodowym, co jest w wielu przypadkach reakcją wręcz fizjologiczną - powinna dostać 14 lat do odsiadki, tyle samo co koleś, który po pijaku siada za kierownicę i zabija 4 młodych ludzi?!
Okno życia dopiero powstanie, o łóżeczku w szpitalu, w którym można zostawić dziecko sama słyszę po raz pierwszy!

Może tak jednak jakaś k... rozwiń
Avatar
KK / 5 maja 2009 o 09:46
I TU SIĘ KŁANIA BRAK UŚWIADOMIENIA ,BRAK TANICH LEKÓW ANTYKONCEPCYJNYCH ,BRAK DOSTĘPU DO LEKÓW PORONNYCH A W KOŃCU ZAKAZ PRZERWANIA CIĄŻY ALE W KRAJU FANATYKÓW KATOLICKICH TO NORMALKA I ŚMIETNIKI Z NOWORODKAMI TO JAK WIDAĆ OD LAT TO STANDARD,W EUROPIE TO MY JESTEŚMY ALE TYLKO GEOGRAFICZNIE
Avatar
remek / 5 maja 2009 o 09:14
MAM NADZIEJĘ ŻE SPRAWIEDLIWOŚC BOSKA JĄ NIE OMINIE I BESTIA PONIESIE KARE.
Avatar
aga / 5 maja 2009 o 08:59
Taki wyrok jest niespwawiedliwy. To są kpiny z prawa za pieniądze można wyszystko.
Avatar
zmc / 3 września 2012 o 22:59
Kolejna Super-MAMA !!!
Avatar
KK / 5 maja 2009 o 16:34
asd napisał:
Drogi (droga) KK, Twoje "europejskie standardy" to jakaś kpina. Nie jestem "fanatykiem religijnym" bo brzydzę się fanatyzmem, a fanatyzm przebija z Twojej wypowiedzi ale nie jestem również MORDERCĄ i nie chciałbym się nim stać zabijając swoje NIENARODZONE dziecko. Jakim prawem przeciwstawisz swoje przyzwolenie na mordowanie dzieci podczas ciąży z tym co zrobiła ta kobieta czyli z morderstwem po narodzinach dziecka? Przecież to DOKŁADNIE TO SAMO... I z jakiej właściwie racji Europa kojarzy ci się z tanimi lekami antykoncepcyjnymi, lekami poronnymi i przerywaniem ciąży? Z brakiem poszanowania do ludzkiego życia kojarzą mi się bardziej np. Chiny czy działania Izraela w Palestynie...

DROGI asd MOŻESZ SOBIE PANIE SZANOWNY ŻYĆ WEDŁUG WSKAZAŃ SWOJEGO KOŚCIOŁA ALE JA I MILIONY NIE WIERZĄCYCH NIE MUSZĄ .
TO W ZACHODNIEJ EUROPIE WIEDZĄ DAWNO I NIKT NIE NARZUCA NIKOMU NIC NA SIŁĘ JAK TO SIĘ DZIEJE W TYM CIEMNYM TALIBSKIM PAŃSTWIE.

DROGI asd MOŻESZ SOBIE PANIE SZANOWNY ŻYĆ WEDŁUG WSKAZAŃ SWOJEGO KOŚCIOŁA ALE JA I MILIONY NIE WIERZĄCYCH NIE MUSZĄ .
TO W ZACHODNIEJ EUROPIE WIEDZĄ DAWNO I NIKT NIE NARZUCA NIKOMU NIC NA SIŁĘ JAK TO SIĘ DZIEJE W TYM CIEMNYM TALIBSKIM PAŃSTWIE. rozwiń
Avatar
tępa / 5 maja 2009 o 16:12
CZY ONA ZAMORDOWAŁA NOWORODKA ,KTÓREGO ZNALAZŁA NA ŚMIETNIKU BO TAK WYNIKA Z TYTUŁU ????????????
Avatar
CodeZero / 5 maja 2009 o 12:56
remek napisał:
MAM NADZIEJĘ ŻE SPRAWIEDLIWOŚC BOSKA JĄ NIE OMINIE I BESTIA PONIESIE KARE.


To się mylisz, sprawiedliwość jest tylko tu na ziemi i to też ograniczona
Avatar
asd / 5 maja 2009 o 12:07
KK napisał:
I TU SIĘ KŁANIA BRAK UŚWIADOMIENIA ,BRAK TANICH LEKÓW ANTYKONCEPCYJNYCH ,BRAK DOSTĘPU DO LEKÓW PORONNYCH A W KOŃCU ZAKAZ PRZERWANIA CIĄŻY ALE W KRAJU FANATYKÓW KATOLICKICH TO NORMALKA I ŚMIETNIKI Z NOWORODKAMI TO JAK WIDAĆ OD LAT TO STANDARD,W EUROPIE TO MY JESTEŚMY ALE TYLKO GEOGRAFICZNIE


Drogi (droga) KK, Twoje "europejskie standardy" to jakaś kpina. Nie jestem "fanatykiem religijnym" bo brzydzę się fanatyzmem, a fanatyzm przebija z Twojej wypowiedzi ale nie jestem również MORDERCĄ i nie chciałbym się nim stać zabijając swoje NIENARODZONE dziecko. Jakim prawem przeciwstawisz swoje przyzwolenie na mordowanie dzieci podczas ciąży z tym co zrobiła ta kobieta czyli z morderstwem po narodzinach dziecka? Przecież to DOKŁADNIE TO SAMO... I z jakiej właściwie racji Europa kojarzy ci się z tanimi lekami antykoncepcyjnymi, lekami poronnymi i przerywaniem ciąży? Z brakiem poszanowania do ludzkiego życia kojarzą mi się bardziej np. Chiny czy działania Izraela w Palestynie...


Drogi (droga) KK, Twoje "europejskie standardy" to jakaś kpina. Nie jestem "fanatykiem religijnym" bo brzydzę się fanatyzmem, a fanatyzm przebija z Twojej wypowiedzi ale nie jestem również MORDERCĄ i nie chciałbym się nim stać zabijając swoje NIENARODZONE dziecko. Jakim prawem przeciwstawisz swoje przyzwolenie na mordowanie dzieci podczas ciąży z tym co zrobiła ta kobieta czyli z morderstwem po narodzinach dziecka? Przecież to DOKŁADNIE TO SAMO... I z jakiej właściwie racji Euro... rozwiń
Avatar
marla / 5 maja 2009 o 10:08
Oczywiście szok poporodowy i depresja poporodowa są fizjologiczne, nie zabijanie noworodka.
Avatar
marla / 5 maja 2009 o 10:06
Wyrok jaki jest taki jest, zadecydował o tym sąd.
Wiem, że wszystko zależy od okoliczności i kwalifikacji czynów, ale czy kobieta, która zabija swoje nowonarodzone dziecko będąc w szoku poporodowym, co jest w wielu przypadkach reakcją wręcz fizjologiczną - powinna dostać 14 lat do odsiadki, tyle samo co koleś, który po pijaku siada za kierownicę i zabija 4 młodych ludzi?!
Okno życia dopiero powstanie, o łóżeczku w szpitalu, w którym można zostawić dziecko sama słyszę po raz pierwszy!

Może tak jednak jakaś kampania uświadamiająca?
A nie lincz za to jak państwo wychowuje sobie przyszłe świadome matki!
Wyrok jaki jest taki jest, zadecydował o tym sąd.
Wiem, że wszystko zależy od okoliczności i kwalifikacji czynów, ale czy kobieta, która zabija swoje nowonarodzone dziecko będąc w szoku poporodowym, co jest w wielu przypadkach reakcją wręcz fizjologiczną - powinna dostać 14 lat do odsiadki, tyle samo co koleś, który po pijaku siada za kierownicę i zabija 4 młodych ludzi?!
Okno życia dopiero powstanie, o łóżeczku w szpitalu, w którym można zostawić dziecko sama słyszę po raz pierwszy!

Może tak jednak jakaś k... rozwiń
Avatar
KK / 5 maja 2009 o 09:46
I TU SIĘ KŁANIA BRAK UŚWIADOMIENIA ,BRAK TANICH LEKÓW ANTYKONCEPCYJNYCH ,BRAK DOSTĘPU DO LEKÓW PORONNYCH A W KOŃCU ZAKAZ PRZERWANIA CIĄŻY ALE W KRAJU FANATYKÓW KATOLICKICH TO NORMALKA I ŚMIETNIKI Z NOWORODKAMI TO JAK WIDAĆ OD LAT TO STANDARD,W EUROPIE TO MY JESTEŚMY ALE TYLKO GEOGRAFICZNIE
Avatar
remek / 5 maja 2009 o 09:14
MAM NADZIEJĘ ŻE SPRAWIEDLIWOŚC BOSKA JĄ NIE OMINIE I BESTIA PONIESIE KARE.
Avatar
aga / 5 maja 2009 o 08:59
Taki wyrok jest niespwawiedliwy. To są kpiny z prawa za pieniądze można wyszystko.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 0 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 49 1

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 1 1

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 0

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 3

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 6 5

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 1

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim
film

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim 8 1

Nową halę sportową przy Głębokiej postawi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który ogłosił właśnie przetarg na jej zaprojektowanie i budowę. Trochę to potrwa, bo pierwsze zajęcia w nowej hali mają się zacząć dopiero w roku akademickim 2020/21.

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 3 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców

Terespol: Miasto apeluje o pomoc dla pogorzelców 1 0

Potrzebna pomoc dla poszkodowanych w pożarze w Terespolu. Dwie rodziny straciły cały swój dobytek.

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty 2 7

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!